МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Беспрецедентная история пяти кубинцев (л)

02/13/2006 | Боррачо
http://www.contr.info/content/view/1375/39/
Le Monde Diplomatique

...Дело кубинской пятерки принадлежит к тем редким случаям в американской юриспруденции, которые включают нарушения законов не только на родине, но и за границей. Как и процесс, открытый Пентагоном в связи с войной во Вьетнаме, это дело является последствием извращенной внешней политики, и ясно ее разоблачает. Для достижения своих политических целей правительство США не погнушалось любых возможных методов воздействия на систему уголовного правосудия. Оно не останавливалось даже перед совершением неоднократных противозаконных действий.
Кубинцы оказались на скамье подсудимых не оттого, что нарушили закон, а оттого, что изобличали нарушителей. Попыткой выявить террористические организации, с разрешения «сверху» действующее во Флориде, они показали лицемерие призывов США бороться с терроризмом.

Відповіді

 • 2006.02.13 | mirgor

  UVMOD. Це реклама невідомого сайту і фактично спам.

  Читаю у них на сайті, що вони пишуть про себе:

  Крім того, "Контрадикції" надають інформаційну підтримку, а деякі члени редакції беруть безпосередню участь у різноманітних проектах та ініціативах. Наразі це - ... Комітет за Робітничий Інтернаціонал (http://www.socialism.ru).

  P.S. З "сочинениями" цьго дописувача можна ознайомитися на форумі "Без правил"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.13 | Боррачо

   Не бридко "стучати", та ще й не по ділу?

   mirgor пише:
   > Читаю у них на сайті, що вони пишуть про себе:
   >
   > Крім того, "Контрадикції" надають інформаційну підтримку, а деякі члени редакції беруть безпосередню участь у різноманітних проектах та ініціативах. Наразі це - ... Комітет за Робітничий Інтернаціонал (http://www.socialism.ru).

   Цікаво, чому це ви вибрали саме цю організацію з переліку інших? Контр.інфо - міжорганізаційний ресурс різноманітних лівих та антиглобівських груп України. Чи ви вважаєте, що світ закінчується на вашій тусовці, і не припускаєте присутність іншої думки у вашіх співгромадян?
   :-)

   > P.S. З "сочинениями" цьго дописувача можна ознайомитися на форумі "Без правил"

   Невже? У темі, що була видалена за лайку на мою адресу?
   :-)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.13 | mirgor

    бридко - Боррачо (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua