МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Алчевську повністю відновлено систему опалення

02/13/2006 | Майдан-ІНФОРМ
"Станом на 11 лютого в Алчевську відновлено системи опалення в усіх 665 житлових будинках міста, 24 дитсадках, 19 школах та 9 медичних установах", - сказав сайту RAZOM губернатор Луганськоі області Геннадій Москаль. "У зв'язку з холодами та незадовільним станом магістральної тепломережі , яка знаходиться дуже близько до поверхні ґрунту, виникло її перемерзання, тому доводиться проводити додаткові роботи з розігріву тепломережі, - повідомив він. - Котельна "Заводська", яка обігріває місто, введена в експлуатацію ще в 1964 році. Вона розрахована на забезпечення теплом будинків, побудованих сорок років тому. Проте, у зв'язку із розбудовою міста, до неї підключалися новозбудовані будинки, що призвело до її перевантаження. Загалом 50% теплових мереж потребують повної заміни, але протягом останніх 15 років не було замінено жодного кілометру тепломереж.”

Також він повідомив що для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації були задіяні бригади зі спеціальним обладнанням від Укрзалізниці, комунальних служб і підприємств міста, а також усіх регіонів України (майже п'ять тисяч фахівців та 127 одиниць техніки), - нагадав луганський губернатор. - Підрозділами МНС в місті розгорнуто 12 пунктів обігріву. На кожному з них харчуються вдень близько 130 алчевців. Постійно здійснюється обхід помешкань, в яких проживають малозабезпечені громадяни та інваліди".

Геннадій Москаль також нагадав, що з Алчевська до оздоровчих закладів Криму, Закарпатської, Львівської та Донецької областей відправлені 10697 дітей та супроводжуючих осіб.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua