МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Компанію КЛО тероризує податкова міліція

02/13/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Компанію КЛО тероризує податкова міліція яку Віктор Ющенко пообіцяв ліквідувати

На початку робочого дня 02.02.06р. приблизно о 9.40 год. вхід до офісу ТОВ „КЛО” перекрили озброєні автоматами охоронці податкової міліції. 7 чоловік у цивільному з озброєними охоронцями „фізичного захисту” увірвались на 3 поверх офісу ТОВ „КЛО” з вимогою про проведення обшуку. На вимогу Бєляєва А.В. пред’явити посвідчення та документи на проведення обшуку „силовики” заявили, що у них є постанова на обшук у приміщенні за адресою вул.Івашкевича,6-8а і що вони шукають документи ПП „Русава” та печатку ПП „Глобалелектро”, хоча ці підприємства не зареєстровані за цією адресою, і не знаходяться фізично. З постановою про обшук ознайомив Бєляєва А.В. слідчий СВ ПМ ДПА в Київський області Чорногорець Є.А.

Слідчий заборонив особам, які прийшли отримати придбані талони на паливо входити до офісу ТОВ „КЛО”, а особам які встигли увійти до офісу, заборонили виходити з нього, змушуючи людей сидіти в приміщенні. Також тривалий час забороняли вагітній жінці вийти з офісу ТОВ „КЛО”.

Адвоката Панова І.В., який представляє інтереси ТОВ „КЛО”, на прохання ТОВ „КЛО” про залучення його до участи в слідчих діях, не допустили до офісу „КЛО”. Понятими було запрошено дві особи, що мали вигляд осіб, які страждають від алкоголізму та злиднів. В ході тривалого обшуку понятій стало погано, через що обшук було припинено та перенесено на 03.02.06р. Представником ТОВ „КЛО” було надано слідчому Чорногорець Е.А. договір оренди даного приміщення ТОВ „КЛО”. Але слідчий відмовився ознайомитись з договором оренди та почав обшук приміщення – кабінетів ТОВ „КЛО”, про що вів протокол обшуку, який почався о 10.05.год. 02.02.06р. та продовжився 03.02.06р.

В ході обшуку слідчим не було знайдено жодного документа, що має відношення до порушеної кримінальної справи щодо ПП „Русава”.

Слідчим „під прикриттям” кримінальної справи вилучались документи, що належать ТОВ „КЛО”, особисто Генеральному директору ТОВ „КЛО”, документи інших фірм, які знаходились в приміщенні як суборендарі, і документи яких ніяким чином не відносяться до порушеної кримінальної справи.

Компанія КЛО існує на ринку з 1993 року, в штаті холдингу працює понад 1000 осіб. Компанія є одним з найбільших платників податків в Києві та області та за всю історію свого існування не мала конфліктів з фіскальними органами, тим паче таких, які могли б призвести до обшуків та вилучання документів, що свідчить про явно замовний характер подій, що відбулися 2-3 лютого поточного року.

В результаті незаконних дій податкової міліції було заблоковано не тільки роботу ТОВ „КЛО”, але й інших підприємств, які знаходяться за адресою вул. Івашкевича, 6/8-а. Компанії „КЛО” в результаті вищезазначених подій нанесено значну моральну та фінансову шкоду, постраждала ділова репутація компаніїї, яка обслуговує тисячі клієнтів. Сам прецендент викликає серйозне занепокоєння всіх підприємців Києва та області.

Багато підприємців зітхнули з полегшенням, коли президент Ющенко пообіцяв усім бізнесменам , що часи „маски-шоу”, „наїздів” та непланових перевірок з боку фіскальних органів, скінчилися. Але, як виявилося, податкові служби не особливо зважають на слова гаранта конституції, і до цих пір не гребують незаконними діями та залякуванням підприємців.

Відповіді

 • 2006.02.14 | кар

  Re: Компанію КЛО тероризує податкова міліція

  статья заказная
  документы что искали нашли
  беременных не задерживали
  это достоверная информация
 • 2006.02.15 | Markon

  Re: Компанію КЛО тероризує податкова міліція

  А информация-то однобока... Как говорится "палка о двух концах". Для обывателя хорошая подпитка убеждения "менты - козлы"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua