МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Меморандум Майдану є вже і на сайті Kraina.org.ua

02/14/2006 | Stefan Seitz

Відповіді

 • 2006.02.14 | mirgor

  Автори ідеї та історія виникнення ресурсу (л)

  Ідея створення ресурсу «Ідеальна Країна» належить Юлії Тимошенко та ініціативній групі креативно-стратегічної агенції «Лабораторія 8». Згодом коло небайдужих творчих людей почало розширюватись. Наприкінці 2005 року ідея вирушила у свій нелегкий шлях до реалізації. В грудні 2005 року «Ідеальна Країна» з’явилась у інтернет «ефірі» у тестовому режимі, 9 січня голосно заявила про своє існування широким аудиторіям. Фінансування проекту здійснюється за рахунок авторів проекту та кола однодумців, яке, маємо надію, буде невпинно розширюватись. «Ідеальна Країна» розробляється та адмініструється «Лабораторією 8».

  http://www.kraina.org.ua/ua/pages/history/

  Запитання та відповіді Юлії Тимошенко на онлайн-конференції присвяченій презентації проекту "Ідеальна Країна":

  Люба Юлія Володимирівна, є 2 питання:
  1. Скільки експертів буде працювати над пропозиціями людей на новому порталі Ідеальна країна, і як ми зможемо дізнатись зворотню реакцію від них на те, що ми написали?

  2.Ви казали ще про один інтернет-проект. Будь-ласка, детальніше, якщо можна.

  Юлія Тимошенко відповідає:

  Щодо першого питання - скільки експертів буде працювати: ми зробили потужний і досить досвідчений колектив. Це близько 100 людей - експертів та адміністраторів, які опрацьовуватимуть цю програму. Експертами будуть всі, хто буде працювати і оцінювати цю програму. Вони братимуть участь в рейтингових голосуваннях, в різних аспектах програми. Будуть вирішувати - жити чи не жити програмі.
  Це одна з можливостей інтернет-спілкування - надати всі можливості законопроектам, тобото об`єднати життя Верховної Ради з усіма аспектами життя країни.

  Добрий день, пані Юлію!
  Якщо Ви за останні 5 років нічого не робили для розвитку електронної демократії, чому Ви кажете сьогодні, що це не передвиборчий проект?
  Ви не брали участь у програмах "Електронна Україна" та "Національна стратегія розвитку інформаційного суспільства" навіть тоді, коли були прем'єркою.
  І, друге, чому Ви, як політик берете на себе право акумулювати пропозиції людей, і перетворювати їх зі "своєї колокольні" в законопроекти?

  Дякую за чітку відповідь.
  Юлія Тимошенко відповідає:

  Я пропоную два варіанти: вважати проект передвиборчим або не передвиборчим. Якщо є зацікавленість - користуйтесь. Акумулювати пропозиції буде не окремий чиновник (навіть з моїм іменем). Буде колегіальне обговорення концепцій. Окрема людина не має права брати на себе функції арбітра. Спробуйте не критикувати, а користуватися.

  http://www.kraina.org.ua/ua/conference/1/
 • 2006.02.14 | Сахаров

  Дуже жаль

  Попри те що жодних "прав людини" не існує (є ЛЮДСЬКІ ПРАВА, я пояснював чому, і треба ГБістське перекручення 70-х років виправляти а не підтримувати), до того розділу таки напхано того, що до людських прав не має жодного відношення. Це невігластво. І як бачу, войовниче.
  Викиньте нарешті звідти те, що входить до ГРОМАДЯНСЬКИХ а не людських прав. Людські права - специфічна галузь права, це правА, що належать людській істоті від народження а також з огляду на наявність у цієї істоти соціальності та інтелекту. І цю галузь не можна мішати з іншими галузями. Комусь закортіло туди впхати зброю - та схаменіться і не смішіть. Це схоже на те як би слюсар-сантехник почав вставляти теорію роботи унітазу до робіт з квантової механіки. Або дописати до майнових прав право на медичне обслуговування.
  Не можна галузь права трактувати інтуітивно, без знання її засад.

  Геннадій Сахаров, маю сертифікат Всесвітніх Кооперативних Курсів Канадського Фонду Людських Прав, 1992, Університет Острова Принца Едварда.
 • 2006.02.15 | catko

  нормальний хід. креатив не має пропадати в анналах...(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua