МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Нагієва у вікно, Пушкарьову в Бабруйськ»

02/14/2006 | Майдан-ІНФОРМ
ПРЕС-АНОНС

15 лютого о 13.00 біля приміщення Національної ради з питань телебачення та радіомовлення (Прорізна,2) відбудеться акція-пікет «Нагієва у вікно, Пушкарьову в Бабруйськ». Організатори акції – Громадська асоціація медійних незалежних об’єднань - мають на меті привернути увагу громадськості до засилля низькопробної телепродукції з Росії на українському ТВ та підтримати Нацраду в її боротьбі за чистоту вітчизняного телепростору.

Контакти: asociacia_media@mail.ru
Наталія Одир

Майдан-ІНФОРМ, який в цілому не споживає російський медіа-продукт вторинний, ще чув про Нагієва, але дивується - а хто така Пушкарьова? Асоціація, прийом?

Відповіді

 • 2006.02.15 | saha

  Re: «Нагієва у вікно, Пушкарьову в Бабруйськ»

  Пушкарева это главная героиня очередной руссккой мыльной оперы(идея коотрой чесно сворована с аналогичной колумбийской) "Не родись красивой" или по народному "страшилка".
 • 2006.02.16 | Пані

  ПРЕС-РЕЛІЗ по результатах акції

  ПРЕС-РЕЛІЗ

  «Нагієва у вікно, Пушкарьову в Бабруйськ!».

  15 лютого о 13.00 біля приміщення Національної ради з питань телебачення та радіомовлення (Прорізна,2) відбулась масова акція-пікет «Нагієва у вікно, Пушкарьову в Бабруйськ!».
  Організатори акції – Громадська асоціація медійних незалежних об’єднань та Громадська ініціатива «Молоді праві» - мали на меті привернути увагу громадськості до засилля низькопробної телепродукції з Росії на українському ТВ та підтримати Нацраду в її боротьбі за чистоту вітчизняного телепростору.
  Громадська асоціація медійних незалежних об’єднань вже тривалий час веде свою нерівну боротьбу із засиллям тієї низькопробної похабєні, що заполонила український телепростір. Так звана «кіноіндустрія» нашого північного сусіда паплюжить українську честь і гідність, постійним зомбуванням намагається знищити українську мову та культуру. Та гидота що ллється з їхніх телеканалів отруює молоді несвідомі душі юних українців. Усю цю погань та наволоч прикривають братки-яничари, ладні заради грошей втоптати в бруд будь-які гарні починання. Та погрози не можуть залякати справжніх синів своєї батьківщини. Ми, Громадська асоціація медійних незалежних об’єднань, будемо боротися за чистоту українського телеефіру до останнього!!!
  З недавнього часу ми відчуваємо надійну підтримку справжнього українця – Віталія Шевченка, який очолює Національну раду з питань телебачення та радіомовлення. Завдяки мужності цієї людини та її соратників, Національна рада дійсно захищає національні інтереси, і веде нас по дорозі, яку вказав нам наш Народний Президент Віктор Андрійович Ющенко, а не прислужує адміністративно-каральному апарату «Малоросійської провінції» на кшталт десятків подібних бюрократичних годівниць.
  Їх небагато - справжніх державників, незаляканих та чесних трударів. Великою радістю є те, що у нас спільні інтереси. Усі справжні українці аплодували, коли пройшла звістка, що Віталій Шевченко став професором МАУПу – цього єдиного незаплямованого осередку українства в нашій державі. Нещодавно Національна рада нарешті зробила крок, якого нам довелося довго чекати. Сталося! З відомого своєю розбещеністю, цинізмом та пропагандою низьких тваринних інстинктів «розважального» телеканалу «ТЕТ» нарешті зникне гнилий низькопробний російський шабаш на імя «Окна» та «Дом-2».
  Ми, Громадська асоціація медійних незалежних об’єднань, вважаємо, що на українських телеекранах не повинно бути місця російському ширвжитку, яким імперський «Старший брат» калічить та зомбує українців, приносить горе у сім’ї, знищуючи віковічні унікальні традиції нашого народу.
  Але необхідно зробити й наступний крок та завершити очищення українського телепростору! Весь український народ, усі свідомі українці вимагають припинення трансляції російських серіалів на українських каналах! Ці «Няні»-повії та бридкі «бізнес-красуні» разом з «бандитськими бригадами» та «спецназами» не мають права з’являтися на українських телеканалах. Ми маємо власну високоякісну кінопродукцію! Для прикладу: український телесеріал «Роксолана», який вчить справжнім високим почуттям, гідності та любові до Батьківщини не може вийти на телеекрани, оскільки там засіла Катя Пушкарьова в бридких окулярах, чи «Няня», яку спритні кіноділки з Московщини зробили українкою, підсміюючись над її акцентом. Не бувати українцю прислужником на Московщині!
  Громадська асоціація медійних незалежних об’єднань знає, що зараз Віталій Шевченко зі своїми однодумцями та соратниками готує відповідні постанови, якими заупинить цю поганську тарантелу в Україні. Ми закликаємо: геть російську похабєнь з наших телеекранів! Підтримаймо Нацраду, розпочавши громадську кампанію проти російського телевізійного лайна!
  Контакти: asociacia_media@mail.ru Наталія Одир
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.16 | Предсказамус

   Пушкарева как жидомасонская спецоперация?

   "Усі справжні українці аплодували, коли пройшла звістка, що Віталій Шевченко став професором МАУПу – цього єдиного незаплямованого осередку українства в нашій державі."
   Избави нас Господь от таких осередків українства...
  • 2006.02.16 | ate

   Это они прикалываются или серьезно?(-)

  • 2006.02.16 | ziggy_freud

   загадай дурному молитись...

   скільки організаторам акції забашляли її головні герої?

   Якби цієї компанії не було, Нагієв і особливо ота друга тітка, про існування якої я дізнався з новин Майдану, мали б її видумати. Як собі панство уявляє канал Інтер, що 100% контролюється громадянами РФ, без рос. серіалів?

   За суттю вимог воно частково правильно, за хвормою - краще б вони Нагієва яйцями закидали. Чи відучили його від акання за методою, детально продемонстрованою в його хвіртках.

   Крім того, вислови на кшалт "поганська тарантела" вказують, що реліз писали малограмотні люди. Це може бути образливим для жителів півдня Італії, які вже напевне геніталіями в українському ефірі не теліпали.
  • 2006.02.16 | IgorKko

   Модератору. А чого цей "ПРЕС-РЕЛІЗ" тут, а не в "Гуморі"? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua