МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Інтернет-конференція

02/15/2006 | Степан Хмара
http://www2.maidan.org.ua/n/pressk/1139821768

ans-mo

Питання С. Хмарі:

Шановний пан Степан Хмара!

Чому такий поважний пан, як героїчний вьязень сумління Левко Лукьяненко, грає зараз у не дуже чесний спектакаль пані Тимошенко, фактично підіграваючі інтересам Кремля по дискредитації Президента Ющенко?

Я думаю, що це питання треба задавати Левку Григоровичу.

Я не можу за нього відповідати

afterstep

І, як доповнення до попереднього запитання - чому Вас не влаштували ті умови, що влаштували Левка Лук'яненка?

А ще, будь ласка, поясніть, навіщо "тягти ковдру" голосів на виборах на фактично приреченого політичного трупа - бувший Народний Рух України? Адже колишніх виборців партія вже давно "розбазарила" - чи партія вважає, що в стані здобути нових?

Я пояснив про причини свого виходу з БЮТ. Я не хотів би бути прикриттям для антиукраїнських мафіозних сил, які рвуться до Парламенту України в блоці ЮТ.

Українська Народна Партія, яка є базовою у виборчому блоці Костенка-Плюща - це справді всеукраїнська політична партія, яка справді має розгорнуті політичні структури по всій Україні, реальні, а не на папері; яка чітко і послідовно стоїть на захисті національних інтересів України і українського народу.

SpokusXalepniy

Степан Ількович, я дивлюсь, що пані Тимошенко уважно прислуховується до деяких ваших виступів. Так, наприклад, як тільки ви 31-го грудня висунули обвинувачення на її ім"я про "співрацю" п.Тимошенко з Кремлем по підтримці газової угоди, вона негайно - вже 4-го січня - виступила з всім відомою заявою про національну небезпеку підписання такої угоди.

Мені хотілося б знати, а що Юлія Володимирівна відповідає про інше ваше обвинувачення стосовно деяких поважних бізнесменів в її списку (маю на увзі Фельдаман і К). Як вона це пояснює?

Наскільки я знаю - вона відмовчується. Ніяк не поясює.

Олександр Северин

Шановний п.Степане, згадайте, будь-ласка, історію з депутатським поданням до Конституційного Суду України щодо "політреформи", ніби похованим у сейфі чи то Тимошенко чи то Турчинова (до речі, в кого саме?).

Питання - а що завадило підписантам зібрати підписи вдруге? І чи вимагав хтось від Юлі чи Турчинова дістати те подання з сейфу?

Немає значення в якому сейфі воно лежить, одна команда- один сейф.

Я неодноразово цікавився, чому наше звернення не пересилається до Конституційного суду, відповідь була така - "ще почекаємо, ще встигнемо".

А зібрати нові підписи було просто неможливо, оскільки цього не хотіли лідери фракції і депутати побоювалися ставити свої підписи.

mirgor

Шановний пане Степане, чи згодні Ви з цитатою з форуму "Майдана": що якби ця стаття ( "Битва за Україну") стала доступною для мільйонів виборців, то багатьом фаворитам виборчих перегонів довелося б опинитися на їх законному місці - на маргінесі.

Але цього не станетться бо не допустять янучари, бютівці, нашоукраїнці, ПРПісти і литвинівці, які потрібні одне одному. Вони однакові по своїй суті.

І чому наші незалежні інтернет-видання (крім "Майдана"), газети, телебачення так не охоче обговорюють книгу Д.Чобіта та вашу статтю?

З повагою Іван Миргород, м. Миргород, Полтавська обл.

Скажу тільки, що якби якомога більше людей знали правду - то безперечно це б допомогло кращому вибору українського народу на виборах.

Наше завдання - невтомно доносити цю правду наскільки зможемо до людей.

вава

Скажіть. будь ласка, чому ви не разом із Тягнибоком? До чого веде розпорошення сил вам відомо?

Ніхто Тягнибоку не закривав дорогу до нас. І тому коректніше було б ставити питання чому Тягнибок не з нами, а не чому ми не з Тягнибоком.

Я думаю, тому що неспівмірні амбіції у лідера маленької партії.

UNIK

Слава Україні!

Шановний Степан Ількович!

Скажіть будь-ласка:

1.Чому Юрій Костенко так в'яло проводить передвиборчу компанію блоку до якого Ви належите?

2. Чому відсутні агітаційні намети з роздачею Вашої партійної преси і листівок?

3. Чому відсутня агітація від дверей до дверей?

Я не можу оцінювати це. Можливо суб"єктивно складається таке враження.

Я знаю, що в дуже багатьох областях, районах, є такі намети. Звичайно, це залежить від наших фінансових можливостей.

Ярослав Жукровський

Вельмишановний Степане Ільковичу!

Я свого часу був у щирому захопленні Вашим патріотизмом та радикальністю. Проте, останнім часом стежучи за Вашою політичною кар"єрою, я є прикро вражений зміною Вами політичних партії і політичних позицій. Можливо, Вам потрібно вже на пенсію йти, а не знову у Верховну Раду?

Я хотів би нагадати, що партії можуть змінюватися, головне, що б ніколи не зраджувалися національні ідеї. Це для мене святе.

kulakov

1. Пане Степане, чому, на Вашу думку, все ніяк не з'явиться в Україні потужний блок правих партій, який об'єднав би більшість національно-демократичних сил? Чому натомість ми бачимо постійну розпорошеність та чвари?

2. Чому в Одесі зовсім не помітно передвиборчої роботи блоку Костенко-Плюща?

Є різні "праві". Це теж неоднозначний аспект.

Для нас головне, чи та чи інша політична сила стоїть на позиціях українських. Я думаю, що з часом буде іти і поляризація і консолідація справді за ідейними, духовними і політичними ознаками.

Те, що цей процес проходить так болісно - для цього є певні об"єктивні і суб"єктивні причини. І немале значення має те, що досі в Україні практично не було української влади. І влада докладала чималих зусиль, аби завадити консолідації національно-патріотичних сил.

Зараз цьому заважають кримінальні олігари, які є типовою компродорською буржуазією з яскраво вираженими антиукраїнськими переконаннями.

***

Я хочу подякувати і від себе подам сигнал до ценрального штабу, аби вживати заходів для покращення роботи.

Олександр Северин

Пане Степане, як Ви уявляєте своє політичне майбутнє у тому сумному (правдиво, бо можливо я голосуватиму) випадку, коли блок Костенка-Плюща таки не пройде до парламенту?

Друге, чи не вважаєте Ви, що більшість (принаймні) існуючих партій націоналістичного, націонал-демократичного спрямування є через яловість, вождізм, меркантильність, а чи то і взагалі провокативну сутність своїх лідерів настільки скомпрометованими, що єдиною перспективою є створення нової формації, вільної від догм, "мельниківсько-бандерівських" розбірок тощо?

Я вважаю, що так ставити питання недоречно.

За кого ж тоді українці мають голосувати, як не за патріотичну, послідовну, нічим не скомпроментовану політичну силу, яка бореться за те, аби Україна стала демократичною, правовою, соціально справедливою державою українського народу.

Що ж тоді - український народ буде голосувати за кримінальних олігархів і їх представників, які обідрали цей народ як липку? І хочуть далфі панувати і експлуатувати український народ? І принижувати його честь і гідність?

damoradan

Уважаемый Степан Илькович,

в Вашей статье "Битва за Украину" говорится следующее (цитирую):

"П. Кузьменко - бізнесмен з Уманщини (Черкаська область), до недавна - вірний член СДПУ (О), будує, між іншим, в Умані найбільшу синагогу в Європі.

Мабуть і цих прикладів досить, щоб стало зрозуміло, що БЮТ - це спецбізнеспроект мафії з відверто антиукраїнським спрямуванням."

Вопрос: являетесь ли Вы антисемитом? Пожалуйста, охарактеризуйте Ваше отношение к евреям вообще и евреям во власти в частности. Считаете ли Вы, что права определенных категорий граждан должны быть ограничены по этническому/религиозному/языковому признаку? Какое государство является образцом для Вас с точки зрения соблюдения прав и свобод граждан?

Мабуть декому дуже вигідно було б ховати антиукраїнську мафію за ширму етнічної приналежності.

Я завжди поважав і поважаю людей за їх порядність, чесність, працьовитість і патріотизм, не питаючи, яка в їх жилах тече кров.

Я думаю, що чесний єврей одинаково оцінює діяльність Олександра Фельдмана, як і я, українець.

***

Ідеальних держав немає. Але мені дуже імпонує устрій і порядки Скандинавських країн - Данія, Швеція, Норвегія, Фінляндія.

Вукуцф

Вельмишановний Степане Ільковичу,

Я поважаю та підтримую Вас і щиро бажаю Вам сили для нових поремог.

На жаль Ваш виборчий блок не має стовідсоткової ґарантії потрапити до нового парламенту.

Тому, якщо не вдастся пройти блоку УНП Костенка-Плюща, то чим Ви особисто і Ваші колеги по УНП планують займатися найближчими роками?

Чи не стане поразка блоку для його учасників або відходом від політики взагалі, або початком перетікання до більш успішних політичних сил?

Балачки про непрохідність Українського Народного Блоку - це підступні брудні виборчі технології недругів українського народу. Я думаю, що український народ не самогубець, і все-таки розуміє, хто на стороні захисту його інтересів, а хто намагається його дурити.

Предсказамус

На пресс-конференции в Виннице Иван Плющ заявил, что Ваша политическая сила будет сотрудничать с Партией Регионов Украины.

Вот цитата из статьи в „Обкоме”: Плющ считает, что Партия регионов, имеющая большое влияние на избирателей в восточных и южных регионах Украины, будет одним из фаворитов на предстоящих парламентских выборах.

«Как можно говорить - с «регионами» никакого сотрудничества и партнерства, я боюсь слышать эти призывы», - добавил он. http://obkom.net.ua/news/2006-02-14/1000.shtml

Разделяете ли Вы это мнение одного из лидеров Вашего избирательного блока?

Я вважаю, що це тактична помилка, і взагалі говорити зараз про коаліцію перед вибовами - завчасно.

Предсказамус

Следует ли Вас понимать так, что принципиально Вы согласны с Плющем, но считаете такое заявление несвоевременным?

Ні.

Можливо, треба було сказати, що це була принципова помилка, тому що ця заява суперечить нашим ідейним і політичним переконанням.

Предсказамус

Спасибо

Вукуцф

Яке ваше ставлення до самої ідеї створення єдиного блоку (партії), що підтримує Президента, та до реальної діяльності НСНУ?

Чому ви раніше обрали не ту партію, яка підтримувала Ющенка, а "парламентську фракцію БЮТ (фракцію Прем'єр-міністра)"?

Останнім часом Ви почали змінювати партії; що для Вас означає "політична партія" на нинішньому етапі розвитку українського суспільства?

По перше- партія "Батьківщина" за режиму Кучми була значно іншою, і вона боролрся проти режиму Кучми. Зараз від неї лишилася лише назва. І, фактично, тепер вона перетворилася у партію олігархів, які були основою кучмістського режиму. Це, вже навіть, скоріше не політична партія, а бізнесово-мафіозна структра.

І, цікаво буде знати такий факт - підтвердження моїх слів - що першій сотні виборчого списку до Верховної Ради є 49 кандидатів безпартійних, представників великого бізнесу.

*****

Українська Народна Партія, в тому числі я, як член цієї партії, підтримували і підтримуємо ідеї Президента, його передвиборчу програму.

І чим більшою буде наша фракція в Парламенті - тим легше буде реалізувати Президентові свої ідеї.

*****

Політична партія - це об"єднання людей навколо спільної ідеї і політичної програми, спрамованої на втілення цієї ідеї в життя.

Яка є ідея УНП - всім добре відомо, і я не буду повторюватися, досягти, що б Україна була найпотужнішою державою Європи, з реальною правовою демократією, і щоб Українська Держава мала українське обличчя, тобто будувалася на духовно-культурних засадах української нації.

Кримчанин

Пане Степане, я розумію та поважаю Вашу позицію щодо гідного місця Української мови на всьому терені держави, в тому числі й у Криму. Як громадянин я Вас підтримую - бо маю можливість, людина молода, вивчити мову та отримувати від цього гідні преференції.

АЛЕ: Мої та багатьох іншіх батьки та діди НЕ розуміють укораїнською, - багато хто навіть ні слова. Часу на вивчення в них немає, бо скоро, вибачайте, помирати вже. Саме їх "язиковой вопрос" більш за всіх і переймає. Що бі Ви сказали про таку проблему?

Дякую.

Насамперед, я хотів би побажати, щоб діди і бабусі, які за певних обставин не мали змоги вивчити українську мову, жили довго і були здорові.

З власної практики знаю, що постійні жителі України розуміють українську мову, і в різних куточках України, і саме в тих, які були найбільш зрусифіковані. Мені ніхто не казав, що не розуміє мене, коли я з ними спілкувався українською мовою. Я їх теж чудово розумів, коли вони до мене зверталися російською.

Тобто проблеми в спілкуванні немає. Є політичні спекуляції політиканів, які намагаються використати мовну карту в брудних політиканських провокаціях.

Запитання

"Я щовечора молюся, щоб ця Верховна Рада не прийняла ще чогось такого, що розвалить нашу державу" - недавно сказав лідер Українського народного блоку Костенка журналістам. Це цілком співпадає з моїми побоюваннями, що в останні дні ця Верховна Зрада виконає вказівки своїх московських хазяїв.

Степане Ільковиче, чи є загроза в найближчі тижні нових провокацій: ТЛЯ, нетак, комуністів?

Я би таку загрозу не перебільшував, і нічого вже особливого вони не встигнуть зробити.

Головна увага у нас має бути звернена на те, якою буде наступна Верховна Рада, який вибір зробить наш народ.

nevash

Пане Хмара! Останнім часом Ви, як ніхто інший, дуже стараєтесь облити брудом Юлію Тимошенко. Порадив би Вам читати "Вбити Юлю" Юрія Рогози на сайті Обозреватель. Вам, та таким як Ви, було б корисно ознайомитись з цією публікацією, може б трохи жовчі поменшало. І зарубайте собі на носі - ніякі пасквілі не зможуть відвернути людей, що вірять в добро, від Юлі.

Я би шановному пораднику теж порадив би задуматися, який відповідальний час ми переживаємо, і в що може перетворитися Україна, якщо верх у владі взяла би ця антиукраїнська команда, яку пані Юля намагається привести до Верховної Ради і до Рад на місцях.

І якщо шановний добродій не розрізняє що таке бруд, а що справжні вбивчі факти, то очевидно в нього погано з травленням, напевно не вистачає жовчі, а в таких випадках наступають розлади діяльності кишковика.

Простий несун

Яке ваше відношення до Романа Безсмертного, колишнього предстваника Кучми в парламенті, ученика Березовського предвиборчих технологій і загалом, чи не вважаєте ви, що завдяки таким діячам і рухнула помаранчева коаліція.

Я думаю, що "Наша Україна" тільки виграла б, якби у лідерах в неї не було Романа Безсмертного.

Бєлочка

Ваші прогнози на вибори і зокрема перспективи Януковича - прем'єра?

Чесно кажучи, я готова, якщо буде добра компанія. штурмувати ВРУ чи КМУ, щоби викинути цього бандюка.

Спасибі! Я Вас дуже поважаю.

Не переживайте, бо Янукович вже ніколи не стане ні прем’єр-міністром, ні Президентом, так само, як і пані Тимошенко.

Яна

Шановний Степане Ільковичу, зараз дуже багато говорять різного про так звані "шанси" блоку Костенка втрапити в парламент. Що Ви про це думаєте?

Це питання вже коментувалося. Див. вище.

Вячеслав Хаврусь

Шановний Степане Ільковичу,

Що Ви думаєте щодо найнагальніших 3 кроків для наведення ладу в державі, які можна було б зробити нині і які дали б ефект в близькій та далекій перспективі? В чому суть нинішніх проблем на Вашу думку і з чого (кого) треба починати?

З повагою та побажаннями успіхів,

Вячеслав

Найважливіше, що треба було зробити після виборів Президента - це провести чистку правоохоронних органів, і сурпульозно та вдало підібрати кадри для їх керівних органів за принципом 3х "П" - патріотизм, професіоналізм, порядність. Аби ці, вже повноцінні керівні органи, здійснювали кадрові чистки по вертикалі з своїх структурах.

Тільки за такої умови було б реалізоване гасло "бандитам - тюрми" і "корупціонерам- не місце у владі".

Звичайно, якби це було зроблено, то був би зовсім інший клімат в державі, було б менше розчарувань у наших громадян, і створились би передумови для доброго старту для цивілізованого розвитку України.

Борис

Шановний Степане Ільковичу, Ви на місцевих виборах нікуди одночасно не балотуєтесь?

Ні.

Одесит

Степане Ільковичу, ви свого часу взяли участь у підтримці комсомольців-політзеків (так звана "одеська справа"), яких режим Кучми закрив за фальшивими свідченнями. Є нові обставини цієї справи. Чи можливо до вас звернутися з питань висловлення підтримки і як це краще зробити?

Напишіть листа з описом суті справи і відпривте мені у Верховну Раду.

Обсерватор

Степане Ільковичу! Ви дійсно вважаєте Костенка лідером? Тим більш - таким, що може стати лідером держави, нації?

Я вже 15 років знаю Юрія Костенка, і хочу сказати, що він був би прекрасним Головою Уряду.

Людмила Коваль

Степане Ільковичу, чому на виборах 2006 блок Костенка - Плюща не об"єднався з блоком НСНУ?

У наближеному майбутньому дуже велика ймовірність узурпації Юлею влади. Як цьому запобігти?

Об"єднання не сталося не з вини УНП, яка максимально докладала зусиль для перемого Президента В.Ющенка, і можна. і треба було створювати нову партію на основі тих партій, які входили в "Нашу Україну".

Безсмертний і Ко пішли іншим шляхом - створення нової аморфної структури без чіткої ідеології і без добре підібраних партійних кадрів.

Натомість Безсмертним було запропоновано Українській Народній Партії, саморозпуститися і влитися на індивідуальній основі в НСНУ, де курс поведінки будуть визначати третьякови.

Кучма

Як Ви як патріот оцінюєте газові угоди? І що думаєте зокрема про націоналіста Івченка?

Я радий, що газова веремія не спричинилася до того, аби дезорганізувати систему теплозабезпечення наших громадян в суворі морози і не паралізувати нашу промисловість.

Ми виграли момент, а тепер справа іде до весни і треба наполегливо боротися за наші національні інтереси, і тут потрібно мобілізуватися і всім складовим нашої влади, переглянути попередні угоди і поборотися за те, аби усунути з них ті моменти, які несуть загрозу нашим національним інтересам.

Олександр Северин

Пане Степане, чи знайомі Ви з цим документом?

http://maidan.org.ua/wiki/index.php/Меморандум_Майдану

Якщо ні, то чи не хотіли би ознайомитися? Ваша думка була би вельми цікавою і цінною для нас.

Дякую.

Не знайомий, але обов’язково познайомлюся

Олег

1. Чи наважиться, по-Вашому, Президент розпустити парламент, якщо вибори закінчаться не так, як хотілося б сподіватися?

2. Чи проходить сам Президент Ваш "тест на патріотичність"? Які його дії, по-Вашому, патріотичні, а в яких Ви сумніваєтеся?

Я б не радив зараз обговорювати тему розпуску Парламенту - бо в цьому я бачу негатив, невпевненість в демократичних силах, у свою правоту і свою перемогу.

Зараз потрібно працювати, аби людям допомогти отримати якомога більше правдивої інформації в тому числі і про справжню суть різних політичних сил насамперед.

Тоді народу дійсно буде легше зробити правильний вибір, і буде більше надії, що майбутній парламент буде дієздатним, і не треба буде вдаватися до розпуску.

***

Я не сумніваюся, що Президент є щирим патріотом України, але це не означає, що Президент не робить помилок. Мені хотілось би, аби їх у нього було якнайменше.

UNIK

Слава Україні!

Шановний Степан Ількович!

Скажіть будь-ласка:

1.Чи можливе виведення кацапського флоту і баз з Криму і Придністров"я до 2017 року?

2.Яке Ваше ставлення до вступу України в НАТО?

Звичайно нічого неможливого немає, але все залежить від того, ніскільки будуть міцніти позиції України, і як швидко і наша влада і наше суспільство позбуватиметься комплексу малоросійської меншовартости.

***

Безумовно, чим швидше Україна стане членом НАТО, тобто членом колективної євроатлантичної безпеки, тим краще буде для України, бо рівень її безпеки значно зросте.

Це принесе позитивні економічні наслідки для України, бо покращить умови кооперації українських підприємств і галузей з високотехнологічними компаніями Заходу, значно облегшить Україні вихід на світові ринки торгівлі зброєю і промисловою продукцією подвійного призначення, і , що найважніше, може, це зараз може здаватися парадоксальним - після вступу України до НАТО в нас значно покращиться добросусідські відносини з нашим великим північним сусідом - Росією, бо тоді кремлівське керівництво зрозуміє, що ідею повернення України в лоно російської імперії треба здавати в архів, і будувати відносини між нашими державами на взаємовигідній добросусідській основі, від чого виграють обидва наші народи - український і російський.

Олександр Северин

Пане Степане, ще одне запитання

Ми тут розгорнули кампанію "На чисту воду!" ( http://maidanua.org/static/news/1136458089.html ) з метою добитися оприлюднення незаконно засекречених нормативних актів уряду Януковича. ПРП-ПОРА вже приєдналася. Як щодо УНП?

А чи не хотіли би Ви зробити відповідного депутатського запита?

Дякую!

Ми обов"язково надішлемо депутатський запит.

Олександр Северин

Дякую!

Відповіді

 • 2006.02.15 | VOL

  А може все таки Ви помиляєтеся?

  З самого початку про моє відношення до пана Хмари.

  Пам"ятаю його ще з перших засідань Верховної Ради незалежної України, які дивився до ранку майже кожного дня.

  І тоді, і зараз відношу Степана Ільковича до найпатріотніших патріотів України.

  Те, що Він знайшов себе у лавах цієї партії - додає тільки поваги до нього.

  Його критика блоку Юлії Тимошенко все ж більше нагадує спеціально сплановану акцію.

  Навіть тут, на чаті, Степан Ількович не проминув, щоб не вилити додаткову порцію дьогтю на Юлію Тимошенко.

  На питання ВУКУЦФа про:

  ...ваше ставлення до самої ідеї створення єдиного блоку (партії), що підтримує Президента, та до реальної діяльності НСНУ?...

  Степан Ількович дипломатично уникнув відповіді.

  Не хоче, чи не має права пан Хмара висловити критичні зауваження на адресу президента? Правда, Роману Бесмертному дісталося. Та й у НСНУ досить таких же багатих псевдопатріотів, як і в БЮТі.

  Тож на мою думку, якщо Ви, Степане Ільковичу, така шанована та знаюча людина, то давайте оцінку кожному з лідерів Майдану. Не виглядайте однобоко.

  Крім того думаю, що ЮВТ найде раду з тими багатіями, що складають частину її блоку. З якоїсь причини вона їх туди взяла і зараз мовчить про це.

  У випадку, якщо Ваш блок не попаде у Раду, то хоч якась частина патріотів від БЮТу буде боротися за Ваше і моє місце під сонцем.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.15 | mirgor

   Re: А може все таки Ви помиляєтеся?

   VOL пише:

   > ...ваше ставлення до самої ідеї створення єдиного блоку (партії), що підтримує Президента, та до реальної діяльності НСНУ?...
   >
   > Степан Ількович дипломатично уникнув відповіді.

   Прочитайте уважно:

   Степане Ільковичу, чому на виборах 2006 блок Костенка - Плюща не об"єднався з блоком НСНУ?

   Відповідь:
   Об"єднання не сталося не з вини УНП, яка максимально докладала зусиль для перемого Президента В.Ющенка, і можна. і треба було створювати нову партію на основі тих партій, які входили в "Нашу Україну".

   Безсмертний і Ко пішли іншим шляхом - створення нової аморфної структури без чіткої ідеології і без добре підібраних партійних кадрів.

   Натомість Безсмертним було запропоновано Українській Народній Партії, саморозпуститися і влитися на індивідуальній основі в НСНУ, де курс поведінки будуть визначати третьякови.   > Крім того думаю, що ЮВТ найде раду з тими багатіями, що складають частину її блоку. З якоїсь причини вона їх туди взяла і зараз мовчить про це.

   З якої причина взяла і з якої причини мовчить про це? Поясніть, як можна дати раду такому, як Фельдман чи Губський.
 • 2006.02.15 | Богдан

  Re: Інтернет-конференція

  Майдан далі піарить цього горе- політика , який де не появлявся там скандал і бруд.Скільки біди цей скандаліст наробив? Пригадайте його скандали в Криму і в парламенті!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.15 | mirgor

   Re: Інтернет-конференція

   Богдан пише:
   > Майдан далі піарить цього горе- політика , який де не появлявся там скандал і бруд.Скільки біди цей скандаліст наробив? Пригадайте його скандали в Криму і в парламенті!

   Чому Ви не задали питання про скандали в Криму та в парламенті(цікаво,що за скандали робе Хмара в парламенті) на інтернет - конференції, а зараз знову згадуєте 1992 рік, може за вашою логікою всіх політиків проаналізуємо з того часу?

   Бруд це Ви, тому що не можете вести відкритий діалог, ви боялися, що в відповідь Хмара стане говорити правду. Ганьба!

   P.S. Чому Ви навіть не можете зарєєструватись на форумі? (Богдан . - відсутність значка R в кружочку, говорить що користувач, як писав повідомлення не реєструвався)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.15 | Sean

    Прецікаве питання

    mirgor пише:
    > Богдан пише:
    > P.S. Чому Ви навіть не можете зарєєструватись на форумі?

    З персональної інхвормації користувача "Богдан:

    Ніколи не беру участи у форумі, попередньо не зареєструвавшись.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.15 | mirgor

     ( ; - ) (-)

  • 2006.02.16 | stefan

   Cтепан Хмара - не святий

   В історії християнства був лише один істинно святий - Ісус Христос,
   і того розп"яли на хресті за благі діяння за рішенням власного плебсу.
   Решта - всі були з гріхами(в т.ч. ті яким церква давала титул "святий".
   ***
   А інтернет - конференція вийшла досить вдалою.
   І мислить С.Хмара прагматично - патріотично -демократично.
   Чого бракує багатьом політикам.
   ***
   А Ви,Богдан - анонімщик, зареєструйтесь, і потім ведіть полеміку.
   А то, як постріли з-за рогу.
 • 2006.02.16 | mykola

  Re: Інтернет-конференція

  Слава УКРАЇНІ!Шаную Вас з огляду на минуле.немає сумніву.що ви патріот.Але оцей пасквіль під таким промовистим заголовком.не додає вам честі.Весь підтекст цієї статті пронизаний лютою ненавистю до своєї недавньої соратниці.Та майте ж совість! На сьогоднішній день Ви розкольник.а може маразматик..?Невже ви не знаєте до чого привели чвари в уряді Грушевського.Директорії..Не важко спрогнузувати.що ваш блок не сформує більшість.то за кого Ви?За бурята Єханурова.аможе за дворового бандита..?П.Хмара не виставляйте себе на старості літ на посьміховище!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.16 | mirgor

   За бурята Єханурова.аможе за дворового дита..?

   mykola пише:
   > Слава УКРАЇНІ!Шаную Вас з огляду на минуле.немає сумніву.що ви патріот.

   Тут я згоден з вами.


   >Але оцей пасквіль під таким промовистим заголовком.не додає вам честі.Весь підтекст цієї статті пронизаний лютою ненавистю до своєї недавньої соратниці.Та майте ж совість! На сьогоднішній день Ви розкольник.а може маразматик..?Невже ви не знаєте до чого привели чвари в уряді Грушевського.Директорії..


   Як раз чвари - це голосування фракції Тимошенко разом з Литвином, Янковичем, Медведчуком, Симоненко за відставку уряду в розпал газової кризи, невже ця компанія піклується не про московські інтереси, а про український народ?

   >Не важко спрогнузувати.що ваш блок не сформує більшість.то за кого Ви?

   Хмара відподав на це питання в інтернет-конфернції.

   >За бурята Єханурова.аможе за дворового дита..?

   Що це таке - невже "юльки" втрачають людське обличчя і стають просто фашистами ( бурята Єханурова - дворового дита..)?

   >П.Хмара не виставляйте себе на старості літ на посьміховище!

   Дай Бог всім українцям так прожити своє життя і бути таким патріотами своєї Держави, про що Ви самі говорили спочатку: "Слава УКРАЇНІ!Шаную Вас з огляду на минуле.немає сумніву.що ви патріот."


   P.S.Шановний пане Миколо, чому вам тяжко зареєструватися?
   Степан Хмара не ховається за псевдонімами, а відкрито і чесно висловив свою позицію.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.16 | VOL

    Вже два місяці всі знають

    А до Вас, шановний МІRGORе, неначе б то у Миргород ще не дійшла інформація про здані Росії Україною газові позиції...

    А для того щоб цього не було, й голосували БЮТ за відставку і притягнення до відповідальності Кабінет Міністрів.

    І на даний час, що не день, то Єхануров відкриває усе нові сторінки газових угод.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.16 | mirgor

     Re: Вже два місяці всі знають

     VOL пише:
     > А до Вас, шановний МІRGORе, неначе б то у Миргород ще не дійшла інформація про здані Росії Україною газові позиції...

     Мабуть Ви краще обізнані про Миргород, постільки я зараз перебуваю в Києві ;)
     Ви про мене все знаєте, а чому самі навіть не можете зареєструватися?

     >
     > А для того щоб цього не було, й голосували БЮТ за відставку і притягнення до відповідальності Кабінет Міністрів.
     >

     разом з патріотичними фракціями - БЛЯ нетак комуністи.
     "Спасибі вам за вашу патріотичну позицію" В.В. Путін :hello:

     > І на даний час, що не день, то Єхануров відкриває усе нові сторінки газових угод.

     Процитую Хмару:
     Я радий, що газова веремія не спричинилася до того, аби дезорганізувати систему теплозабезпечення наших громадян в суворі морози і не паралізувати нашу промисловість.

     Ми виграли момент, а тепер справа іде до весни і треба наполегливо боротися за наші національні інтереси, і тут потрібно мобілізуватися і всім складовим нашої влади, переглянути попередні угоди і поборотися за те, аби усунути з них ті моменти, які несуть загрозу нашим національним інтересам.

     Зараз Єхануров наполегливо бориться за наші національні інтереси...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.16 | VOL

      Re: Вже два місяці всі знають

      Пане МІРГОР

      Бід одним з питань до Хмари Ви підписалися, що Ви з міста Миргорода.

      Ось я й пригадав це.

      Росія б не перекрила Україні газу. Це технічно неможливо. І треба було настоювати на поставках газу по старим домовленостям.

      Окрім того, український народ би не змерз, бо у нас є 20 млрд. куб.м свого, рідного газу. А з забору за транспортування поставляли б промпідприємствам.

      Не перевертайте усе з ніг на голову.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.16 | mirgor

       Яке відношення Хмара має до газових угод?

       VOL пише:
       > Пане МІРГОР
       >
       > Бід одним з питань до Хмари Ви підписалися, що Ви з міста Миргорода.
       >
       > Ось я й пригадав це.
       >

       Спасибі за увагу до моєї скромної особи.
       Якщо є питання я можу дати домашню адресу та телефон.
       А цікаво Ви хто?

       > Росія б не перекрила Україні газу. Це технічно неможливо. І треба було настоювати на поставках газу по старим домовленостям.
       >
       > Окрім того, український народ би не змерз, бо у нас є 20 млрд. куб.м свого, рідного газу. А з забору за транспортування поставляли б промпідприємствам.
       >
       Краще Вас зараз все це говорить Пинзеник, Лановий, Турчинов на 1+1 "Я так думаю", тільки конструктива не чую, що робити далі.

       > Не перевертайте усе з ніг на голову.

       Це Ви все перевертаєте, яке відношення Степан Хмара і його інтернет-конференція має відношення до газових угод?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.17 | VOL

        Re: Яке відношення Хмара має до газових угод?

        Шановний МІРГОРе

        Я мешкаю в США і телевізійної передачі, де виступали Пинзеник і інші, я не міг бачити. Зареєстрований же я на форумі сайту "Сила Народу" під цим же ніком. А півроку назад, коли хотів знову зареєструватися на форумі "МАЙДАНу", мені ніхто не відповів і реєстрацію не провели.

        Говорячи про те, чи має пан Хмара якесь відношення до газових угод, то привожу Вам його відповідь на запитання КУЧМИ:

        - Як Ви як патріот оцінюєте газові угоди? І що думаєте зокрема про націоналіста Івченка?


        С.Хмара - Я радий, що газова веремія не спричинилася до того, аби дезорганізувати систему теплозабезпечення наших громадян в суворі морози і не паралізувати нашу промисловість.


        Ми виграли момент, а тепер справа іде до весни і треба наполегливо боротися за наші національні інтереси, і тут потрібно мобілізуватися і всім складовим нашої влади, переглянути попередні угоди і поборотися за те, аби усунути з них ті моменти, які несуть загрозу нашим національним інтересам...

        Ви говорите, що краще за мене питання за газовими угодами докладають Пинзеник і другі на українському телебаченні.

        Їм і карти в руки. Вони знають набагато більше за мене.

        Але Ви говорите,що не чутно кунструктиву й що робити далі?

        А далі пропонує знову свої висновки і послуги ЮВТ http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/news/first/2744/

        Хмара ж, як патріот і депутат міг би ще тоді розібратися з цими угодами і також голосувати на підтримку БЮТу про відставку Кабінету Міністрів, який на самому ділі виступив як запроданець національних інтересів.

        Мої слова підтверджують і останні вказівки "заблудившогося" (м"яко кажучи) президента Ющенка. Недолугість і порозуміння ж останнього у газовому питанні можливо трактувати по-різному... Що з часом і спливе на поверхню.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.17 | mirgor

         Re: Яке відношення Хмара має до газових угод?

         VOL пише:
         > Шановний МІРГОРе
         >
         > Я мешкаю в США
         > А далі пропонує знову свої висновки і послуги ЮВТ http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/news/first/2744/
         >

         Дай Бог побільше таких американців, що так добре знають, де шукати відповідь, що робити з газовими угодами, дійсно у Юлії Володимирівни є досвід вирішувати ці питання, я буду радий, якщо вона разом з вами допоможе Ющенку в цих питаннях.


         > Хмара ж, як патріот і депутат міг би ще тоді розібратися з цими угодами і також голосувати на підтримку БЮТу про відставку Кабінету Міністрів, який на самому ділі виступив як запроданець національних інтересів.

         Хмара як патріот і депутат не голосував з "п'ятою колоною" - ТЛЯ нетак комуністи, як назвав їх президент, за відставку уряду.
         Проти того голосування більшість населення україни і я також, чому ви нас записуєте в запроданців національних інтересів, самі знаходячись в Америці.


         Прошу ще раз обговорювати тему цієї гілки - інтернет-конференція Степана Хмари, а про питання газових угод достатню гілок на форумі.
         До побачення!
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.17 | VOL

          Я УКРАЇНЕЦЬ!

          І ще громадянин України.

          Тверезо і критично споглядаю на те, що відбувалося й відбувається в Україні. А Москву з її Кремлем я не "бачив" з 7 років відмовившись навчатися у школі з російською мовою викладання. І було це у 1956 році, коли ще вся Україна говорила нинішнею державною мовою.

          Вас, шановний, і половину населення України ніхто й не звинувачує в національній зраді, а тільки винних у газових поступках.

          Якщо Ви ще не розібралися у цьому, то скоро зрозумієте. А затим проробляйте побільше незалежної інформації і робіть з усього висновки і не зациклюйтеся на одному...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.17 | mirgor

           З останнім згоден на 100%(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua