МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

хто i чому розчарувався в юлi? почну з себе

02/15/2006 | tomcat
коли ВАЮ був ПМ у 2000, я навiть вважав що юля бiльш принциповий демократ нiж вiн.
перший дзвiночок - декларована iдейна солiдарнiсть з УБК. (виправлено). в усякому разi - незадоволення владою - не привiд для антидержавних дiй.
другий дзвiнок - ii настiйливi заклики з Майдана йти на штурм адмiнiстрацii, блокування дорiг, спроба штурму Ради. тодi я вже був проти ii в ПМ, бо схильна до ламання дров.
третiй дзвiнок - ii заяви про 3000 об'єктiв для реприватизацii. я довго чекав коли вона внесе 3000 судових позовiв. не дочекався i досi,
4. ii намагання вирiшити м'ясну проблему суто адмiнiстративними заходами, коли я знов почув про "спекулянтiв"
5. незрозумiлi вiзити до Москви та закриття ГВП справи проти неi.
5. спроби БЮТ будь-що завалити бюджет 2006
ВСЕ! я остаточно переконався що крiм як сяяти зiркою ii бiльше нiщо не цiкавить. потiм ii БРЕХНЯ про "басманний суд" та здачу ГТС, те що пiшли Хмара а замiсть них - Губський сприймалось вже як належне.
такi справи.

Відповіді

 • 2006.02.15 | Хвізик

  мене тривожить її близькість із турчиновим, людиною, яка без жод

  жодних докорів совісті доводила нам, що мона вчинити самогубство кількома пострілами в голову
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.15 | ans-mo

   Ще на Майдані було видно, що люди для пані ЮВТ

   лише засіб досягнення її владолюбних цілей. Тому вона була готова у листопаді-грудні 2004 до розгортання насильницких дій, які на щастя не відбулись.
   У січні 2005 року, коли вирішувалась доля посади премьер-мінистра, шановна пані ЮВТ регулярно робила прес-конференції, нагадуя про письмову "обіцянку" Президента призначити її головою уряду.
   Були вирогідно замовлені масові дзвінки на радіо "Тимошенко у премьери" та усім відомі крики на Майдані про "Юлю у премьери" (можливо багато хто кричав свідомо, але за цим стояли, як вважається, спеціальні крикуни).
   У інтервью на радіо Ера у січні 2005 у ЮВТ запитали, чи буде вона йти в опозицію до Президента, якщо він її не запропонує у премьери. Пані ЮВТ відповила, що не опуститься до дрібьязкових особистих амбіцій. Якщо б вона згадала про це сьогодні.
   Було ще одне питання: "Чи утвердить її Верховна Рада", ЮВТ відповила, що "ВР утвердить будь кого, кого запропонує Президент", визнавши свою повну залежність від Президента.
   Добившись шантажом від Президента посади премьера, пані ЮВТ при всіх корисних справах для країни все ж турбувалась більше про свій особистий імідж, а не про командну роботу на Президента.
   Її неможливість стати "чорноробочою" Президента фактично й стала одним з (напевно не єдиним) чинників розвалу помаранчової коаліції.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.17 | Михайло Свистович

    Re: Ще на Майдані було видно, що люди для пані ЮВТ

    ans-mo пише:
    > вона була готова у листопаді-грудні 2004 до розгортання насильницких дій

    Не була, не вигадуйте

    >
    > Були вирогідно замовлені масові дзвінки на радіо "Тимошенко у премьери" та усім відомі крики на Майдані про "Юлю у премьери" (можливо багато хто кричав свідомо, але за цим стояли, як вважається, спеціальні крикуни).

    Тоді не було ніяких замовлень і крикунів, люди дійсно хотіли бачити її прем"єром.

    > У інтервью на радіо Ера у січні 2005 у ЮВТ запитали, чи буде вона йти в опозицію до Президента, якщо він її не запропонує у премьери. Пані ЮВТ відповила, що не опуститься до дрібьязкових особистих амбіцій. Якщо б вона згадала про це сьогодні.

    Вона і сьогодні каже, що не в опозиції до президента.

    > Було ще одне питання: "Чи утвердить її Верховна Рада", ЮВТ відповила, що "ВР утвердить будь кого, кого запропонує Президент", визнавши свою повну залежність від Президента.

    Не свою, а ВР

    > Добившись шантажом від Президента посади премьера, пані ЮВТ при всіх корисних справах для країни все ж турбувалась більше про свій особистий імідж, а не про командну роботу на Президента.

    Теж не все так просто. Там така куманда в уряді була з боку НСНУ, яка працювати в команді не бажала.

    > Її неможливість стати "чорноробочою" Президента фактично й стала одним з (напевно не єдиним) чинників розвалу помаранчової коаліції.

    Вона дійсно хотіла цього, але любі друзі зробили все, щоб вона ним не стала.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.17 | ans-mo

     Re: Не треба перетворювати сайт Майдан на

     пропагандистський рупор БЮТ.
     Наприклад те, що у листопаді-грудні 2004 ЮВТ виступала за фактично насильницький захват влади, знають, чули і бачили майже всі.
     І те що після однозначної підтримки Президентом НСНУ пані Юлія вимушена атакувати та "нищити" Президента (звичайно не самостійно, а черех підконтрольні їй пі-ар структури)теж дуже гарно видно зараз.
     З самого початку дій уряду було зрозуміло, що по своїм економічним поглядам Президент та його, як ви кажете, "любі друзі" - ліберальні економісти, а пані ЮВТ - ліва соціал-популістка.
     Можливо, є й було проблєми у команді Президента, є й були проблєми у команді ЮВТ. Але коли приймається одна "пі-ар" технологія на користь БЮТ (тобто: "чиста" героїня ЮВТ проти "злочинного оточення") в умовах тотального інформаційного, політичного та економічного тиску з боку Росії та реваншистських настроях "голубих", то це похоже на зраду національних інтересів України. Хто б яким не був: Тимошенко, Порошенко та інші, але вони українці. Якщо ж московьскі гебісти "знищать" авторітет та владу Президента Ющенко, то це буде трагедія.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.17 | Михайло Свистович

      Re: Не треба перетворювати сайт Майдан на

      ans-mo пише:
      > пропагандистський рупор БЮТ.

      Ви якось домовтесь зі Спокусом Халепним, Предсказамусом та ще кількома персонажами, а то вони нас звинувачують, що ми з тельбухами продалися НСНУ.

      > Наприклад те, що у листопаді-грудні 2004 ЮВТ виступала за фактично насильницький захват влади, знають, чули і бачили майже всі.

      Не було такого. Тому не треба видавати бажане за дійсне. Я не винен, якщо хтось недочув чи повірив чиїйсь брехні.

      > І те що після однозначної підтримки Президентом НСНУ пані Юлія вимушена атакувати та "нищити" Президента (звичайно не самостійно, а черех підконтрольні їй пі-ар структури)теж дуже гарно видно зараз.

      Таке було, хоча вона таки нищила більше його оточення.

      > З самого початку дій уряду було зрозуміло, що по своїм економічним поглядам Президент та його, як ви кажете, "любі друзі" - ліберальні економісти, а пані ЮВТ - ліва соціал-популістка.

      Не смішіть і не тривожте у могилах фундаторів економічного лібералізму.

      > Можливо, є й було проблєми у команді Президента, є й були проблєми у команді ЮВТ. Але коли приймається одна "пі-ар" технологія на користь БЮТ (тобто: "чиста" героїня ЮВТ проти "злочинного оточення") в умовах тотального інформаційного, політичного та економічного тиску з боку Росії та реваншистських настроях "голубих", то це похоже на зраду національних інтересів України.

      Ні, це схоже на боротьбу за владу.

      > Хто б яким не був: Тимошенко, Порошенко та інші, але вони українці. Якщо ж московьскі гебісти "знищать" авторітет та владу Президента Ющенко, то це буде трагедія.

      Коли Ющенко робив нормальні речі, його авторитет не міг знищити ніхто. В умовах адмінресурсу. А якщо в умовах влади він зміг його втратити, то треба шукати не ворогів, які, звичайно, є, а шукати причину в собі. І як тільки знайде, ніякі вороги нічого змінити не зможуть.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.17 | ans-mo

       Re: Не треба перетворювати сайт Майдан на

       Михайло Свистович пише:
       >
       >
       >
       > Коли Ющенко робив нормальні речі, його авторитет не міг знищити ніхто. В умовах адмінресурсу. А якщо в умовах влади він зміг його втратити, то треба шукати не ворогів, які, звичайно, є, а шукати причину в собі. І як тільки знайде, ніякі вороги нічого змінити не зможуть.

       Авторитет Ющенко наприкінці грудня 2004 ледве переступив 50% навіть після яскравої помаранчової революції. Взагалі поняття "авторитет" у цієй ситуації відносно, бо якщо людей східної України зомбувати по російським та проросійським телеканалам, то вони уголовника будуть вважати "героєм", а інтеллігента "фашистом".
       Політика зараз в Україні - дуже брудна справа, а Президент занадто моральний, щоб застосовувати адміністративні технології по підвищенню своєї популярності.
       Якщо б Ющенко вміг грамотно та вміло організувати пропаганду своїх досягнень за перший рік, то в нього б не було проблєм з рейтингом.
       Це не проблєма реальної політики, це проблєма "пі-ар" технологій.
       Якщо по головним каналам держави загострювати тільки проблєми, а майже нічого не казати про значні досягнення, то у більшості глядачів дійсно складається враження, що "все погано". Але насправді більшості населення обьективно стало краще жити матерьяльно.
       У Північної Кореї люди живуть впроголодь, але більшість свідомо "підтримують" свого вождя (Як і у СРСР за часів війни та у 30 роки).
       В україні зараз більшості стало жити краще, але інформаційний бруд зі ЗМІ доводить рейтинг нової влади до низьких показників.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.17 | Михайло Свистович

        Re: Не треба перетворювати сайт Майдан на

        ans-mo пише:
        >
        > Авторитет Ющенко наприкінці грудня 2004 ледве переступив 50% навіть після яскравої помаранчової революції. Взагалі поняття "авторитет" у цієй ситуації відносно, бо якщо людей східної України зомбувати по російським та проросійським телеканалам, то вони уголовника будуть вважати "героєм", а інтеллігента "фашистом".

        Не треба так думати про всіх східняків. Авторитет усіх патріотів до Ющенка був високим лише на Заході і ще в Києві, і такі, як Ви, лаяли східняків, але от прийшов Ющенко-прем"єр і зробив щось корисне для народу, не маючи навіть змоги це пропіарити. І це корисне в умовах його обмеженої влади було таким помітним, що раптом східняки (в центрі України) стали його прихильниками. А авторитет того ж Ющенка через 3 місяці після Помаранчевої революції був в районі 70%. А зараз значно менший, ніж до революції й відразу після неї. То може причину пошукати і в ньому?

        > Політика зараз в Україні - дуже брудна справа, а Президент занадто моральний, щоб застосовувати адміністративні технології по підвищенню своєї популярності.

        Вище я вже написав, що Ющенку-прем"єру не знадобилось підвищувати свій авторитет ніякими методами - його підвищували справи. Отак і треба було підвишувати, будучи президентом.

        На цьому форумі купа людей, які горою були за Ющенка, а зараз лають його останніми словами. То може він також винен? Щодо моралі, то теж не треба перебільшувати. Там купа вад, до того ж конкретних. Хоч і не таких, як в Юлі.

        > Якщо б Ющенко вміг грамотно та вміло організувати пропаганду своїх досягнень за перший рік, то в нього б не було проблєм з рейтингом.

        Знову повторюю, що прем"єр Ющенко не ма можливостей пропагувати свої досягнення, але досягнення самі пропагували за нього. Якби і зараз були досягнення, то не потрібно було б ніякої пропаганди.

        > Це не проблєма реальної політики, це проблєма "пі-ар" технологій.

        Це є проблема саме реальної політики. Не перебільшуйте впливу піар-технологій. Вони, як мікроби, до здорового не чіпляються.

        > Якщо по головним каналам держави загострювати тільки проблєми, а майже нічого не казати про значні досягнення, то у більшості глядачів дійсно складається враження, що "все погано".

        Не вважайте людей за ідіотів. Вони це бачать у повсякденному житті, а не на телеканалах. Їх і під час прем"єрства, і після відставки уряду Ющенка переконували значно більше, що краще не стало, але чомусь переконати не змогли.

        > Але насправді більшості населення обьективно стало краще жити матерьяльно.

        Дуже і дуже сумнівне твердження.

        > У Північної Кореї люди живуть впроголодь, але більшість свідомо "підтримують" свого вождя (Як і у СРСР за часів війни та у 30 роки).

        Бо там тотальна інформаційна блокада.

        > В україні зараз більшості стало жити краще, але інформаційний бруд зі ЗМІ доводить рейтинг нової влади до низьких показників.

        Хорошу владу ніякий бруд не опустить. Навіть погану, якщо вона краща за попредню, важко опустити в рейтингу.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.17 | ans-mo

         Re:Проблєма перемоги маніпулятивних технологий

         може бути наглядно побачена у Росії. Там теж люди "все розуміють", дивлючись массовану пропаганду ОРТ та РТР. На жаль, багато хто в Україні цього якби не бачить. Якщо б поруч з Україною не було б авторитарної та багатої зараз Росії, котра намагається знищить проукраїнську владу і поставити підконтрольну собі, то усі крики "вільних" журналістів та політиків проти "помаранчової" української влади можно було б пояснить. Але в умовах нарощування тиску з Москви підривати свою рідну державу неприпустимо.
         Зовсім незрозуміло, що Президента звинувачують зараз ті, кого він пожалів та не віддав під суд за злочини попереднього уряду.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.20 | Михайло Свистович

          Re:Проблєма перемоги маніпулятивних технологий

          ans-mo пише:
          > може бути наглядно побачена у Росії. Там теж люди "все розуміють", дивлючись массовану пропаганду ОРТ та РТР. На жаль, багато хто в Україні цього якби не бачить. Якщо б поруч з Україною не було б авторитарної та багатої зараз Росії, котра намагається знищить проукраїнську владу і поставити підконтрольну собі, то усі крики "вільних" журналістів та політиків проти "помаранчової" української влади можно було б пояснить. Але в умовах нарощування тиску з Москви підривати свою рідну державу неприпустимо.

          Те саме говорили кучмісти: не можна виступати проти президента, бо це підроиває державу на догоду Росії.

          > Зовсім незрозуміло, що Президента звинувачують зараз ті, кого він пожалів та не віддав під суд за злочини попереднього уряду.

          Хто йому лікар, що він не віддав? А обіцяв.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.20 | ans-mo

           Re:Проблєма перемоги маніпулятивних технологий

           Михайло Свистович пише:
           > >
           > Те саме говорили кучмісти: не можна виступати проти президента, бо це підроиває державу на догоду Росії.
           >
           Між політикой та особістостями Кучми та Ющенко є глибока різниця. Чи Кучма дозволяв журналістам так на себе нападати, як Ющенко?
           При Кучмі нахабно крали підприємства на мільярди долярів, але більшість журналістів мовчала. Зараз же ці журналісти чипляються до телефона чи авто сина Президента, що є несоразмірно у порівнянні з сімьєю Кучми.


           > > Зовсім незрозуміло, що Президента звинувачують зараз ті, кого він пожалів та не віддав під суд за злочини попереднього уряду.
           >
           > Хто йому лікар, що він не віддав? А обіцяв.

           Коли тільки попробували віддати під суд деяких "діячів", то тіж журналісти підняли галас та "скерували" суспільну думку у потрібне їм русло "політичних репресій". Що можна робити, коли більшість впливових ЗМІ належить або проросійським олігархам, або безпосередньо Росії?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.02.20 | Михайло Свистович

            Re:Проблєма перемоги маніпулятивних технологий

            ans-mo пише:
            >
            > Між політикой та особістостями Кучми та Ющенко є глибока різниця.

            Це вже інше питання. Але не треба плутати Ющенка з Україною і закривати очі на бездіяльність нової влади. Я її сьогодні досхочу наковтався. Мені досі смішно, за що я ризикував сьогодні здоров"ям. Як виявилось, не лише за важливі документи, але й другий раз за косметичку дружини корупціонера. І все тому, що влада не робить ні хріна. Елементарних речей не робить.

            >
            > Чи Кучма дозволяв журналістам так на себе нападати, як Ющенко?

            Після Гонгадзе дозволяв. Почитайте Коробову, Погорєлову, Ляшка. Та й я нападав на нього не раз.

            > При Кучмі нахабно крали підприємства на мільярди долярів, але більшість журналістів мовчала.

            І зараз крадуть, і зараз мовчать. І тоді опозиційна преса не мовчала.

            > Зараз же ці журналісти чипляються до телефона чи авто сина Президента, що є несоразмірно у порівнянні з сімьєю Кучми.

            Там теж чіплялися за яхти, резиденції, годинники тощо.

            >
            > Коли тільки попробували віддати під суд деяких "діячів", то тіж журналісти підняли галас та "скерували" суспільну думку у потрібне їм русло "політичних репресій".

            Неправда. Журналістська думка переважно була на стороні влади.

            >
            > Що можна робити, коли більшість впливових ЗМІ належить або проросійським олігархам, або безпосередньо Росії?

            Багато чого можна зробити. Наприклад, віддати наказ "Барсу" виїхати на захист Податкової академії.

            А тепер уважно перечитайте, що Ви написали як позитиву нової влади. Ви написали те, що вона не робить (не переслідує, не вбиває, не, не , не). А коли ж вона почне щось робити?
 • 2006.02.15 | catko

  золота істина:щоб не розчаровуватись, не треба зачаровуватись(-)

 • 2006.02.15 | Предсказамус

  Это такой маячок для форумных провокаторов? Остроумно

  Я уже заметил, как только стихает грызня внутри оранжевого лагеря, тут же появляется один из пяти возможных авторов и постит нечто, похожее на этот топик. И опять все сначала...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.15 | ans-mo

   Re:Неужели форум майдан достиг уже такого влияния?(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.15 | Предсказамус

    Нет, конечно, но гадят. Может, по привычке...(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.15 | SpokusXalepniy

     Дело не в том, что они гадят. Дело в том, что...

     ... сантехников купили. Смывать нечем.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.15 | Мартинюк

      Хлопці - ви необ"єктивно судите ...

      Коли довбуть Ющенка чи когось з його оточення, то ви в кращому разі мовчите, але як правило приймаєте в тому активну участь.

      Тема розчарування в Тимошенко ( чи наприклад в Ющенку або Морозові) цілком актуальна і реальна. Від того що ми будемо її замовчувати її реальність не зникне.

      Я наприклад також багато в чому розчарувася в Тимошенко, в Морозові і навіть у Ющенку. Але найбільше в Тимошенко. І буде час - про це обовязково напишу у цій гілці.

      Можливо Ви вважаєте замиренням те що Тимошенко атакує Ющенка і за її термінологією, "любих друзів", не пять раз у день а дещо рідше, ще не є замиренням. Сходіть на її сайт і зрозумієте що до замирення ще дуже далеко.

      Дійсно є реальні сили у блоці Тимошенко, які хочуть замирення і співпраці, але це переважно люди з нижньої частини виборчих списків,які розуміють що внутрішня ворожнеча колишнього помаранчевого табору обрізає їхні шанси на політичну реалізацію в цих виборах.

      Поки що вони ще не зуміли довести свою позицію верхівці БЮТівського табору - Турчинову, Бродському, Губському ну і звісно самій Юлії Тимошенко.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.15 | SpokusXalepniy

       Хлопці погоджуються тільки на коректне обговорювання.

       Але я цього в тебе давно не помічав. Нажаль.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.17 | Михайло Свистович

        Re: Хлопці погоджуються тільки на коректне обговорювання.

        SpokusXalepniy пише:
        > Але я цього в тебе давно не помічав. Нажаль.

        А в дзеркало подивитись? ;)
      • 2006.02.15 | damoradan

       Re: Хлопці - ви необ"єктивно судите ...

       Вы, наверное, согласитесь, что "легитимное" начало новой ветки - это тогда, когда происходит что-то новое, или тогда, когда есть какой-то новый взгляд на уже известные вещи.

       Это не записано в правилах и не является формальным тербованием, но, наверное, большинство посетителей ожидают, что их внимание не будут отвлекать каждый раз просто потому, что у кого-то появляется непреодолимое желание высказаться. Тем более, что желание это возникает несколько раз на дню, и в основном на тему: "Почему я терпеть не могу Юлию Тимошенко".
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.15 | Мартинюк

        Все що не заборонено правилами форуму

        Має право на існування.
        Такої теми я ще не бачив на форумі до речі.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.15 | damoradan

         Так я ж не за правила

         Умный человек не будет делать все, что разрешено, только потому, что это разрешено. Он будет делать что-то полезное.
        • 2006.02.15 | SpokusXalepniy

         Во-во! Я как раз про вот такие "корректности" и говорил...

         ... причем, заметь, я же тебя за язык не тянул.
         Я только сказал, что помню чудное мгновенье, как сразу же передо мной явился ты... с примером подлинного взгляда на корректность.

         Мартинюк пише:
         > Має право на існування.
         Конечно має!
         Русская пословица гласит: я ему про пироги, а он мне про сапоги. [по предоставленному ему конституцией праву ;) ].
      • 2006.02.15 | Пані

       І ти теж

       Мартинюк пише:

       > Дійсно є реальні сили у блоці Тимошенко, які хочуть замирення і співпраці, але це переважно люди з нижньої частини виборчих списків,які розуміють що внутрішня ворожнеча колишнього помаранчевого табору обрізає їхні шанси на політичну реалізацію в цих виборах.

       Особливо Томенко в нижній частині виборчого списку. Окстісь!
      • 2006.02.17 | Михайло Свистович

       Re: Хлопці - ви необ"єктивно судите ...

       Мартинюк пише:
       >
       > Дійсно є реальні сили у блоці Тимошенко, які хочуть замирення і співпраці, але це переважно люди з нижньої частини виборчих списків

       Переважно з верхньої частини.
     • 2006.02.17 | Михайло Свистович

      Re: Дело не в том, что они гадят. Дело в том, что...

      SpokusXalepniy пише:
      > ... сантехников купили

      Брехати негарно.
  • 2006.02.15 | damoradan

   Да, слетелись все как один (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.15 | mirgor

    Юліанки хто був вчора на вечірці в "Київ Експо Плаза"?

    14 лютого, у День Святого Валентина, Юлія Тимошенко привітала усіх закоханих зі святом на вечірці, що відбулась у виставковому центрі "Київ Експо Плаза".

    З сцени Юлія Володимирівна побажала молоді завжди кохати й бути коханими і символічно подарувала всім присутнім своє серце – велике, воно розсипалось над залом на багато маленьких червоних сердець, яких вистачило всім охочим.

    Ведучі вечірки запропонували дарувати їх друзям і коханим, назвавши їх "юліанками".

    Перед цим закоханих привітав зять Юлії Тимошенко Шон Карр, який виступив разом із групою "Борщ", а також групи 2 Step, XS, Mad Heads XL, DVS.

    Учасники вечірки розійшлись додому з призами і сувенірами, зокрема, з білими шарфами, шапками, ручками, браслетами і значками з яскраво червоними серцями – символікою Блоку Юлії Тимошенко.
  • 2006.02.15 | tomcat

   як завжди. нема чим вiдповiсти, обговорюється особа автора (-)

  • 2006.02.15 | catko

   угу. спеціально по душу предсказамуса тролі злетілись(-)

 • 2006.02.15 | Сергій Кабуд

  все Вами перелічене мені як раз подобається

  бо стан справ в Україні потребує значно більш радикальних підходів ніж навіть юліни

  дивитися на це діло треба ззовні-
  як живуть естонці, чехи, поляки і як живуть наші

  усвідомивши наше масове українське національне жебрацтво, злидні, знущання
  єдиний висновок який порядна людина робить-

  треба це негайно припинити революційним шляхом, бо інакше мафію такого масштабу не знищити

  потрібні репресії проти бандитів, як роблять в Італії:
  жорстко, миттєво і незворотньо.

  Юля для цього підходить краще з інших наявних феодалів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.15 | tomcat

   закон та законнiсть - єдиний захист маленькоi людини (+)

   Сергій Кабуд пише:
   > бо стан справ в Україні потребує значно більш радикальних підходів ніж навіть юліни
   >
   > дивитися на це діло треба ззовні-
   > як живуть естонці, чехи, поляки і як живуть наші

   порiвняйте вiдношення громадян украiни та наведених краiн до дотримання законiв. на роздуми не наштовхує?

   > усвідомив наше масове українське національне жебрацтво, злидні, знущання
   > єдиний висновок який порядна людина робить-
   >
   > треба це негайьно припинити революційним шляхом, бо інакше мафію такого масштабу не знищити
   >
   > потрібні репресії проти бандитів, як роблять в Італії:
   > жорстко, миттєво і незворотньо.

   але з суворим дотриманням законностi

   > Юля для цього підходить краще з інших наявних феодалів.

   вивчайте iсторiю бiльшовицькоi революцii в росii. якщо народ за рiвнем культури не здатний ефективно контролювати нових владноможцiв з iх необмеженою революцiйною владою - буде бiда. людина - iстота слабка та схильна до спокус, тим бiльш владою. влада розбещує а необмежена революцiйна влада - тим бiльше.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.15 | Сергій Кабуд

    це Ви застосували підступну методу феодального ієзуітства

    не можна переносити відповідальність за ПОВНУ ВІДСУТНІСТЬ ПРАВОВОЇ СИСТЕМИ на нещасних громадян


    Закони виконуються коли ІСНУЄ діюча система дотримання і покарання за невиконання і порушень

    Тому зараз якраз в нас все ще залишається вікно для радикальних і законотворчих заходів реформ

    Бо законів і конституції в Україні не існує а те шо називають цими словами це ще гірше за совкові конституцію і закони, бо значно тупіше написано і пожлобськи
   • 2006.02.17 | Михайло Свистович

    Re: закон та законнiсть - єдиний захист маленькоi людини (+)

    tomcat пише:
    >
    > порiвняйте вiдношення громадян украiни та наведених краiн до дотримання законiв. на роздуми не наштовхує?

    Наштовхує. Представники цих народів, потрапляючи у відповідні умови, ставилися до законів не краще, ніж наш народ. А от провідники там були куди краще за наших. Що таке справжній провідник всі могли переконатися, побачивши в нашому телеефірі Бурджанадзе.

    >
    > але з суворим дотриманням законностi

    в усіх випадках, а не вибірково

    >
    > вивчайте iсторiю бiльшовицькоi революцii в росii. якщо народ за рiвнем культури не здатний ефективно контролювати нових владноможцiв з iх необмеженою революцiйною владою - буде бiда. людина - iстота слабка та схильна до спокус, тим бiльш владою. влада розбещує а необмежена революцiйна влада - тим бiльше.

    От Ви дійсно вивчайте історії цієї революції, а заодно наведіть приклад, як саме Ви здатні ефективно контролювати владу. Бо я вже, напнриклад, четверту кримінальну справу порушую.
  • 2006.02.17 | Михайло Свистович

   Re: все Вами перелічене мені як раз подобається

   Сергій Кабуд пише:
   >
   > потрібні репресії проти бандитів, як роблять в Італії:
   > жорстко, миттєво і незворотньо.
   >
   > Юля для цього підходить краще з інших наявних феодалів.

   От тільки на роль такого самого феодала вона також підходить найкраще.
 • 2006.02.15 | Карт

  Ну, це відомо вже ..

  Півроку вже на всіх форумах комісари-несуни співають одну пісню:
  "Я ж був таким її фаном, а ось тепер розчарований".
  Мій знайомий сказав, що це є один з прийомів НЛП (нейро-лінгвістичного програмування), просто кажучи, людині, що не має власних переконать, пропонують формулу поведінки чи мислення - роби, як я, і ні про що не думай.

  Даремно, тим більше, що ваші колегі готуються до банального фальсифікування виборів: http://www.pravda.com.ua/news/2006/2/15/38762.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.15 | mirgor

   Ви уважно читали статтю Віктора Андрусіва?

   Карт пише:
   > Даремно, тим більше, що ваші колегі готуються до банального фальсифікування виборів: http://www.pravda.com.ua/news/2006/2/15/38762.htm

   Ви уважно читали статтю про моральність Ющенка та зробили висновок, що він фальсифікатор? Не Янукович, а Ющенко?

   Ось Ви далі і відкриваєте, звідки у вас таке трактування:

   > Мій знайомий сказав, що це є один з прийомів НЛП (нейро-лінгвістичного програмування), просто кажучи, людині, що не має власних переконать, пропонують формулу поведінки чи мислення - роби, як я, і ні про що не думай.

   Не слухайте такого друга, він на вас погано впливає і думайте самі головою.
  • 2006.02.17 | Михайло Свистович

   Re: Ну, це відомо вже ..

   Карт пише:
   > Півроку вже на всіх форумах комісари-несуни співають одну пісню:
   > "Я ж був таким її фаном, а ось тепер розчарований".
   > Мій знайомий сказав, що це є один з прийомів НЛП (нейро-лінгвістичного програмування), просто кажучи, людині, що не має власних переконать, пропонують формулу поведінки чи мислення - роби, як я, і ні про що не думай.
   >
   > Даремно, тим більше, що ваші колегі готуються до банального фальсифікування виборів: http://www.pravda.com.ua/news/2006/2/15/38762.htm

   Брехати негарно. НСНУ (на вищому рівні) не лише не збираються застосовувати адмінресурс, але й просто дмухають на холодне так, що аж до абсурду дохожить. Бояться приймати в партію помпезно і масово працівників врятованого ними підприємтсва, які туди прагнуть записатись саме в урочистій обстановці, відмовляються від наведення порядку там, де адмінресурс застосовують інші і т.д.
 • 2006.02.15 | Englishman

  O ! Dobre scho vy rozkryly svoji karty.

  tomcat пише:

  > перший дзвiночок - ii активна учась разом з уна-унсо та морозом в акцii УБК. незадоволення владою - не привiд для антидержавних дiй.


  No comment.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.02.15 | Пані

  Скількі можна!!!!??????

  tomcat пише:

  > перший дзвiночок - ii активна учась разом з уна-унсо та морозом в акцii УБК.

  І де ж вона активно брала участь в акції УБК????? Коли це? Ви хоч розумієте, ДЕ ви це пишете???? Ту є ВСЯ історія акції УБК і навіть хронологія участі Тимошенко, яка почалася майже разом із закінченням акції.

  > незадоволення владою - не привiд для антидержавних дiй

  Точно не розумієте, де ви знаходитеся. З самого початку цей сайт назвивався "Офіційний сайт акції Україна без Кучми". Він заснований ініціаторами цієї акції. І ви тут щось будете комусь розповідати про АНТИДЕРЖАВНІ дії????

  Я не думаю, що вас взагалі хвилює Тимошенко. Бо ви навіть в історіїї плутаєтеся.

  Вас дійсно хвилює підтримання гавканини між її фанами та противниками, як модельна ситуація для того самого в реалі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.15 | tomcat

   я вибачаюся, але це iнфо з сайту юлi..

   http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/about/

   Гучний "касетний скандал", акція "За Україну без Кучми", напружена політична ситуація в країні призводять до того, що 9 лютого 2001 року Юлія Тимошенко стає ініціатором створення Форуму національного порятунку (ФНП) – громадського об’єднання, яке ставить перед собою мету усунути від влади злочинний режим Кучми.

   У вересні 2002 року Юлія Тимошено в числі опозиційних лідерів очолює всеукраїнську акцію протесту "Повстань, Україно!", що стала першим серйозним спротивом української опозиції і першою акцією народного спротиву, під час якої пройшли масові вуличні протести.
   ----------------
   власне ця тема створена для обмiну думками в вузькому колi, i тих кому нема чого додати сюди не запрошували
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.15 | Пані

    Ні. Навіть на сайті Юлі все правильно написано

    tomcat пише:
    > http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/about/
    >
    > Гучний "касетний скандал", акція "За Україну без Кучми", напружена політична ситуація в країні призводять до того, що 9 лютого 2001 року Юлія Тимошенко стає ініціатором створення Форуму національного порятунку (ФНП) – громадського об’єднання, яке ставить перед собою мету усунути від влади злочинний режим Кучми.
    >
    > У вересні 2002 року Юлія Тимошено в числі опозиційних лідерів очолює всеукраїнську акцію протесту "Повстань, Україно!", що стала першим серйозним спротивом української опозиції і першою акцією народного спротиву, під час якої пройшли масові вуличні протести.

    І де тут вище написано про "активну участь Юлі в УБК"??? З якої стелі ви це взяли????

    > власне ця тема створена для обмiну думками в вузькому колi,
    > i тих кому нема чого додати сюди не запрошув

    На цьому форумі пишуть всі, хто хоче, де хоче і що хоче - аби в межах правил. І так буде.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.16 | tomcat

     перший пункт тимчасово усунуто до з'ясування..

     ..всiх обставин справи. якщо це не є свiдоцтва ii активноi участi в УБК та пов'язаного з ним ФНП... хм..Панi хоче сказати що УБК йшла сама по собi а ФНП - сам по собi. щось я так не вважаю..
     --------
     http://www.ibk.ru/news/_uliya_timoshenko_obvinila_viktora_ushenko_v_predatelstve-4731/

     "В связи с заявлением президента Украины Виктора Ющенко об отставке правительства, Юлия Тимошенко сделала несколько заявлений в ультимативной форме.
     Она заявила, что Виктор Ющенко предал ее сегодня, и что случилось это уже в третий раз. Тимошенко сказала, что Ющенко в первый раз предал ее, когда она была вице-премьером, во второй - когда назвал движение "Украина без Кучмы" "фашистским" и сегодня, когда она услышала заявление Ющенко о том, что для принятия решения по Петру Порошенко Виктору Ющенко необходимы документы.
     Юлия Тимошенко отметила, что "в четверг Порошенко и Ющенко едины как никогда" и потребовала, чтобы никто не вмешивались в кадровую политику ее избирательного блока на предстоящих парламентских выборах."
     ---------
     http://www.photoua.com/fsearch.php?p=1054&l=u&dn=01/12/2000&dk=01/04/2005

     16/02/2001, О.Бобровський
     Співорганізатор акції "Україна без Кучми" В. Чемерис виголошує тост за "здоров'я" Генпрокурора України М. Потебенька на «Мітингу правди: свободу Юлії Тимошенко» біля Генеральної прокуратури України
     ---------
     http://www.reestr.org/news/read_news.php?id=20004

     Отвечая на вопросы в чате Украинской правды...Говоря о поддержке инициируемого ею референдума, целью которого является отставка Леонида Кучмы с поста президента, Тимошенко заявила, что комитет «Украина без Кучмы» во вторник провел совещание и «полностью официально поддержал проведение общегосударственного референдума по народной инициативе». По ее словам, как правило, референдум не поддерживают люди, «которые находятся в конструктивной оппозиции к действующему режиму».
     ---------
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.16 | Пані

      Ви не там шукаєте

      Лінк - архіви форуму внизу і там архів 2001 року. І шукайте до несхочу.

      Коротко Юля брала участь в УБК дуже недовго - десь тиждень. ПОтім її засунули в Лук`янівку. Стосовно активної участі - тут півфоруму брали в сотні разів більш активну участь в УБК ніж Юля.

      Ви тщательнєє... Бо перший пункт вас видає з вухами повністю. Вже видав.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.16 | tomcat

       ваш висновок про ii неучасть - непереконливо...

       ...звичайно з тюрми неможливо фiзично брати участь акцii, але i лiдери УБК (чемерис) i сама юля неодноразово пiдкреслювали повну пiдтримку один одного, та єднiсть позицii у тих подiях - УБК, боротьба за звiльнення юлi, органiзацiю ФНП. а саме ЦЕ я i мав на увазi у 1 пунктi.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.16 | Пані

        Не вийде відмазатися

        Тут присутні прямо на форумі реальні лідери УБК - от беріть і питайте їх. І Чемериса питайте прямо, а не його слова висмикуйте з інтерв`ю.

        А суть в тому, що ви не могли розчаруватися "ще тоді" в Юлі через її "активну участь" в УБК, бо її, такої участі, НЕ БУЛО. Вона брала участь в формуванні Форуму НацПорятунку і всіляко відгрібала від самої назви УБК. Тут все є в архівах.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.16 | tomcat

         Не вийде нав'язати менi ВАШ погляд на подii....

         Пані пише:
         > Тут присутні прямо на форумі реальні лідери УБК - от беріть і питайте їх. І Чемериса питайте прямо, а не його слова висмикуйте з інтерв`ю.
         >
         > А суть в тому, що ви не могли розчаруватися "ще тоді" в Юлі через її "активну участь" в УБК, бо її, такої участі, НЕ БУЛО. Вона брала участь в формуванні Форуму НацПорятунку і всіляко відгрібала від самої назви УБК. Тут все є в архівах.

         лiнкi яки я навiв - кажуть що ваша точка зору не бездоганна, i не однозначна.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.16 | Пані

          Вийде, вийде.

          tomcat пише:
          > Пані пише:
          > > Тут присутні прямо на форумі реальні лідери УБК - от беріть і питайте їх. І Чемериса питайте прямо, а не його слова висмикуйте з інтерв`ю.
          > >
          > > А суть в тому, що ви не могли розчаруватися "ще тоді" в Юлі через її "активну участь" в УБК, бо її, такої участі, НЕ БУЛО. Вона брала участь в формуванні Форуму НацПорятунку і всіляко відгрібала від самої назви УБК. Тут все є в архівах.
          >
          > лiнкi яки я навiв - кажуть що ваша точка зору не бездоганна, i не однозначна.

          Навіщо мені лінки на щось там, якщо тут є купа людей, які БЕСПОСЕРЕДНЬО РОБИЛИ УБК з першого дня? І їхні свідчення тих самих часів, а не колись.

          Ви, мабуть, дійсно досі не розумієте, де ви знаходитеся. На цьому сайті є ВСЯ реальна історія УБК.

          І всякі там "точки зору" тих, хто тягне Юлю за вуха в УБК мене абсолютно не цікавлять. Бо Майдан це засіб в тому числі і проти переписування історії.

          Доречі, здебільшого цим - прив`язуванням Юлі до УБК - займаються її піарники чи вона сама. На одній програмі Шустера в прямому ефірі її навіть Мороз на цю тему дуже толерантно осадив, сказавши, що її там рядом таки не стояло. І не стояло, що ви не зробите.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.16 | Englishman

           Re: Вийде, вийде.

           все-таки більш смішний аргумент, імхо, це "антидержавність" акцій УБК.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.02.16 | Пані

            Це я вже мовчу

            "справжній демократ", який вважає УБК антидержавною акцією - це взагалі достойно кращіх дятлів минулого, які давно нас покинули...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.02.16 | tomcat

             звикайте що iснують iншi точки зору (-)

             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.02.16 | Пані

              це не точки зору, а пункти зливу

              коли на чорне кажуть біле це не точка зору, а або 1. брехня свідома, або 2. розлад системи сприйняття

              а ніяк не точка зору

              пора змінювати модус операнді
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.02.16 | tomcat

               є таке прислiв'я: "ломать - нє строiть" (-)

               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.02.17 | Михайло Свистович

                Re: є таке прислiв'я: "ломать - нє строiть" (-)

                То Ви вважаєте, що Помаранчева революція - це погано? ;) Адже вона нічим не відрізнялася по суті від УБК.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.02.17 | tomcat

                 рiзниця - принципова...

                 УБК та ФНП - з боротьбою за законнiсть було мало спiльного, весь протест був зосереджений на особистостi Кучми - законного преза.
                 помаранчева революцiя - вимога до влади незалежно вiд персоналiй дитримуватися законiв.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2006.02.17 | Михайло Свистович

                  немає різниці

                  tomcat пише:
                  > УБК та ФНП - з боротьбою за законнiсть було мало спiльного

                  Дуже багато. Хіба покарання вбивць і злодіїв незаконне?

                  > весь протест був зосереджений на особистостi Кучми - законного преза

                  По-перше, цей "законний" прийшов до влади також через фальсифіковані вибори, по-друге, ми вимагали законного його покарання, законного імпічменту, законного розслідування злочинів, врешті решт виконання законів Кучмою.

                  > помаранчева революцiя - вимога до влади незалежно вiд персоналiй дитримуватися законiв.

                  "Україна без Кучми" - та сама вимога. І Помаранчева революція була не менш персоніфікована. Навіть більше. Тільки не звалася "Україна без Януковича".
       • 2006.02.17 | Михайло Свистович

        Як можна так відверто брехати?

        Я брав участь у всіх засіданнях того часу, де приймалися рішення. Юлі не бачив ніде і ні разу. Вперше вона з"явилася, коли вийшла з тюрми.

        tomcat пише:
        > ...i лiдери УБК (чемерис) i сама юля неодноразово пiдкреслювали повну пiдтримку один одного

        Брешіть хоча б в іншому місці, а не тут, де половина лдей знають Чемериса досить близько, а деякі як облупленого (років надцять). Він Юлю не любив ніколи, і ніколи не висловлював їй підтримки. Єдине, що, звичайно, був проти того, що її посадили. Так всі учасники УБК були проти.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.17 | tomcat

         саме тюремна епопея була публiчною, саме ii я запам'ятав...

         мене ж не було на ваших засiданнях.. потiм юля збирала ФНП позiцiонуючи його як продовження УБК, i жодних публiчних заперечень зi сторони лiдерiв УБК я не пам'ятаю.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.17 | Михайло Свистович

          Re: саме тюремна епопея була публiчною, саме ii я запам'ятав...

          tomcat пише:
          > мене ж не було на ваших засiданнях.. потiм юля збирала ФНП позiцiонуючи його як продовження УБК, i жодних публiчних заперечень зi сторони лiдерiв УБК я не пам'ятаю

          Бо не було жодної заяви Юлі щодо її участі в УБК. Бо тоді ще свіжа пам"ять у всіх була. Якщо ж Ви сприймали ФНП як продовження УБК, то це не наша проблема і навіть не Юлі.
      • 2006.02.17 | Михайло Свистович

       Re: Ви не там шукаєте

       Пані пише:
       >
       > Коротко Юля брала участь в УБК дуже недовго - десь тиждень. ПОтім її засунули в Лук`янівку. Стосовно активної участі - тут півфоруму брали в сотні разів більш активну участь в УБК ніж Юля.

       Юля не брала участі в УБК жодної хвилини. Вона увійшла до ФНП, але і там не встигла взяти ніякої участі (та й ФНП взагалі був досить довго декларативним органом), як її засунули в тюрму.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.17 | Пані

        Ну ось бачиш, я таки витягла лідерів УБК на спростування

        Насправді я пам`ятаю про один тиждень і триндьож навколо ФНП, але мені дуже хотілося б, що це писала не я, як людина, яка провела все УБК за комп`ютером, а саме ти, чи Вова, чи хтось іще.

        А то бачиш - тягнуть УБК з вуха до Юлі що аж трищіть...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.17 | Михайло Свистович

         Re: Ну ось бачиш, я таки витягла лідерів УБК на спростування

         Пані пише:
         > Насправді я пам`ятаю про один тиждень і триндьож навколо ФНП, але мені дуже хотілося б, що це писала не я, як людина, яка провела все УБК за комп`ютером, а саме ти, чи Вова, чи хтось іще.

         Я не маю часу. Впершеза тиждень виліз в інтернет і зараз знову на пару днів випаду в реал.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.17 | Пані

          Ти вже все сказав

          Я тепер на кожне нове притягання Юлі до УБК буду тицяти в твій пост і все.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.17 | tomcat

           вважайте мене жертвою невдалоi для вас iнформацiйноi вiйни..(+)

           хоча змiнив ставлення (в гiршу сторону) тiльки щодо деяких персон. загальна думка про УБК не змiнилась.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.02.17 | Михайло Свистович

            Жертвою ми Вас вважати, звичайно, будемо, а от щодо невдалості

            для нас війни - Ви помиляєтесь. Бо ми ту війну виграли, режим впав, а хто і що там вважає - нас не цікавить. Для нас головне - результат.

            tomcat пише:
            > загальна думка про УБК не змiнилась

            Ну хоч в чомусь Ви не погоджуєтесь з Вашим кумиром Ющенком ;)
     • 2006.02.16 | alekskuz

      Re: Я надеюсь тут лингвисты не нужны?

      tomcat пише:
      > ..всiх обставин справи. якщо це не є свiдоцтва ii активноi участi в УБК та пов'язаного з ним ФНП... хм..Панi хоче сказати що УБК йшла сама по собi а ФНП - сам по собi. щось я так не вважаю..
      > --------
      > http://www.ibk.ru/news/_uliya_timoshenko_obvinila_viktora_ushenko_v_predatelstve-4731/
      >
      > "В связи с заявлением президента Украины Виктора Ющенко об отставке правительства, Юлия Тимошенко сделала несколько заявлений в ультимативной форме.
      > Она заявила, что Виктор Ющенко предал ее сегодня, и что случилось это уже в третий раз. Тимошенко сказала, что Ющенко в первый раз предал ее, когда она была вице-премьером, во второй - когда назвал движение "Украина без Кучмы" "фашистским" и сегодня, когда она услышала заявление Ющенко о том, что для принятия решения по Петру Порошенко Виктору Ющенко необходимы документы.
      > Юлия Тимошенко отметила, что "в четверг Порошенко и Ющенко едины как никогда" и потребовала, чтобы никто не вмешивались в кадровую политику ее избирательного блока на предстоящих парламентских выборах."
      > ---------
      В начале почитаем тут
      http://www.kommersant.ru/doc.html?DocID=607278
      "Следующим залпом по позициям президента стало появившееся в СМИ заявление, якобы сделанное Юлией Тимошенко. Сообщалось, что экс-премьер считает, что Виктор Ющенко "три раза ее предал"

      и выясним что Тимошенко ЯКОБЫ сделала сообщение
      А дальше больше

      http://podrobnosti.ua/power/govt/2005/09/08/241750.html
      "Экс-премьер министр Юлия Тимошенко пока никак не комментирует свою отставку.

      Об этом сказал ее пресс-секретарь Виталий Чепинога.

      "Тимошенко пока никак не комментирует свою отставку", сказал он и уточнил, что заявление экс-премьера по этому поводу готовится на пятницу. "В настоящее время обсуждается форма, в которой это будет сделано", - добавил он.
      В то же время пресс-секретарь Тимошенко опроверг сообщение о том, что она якобы заявила, что Ющенко предал ее в третий раз.
      "Она такого не говорила", - сказал пресс-секретарь.
      Ранее Лига онлайн со ссылкой на источник в Кабмине сообщала, что Тимошенко 8 сентября в ультимативной форме сделала несколько заявлений в связи с заявлением президента Виктора Ющенко об отставке Кабмина."

      Обойдусь без коментариев.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.16 | Пані

       Це все одно меркнет перед...

       "антидержавною акцією УБК" :)

       А фраза про те, що її нібито Ющ називав фашисткою під час УБК (ги-ги три рази!) насправді належить Бродському. І Юля дійсно цього ніколи не казала.

       І це тут теж ретельно обговорювалося, аж до новин.
   • 2006.02.15 | mirgor

    Кот Том спалился! (исправлено) (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.16 | tomcat

     я маю право на власну думку, i маю пiдстави на це...

     ...ви що гадаєте що я зi стелi роблю висновки? я також слiдкую за всiма подiями. ось вам ще лiнк до 3 наведених вище, який каже що точка зору шановноi Панi не бездоганна.

     http://www.shanson.fm/site/inform.php?&cyear=2005&cmonth=09&cday=08&ctime=16:00

     Віктор Ющенко втретє зрадив Юлію Тимошенко. Про це, коментуючи відставку уряду , заявив Михайло Бродський , передає Оглядач . « Вперше він пішов на це за часів свого прем’єрства, коли дозволив Кучмі розправитися з віце-прем’єром Тимошенко. Вдруге він зрадив Юлію Володимирівну під час акції «Україна без Кучми», коли разом у сумно відомому «зверненні трьох» назвав Тимошенко та інших опозиціонерів фашистами» , - заявив Бродський . На його думку, сьогодні Ющенко знову пішов на зраду Тимошенко . Президент, твердить політик, ст ав на бік корумпованих чиновників та олігархів, і зробив уряд відповідальним за те, що накоїли в державі люди з його власного оточення.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.17 | Михайло Свистович

      Re: я маю право на власну думку, i маю пiдстави на це...

      tomcat пише:
      > ...ви що гадаєте що я зi стелi роблю висновки?

      Таки зі стелі, тобто з чужої брехні.Навмисно чи через нездатність до аналізу, це вже інше питання.

      > я також слiдкую за всiма подiями

      не помітно

      > точка зору шановноi Панi не бездоганна

      Таки бездоганна

      >
      > Віктор Ющенко втретє зрадив Юлію Тимошенко. Про це, коментуючи відставку уряду , заявив Михайло Бродський , передає Оглядач . « Вперше він пішов на це за часів свого прем’єрства, коли дозволив Кучмі розправитися з віце-прем’єром Тимошенко. Вдруге він зрадив Юлію Володимирівну під час акції «Україна без Кучми», коли разом у сумно відомому «зверненні трьох» назвав Тимошенко та інших опозиціонерів фашистами» , - заявив Бродський

      Ви цитуєте брехню Бродського замість того, щоб просто погортати архіви того часу (не тільки на Майдані). До речі, Бродський, який на початку приєднався трохи до УБК, потім поливав його лайном на другому етапі акції, називав нас антидержавниками ;)
   • 2006.02.15 | ОРИШКА

    Re: Цікавості для продивилася пости tomcat на ФУП

    і "Майдані".

    І ви будете розказувати, що пишете "від чистого серця"?

    Це - простий тест для студентів-психів 1-го року навчання.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.15 | mirgor

     Хі, tomcat і Предсказамус на всіх форумах

     А в мене бажання там реєструватися немає, хоча буває читаю...
     Кот Том спалился :lol:
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.16 | tomcat

      бiльш пiдробно, плiз. спалився це як? (-)

 • 2006.02.16 | observer

  з УБК у Вас якась фігня

  Бо Юлі можна закинути якраз неучасть в УБК і намаганні купити деяких чільників цієї кампанії для їхньої участі у ФНП. Котрий став фактично Юліною структурою.
  Ну і назвати УБК антидержавною...гм...мені це нагадало "згадаймо як прийшли до влади фашисти"...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.16 | tomcat

   в гущi подiй мене не було...

   справа в тiм що я досi не чув вiд чiльникiв УБК однозначних спростувань намагань юлi примазатись то акцii.
   але викладена вами версiя - ще гiрша для неi. якщо це дiйсно так, то я взагалi не розумiю юлєфанiв, як можна довiряти подiбним особам?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.16 | ans-mo

    Невже незрозуміло, що брати на себе роль харизматичної

    українки, як намагається пані ЮВТ, може тільки справжня україномовна жінка накшталт Ніни Матвієнко чи Атени Чорновіл. Намагання пані Юлії (російськомовної уродженки омосковченого Дніпропетровська) стати "матірью" нації виглядають дуже неприродньо. Фальш все рівно проглядається.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.16 | Englishman

     Це ви листівок Януковича начитались?

     Він там щось теж про сорти України намуд(р)ував.

     Маладєц, добре науку перейняв!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.16 | ans-mo

      Проблема у менталітеті, той же Ющенко являє приклад

      харизматичного українця, хоч і народився біля кордону з Росією.
      Це зовсім не провина пані ЮВТ, що вона народилась та виховувалась у типовому радянському суспільстві та перейняла радянський менталітет.
      Просто мешканці східної України жили під комуністичною окупацією 70 років, а західної - лише 40 років. Тому на Заході України більше збереглись природні живі традиції украінської нації.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.16 | Карт

       Хоружівка була поза імперії?

       Це щастя, що пані Юля мала в дитинстві достатньо любові і поваги, виросла впевненою в собі, без комплексів, з невмирущим оптимізмом. Отже, вона з тих людей, від кого інші підзаряджаються.
       Це добре, що вона вирісла в місті, де була можливість стати сучасною людиною, а не обмеженим селюком.
       Отже, радіймо!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.16 | ans-mo

        Дійсно "без комплексів" - це притаманно пані ЮВТ.

        Особисто мені більше подобаються "комплекси" та мораль Президента (можливо іноді зайві), ніж неприкрита тяга до влади пані ЮВТ. Звичайно, кожен має право на особисту думку.
        У листопаді-грудні 2004 пані ЮВТ "без комплексів" була готова спровокувати кровопролиття, котре на щастя вдалося відвернуть.
        Чоловіки полюбляють спілкуватись з дівчатами "без комплексів", але одружуються більше на "закомплексованих" та "боязливих" жінках.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.17 | Михайло Свистович

         Re: Дійсно "без комплексів" - це притаманно пані ЮВТ.

         ans-mo пише:
         > Особисто мені більше подобаються "комплекси" та мораль Президента (можливо іноді зайві), ніж неприкрита тяга до влади пані ЮВТ.

         Мені теж.

         > У листопаді-грудні 2004 пані ЮВТ "без комплексів" була готова спровокувати кровопролиття, котре на щастя вдалося відвернуть.

         Не вигадуйте, будь ласка. Не було нічого подібного.

         > Чоловіки полюбляють спілкуватись з дівчатами "без комплексів", але одружуються більше на "закомплексованих" та "боязливих" жінках.

         Не судіть усіх по собі.
        • 2006.02.17 | Карт

         Re: Дійсно "без комплексів" - це притаманно пані ЮВТ.

         Наведу приклад "моральності" Ющенка.
         Всім відома історія з його сином Андрієм. Згадайте, що відповів "моральний" Ющенко на запитання відносно великих витрат його сина-студента? Скоріше за все, Ви цього не пам'ятаєте, так я нагадаю.
         "Спосіб життя свого сину Віктор Ющенко в інтерв'ю CNN назвав "типовим для його однолітків". Або він забув префікс "не", або ми дійсно маємо справу з вундеркіндом-підприємцем.
         Пошуки бізнесу, яким займається сам Андрій Ющенко, також виявили відсутність логіки у аргументації сторони президента. На відомій прес-конференції батько-президент сказав, що його син "має ділову справу". "У нього є робота в консалтинговій фірмі і ще там ряд тем він веде. Це невеликі гроші, але достатні, щоб заплатити оренду автомобіля і послуги позаштатного недержавного охоронця", - сказав Ющенко.
         (Андрій Ющенко – син Бога? Частина 5
         Лео Амчук, УП, 20.10.2005, 19:08 )

         Ви скажете, що батько-президент не розумів, з якого дива такому видатному студенту-фахівцю фірми платять великі гроші? Тоді від моральності президента треба перейти до його розумових здібностей.
       • 2006.02.16 | tomcat

        моя мати те ж саме казала про Жирiновського, потiм плювалась (-)

       • 2006.02.17 | Михайло Свистович

        Re: Хоружівка була поза імперії?

        Карт пише:
        > Це щастя, що пані Юля мала в дитинстві достатньо любові і поваги, виросла впевненою в собі, без комплексів, з невмирущим оптимізмом. Отже, вона з тих людей, від кого інші підзаряджаються.

        Я б не сказав.

        > Це добре, що вона вирісла в місті, де була можливість стати сучасною людиною, а не обмеженим селюком.

        У Вас якісь комплекси? Вас якийсь сільський хлопець колись у дитинстві побив за пихатість? ;)
      • 2006.02.16 | Englishman

       мені не цікаво з такими аргументами сперечатися

       Якщо ви не хочите зрозуміти, що Україна- єдина країна, і не можна казати, що більшість її громадян є за вашим визначенням в чомусь неповноцінними, бо народилися "не в той час не в тому місці". І чим скоріше ви і вам подібні зрозуміють, якої шкоди завдають ваші погляди на сході (та й в Києві і центрі), тим краще.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.16 | ans-mo

        Такі погляди виходять з практичного досвіду життя на сході

        України та щоденного спілкування з "пересічними громадянами".
        Не йде мова про те, хто є повно, а хто неповноцінний.
        Треба визнати, що східні українці є жертви більш масованого радянського погноблення, ніж західні. Вони не гірші, не дурніші, але їх менталітет є джерелом майже 30% БЛЯ. Поки не пройде час, радянський менталітет ще буде, на жаль, тянути Україну у комуністичне минуле.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.16 | Englishman

         Re: Такі погляди виходять з практичного досвіду життя на сході

         ans-mo пише:
         > України та щоденного спілкування з "пересічними громадянами".
         > Не йде мова про те, хто є повно, а хто неповноцінний.

         йде, йде. Бо одна справа казати про середні показники, тенденції, і зовсім інша- підкреслювати місце народження як фактор, що визначає непридатність людини бути лідером держави.

         > Треба визнати, що східні українці є жертви більш масованого радянського погноблення, ніж західні. Вони не гірші, не дурніші, але їх менталітет є джерелом майже 30% БЛЯ. Поки не пройде час, радянський менталітет ще буде, на жаль, тянути Україну у комуністичне минуле.

         Стара пісня. Спитайте Предсказамуса, до чогопривела подібна пораженческа здача несунами сходу країни. Як ви до них відноситеся, таку вони вам і дадуть відповідь.

         П.С. ви в курсі, що 3 єдині нобелевські лауреати, що пов"язані з Україною, вчилися або працювали у Харківському університеті? Такий от там недорозвинений регіон.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.16 | ans-mo

          При чому тут "недорозвинений" регіон? Мова йде про

          різний менталітет. У комуністичному СРСР теж були Нобелевські лауреати, велики поети, композитори, вчені. Від цього СРСР не переставав бути злочинною імперією.
          Там, де вспіли "попрацювати" совьєти складається цинічний радянський менталітет з неповагою до прав особистості, з упевненністью, що усе покупається та продається, що якщо людину не спіймали на гарячому, то вона не винна, а іноді й стає "героєм".
          Хто заважав пані ЮВТ працювати зі східними регіонами у перші 7 місяців 2005 року? Щось вона й зараз не дуже переймається боротьбою проти злочинного угрупування ПРУ у рідних їй регіонах, а більше бореться з помаранчовими.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.16 | Englishman

           Re: При чому тут "недорозвинений" регіон? Мова йде про

           ans-mo пише:

           > Там, де вспіли "попрацювати" совьєти складається цинічний радянський менталітет з неповагою до прав особистості, з упевненністью, що усе покупається та продається, що якщо людину не спіймали на гарячому, то вона не винна, а іноді й стає "героєм".

           ну і до чого тут совьєти? Вони діяли по всій країні, в тій чи іншій мірі коснулися всіх громадян України, в тому числі і Ющенка. Казати, що східний регіон більш постраждав можливо, але ви вперто (хоча і завуальовано) на цій основі провадите думку про якусь непоноцінніть його мешканців. Якщо це не так, навіщо ви наводите ці факти , як аргумент непридатності Тимошенко?

           > Хто заважав пані ЮВТ працювати зі східними регіонами у перші 7 місяців 2005 року? Щось вона й зараз не дуже переймається боротьбою проти злочинного угрупування ПРУ у рідних їй регіонах, а більше бореться з помаранчовими.

           ви серйозно думаєте, що в її обов"язки входило переслідування злочинців? Вона могла робити тільки те, що було в межах її компетенції.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.02.16 | ans-mo

            Re: При чому тут "недорозвинений" регіон? Мова йде про

            Englishman пише:
            Якщо це не так, навіщо ви наводите ці факти , як аргумент непридатності Тимошенко?
            >
            Це не аргумент непрацездатності пані ЮВТ, а намагання зрозуміти її особистість та місце цієї бесперечно яскравої людини на політичної сцені України.


            > ви серйозно думаєте, що в її обов"язки входило переслідування злочинців? Вона могла робити тільки те, що було в межах її компетенції.
            >
            А як же до пана Турчинова? Він теж не міг "переслідувати" злочинців?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.02.16 | Englishman

             Re: При чому тут "недорозвинений" регіон? Мова йде про

             ans-mo пише:
             > А як же до пана Турчинова? Він теж не міг "переслідувати" злочинців?

             Зичайно, всі ми знаємо, що ініціація розгляду законності приватизації-голий популізм.
      • 2006.02.17 | Михайло Свистович

       Re: Проблема у менталітеті, той же Ющенко являє приклад

       ans-mo пише:
       > харизматичного українця, хоч і народився біля кордону з Росією.
       > Це зовсім не провина пані ЮВТ, що вона народилась та виховувалась у типовому радянському суспільстві та перейняла радянський менталітет.
       > Просто мешканці східної України жили під комуністичною окупацією 70 років, а західної - лише 40 років. Тому на Заході України більше збереглись природні живі традиції украінської нації.

       Ви якось визначіться вже, а то у Вас Ющенко виходить і зі Східної України, і харизматичний, а Тимошенко з тої ж Східної, але не така ;)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.17 | ans-mo

        Re: Звичайно є різниця між бідним селом у Сумської області

        та одним з крупних промислових центрів СРСР періода застою (ще й батьківщиною правлячого тоді брежневського клана).
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.17 | Михайло Свистович

         А між іще біднішим селом у Чернігівській області?

         Там народився Кучма :)

         Ви часом не досліджували вплив клімату, сонячну активність у день народження Ю та Ю? Бо все чомусь шукаєте в місцевостях, а не в людях, забуваючи, що кожен з нас - індивідуальний. Порівняйте східняків Лук"яненка чи Чорновола з західняками Шуфричем і Гавришем.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.17 | ans-mo

          Re: А між іще біднішим селом у Чернігівській області?

          Кучма все ж народився в інші часи.
          Справа зовсім не в тому. На сході був В.Стус (хоч народився всеж на заході) та багато героїчних українців.
          Є люди, котрі здолали у собі "радянський" менталітет, котрий насаджувався на сході, і є люди, у котрих типовий радянський менталітет проглядає занадто явно. Іноді це трапляється у пані ЮВТ.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.17 | Михайло Свистович

           Re: А між іще біднішим селом у Чернігівській області?

           ans-mo пише:
           >
           > Справа зовсім не в тому. На сході був В.Стус (хоч народився всеж на заході) та багато героїчних українців.
           > Є люди, котрі здолали у собі "радянський" менталітет, котрий насаджувався на сході, і є люди, у котрих типовий радянський менталітет проглядає занадто явно.

           От тому й не потрібно прив"язувати риси людини до місця. Бо знову нагадаю Вам про Гавриша з репресованими батьками і Шуфрича. А ще обох братів Чорноволів.
     • 2006.02.16 | tomcat

      eng-man, ви знову перейшли на особу автора. ганьба! (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.16 | Englishman

       Re:

       1) не кривляйте мій нік

       2) не плутайтеся під ногами
    • 2006.02.17 | Михайло Свистович

     Re: Невже незрозуміло, що брати на себе роль харизматичної

     ans-mo пише:
     > українки, як намагається пані ЮВТ, може тільки справжня україномовна жінка накшталт Ніни Матвієнко чи Атени Чорновіл.

     Якщо чесно, незрозуміло. Бо обидві жінки довгий час пасивно спостерігали за боротьбою з кучмізмом, а Ніна Матвієнко навіть взяла участь в агітації за Кучму. Атена Пашко також, здаєтьс, закинула пару разів за нього словечко, але тут точно не пам"ятаю. Можливо, вона просто мовчала, коли в її присутності це говорили інші членкині Союзу українок.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.17 | tomcat

      мабуть, вони бiльше державницi нiж демократки (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.17 | Михайло Свистович

       Кучма і державність - несумісні речі

       Він поступово здавав Росії Україну чим далі - тим більше.
     • 2006.02.17 | ans-mo

      Re: Невже незрозуміло, що брати на себе роль харизматичної

      Михайло Свистович пише:
      > >
      > Якщо чесно, незрозуміло. Бо обидві жінки довгий час пасивно спостерігали за боротьбою з кучмізмом, а Ніна Матвієнко навіть взяла участь в агітації за Кучму. Атена Пашко також, здаєтьс, закинула пару разів за нього словечко, але тут точно не пам"ятаю. Можливо, вона просто мовчала, коли в її присутності це говорили інші членкині Союзу українок.

      Якщо звинувачувати всіх, хто тим чи іншим чином у різні часи підтримував Кучму, то це треба відносить майже ко всім політикам України, у тому числі пані ЮВТ, котру Кучма теж "підняв" з Дніпропетровська до Києва.
      Стосовно харизматичних жінок, Ніна Матвієнко та Атена Пашко наведені лише як приклад. Є й жінки, котрі сиділи у радянських таборах, терпіли переслідування, але вони більш соромьязливі та не вміють себе "піарити".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.17 | Михайло Свистович

       Re: Невже незрозуміло, що брати на себе роль харизматичної

       ans-mo пише:
       >
       > Якщо звинувачувати всіх, хто тим чи іншим чином у різні часи підтримував Кучму, то це треба відносить майже ко всім політикам України, у тому числі пані ЮВТ, котру Кучма теж "підняв" з Дніпропетровська до Києва.

       Хто така Юля, щоб сам Кучма її піднімав? Не кучма її підняв, а Лазаренко.

       > Стосовно харизматичних жінок, Ніна Матвієнко та Атена Пашко наведені лише як приклад. Є й жінки, котрі сиділи у радянських таборах, терпіли переслідування, але вони більш соромьязливі та не вміють себе "піарити".

       Значить, вони не харизматичні. Бо Ющенко також не вмів себе піарити, а популярність мав найвищу. Бо харизматичний.
   • 2006.02.17 | Михайло Свистович

    Re: в гущi подiй мене не було...

    tomcat пише:
    > справа в тiм що я досi не чув вiд чiльникiв УБК однозначних спростувань намагань юлi примазатись то акцii.

    Та Ви шо?А кого Ви вважаєте чільником УБК? Ну добре, я не авторитет, але чому Мороз Вас не переконав?
 • 2006.02.17 | Михайло Свистович

  чому я розчарувався в Томкеті

  Бо зрозумів, що він є людиною зазомбованою, малопоінформовною, нездатною до аналізу, але самовпевненою.

  tomcat пише:
  > коли ВАЮ був ПМ у 2000, я навiть вважав що юля бiльш принциповий демократ нiж вiн.

  Колись Ви, можливо, зрозумієте, що й зараз помиляєтесь багато у чому.

  > перший дзвiночок - декларована iдейна солiдарнiсть з УБК. (виправлено). в усякому разi - незадоволення владою - не привiд для антидержавних дiй.

  УБК - це була глибоко патріотична і державницька акція, без якої не було б і Помаранчевої революції. Це визнає і Ваш кумир Ющенко.

  > другий дзвiнок - ii настiйливi заклики з Майдана йти на штурм адмiнiстрацii, блокування дорiг, спроба штурму Ради

  Не було закликів йти на штурм, а спроба штурму ВРади була правильною, і, можливо, врятувала ситуацію.

  > третiй дзвiнок - ii заяви про 3000 об'єктiв для реприватизацii. я довго чекав коли вона внесе 3000 судових позовiв. не дочекався i досi

  Згоден, погана заява. Об"єктів має бути стільки, скільки є незаконно приватизованих. Тобто значно більше.

  > 4. ii намагання вирiшити м'ясну проблему суто адмiнiстративними заходами, коли я знов почув про "спекулянтiв"

  Згоден.

  > 5. незрозумiлi вiзити до Москви та закриття ГВП справи проти неi.

  Тут треба більше знати. Для висновку замало інформації.

  > 5. спроби БЮТ будь-що завалити бюджет 2006

  Згоден.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.17 | Englishman

   Re: чому я розчарувався в Томкеті

   Михайло Свистович пише:

   > > 4. ii намагання вирiшити м'ясну проблему суто адмiнiстративними заходами, коли я знов почув про "спекулянтiв"
   >
   > Згоден.

   не згоден. Відкриття ринку для імпорту не є "суто адмiнiстративними заходами".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.17 | Михайло Свистович

    Re: чому я розчарувався в Томкеті

    Englishman пише:
    >
    > не згоден. Відкриття ринку для імпорту не є "суто адмiнiстративними заходами".

    Добре, міняю "суто" на "в основному"(бо досі не можу пробачити Юлі витрачений тоді час для перевірки дійсності її криків про недопущення на ринки безпосередніх виробників).
   • 2006.02.17 | tomcat

    iмпорт був вiдкритий тiльки на нафтопродукти...

    снизити iмпортнi мита на продовольчi товари довго вмовляли Раду, але так i не вмовили... соцiалiсти стояли насмерть
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.17 | Englishman

     і в чому вина Тимошенко? (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.17 | tomcat

      у спробi командного регулювання роздрiбних цiн (-)

      порiвняйте с дiями еханура зараз з цукром - нiхто не говорить про обмеження роздрiбних цiн, тiльки ринковими макроекономiчними заходами - товарна iнтервенцiя з держрезервiв одночасно з домовленнiсю з оптовими операторами про помiрне пiдвищення (яценюк)
 • 2006.02.17 | tomcat

  це перлини з ii останнiх iнтерв'ю. "ржунiмагу!!!"..

  – На ваших мітингах часто можна почути тезу про "відокремлення ЗМІ від олігархічних кланів". Як це можна зробити, адже всі телеканали є приватними, і їх не можна реприватизувати!

  – У нас розроблена новітня концепція, яка може зробити так, що творчі колективи журналістів будуть власниками засобів масової інформації, і вони зможуть наймати менеджерів, зможуть розпоряджатися фінансами...
  ...
  В таких речах буде прийматися окремий закон, при якому не постраждає власник. Буде один-єдиний механізм – викуп ЗМІ за ринковою вартістю. Держава викуповує, реформує і потім віддає або в користування за моделлю суспільного телебачення, або на інших засадах.
 • 2006.02.20 | ans-mo

  Чергове разочорування від пані ЮВТ виникло

  після побачення її останнього виступу на мітингу у Севастополі, де шановна "лєді" заявила, що уряд можуть формувати або вона, або Янукович. Такий от Пі-ар подвійних стандартів: для сходу та півночі кажеться одне, для заходу - інше.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua