МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мороз коментує претензії Тимошенко

02/16/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Відповідаючи на запитання журналістів 16 лютого підчас прес-конференції у Дніпропетровську з приводу претензій лідера БЮТ Юлії Тимошенко до позиції Соціалістичної партії України з окремих питань голова СПУ Олександр Мороз сказав: “На запитання Юлії Володимирівни, яке вона часто повторює: “де повернуті у держвласність підприємства?” зауважу, що на сьогодні більше 190 підприємств повернуто державі головою ФДМ Валентиною Семенюк. Завдяки ФДМ була повернута в держвласність “Криворіжсталь”, яка продана всупереч волі В.Семенюк. Але комбінат реприватизовано за тією схемою, яка передбачена законом. При цьому виявилось, що за одне підприємство можна одержати віддачі більше ніж за все розграбоване майно за попередні 15 років колишнього режиму, коли Юлія Володимирівна певний час була при досить хороших посадах”.

Олександр Мороз також нагадав, що саме Валентина Семенюк ще 2 роки тому подала в суд і виграла 16 судових процесів щодо законності приватизації ВАТ “Криворіжсталь”. “Ті, хто хотів передати це підприємство від одного клану до іншого – програли”, - сказав лідер СПУ.

Крім того Олександр Мороз звернув увагу на те, що “уряд на чолі з Ю.Тимошенко оголошував списки реприватизації 3 – 5 тисяч підприємств. При цьому В. Семенюк, сказала, що не потрібно ніяких списків, ФДМ буде робити все відповідно до закону”.

Лідер СПУ зазначив, що досі не прийнятий закон про ФДМ, тому єдиною підставою звернення із судовими позовами щодо законності приватизації підприємств є порушення інвестиційних зобов’язань”.

Олександр Мороз зауважив, що Ю.Тимошенко помилилася також у питанні голосування фракції СПУ щодо зняття імунітету з депутатів місцевих рад. “Якби вона заглянула в стенограму, то побачила б, що ми голосували “за” зняття імунітету з депутатів місцевих рад. Ми голосували і за включення цього питання до порядку денного дев’ятої сесії, знаючи, що це не всіма сприйметься перед виборами і, що голосів не вистачить. Але ми до цього повернемося згодом”.

Відповіді

  • 2006.02.17 | mykola

    Re: Мороз коментує претензії Тимошенко

  • 2006.02.17 | Мартинюк

    Мороз натякає що Тимошенко хотіла передати комусь Криворіжсталь?

    Так це що - Мороз натякає що Тимошенко хотіла передати комусь Криворіжсталь?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua