МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А що це за фігня?

02/17/2006 | Михайло Свистович
Які ще докази потрібні?????

http://pravda.com.ua/news/2006/2/14/38735.htm

"Нашу Україну" не змогли "відмазати" від Януковича
www.ПРАВДА.com.ua, 14.02.2006, 20:00
Центвиборчком відмовив у задоволенні скарги блоку "Наша Україна" на дії кандидата в депутати від Народного блоку Литвина Сергія Ратушняка з поширення інформації про нібито укладення угоди про співпрацю між "Нашою Україною" і Партією регіонів.

Таке рішення ЦВК ухвалила на засіданні у вівторок увечері, розглянувши скаргу уповноваженого представника "Нашої України" у багатомандатному окрузі Романа Зварича.

Зварич просив визнати неправомірними дії Ратушняка "з поширення заздалегідь недостовірної і наклепницької інформації про укладення політичної угоди про політичну співпрацю між блоком "Наша Україна" і Партією регіонів".

Блок "Наша Україна" також просив оголосити Ратушняку попередження. Як доказ до скарги були прикладені відеозаписи фрагментів програми новин одного з телеканалів, а також екземпляр однієї з газет зі статтею з приводу заяв Ратушняка.

Член ЦВК Андрій Магера зазначив, що надані докази "не мають доказової сили" і не можуть бути застосовані як докази допущених Ратушняком порушень.

Виходячи з цього, ЦВК відмовилася задовольнити скаргу "Нашої України".

Відповіді

 • 2006.02.17 | Михайло Свистович

  І тут ЦВК теж промовчить?

  http://pravda.com.ua/news/2006/2/15/38738.htm

  Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляє, що серед перевірених МВС кандидатів у депутати є 10 осіб, судимість яких не погашено.

  Про це він заявив 14 лютого у прямому нічному ефірі телеканалу “1+1”, повідомляє УНІАН.

  “Сьогодні офіційно була надіслана до Центральної виборчої комісії інформація про те, що у списках більшості політичних сил знаходяться особи, які не мають на те права”, - сказав Луценко.

  Він зазначив, що, за наявною у МВС інформацією, це 10 осіб, судимість яких не погашено.

  Зокрема, ці особи є кандидатами в депутати від блоку “Не так!” (одна особа), Блоку Наталії Вітренко “Народна опозиція” (одна особа), Блоку Лазаренка (одна особа), Блоку “Держава-Трудовий Союз” (одна особа), виборчого блоку “ЗА СОЮЗ” (одна особа), Блоку Народно-демократичних партій (одна особа), Всеукраїнської партії “Нова сила” (одна особа), Всеукраїнського об’єднання “Свобода” (одна особа), Блоку Юрія Кармазіна (одна особа).

  Крім того, як зазначив Луценко, серед перевірених осіб – кандидатів у депутати різних рівнів є 11 осіб, “які перебувають в розшуку, серед них два відомих “білоконика” (йдеться про колишніх співробітників МВС Олега Сало та Юрія Варцабу), які підозрюються в тяжких злочинах, у тому числі економічного характеру”.

  Особи, що знаходяться в розшуку, перебувають, зокрема, у списках Партії регіонів, блоку “Не ТАК”, блоку Наталії Вітренко, Партії екологічного порятунку “ЕКО+25%”, Всеукраїнської партії “Нова сила”.

  “Ще 15 осіб, - додав Луценко, отримали офіційне рішення і є звинувачуваними у справах міліції, 22 –у справах прокуратури та 41 особа знаходяться на стадії звинувачення в судовому розгляді ”.

  За словами міністра, згадані ним 10 осіб, які мають непогашені судимості, “автоматично” не мають права бути присутніми у списках партій та балотуватися у депутати.

  Водночас він не виключає, що осіб, які колись мали проблеми із законом і зараз опинилися в партійних списках, може бути на порядок більше. У зв’язку з цим, зазначив міністр, МВС після перевірки біографій 7687 кандидатів у депутати Верховної Ради приступає до перевірки кандидатів у депутати місцевих рівнів.

  Як зазначив Луценко, на сьогодні лише чинних депутатів місцевих рівнів налічується близько 250 тисяч.

  “Якщо балотується разів у десять більше, то просто колосальна робота, але ми нею будемо займатися в міру своїх можливостей”, - сказав Луценко, маючи на увазі, що МВС докладе максимум зусиль і зробить усе залежне від відомства для того, щоб звести нанівець можливість потрапляння осіб із сумнівним минулим як у народні депутати, так і в депутати місцевих рад.

  http://pravda.com.ua/news/2006/2/13/38668.htm

  За словами міністра, у списках майже всіх політичних сил, особливо на місцевому рівні, є багато осіб, які раніше притягалися до кримінальної відповідальності.

  Зокрема він навів приклад, що серед таких осіб-кандидатів у депутати Тернопільської міськ- та облради є представники Компартії, Партії регіонів, Блоку "Не Так!", Соцпартії, Блоку "Пора-ПРП" та Української консервативної партії.

  Водночас Луценко зазначив, що керівники деяких політичних сил звертаються до нього з проханням перевірити їхні списки "на чистоту".

  За його словами, до нього вже звернувся лідер СПУ Олександр Мороз та керівник виборчої кампанії Блоку "Наша Україна" Роман Безсмертний.

  "У СПУ я знайшов одну особу, її у списку вже нема... 3 особи з "Нашої України" також, наскільки мені відомо, не ввійшли до її списку", - сказав міністр.

  Луценко пообіцяв найближчим часом здійснити робочу поїздку до Криму, щоб "поінформувати людей, що собою являють ті політичні сили, які намагаються взяти реванш на виборах до місцевої Верховної Ради".

  "Люди, які залили кров’ю і трупами завалили Кримський півострів у середині 90-х сьогодні під прикриттям красивих ідей... рвуться люди, трупи діяльності котрих ми й досі дістаємо з кримських штолень", - сказав він.

  "Деякі з них перебувають у міжнародному розшуку, але прикриваються поки що тільки кандидатством у депутати. Уявіть, що станеться, якщо вони отримають депутатський мандат...", - додав міністр.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.17 | Михайло Свистович

   Це, до речі, можливий наслідок мого зазирання в очі Безсмертному

   Михайло Свистович пише:
   >
   > Водночас Луценко зазначив, що керівники деяких політичних сил звертаються до нього з проханням перевірити їхні списки "на чистоту".
   >
   > За його словами, до нього вже звернувся лідер СПУ Олександр Мороз та керівник виборчої кампанії Блоку "Наша Україна" Роман Безсмертний.
   >
   > "У СПУ я знайшов одну особу, її у списку вже нема... 3 особи з "Нашої України" також, наскільки мені відомо, не ввійшли до її списку", - сказав міністр.
  • 2006.02.17 | Чучхе

   Луценко - рідкісний МУДАК, який мав би вже сидіти в тюрмі

   Цей дебіл розповсюдив інформацію, що в блоці Наталії Вітренко присутній Макс Курочкін (що його там нема, можна перевірити тут http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2006/W6P001), потім те ж саме сказав у інтерв"ю моєму однокурснику і старому приятелю Анатолію Гавришу з Фактів, що той і передрукував не перевіряючи, бо Анатолій спеціалізується на криміналя, а в політиці ні бельбеса... Тепер Вітренко у нього (не у Луценка!!!) відсужує тисячі гривень типу "за наклеп", Луценко ж просто не з"являється в суд, щоб дати пояснення звідки він це взяв (згадка тут http://www.obkom.net.ua/news/2006-02-17/1322.shtml) і вже Вітренчиха один процес виграла.

   п і д а р а с
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.17 | Мартинюк

    Не помиляється той хто нічого не робить.

    А Луценко робить. Як би він мовчав було б набагато гірше.
    Врешті кореспондент міг би й спробувати сам перевірити хоча б список.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.17 | Чучхе

     Іноді краще мовчати ніж говорити

     Якщо ти уявляєш, скільки інфи щодня падає на журналістів, ти б зрозумів, чому її не завжди перевіряють. Тим більше, коли це каже міністр. Нам важко уявити одразу розмах луценкової безвідповідальності

     А якщо взяти детально провірити оголошений ним список страшних кримінальщиків у списках до ВР, то там можна буде знайти, наприклад, якогось чувака, який отримав рік умовно за несплату аліментів. І інші, я думаю, "бандюки" такого ж штибу, тобто в лапках.

     Я пам"ятаю, як десь в році 1994-му у тодішнього міністра зажадали список, хто з депутатів коли-небудь сидів. А він сказав: ну як хто? от, наприклад, Хмара сидів, Чорновіл...

     Вертаючись до персонажа Луценко звертаю увагу, що щось жодного бандита "чомусь" не знайшлося серед соціалістів, яких він, до речі, активно рекламує, користуючись службовим становищем.

     А що стосується версії, що Луц щось робить, то я прошу показати мені арештованого кримінальника в тюрмі. Хоча б одного. Щодо мене, то я думаю, що втеча Засухи була майже точно узгоджена з Луценком і навіть поповнила чиюсь кишеню - чи СПУ, чи міністрову...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.20 | Михайло Свистович

      Чучхе іноді дійсно краще мовчати ніж говорити

      Чучхе пише:
      > Нам важко уявити одразу розмах луценкової безвідповідальності

      Значно менше, ніж твоя

      >
      > А якщо взяти детально провірити оголошений ним список страшних кримінальщиків у списках до ВР, то там можна буде знайти, наприклад, якогось чувака, який отримав рік умовно за несплату аліментів. І інші, я думаю, "бандюки" такого ж штибу, тобто в лапках.

      А ти не думай, а перевір.

      >
      > А що стосується версії, що Луц щось робить, то я прошу показати мені арештованого кримінальника в тюрмі. Хоча б одного.

      Я зараз займаюся однією такою справою. Сидить там кримінальник.

      >
      > Щодо мене, то я думаю, що втеча Засухи була майже точно узгоджена з Луценком і навіть поповнила чиюсь кишеню - чи СПУ, чи міністрову...

      А я думаю, що вона була узгоджена з тобою, і всі гроші потрапили тобі, і ти ні з ким не поділився. Намагався поділитися з Луценком, той не взяв і тепер тебе за це переслідує, от ти на нього і женеш.
   • 2006.02.20 | Михайло Свистович

    Чучхе, як завжди, ляпає язиком, не думаючи.

    Чучхе пише:
    > Цей дебіл розповсюдив інформацію, що в блоці Наталії Вітренко присутній Макс Курочкін

    Не казав він такого ніколи. Він сказав, що люди Курочкіна там присутні.

    > потім те ж саме сказав у інтерв"ю моєму однокурснику і старому приятелю Анатолію Гавришу з Фактів, що той і передрукував не перевіряючи, бо Анатолій спеціалізується на криміналя, а в політиці ні бельбеса...

    Воно і видно, бо не дослухав навіть, що Луценко сказав, чим того ж Луценка підставив. Отакі в тебе друзі.

    Так за що він має сидіти в тюрмі?
 • 2006.02.17 | mirgor

  То в них був сервер сайта ЦВК не робив, то тепер це (л)

  пішов я краще спатки. Всім добраніч!
  Тут детальніше про Ратушняка:
  http://www2.maidan.org.ua/n/free/1139070767
 • 2006.02.17 | Пані

  Наскількі мені пояснювали...

  ... там бездарно скраргу складено саме з юридичного боку. Оскількі я не правник, то судити про це не можу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.17 | mirgor

   Шуфрич в чаті на УП казав, що у нього Зварич кращий друг(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.17 | alx_1904

    А лучшая подруга - Юля, и это не шутка

    Поспрашивайте в АП, если не верите, насколько помню, даже новый год вместе встречали.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.20 | Михайло Свистович

     Брехати негарно

     alx_1904 пише:
     > Поспрашивайте в АП, если не верите

     Не вірю. В АП такого не підтверджують.

     > насколько помню, даже новый год вместе встречали

     То не Юля і не Шуфрич були з Вами за столом. Менше пийте, не буде нічого ввижатися.
  • 2006.02.17 | Пані

   Ось, це може дати уявлення про сабж

   http://ukrinform.info/investigate.php?ni=5400&st_type=2

   ЦИК, между тем, решил выслушать не только словообильного Зварыча, но и зачинщика политического скандала пана Ратушняка. Понимая, что спорить с Романом Зварычем бесполезно (кто спорил – поймет), народный депутат предоставил свое видение проблемы в письменном виде. Документ настолько интересен, что мы предлагаем его к ознакомлению без купюр, в переводе на русский.

   «ПОЯСНЕНИЕ
   по жалобе уполномоченного лица Блока «Наша Украина» Зварыча Романа Михайловича

   По поводу содержания жалобы г-на Р.Зварыча на трех листах, считаю, что объяснения должен давать г-н Р.Зварыч.

   Объясняю почему:

   1. Текст соглашения «О политическом сотрудничестве» между ПРЕЗИДЕНТОМ Украины В.А.Ющенко и В.Ф.Януковичем, на который я сослался в своем выступлении, может быть обжалован исключительно участниками соглашения. Есть ли такая доверенность от В.А.Ющенко или от В.Ф.Януковича у господина Р.Зварыча на представление их интересов, заверенная надлежащим образом, в жалобе не указывается.

   2. Если Президент Украины В.А.Ющенко является членом избирательного блока «Наша Украина», интересы которого якобы представляет г-н Р.Зварыч, то подтверждения этому в жалобе также не приведены.

   3. В жалобе указано, что сведения, распространенные мной в отношении соглашения, как указывается автором жалобы «с теми, кто поддерживал антинародный режим Кучмы – Медведчука – Януковича», негативно влияют на репутацию Блока «Наша Украина», его сотрудничество с другими политическими силами и вводит в заблуждение избирателей. При этом г-н Р.М.Зварыч не учел, что этим он взял на себя полномочия суда – в одностороннем порядке, без соответствующего судебного решения, позволил выдавать субъективные соображения в отношении «антинародности» определенных политических сил и фигур за истину. К тому же г-н Зварыч не учел, что он не уполномочен высказывать позицию всего украинского народа, т.к. у сторонников других политических сил могут быть свои видения относительно народности/антинародности определенных «режимов». Г-н Зварыч Р.М., будучи уполномоченным лицом Блока «Наша Украина», должен с осторожностью применять субъективные высказывания, которые направлены на разжигание вражды, что противоречит действующем законодательству Украину.

   4. Замечу, что в момент своего выступления я не слагал полномочий народного депутата Украины. Уполномоченное лицо – г-н Р.Зварыч – не предоставил подтверждений того, что я выступал именно как кандидат в депутаты.

   5. Г-н Р.Зварыч позволяет себе утверждать, что сведения, распространенные мной, являются «не только недостоверными и клеветническими», но и «заведомо недостоверными». Эти утверждения могут базироваться исключительно на решении суда, которое вступило в законную силу. О наличие такого юридического факта в жалобе также не упоминается.

   6. В жалобе верно определено, что согласно части 9 статьи 71 Закона Украины «О выборах народных депутатов Украины» наступает ответственность за распространение «заведомо неправдивых сведений». На момент моего выступления в природе не существовало ни одного доказательства, что обнародованные мной сведения таковы, что не отвечают действительности, да и к жалобе г-ном Р.Зварычем не добавлены такие доказательства. Таким образом, для того, чтобы обнародовать «заведомо неправдивые сведения», надо, как минимум, сначала быть доподлинно уверенным в их неправдивости и преднамеренно, зная о данном факте, распространять их. При этом, текст соглашения на 90 % совпадает с текстом меморандума между В.А.Ющенко и В.Ф.Януковичем от сентября 2005 г., который также должен был бы быть оспоренным г-ном Р.Зварычем в суде на предмет признания его недействительным. Такой юридический факт п.Зварычем также не приводится. Следовательно, у меня, как у гражданина Украины, который, в соответствии с положениями Конституции Украины (ст.ст. 34, 40) и ст. 9 Закона Украины «Об информации», имеет право свободно получать, использовать и сохранять сведения, необходимые для реализации своих прав, есть больше оснований верить правдивости данного соглашения.

   При этом, в своем выступлении я не обвинял кого-либо в связи с этим соглашением. Единственное, с чем я обращался к В.А.Ющенко и В.Ф.Януковичу: «Это так или нет?» Если г-н Р.Зварыч уполномочен на это, – пусть предоставит ответ. Украинское общество и я лично, будем ему очень благодарны.

   С.М.Ратушняк»

   Пояснения настолько понравились членам ЦИК, что даже закоренелые «нашисты» были вынуждены признать неправоту Романа Зварыча. И «отказать в удовлетворении жалобы блока «Наша Украина» на действия кандидата в депутаты от Народного блока Литвина Сергея Ратушняка».
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.17 | Sean

    Пацавато, але дотепно (-)

   • 2006.02.17 | Предсказамус

    Угу, спасибо

    Ратушняк таки прав, обжалуемое заявление не имеет отношения к НСНУ. Во всех цитатах его выступления, которые я нашел в сетке, речь идет о соглашении между Ющенко и Януковичем, а не НСНУ и ПРУ.
    Все-таки со Зваричем надо что-то делать, это ж просто диверсант какой-то...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua