МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Автор Майдану презентував свою чергову книжку

02/17/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Тепер ми розуміємо, чому на шпальтах Майдану так довго не з'являються нові статті Ярослава Сватка. Вчора, 16 лютого, у львівському Центрі політичних технологій відбулася презентація нової книжки Ярослава Сватка «Розвідник воюючої України».

Це документальне дослідження про життя та діяльність одного з діячів ОУН, керівника розвідки цієї організації Степана Мудрика на псевдо «Мечник». Який у всоєму житті був двократно арештований ґестапо (з-під одного арешту втік), був засуджений гітлерівцями до смертної кари (якось не вписується в концепцію Петра Симоненка - Майдан-Інформ), пройшов кілька німецьких концтаборів, залишився на Заході і був призначений Степаном Бандерою керівником оунівської розвідки. Опоненти з КГБ визнавали його професіоналізм і планували вбити після Бандери і Стецька.

На думку автора, ця книжка має зацікавити насамперед журналістів, студентів, учнів, інтелігенцію (сільських вчителів - через доступність ціни), а також усіх, кому небайдужа історія України. Під час роботи над книжкою автор використовував не лише архівні документи, а й власні спогади, адже Ярослав Сватко був особисто знайомий зі Степаном Мудриком і тривалий час листувався з розвідником.

«Писати про Степана Мудрика і легко і важко водночас. Легко, бо він був дуже комунікабельною людиною, залишив у моїй пам’яті значний слід, врешті, лишились його листи, і найголовніше – книги, твори, писати які його зовсім не змушувала життєва ситуація, але примушував внутрішній гін, обов’язок робити якомога більше для свої нації і майбутньої держави», – зізнається Ярослав Сватко у передньому слові.

„Гал-info”

Відповіді

 • 2006.02.17 | Стайєр

  Re: Автор Майдану презентував свою чергову книжку

  Де і як можна придбати цю і інші книги даного автора на подібну тематику?
 • 2006.02.17 | Стайєр

  Допоможіть зв"язатися з автором, або придбати книжку! (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.17 | Пані

   Допоможемо

   Мабуть до понеділка чекайте на вісточку.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua