МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Корея побудує Лінукс-місто

02/17/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Корейський уряд завершує підбір кандидатів на "місто Лінуксу" - місто та університет, де буде використовуватись вільне/відкрите програмове забезпечення на базі ОС Лінукс.

Головним призначенням його буде використання в якості тестового майданчику щоб перейти до значно більшого застосування такого програмного забезпечення в усій країні.

До кінця березня буде визначено де саме побудують "Лінукс-місто". Далекою метою на майбутнє є перехід більшої частини всіх комп"ьютерів в країні на ОС Лінукс.

Корея не є лідером по використання Лінуксу. Зараз в країні Linux використовується на близько 1% комп"ютерів (світовий показник - 3% ), та на 20 відсотках серверів.

Планується до 2010 року збільшити ці показники до 5 та 40 відсотків відповідно.

Однією з частин планів по переходу є ряд проектів в держустановах Кореї. Так, уряд виконує перехід за 4 роки всіх комп"ютерів державної поштової служби на Лінукс.

Також, цього року по всій країні буде запущено 37 державних інфорпрограм з Лінуксом, з загальним фінансуванням 80 мільярдів вон.

Нова онлайн-інформ система для шкіл також буде використовувати Лінукс на своїх 2 331 серверах.

Відповіді

  • 2006.02.17 | stefan

    Re: Корея побудує Лінукс-місто

    Корейці - молодці,що можна сказати.
    Хватить давати заробляти лишні мільярди Б. Гейтсу.
  • 2006.02.17 | damoradan

    Майдан-Информ сбрендил окончательно (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua