МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мда, в публічній брехні Юлю випереджують хіба абрєзані та "яники

02/17/2006 | Shooter
З УП

Богатирьова зазначила, що Партія регіонів готова проголосувати за призначення суддів КС за квотою Верховної ради, однак, за її словами, цей процес блокують депутати від пропрезидентських фракцій.

Відповіді

 • 2006.02.17 | Shooter

  Хоча, чесно кажучи, і ті, що на Юлю поставлять - не помиляться

  З УП. Юля каже:

  було проведено технічну експертизу НАК "Нафтогазом", що "Газпром" не може технічно зменшувати постачання газу Україні.

  "Тому ми можемо споживати його за старою ціною. У перші дні січня українці відчули похолодання у своїх оселях, але робив обмеження постачання газу не "Газпром", а "Нафтогаз", щоб психологічно підготувати населення до того, що необхідні нові домовленості з Росією", - заявила Тимошенко.


  ************************

  Мені тільки от цікаво - яким чином "Нафтогаз" міг робити обмеження, якщо Газпром, згідно Юлі, "справно постачав", а, скажімо, Словаччина в ті дні недотримувала до третини свого газу? при тому, що Газпром офіційно заявляв, що фізично зменшив постачання газу в Україну?

  Чесно, я ніяк не розумію - навіщо публічно вже такий КРАЙНІЙ БРЄД нести? щоб випробувати на міцніть віру віруючих в неї, хіба...
 • 2006.02.17 | tomcat

  це може бути. бо бiльшiсть ради обере тих хто за полiтреформу...

  НУ пропонувала обрати когось вiд пропрезиденських фракцiй та когось вiд опозицii. опозицiя (в тому числi БЮТ) так не схотiла.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.17 | Shooter

   Це не може бути

   Ви подивіться на відповідні голосування. Заодне нагадаю слова "пропорезидентсього" Стояна із фракції РУ, що вони за КС в будь-якому випадку не голосуватимуть.
 • 2006.02.17 | 123

  В тему (л)

  http://www.pravda.com.ua/news/2006/2/17/38861.htm
  УП: Тоді питання на іншу тему: поясніть, чому в списку блоку Тимошенко опинилося чимало людей, які багато років підтримували попередню владу - Хмельницький, Фельдман, який був довіреною особою Януковича по Харкову, чи Губський, який займався виборами Януковича на Черкащині...

  ЮТ: Фельдман не був довіреною особою Януковича. Нам цей факт уже закидали, ми просто перевірили.

  (Від УП: насправді Олександр Фельдман, який зараз балотується за списком БЮТ, в 2004 році все-таки був довіреною особою Януковича. Принаймні, це випливає з відомостей, розміщених на сайті Центральної виборчої комісії.)
  -
  Дійсно був, кожен може перевірити на сайті ЦВК.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.18 | Scubo

   А ще є відома заява про голосування за права ветеранів УПА

   Яку Юля Тимошенко з чарівною посмішкою повідомила на під час виступу на Львівському телебаченні. Хоча всі ведучі ( на відміну від простих галичан) добре знали що фракція БЮТ кілька раз провалила ці голосування.
 • 2006.02.18 | Михайло Свистович

  Причому брехня тупа і неприкрита (-)

 • 2006.02.18 | Уляна

  Пропрезидентські фракції

  Оці "пропрезидентські фракції" - це вже щось типу "buzz word".

  Ваші репліки тут на форумі, Шутере, надихнули мене якось тиждень чи два тому подзвонити в прямий ефір радіопрограми, в якій ішло обговорення недоторканності депутатів місцевих рад. Так от, ця передача так акуратненько почерез фразу згадувала про оці загадкові "пропрезидентські фракції", які підтримали закон про надання недоторканності. Додзвонившись, я попросила перечислити ці фракції і навіть допомогла їм трохи, назвавши фракцію Юлі Тимошенко, яка майже поголовно проголосувала за надання недоторканності і Віру Ульянченко з Нашої України, яка єдина від цієї фракції проголосувала "За". На мою просьбу відповісти, як голосували соціалісти, мені сказали, що в прямому ефірі передача хоче чути коментарі слухачів, а не запитання і відключили зв'язок. До речі, Шутере, не пам'ятаєте, як проголосували соціалісти? Я їм задавала питання, бо дійсно їдучи тоді в машині чомусь захотілося дізнатися. А зараз ліньки шукати.

  І ще, лише наступного ранку до мене дійшло, чому мене раптотово відключили. Це було радіо Ера, а Деркач іде за списком Мороза. Звідси і гіперчутливість на слово "соціалісти" в моєму запитанні.

  Shooter пише:
  > З УП
  >
  > Богатирьова зазначила, що Партія регіонів готова проголосувати за призначення суддів КС за квотою Верховної ради, однак, за її словами, цей процес блокують депутати від пропрезидентських фракцій.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua