МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Политическое блюдо дня: коммуняки под майонезом

02/17/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Студент "Львівської політехніки" бросил в первого секретаря ЦК Компартии Украины Петра Симоненко целлофановый пакет с майонезом, сообщил первый секретарь Львовского обкома КПУ Александр Калинюк.

Инцидент случился когда Симоненко вышел из автомобиля и направлялся к помещению радиокомпании "Львівська хвиля". Неожиданно из толпы в его сторону полетел пакет, как выяснилось впоследствии, наполненный майонезом.

Лидер украинских коммунистов не пострадал, поскольку пакет попал в голову старшему консультанту фракции Коммунистической партии Виктору Ниттуну, который сопровождал Петра Симоненко в поездке. Майонез попал и на одежду Калинюка.

Коммунисты задержали 19-летнего студента и передали работникам милиции. Как проинформировал впоследствии источник в правоохранительных органах, по данному факту составлен протокол об административном правонарушении.

Казалось бы есть испытанное студенческое оружие - яйцо. Ан нет! Наша молодежь в постоянном поиске....

Відповіді

 • 2006.02.19 | Jugend

  Re: Политическое блюдо дня: коммуняки под майонезом

  Галичани - справжні оранжутанги.
  І що мудрого зробив юний хунвейбін? Безкоштовно пропіарив Симоненка, а з помічника взагалі зробив мученика. Тепер комуняки можуть зробити ще один рекламний ролик на тему політичної "толерантності" галичан. А Янукович в результаті додасть ще пару градусів ненависті проти оранжевих на Сході.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.19 | леонід

   Re: Политическое блюдо дня: коммуняки под майонезом

   Погоджуюся з Югендом. Робити з комуняк страстотерпців (навіть під майонезом), то забагато честі. Краще би звернули увагу на ідолів по всій Україні, та посприяли б в демонтажі символів тоталітаризму. Але спокійно, без ажіотажу, в робочому порядку.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.20 | Onnelikku Uut Aastat

    Re: Политическое блюдо дня: коммуняки под майонезом

    леонід пише:
    > ...посприяли б в демонтажі символів тоталітаризму. Але спокійно, без ажіотажу, в робочому порядку.
    А це, вибачте, робота виключно для місцевих жителів. Чи Ви хочете, щоб піднявся вереск на цілу, наприклад, Шостку -- вот прієхалі подлиє бандьори са Львова і всєх нашіх шесть (sic!) любімих Іллічей і аднаво обожаємаво Маркса унічтожілі!!!
    (Зрештою, не знаю -- може за той час, що я там не був, вже щось змінилося з числом ідолів на тисячу жителів цього райцентру Сумської обл.)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua