МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Прокуратуру України звинувачують у трагедії Гонгадзе

02/17/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Адвокат Андрій Федур готує позовну заяву від імені Лесі Гонгадзе до держави Україна за вбивство її сина
Про це Андрій Федур сьогодні заявив у Львові, відповідаючи на запитання кореспондента радіо “Свобода”.

Андрій Федур наголосив, що справа має розглядатися не в Європеському суді, а лише в Україні.

“Я на тисячу відсотків впевнений, що прокуратура винна в тому, що трапилося з Георгієм Гонгадзе. Адже прокуратура його не тільки не захистила, коли він до неї звернувся з заявою, а його після цього знищили”.

Андрій Федур зазначив, що він хоче змусити працювати український суд на відстоювання прав людини.

І адвокат Андрій Федур, і Леся Гонгадзе вважають, що працівники Генпрокуратури мають нести кримінальну відповідальність за вбивство Георгія Гонгадзе.

Джерело: Радіо Свобода

Відповіді

 • 2006.02.18 | Юрій

  Re: Прокуратуру України звинувачують у трагедії Гонгадзе

  Такої ж думки всі нормальні люди.Пам"ятаєте,які нісенітниці скидалися через пресу з подачі так званих правоохоронців - Гонгадзе нібито бачила якась жінка у Львові,нібито Гонгадзе перетинав державний кордон та ін...Страшно то,що такі,з дозволу сказати,прокурори, як Потебенько,Васильєв сьогодні один у ВРУ,а другий очолює політичну партію,замість того щоб давати покази зі слідчого ізолятора.Як почувається тепер Потебенько,що проігнорував звернення журналіста з проханням захистити його життя? Можливо він спілкувався з конторою зовнішнього спостереження як захистити журналіста,чи з ким він мав би говорити про захист життя людини?А може тому суд закритий,що громадськість може довідатись про злочинну діяльність корумпованої системи прокуратури,міліції,СБУ підпорядкованим державно-кримінальному кучмівському общаку?
  Я бажаю наснаги і здоровя адвокату п.Федору і надіюся,що він розплутає цей страшний злочинний клубок.Як би ми змогли йому допомогти?
 • 2006.02.18 | Юрій

  Re: Прокуратуру України звинувачують у трагедії Гонгадзе

  Ми(наша сім"я,друзі і знайомі) теж такої ж думки,що ПРАЦІВНИКИ ГЕНПРОКУРАТУРИ УКРАЇНИ ПОВИННІ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СМЕРТЬ ЖУРНАЛІСТА ГЕОРГІЯ ГОНГАДЗЕ!!!
 • 2006.02.18 | mirgor

  Мама Гії :Они ждут, пока меня не станет (л)

  На претензии к кому-либо я не имею права. Кроме Генеральнойпрокуратуры. За то, что они с самого начала ведут «дело» так, чтобы его«заныкать», свести «нанівець».

  Кроме того, они же издеваются. Суды, все, что вокруг происходит, — этоже посмешище! И сейчас в очередной раз пытаются насмехаться, чтобыпоказать, кто в государстве хозяин. А что законопослушным гражданамможно делать в этой державе? Чего добиться? Какой справедливости? Даничего не добиться. Потому что ничего не изменилось — со временСоветского Союза и до 2006 года.

  — Правда ли, что вам звонили из суда, настойчиво звали на заседаниеименно вечером 6 января, в Сочельник? Я хочу от вас услышать — так лиэто было? Хоть и не сомневаюсь в словах вашего адвоката, но, может, ончто-то не так понял?

  — Да, звонили. Именно вечером, в Сочельник. Около 18 часов. Яготовилась к гостям. Должен был приехать Мыкола Мельниченко. Какое б уменя горе ни было, но праздник есть праздник. Особенно такой святой,очень традиционный... И когда мне позвонили из суда, сказали, чтоб яприбыла 9 января, в выходной, на это посмешище, я им так и ответила.Сказала, что считаю: Генпрокуратура старается меня... В общем, нет мамыи нет проблем.

  Поймите, проблема же у них только со мной!


  http://mirgorod.poltava.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=649
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.19 | Сергій Кабуд

   мусара турбували пані Лесю саме через Мельниченка

   бо мусарьо хотіло нашкодити відноісинам Лесі Гонгадзе і Миколи
   Мельниченка

   абсолютна так само робилося за совка, коли у відповідальні дні гестапо знаходило необхідність кудись запрошувати а звідти вже не відпускати

   Цей випадок підкреслює що влада з 1918 року і по нині в Україні в бридких крисячих лапах, при тому тих шо й раніше- з 18 року
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.19 | mirgor

    Я чому і привів як раз, ту частину інтерв'ю

    Думаю не даром Маляренко в списку Литвина, його хочуть відмазать від цієї справи.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.19 | Сергій Кабуд

     і Ющенко їх АКТИВНО прикриває. розвів цілу систему брехні

     з початку домовився про призначення пюіскуна, потім стрілки на його перевів, троха поторгував з приводу Гонгадзе в Європі тим місцем де в людей обличчя, ліцемірно пропонував шось п. Лесі за чашкою чаю

     бридка потвора, брехлива і підступна
     і без варіянтів, шо цікаво, все настіки прозоро.

     Тепер хтось їм приудумав волокіту з секретністтю. теж хід типово гестапівський
     згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua