МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У вас є можливість розбагатіти. І навіть отримати перший мільйон

02/17/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Ми вже писали, що голова Кримської республіканської організації Соцпартії Петро Устенко запропонував 10 тисяч доларів тому, хто надасть фотографію або відеоролик, на якому лідер СПУ Олександр Мороз був би у помаранчевому шарфі.

А народний депутат Леонід Черновецький запропонував 1 млн. грн. за докази корупційних зв'язків управління столиці та "Еліта-Центру".

Крім винагороди, лідер Блоку Черновецького також пообіцяв майбутньому свідку охорону від можливих переслідувань і захист на всіх рівнях.

"Я вже направив депутатські звернення на ім'я президента, генерального прокурора країни і керівництва МВС для того, щоб жоден документ або показання якого-небудь свідка, про причетність перших осіб столиці до будівельних афер, не були загублені", - повідомив депутат.

Відповіді

 • 2006.02.19 | Юрій

  Re: У вас є можливість розбагатіти. І навіть отримати перший мільйон  < голова Кримської республіканської організації Соцпартії Петро Устенко запропонував 10 000 тис. доларів тому, хто надасть фотографію або відеоролик, на якому лідер СПУ Мороз був би у помаранчевому шарфі>

  Богач,нічого не скажеш, кримський соціалістичний лідер Петро Устенко!
  Ось і самовпевненому співаючому ректору Поплавському довелося витягнути з своєї кишені 1000 баксів і віддати молодому чоловікові,який перерахував всі існуючі партії і блоки в Україні.
 • 2006.02.19 | mirgor

  Черновецький - жжет OOO (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua