МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відкритий лист Тимошенко Президентові України Ющенку (л)

02/19/2006 | mirgor
Вельмишановний Вікторе Андрійовичу!

"Я часто спілкуюся з людьми і хочу повідомити: у суспільстві склалась думка, що ці газові угоди були потрібні не Україні, а високопоставленим чиновникам, які зацікавлені в цих домовленостях особисто. В тому числі йдеться і про осіб, які раніше були близькими до президента Кучми Л.Д."

"Слід доручити Генеральному прокуророві України дати правову оцінку діям відповідних посадових осіб, які укладали вищезазначені газові угоди з «РосУкрЕнерго», починаючи з 2004 року, та прийняти рішення про притягнення до кримінальної відповідальності винних осіб, які уклали ці газові угоди."

"Необхідно доручити Генеральному прокуророві України негайно, в судовому порядку, поставити питання про визнання недійсними газових угод від 04 січня 2006 року, як таких, що шкодять національним інтересам України."

"Потрібно доручити відповідним структурам звернутись до арбітражного суду м. Стокгольма для отримання рішення з метою підтвердження обґрунтованості висновків правової експертизи щодо наявності достатніх правових підстав для повернення до виконання контракту між НАК "Нафтогаз України" та ВАТ "Газпром", згідно з яким ВАТ "Газпром" щороку в період з 2005 по 2009 рік зобов’язаний забезпечувати баланс газу України в рахунок оплати наданих НАК "Нафтогаз України" послуг по транзиту російського природного газу через територію України, постачаючи природний газ в Україну по ціні 50 доларів США за 1 тисячу кубічних метрів газу.

Переконана, що рішення арбітражного суду зобов’яже Російську Федерацію в особі ВАТ "Газпром" забезпечити баланс газу України на умовах контракту від 21 червня 2002 року (з доповненням № 4 до цього контракту від 09 серпня 2004 року)."


"Моє бажання допомогти Україні та Вам, Вікторе Андрійовичу, є абсолютно щирим. Я особисто готова в будь-який момент взяти участь у врегулюванні проблем, пов’язаних із енергетичної кризою, за Вашим зверненням дати урядовцям всі необхідні консультації, або – за Вашим дорученням – долучитися до міжнародних переговорів із врегулювання енергетичної проблеми."

З повагою,

Юлія Тимошенко 19 лютого 2006

Повний текс листа за посиланням:
http://byut.com.ua/ukr/news-926

Відповіді

 • 2006.02.19 | mirgor

  Агов, чого нема коментарів, чи ще не отримали темники? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.19 | tomcat

   деякi не те щоб коментарi,а ввiчливi запитання...

   1. экспертиза подтверждает что на 2006г действовал контракт по 1.09/50уе. ТАК С ЭТИМ НИКТО НЕ СПОРИТ!! СКОЛЬКО РАЗ ПОВТОРЯТЬ?? весь вопрос в том что этот контракт касается ТОЛЬКО оплаты за транзит.
   2. контракт на транзит туркменского газа ВСЕГДА был отдельными контрактами, с итерой, ЕТГ, РУЭ. на 2006г контракта на транспортировку НЕТ!!!
   3. дуже слизька вiдповiдь на 4 питання. чи не могли б ви уточнити ЯК САМЕ угода не вiдповiдає статтям 8,9,19 конституцii? :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.19 | Олег

    Re: деякi не те щоб коментарi,а ввiчливi запитання...

    Месячная акция Tomcat против Юли.
    Tomcat, считаете ли Вы себя объективным ?
    Если да, то почему за месяц Вы не сказали ни одного доброго
    слова за Юлю ? Ведь даже у злодея из тысячи дел одно может быть
    добрым. А ведь у Юли тем более.
    Или Вы просто нанятый казачок ?
    Пожалуй, последнее похоже на правду.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.19 | tomcat

     де в моiй вiдповiдi щось про Юлю? краще спробуйте вiдповiсти (-)

  • 2006.02.19 | anorma

   а ві чего ждете? или типа вброс на вентилятор?

   "имхо" мнение простое - кризис-менеджеров, любящих погреть руки на разных кризисах, а еще "лучше" - самим создать кризис на котором погреть руки - таких как Медведчука и Тимошенко - к управлению государством подпускать нельзя

   остальной треп в духе "я держала его за руку", "мне дожны были дать медальку за экономические заслуги", "паралелльными курсами", "я готова работать в команеде на любом месте", "мне не хватает Виктора Андреевича" - это к предсказамусу
 • 2006.02.19 | Мартинюк

  Морози спадають, можна знову "погазаватитися"

  З таким же успіхом Тимошенко могла би написати такий же самий "відкритий лист" білоруськоому президенту Лукашенку, якому Путін недавно поставив газовий лічильник на ціну у 80$


  mirgor пише:

  > Переконана, що рішення арбітражного суду зобов’яже Російську Федерацію в особі ВАТ "Газпром" забезпечити баланс газу України на умовах контракту від 21 червня 2002 року (з доповненням № 4 до цього контракту від 09 серпня 2004 року)."
  >
  Без коментарів
  >
  > "Моє бажання допомогти Україні та Вам, Вікторе Андрійовичу, є абсолютно щирим. Я особисто готова в будь-який момент взяти участь у врегулюванні проблем, пов’язаних із енергетичної кризою, за Вашим зверненням дати урядовцям всі необхідні консультації, або – за Вашим дорученням – долучитися до міжнародних переговорів із врегулювання енергетичної проблеми."
  >
  Тактика Тимошенко гранично проста - саботувати та оголошувати "недійсними", "злочинним" всі перемовини і домовленості по газу допоки ведення цих переговорів не буде доручено їй особисто. Інші учасники з українського боку або втечуть самі або будуть зашельмовані як "корупціонери" та "зрадники" і рано чи пізно будуть викинуті з переговорного процесу.

  Решті України доведеться помірковано (якщо знову не бабахнуть морози) мерзнути доки Юля не домовиться. Винними в недомовленостях звичайно будуть Івченко та Порошщенко. Врешті Юля домовиться з газ по ціні 120-150$ і фани Тимошенко натхненно оспівають цей факт як історичну перемогу добра справедливості та здорвого глузду.

  Тихесенько відродяться Ітера і ЄЕСУ, яке буде реорганзоване у "Істинно чесну і справедливу украінсько-патріотичну газову компанію"


  > Юлія Тимошенко 19 лютого 2006

  Ось тобі бабусю і Юрїв день ( досягнення угоди про примирення між помаранчевими)
  >
  > Повний текс листа за посиланням:
  > http://byut.com.ua/ukr/news-926

  А може в Тимошенко щось не не того з голівонькою? Може вона не розрізняє слова "Україна" та "ЄЕСУ"?

  Що їй заважає зайнятися свом коханим "газаватом" після виборів ? Раз це така погана угода - то нехай проводить людей у парламент, створює блоки з ким попало та й бореться за 45 долларовий газ тоді коли стане тепліше ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.19 | mirgor

   Цей лист послання мира, чи війни?

   Мартинюк пише:
   > З таким же успіхом Тимошенко могла би написати такий же самий "відкритий лист" білоруськоому президенту Лукашенку, якому Путін недавно поставив газовий лічильник на ціну у 80$

   Це серйозний аргумент на користь Ющенка і Єханурова.

   > Тихесенько відродяться Ітера і ЄЕСУ, яке буде реорганзоване у "Істинно чесну і справедливу украінсько-патріотичну газову компанію"
   >

   Це пояснює бажання їхати домовлятися...

   > Ось тобі бабусю і Юрїв день ( досягнення угоди про примирення між помаранчевими)
   > >

   Це головне, цікаво цей лист послання мира, чи війни?

   P.S. Та питання до Безсмертного про його зустрічі та заяви про коаліції, в результаті яких починають давати цікаві інтерв'ю Жванії, а у відповідь з'являються такі листи.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.19 | Мартинюк

    Не бачу нічого поганого що Безсмертний заявив про домовленість

    Значить якийсь варант "мирної угоди", принаймі чорновий існує.

    Те що говорять "воїни" Жванія та Тимошенко, то їх справа, але крім них є інші члени партій , є врешті прості виборці яким ці цирки зовсім не потрібні.

    Гадаю все залежатиме наскільки партії миру зможуть натиснути на партії війни.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.19 | mirgor

     Re: Не бачу нічого поганого що Безсмертний заявив про домовленість

     Мартинюк пише:
     > Значить якийсь варант "мирної угоди", принаймі чорновий існує.
     >

     Мабуть.

     > Те що говорять "воїни" Жванія та Тимошенко, то їх справа, але крім них є інші члени партій , є врешті прості виборці яким ці цирки зовсім не потрібні.
     >

     В листі наведені аргументи тисячу раз поторені, тільки агресивніше Турчиновим, лист складений більш виважено, але почерк Турчинова.
     Але для чого такий поспіх, в неділю, схоже на відповідь інтерв'ю Жванії.
     Думаю ті самі люди, що й восени провокують розпалювання конфлікту зараз.


     > Гадаю все залежатиме наскільки партії миру зможуть натиснути на партії війни.

     Не знаю, як це почують керівники штабів.
   • 2006.02.19 | S@nya

    Ні мира, ні війни. Це просто хороший передвиборчий піар (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.19 | Мартинюк

     До речі це один із лозунгів більшовиків

     "Ні миру - ні війни"
     У 1917 році. Правда недовго протримався.
 • 2006.02.19 | S@nya

  Хороший, аргументований лист і експертиза

  Зрозуміло, що цей лист знову ставить Ющенка у складне становище, бо уже, мабуть, всім зрозуміло, як ми облажалися з тими домовленостями. Але ясно і те, що Ющенко не може прийняти допомогу Тимошенко.

  Але зі сторони Тимошенко це чудовий хід, хоч і ПІАРний. Ще раз показала готовність долучитися до вирішення проблеми, обгрунтувала свою позицію і підкріпила її висновками відомих юристів.

  Заперечити це обгрунтовано - просто неможливо. Тому тут зараз, скоріш за все, знову почнуться (вже почалися) загальні фрази про те, що "в Тимошенко щось не не того з голівонькою" і тому подібне.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.19 | Мартинюк

   Вона просто повторила те що говорила до того

   Їй у відповідь також повторять те що їй говорили до того . Питання для чого було затівати переговори - Аби попіарится?

   Патова ситуація.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.19 | S@nya

    Вона звернулася безпосередньо до Ющенка

    Мартинюк пише:
    > Їй у відповідь також повторять те що їй говорили до того . Питання для чого було затівати переговори - Аби попіарится?
    >
    > Патова ситуація.

    Тут про переговори по коаліції не йдеться (йдеться виключно про газ). Але якщо їх згадувати - то пропозиція допомогти майбутнім соратникам по коаліції - що в цьому поганого? ;)

    Ну а що нового - ЮТ звертається безпосередньо до Ю., підсумовує ситуацію, каже, що не пізно її виправити, додає обгрунтований висновок експертів, демонструє готовність допомогти без жодних умов.

    Ну а після того, як протягом місяця щотижня суспільство дізнавалося про нові й нові "таємні" домовленості від 4.01, звинувачувати ЮТ у "мусоленні" цієї теми просто смішно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.19 | Мартинюк

     Безпосередньо "відкритим листом" не звертаються.

     Зауваж, коли перед цим цілий тиждень говорилося про переговори і досягення угоди.

     Аргументи що на перший номер БЮТу так вплинуло інтервю 50-го чи навіть 60-го номера "Нашої України" Жванії, навіть у газеті її подруги, абсолютно несерйозні.

     Юля ще раз повторила свій ультиматум. "Наша Україна" ні на хвилину не засумнівалася що Юля надалі хоче відродити ЄЕСУ.
     Коротше війна далі ...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.19 | S@nya

      Де ти вичитав ультиматум?

      Мартинюк пише:
      > Юля ще раз повторила свій ультиматум. "Наша Україна" ні на хвилину не засумнівалася що Юля надалі хоче відродити ЄЕСУ.
      > Коротше війна далі ...

      Я там жодного ультиматиму не побачив. Там лише пропозиції, почитай. Вона пише, що "готова підключитися" і розповідає своє бачення. Ні більше, ні менше.
     • 2006.02.20 | SpokusXalepniy

      А почём в нынешнем феврале сантехник?

      Мартинюк пише:
      > ..."Наша Україна" ні на хвилину не засумнівалася що Юля надалі хоче відродити ЄЕСУ.

      Таким образом обвинение Юли сводится к якобы её намерениям возродить ЄЕСУ. При этом даже не указывается на чём основаны эти предположения.

      И это взамен того, что Юля обвиняет НСНУ в уже осуществленной акции на основании подписанных и опубликованных документов по газовому соглашению.

      История с сантехником в постели у жены продолжается.

      Имеем на двух чашах весов доказательства измены жены:

      1. Измена с садовником - на основании найденных в постели у жены лепестков роз.
      2. Измена с сантехником - на основании найденного в постели у жены сантехника.

      По мнению Мартынюка - первый аргумент значительно сильнее, а поэтому "Наша Україна" ні на хвилину не засумнівалася...

      Вітренко отдыхает.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.20 | SpokusXalepniy

    Вона повторила те що говорила весь час до того...

    ... але зараз - відкритим листом до президента, щоб потім він не казав, що не знав, бо весь час дивився на свої чесні руки.

    Але я не про те.

    Впродовж всього січня і аж до тепер Юля в кожньому своєму виступу нагадує про цю газово угоду.
    В цьому може переконатися будь хто, хто має очі, чи вуха (або і очі, і вуха).
    В цьому навіть сам п.Мартинюк переконаний, бо пише, що вона "просто повторила, те що говорила". Таким чином п.Мартинюк навласне засвідчив, що таки має - і очі (які б чесні і прозорі вони б не були), і вуха!

    Почекаємо, коли ми отримуєм посвідчення також про язик, бо маючи і вуха, і очі, язик чомусь каже щось протилежне, ніж очі бачать, а саме: Морози спадають, можна ЗНОВУ "погазаватитися"
    Чи він нам розповість про лінгвистичні відокремленності слова ЗНОВУ, чи знайде докази, що саме при морозах, Юля закрила свого рота на ключ.
  • 2006.02.19 | tomcat

   так званий Хороший, аргументований лист і експертиза..

   S@nya пише:
   > Зрозуміло, що цей лист знову ставить Ющенка у складне становище, бо уже, мабуть, всім зрозуміло, як ми облажалися з тими домовленостями.

   всiм зрозумiло як облажались тi хто домовлювався пiд час поiздок до Москви про iнiцiювання газовоi кризи. угода важка, але КРАЩОГО варiанту що забеспечує баланс так НIХТО не дав

   > Але ясно і те, що Ющенко не може прийняти допомогу Тимошенко.

   з чого ви взяли що юля хоче допомогти? вона хоче публiчного визнання що вiн дурак а вона права.

   > Але зі сторони Тимошенко це чудовий хід, хоч і ПІАРний. Ще раз показала готовність долучитися до вирішення проблеми, обгрунтувала свою позицію і підкріпила її висновками відомих юристів.

   про висновки юристiв читайте мiй пост трохи вище :)

   > Заперечити це обгрунтовано - просто неможливо. Тому тут зараз, скоріш за все, знову почнуться (вже почалися) загальні фрази про те, що "в Тимошенко щось не не того з голівонькою" і тому подібне.

   i не мрiйте :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.19 | S@nya

    Re: так званий Хороший, аргументований лист і експертиза..

    tomcat пише:
    > S@nya пише:
    > > Зрозуміло, що цей лист знову ставить Ющенка у складне становище, бо уже, мабуть, всім зрозуміло, як ми облажалися з тими домовленостями.
    >
    > всiм зрозумiло як облажались тi хто домовлювався пiд час поiздок до Москви про iнiцiювання газовоi кризи. угода важка, але КРАЩОГО варiанту що забеспечує баланс так НIХТО не дав

    Його ніхто не захотів взяти :)

    >
    > > Але ясно і те, що Ющенко не може прийняти допомогу Тимошенко.
    >
    > з чого ви взяли що юля хоче допомогти? вона хоче публiчного визнання що вiн дурак а вона права.
    >

    не бачу нічого поганого в тому, щоб Ющенко вмів визнавати свої помилки

    > > Але зі сторони Тимошенко це чудовий хід, хоч і ПІАРний. Ще раз показала готовність долучитися до вирішення проблеми, обгрунтувала свою позицію і підкріпила її висновками відомих юристів.
    >
    > про висновки юристiв читайте мiй пост трохи вище :)
    >

    Не буду. Бо юристи, які там підписалися - це справді відомі експерти і вчені. А про Вашу наукову ступінь в праві мені, нажаль, нічого не відомо.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.19 | tomcat

     Re: так званий Хороший, аргументований лист і експертиза..

     S@nya пише:
     > tomcat пише:
     > > S@nya пише:
     > > > Зрозуміло, що цей лист знову ставить Ющенка у складне становище, бо уже, мабуть, всім зрозуміло, як ми облажалися з тими домовленостями.
     > >
     > > всiм зрозумiло як облажались тi хто домовлювався пiд час поiздок до Москви про iнiцiювання газовоi кризи. угода важка, але КРАЩОГО варiанту що забеспечує баланс так НIХТО не дав
     >
     > Його ніхто не захотів взяти :)

     покажiть менi лiнк на нього, або самi сформулюйте основнi положення :)

     >
     > >
     > > > Але ясно і те, що Ющенко не може прийняти допомогу Тимошенко.
     > >
     > > з чого ви взяли що юля хоче допомогти? вона хоче публiчного визнання що вiн дурак а вона права.
     > >
     >
     > не бачу нічого поганого в тому, щоб Ющенко вмів визнавати свої помилки

     помилки не було, читайте моi вiдповiдi вище та спробуйте вiдповiсти по сутi

     >
     > > > Але зі сторони Тимошенко це чудовий хід, хоч і ПІАРний. Ще раз показала готовність долучитися до вирішення проблеми, обгрунтувала свою позицію і підкріпила її висновками відомих юристів.
     > >
     > > про висновки юристiв читайте мiй пост трохи вище :)
     > >
     >
     > Не буду. Бо юристи, які там підписалися - це справді відомі експерти і вчені. А про Вашу наукову ступінь в праві мені, нажаль, нічого не відомо.

     добре, задам питання тут. висновок юристiв - угода вiд 4.1.6 не вiдповiдає статтям конституцii 8,9,19. я довго чухав потилицю, як це розумiти - комерцiйна угода не вiдповiдає конституцii, i що в такому випадку робити? звертатись у конституцiйний суд? :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.19 | Предсказамус

      Класс!

      tomcat пише:
      > добре, задам питання тут. висновок юристiв - угода вiд 4.1.6 не вiдповiдає статтям конституцii 8,9,19. я довго чухав потилицю, як це розумiти i що в такому випадку робити? звертатись у конституцiйний суд? :)
      А почитать Конституцию не пробовали?
      Да, tomcat, с такими союзниками, как Вы, Ющенко на этом форуме врагов не надо :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.19 | tomcat

       Re: Класс!

       Предсказамус пише:
       > tomcat пише:
       > > добре, задам питання тут. висновок юристiв - угода вiд 4.1.6 не вiдповiдає статтям конституцii 8,9,19. я довго чухав потилицю, як це розумiти i що в такому випадку робити? звертатись у конституцiйний суд? :)
       > А почитать Конституцию не пробовали?

       шановний, комерцiйнi правовiдносини НЕ РЕГУЛЮЮТЬСЯ конституцiйним правом, щоб це зрозумiти не треба бути навiть студентом-юристом. висувати до комерцiйних угод вимоги на вiдповiднiсть конституцii - просто БЕЗГЛУЗДО :)

       > Да, tomcat, с такими союзниками, как Вы, Ющенко на этом форуме врагов не надо :)

       ви знову звалюєтесь на обговорення моєi персони :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.19 | Предсказамус

        Ничего другого не ожидал

        tomcat пише:
        > шановний, комерцiйнi правовiдносини НЕ РЕГУЛЮЮТЬСЯ конституцiйним правом, щоб це зрозумiти не треба бути навiть студентом-юристом
        Если бы студент-юрист попробовал рассказать своему преподавателю, что существуют правоотношения, на которые не распостраняется действие основного закона страны, на этом его учеба и закончилась бы.

        > висувати до комерцiйних угод вимоги на вiдповiднiсть конституцii - просто БЕЗГЛУЗДО :)
        Когда документ подписывает министр, это уже не коммерческий договор.

        >> Да, tomcat, с такими союзниками, как Вы, Ющенко на этом форуме врагов не надо :)
        > ви знову звалюєтесь на обговорення моєi персони :)
        Скорее тем, что городит эта персона.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.19 | tomcat

         Re: Ничего другого не ожидал

         Предсказамус пише:
         > tomcat пише:
         > > шановний, комерцiйнi правовiдносини НЕ РЕГУЛЮЮТЬСЯ конституцiйним правом, щоб це зрозумiти не треба бути навiть студентом-юристом
         > Если бы студент-юрист попробовал рассказать своему преподавателю, что существуют правоотношения, на которые не распостраняется действие основного закона страны, на этом его учеба и закончилась бы.

         высшей инстанцией для коммерческих споров - ВСУ, а не КСУ. а это и означает что конституция НЕ регулирует коммерческие отношения. учись! студент :)

         >
         > > висувати до комерцiйних угод вимоги на вiдповiднiсть конституцii - просто БЕЗГЛУЗДО :)
         > Когда документ подписывает министр, это уже не коммерческий договор.

         договор между НАК, газпром и РУЭ, все - коммерческие структуры :)

         >
         > >> Да, tomcat, с такими союзниками, как Вы, Ющенко на этом форуме врагов не надо :)
         > > ви знову звалюєтесь на обговорення моєi персони :)
         > Скорее тем, что городит эта персона.

         вы к тому же и неграмотный?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.19 | Предсказамус

          Хм.

          tomcat пише:
          > Предсказамус пише:
          >> Если бы студент-юрист попробовал рассказать своему преподавателю, что существуют правоотношения, на которые не распостраняется действие основного закона страны, на этом его учеба и закончилась бы.
          > высшей инстанцией для коммерческих споров - ВСУ, а не КСУ. учись! студент :)
          Мля. Да Вы еще и читать не умеете...

          >>> висувати до комерцiйних угод вимоги на вiдповiднiсть конституцii - просто БЕЗГЛУЗДО :)
          >> Когда документ подписывает министр, это уже не коммерческий договор.
          > договор между НАК, газпром и РУЭ, все - коммерческие структуры :)
          Какой еще договор, юноша? Где Вы там договоры видели?
          Жаль тратить на Вас время, но в Конституции, в частности, сказано (в той самой статье 19), что чиновники должны действовать в пределах своих законных полномочий. Подписывать соглашение (а не договор), которым отменяется предыдущее межгосударственное соглашение (а не коммерческий договор), эта пара аферистов не имела права.
          Не думаю, что Вы что-то поняли, но времени на Вас больше тратить не буду.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.19 | tomcat

           Re: Хм.

           Предсказамус пише:
           > tomcat пише:
           > > Предсказамус пише:
           > >> Если бы студент-юрист попробовал рассказать своему преподавателю, что существуют правоотношения, на которые не распостраняется действие основного закона страны, на этом его учеба и закончилась бы.
           > > высшей инстанцией для коммерческих споров - ВСУ, а не КСУ. учись! студент :)
           > Мля. Да Вы еще и читать не умеете...

           далась вам моя персона! если правоотношения решает не КСУ - конституция эти отношения - НЕ регулирует. ПО ФАКТУ! шо непонятно?

           >
           > >>> висувати до комерцiйних угод вимоги на вiдповiднiсть конституцii - просто БЕЗГЛУЗДО :)
           > >> Когда документ подписывает министр, это уже не коммерческий договор.
           > > договор между НАК, газпром и РУЭ, все - коммерческие структуры :)
           > Какой еще договор, юноша? Где Вы там договоры видели?

           ну Угода, договоренность между коммерческими субъектами, короче

           > Жаль тратить на Вас время, но в Конституции, в частности, сказано (в той самой статье 19), что чиновники должны действовать в пределах своих законных полномочий. Подписывать соглашение (а не договор), которым отменяется предыдущее межгосударственное соглашение (а не коммерческий договор), эта пара аферистов не имела права.

           в том же заключении, если вы умеете ЧИТАТЬ конечно, сказано что ВСЕ ранее заключенные договора от 2002, 1998 и 2004 - ДЕЙСТВУЮТ, никто их не отменял

           > Не думаю, что Вы что-то поняли, но времени на Вас больше тратить не буду.

           скатертью дорожка! :)
     • 2006.02.19 | S@nya

      Re: так званий Хороший, аргументований лист і експертиза..

      tomcat пише:

      >
      > покажiть менi лiнк на нього, або самi сформулюйте основнi положення :)

      http://byut.com.ua/ukr/news-926


      > помилки не було, читайте моi вiдповiдi вище та спробуйте вiдповiсти по сутi

      Та скільки можна?
      http://byut.com.ua/ukr/news-926

      А ще раджу почитати інтерв"ю Яценюка в останньому номері ДТ, щоб не дуже радіти через ті угоди.


      > добре, задам питання тут. висновок юристiв - угода вiд 4.1.6 не вiдповiдає статтям конституцii 8,9,19. я довго чухав потилицю, як це розумiти i що в такому випадку робити? звертатись у конституцiйний суд? :)

      Ви глузуєте з того, що нема КСУ, і антиконституційні домовленості доведеться виконувати?! Ну-ну, давайте далі в тому ж дусі.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.19 | tomcat

       Re: так званий Хороший, аргументований лист і експертиза..

       S@nya пише:
       > tomcat пише:
       >
       > >
       > > покажiть менi лiнк на нього, або самi сформулюйте основнi положення :)
       >
       > http://byut.com.ua/ukr/news-926

       вiдповiдей на моi питання з 1 поста як не було так i немає. а саме - як ЗАКОННО отримати туркменський газ? бо контракти 1.09/50 уе стосуються ТIЛЬКИ оплати за транзит (десь 29-7 млрд)

       >
       >
       > > помилки не було, читайте моi вiдповiдi вище та спробуйте вiдповiсти по сутi
       >
       > Та скільки можна?
       > http://byut.com.ua/ukr/news-926

       дiйсно, скiльки можна? спробую ще раз:
       як ЗАКОННО отримати туркменський газ? бо контракти 1.09/50 уе стосуються ТIЛЬКИ оплати за транзит (десь 29-7 млрд)

       >
       > А ще раджу почитати інтерв"ю Яценюка в останньому номері ДТ, щоб не дуже радіти через ті угоди.

       нiхто з них не радiє. уряд зробив все що можливе, кращого РЕАЛЬНОГО варiанта як забезпечити баланс у повному обсязi НIХТО не запропонував

       >
       >
       > > добре, задам питання тут. висновок юристiв - угода вiд 4.1.6 не вiдповiдає статтям конституцii 8,9,19. я довго чухав потилицю, як це розумiти i що в такому випадку робити? звертатись у конституцiйний суд? :)
       >
       > Ви глузуєте з того, що нема КСУ, і антиконституційні домовленості доведеться виконувати?! Ну-ну, давайте далі в тому ж дусі.

       коммерцiйнi вiдносине НЕ регулюються конституцiйним правом, на вас дивитимуться як на iдiота якщо ви спробуєте прийти в КСУ с вимогою розглянути комерцiйний контракт :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.19 | S@nya

        Re: так званий Хороший, аргументований лист і експертиза..

        tomcat пише:
        > S@nya пише:
        > > tomcat пише:
        > >
        > > >
        > > > покажiть менi лiнк на нього, або самi сформулюйте основнi положення :)
        > >
        > > http://byut.com.ua/ukr/news-926
        >
        > вiдповiдей на моi питання з 1 поста як не було так i немає. а саме - як ЗАКОННО отримати туркменський газ? бо контракти 1.09/50 уе стосуються ТIЛЬКИ оплати за транзит (десь 29-7 млрд)
        >

        Ні, контракти були на ціну газу до 2010, а не лише на оплату за транзит.

        > коммерцiйнi вiдносине НЕ регулюються конституцiйним правом, на вас дивитимуться як на iдiота якщо ви спробуєте прийти в КСУ с вимогою розглянути комерцiйний контракт :)

        Ви вчилися у вищому навчальному закладі? Не схоже, що так. Конституційне право первинне, а комерційне - вторинне.
        В КСУ йти не обов"язково. Почитайте Конституцію, або хоча б підручник з права для школи.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.20 | tomcat

         Re: так званий Хороший, аргументований лист і експертиза..

         S@nya пише:
         > tomcat пише:
         > > S@nya пише:
         > > > tomcat пише:
         > > >
         > > > >
         > > > > покажiть менi лiнк на нього, або самi сформулюйте основнi положення :)
         > > >
         > > > http://byut.com.ua/ukr/news-926
         > >
         > > вiдповiдей на моi питання з 1 поста як не було так i немає. а саме - як ЗАКОННО отримати туркменський газ? бо контракти 1.09/50 уе стосуються ТIЛЬКИ оплати за транзит (десь 29-7 млрд)
         > >
         >
         > Ні, контракти були на ціну газу до 2010, а не лише на оплату за транзит.

         контракти з газпромом стосуються ВИКЛЮЧНО умов транзиту та цiну газу бартерной оплати за нього

         >
         > > коммерцiйнi вiдносине НЕ регулюються конституцiйним правом, на вас дивитимуться як на iдiота якщо ви спробуєте прийти в КСУ с вимогою розглянути комерцiйний контракт :)
         >
         > Ви вчилися у вищому навчальному закладі? Не схоже, що так. Конституційне право первинне, а комерційне - вторинне.
         > В КСУ йти не обов"язково. Почитайте Конституцію, або хоча б підручник з права для школи.

         у нас що, хтось крiм КСУ вирiшує на вiдповiднiсть конституцii? якi пiдручники ви читали?
   • 2006.02.21 | Михайло Свистович

    Re: так званий Хороший, аргументований лист і експертиза..

    tomcat пише:
    >
    > всiм зрозумiло як облажались тi хто домовлювався пiд час поiздок до Москви про iнiцiювання газовоi кризи.

    Є документальне підтвердження цих домовленостей? ;)
 • 2006.02.19 | mirgor

  Вибачте, я знову про помаранчеву коаліцію

  Все це обговорення мабуть фактично копіює розмову Безсмертного та Турчинова на переговорах по об'єднанню помарачевих сил, завтра вранці накрутять Ющенка і вперед до самознищення.
  Так хто винен в цьому? Невже політики не розуміють прості речі, що вони не переманюють виборців друг у друга суперечкою, а додають все нові голоси "янучарам".
  Невже вірші Тараса Шевченка про Хмельницького ніхто з них не читав, невже не розуміють в боротьбі за владу, що вони зраджують людей котрі їм вірили, невже вони не чують простих людей на вулиці котрі говорять "Юля зрадниця" в Західній Україні і "Ющенко предатель" в східній, невже хтось це не припинить.Ми на форумі питаємо себе про конструктив. А в наших політиків є хоч краплина конструктива?
  Це питання не тільки до БЮТ, а ще більше до НСНУ (простий приклад інтерв'ю Мостовій Жванії).


  підпис: Безпартійний Лох
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.20 | Мартинюк

   Питання до БЮТ слід задавати особисто Тимошенко.

   Вона особисто підписала свій недільний ультиматум - "або труба або війна" і озвучила його сьогодні на прес-=конфернції.

   Виглядає що для неї труба важливіша аніж Україна. - Тут хоч танець маленьлких лебедів перед нею танцюй - не допоможе. Давай трубу і повну капітуляцію...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.20 | tomcat

    бо вона НЕ справжня украiнка. так, торгiвка, де грошi там i....

    ...батькiвщiна. вона НIКОЛИ не була iнiцiатором чогось, ЗАВЖДИ примазувалась трохи поспiль i одразу починала тягти ковдру на себе
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.21 | TrollSeeker

     І, взагалі, вона жидомасонка і агентка Аль-Каїди... Дебілізм(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua