МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Перспективи Помаранчевої революції: погляд з Канади

02/19/2006 | keymaster
Розплата за помилки революції

19-02-2006 20:57 // URL: http://maidan.org.ua/static/lysty/1140375453.html


Начальник штабу НУ у Балті пан В.Зволейко повідомив на сайті Майдану про „Вандализм в Балте”, де повідомляє про те, що з 15 на 16 лютого вандали вчинили напад на символіку НСНУ в Балті, Одеської області. Вандалізм на політичного противника був здійснений саме тоді, коли місто відвідав керівник блоку „Не так” В.Медведчук.

З наближенням виборів тзв. опозиційні все більше стають агресивнішими і в пресі і на вулиці, а мета одна – реванш!

Історія людстсва знає успішні революції ті, які знищили свого противника фізично, а новіші мирні революції, як в Чехословаччині та Грузії не застосовували фізичної ліквідації противника, але й не залишали при владі тих, проти яких була здійснена революція. Помаранчева революція була першою, яка не знищила, ані тих проти кого була спрямована, ані , систему яку попередній режим запровадив. Тому зараз активізуються ті, які проводили фальсифікацію президентських виборів першого туру, яким довели, що вони купили мандат депутата, яких звинуватили у вбивстві, в хабарях, у антинародній і антидержавній змові, але до кінця ні одна справа не була доведена, а запрошення Луценком людей до прокуратури було скоріш попередженням – якщо не зможеш боронитися, то тікай, щоб не зловили!

Післяреволюційний стан в Україні довів, що революція може бути успішною лише тоді, якщо противника усунути або фізично, або політично, але не тим, що щуку покаарають тим, що її кинуть у воду! Отож, покладатися треба лише на здоровий глузд усіх виборців України, які вже, напевно, зрозуміли, що революція зробила помилку, але реваншу темних сил режиму не можна допустити, бо хто з брехнею хоче перемоги, від нього справедливості не дочекаєшся!

До виборів вже недалеко, але вистачає часу для помаранчевих, щоб стати послідовнішими у своїх діях, оскільки, не дай Боже, дійде до реваншу, вони з помаранчевими розправляться, як Шуфрич з помаранчами – він їх роздавлює!

Після подій у Балті потрібно не тільки насторожитися, але й зробити висновки, що ті, хто вчора був злодієм, шахраєм, вбивцем, ворогом демократії, то сьогодні не могли йому нарости ангельські крила!

Й.Сірка, Канада

Лист надійшов на Майдан: Date: Sun, February 19, 2006 8:31 pm

Відповіді

  • 2006.02.19 | mirgor

    Вони після 26 березня будуть всі в Москві

    і "нетакам" втрачати нічого, але кожний народ має право на самооборону проти фашистів.
    "НЕТАК!" - об'єднання котре по провокаціям зараз на першому місці.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua