МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Не треба звинувачувати дзеркало, коли ви не вийшли обличчям!»

02/20/2006 | Тарас Токар
Полтавські активісти партії «Народний Союз Наша Україна» починають відчувати свою шалену поразку на майбутніх виборах. Це видно з матеріалу, який днями був розповсюджений в електронних ЗМІ.

За декілька тижнів до виборів НСНУ хоче звинуватити у цьому тих, хто тривалий час має громадянську позицію і за своїми плечима має великий обсяг конкретних справ – це і народний депутат України від Полтави Анатолій Кукоба, це і полтавські активісти обох гілок громадянської кампанії «ПОРА!» (одна з яких зараз називає себе громадянською мережею «ОПОРА»). Я не буду зупинятися на наших результатах діяльності, бо полтавці і так знають за них. А от у полтавських «нашоукраїнців» з цим проблеми – за рік проведено декілька малочисельних мітингів та пару передвиборчих концертних програм. А де ж щоденна робота?

У матеріалі, в якому не вказується жодного автора, говориться про те, що місцевий осередок «Нашої України» виборча комісія не допустила на вибори і чомусь замовчується причина відмови у реєстрації. Закликаю полтавських «нашоукраїнців» правдиво розповісти всім про причину відмови у реєстрації і, думаю, що тоді, громада зрозуміє – хто є хто.

Щодо перевиборів міського голови Полтави. Активісти тодішньої «ПОРИ» (і «жовтої», і «чорної») в той час виступали проти їх проведення тому, що деякі «грамотії» з «Нашої України» ініціювали цю безрезультативну піар-акцію у термін менший за півроку до цьогорічних березневих виборів, що є порушенням діючого законодавства. Ми говоримо мовою законів, а не задовольняємо чиїсь корпоративні інтереси.

Не треба маніпулювати громадською думкою через засоби масової інформації, а робити конкретні справи і цим здобувати собі авторитет! Тому, панове, не треба звинувачувати дзеркало, коли ви не вийшли обличчям!

Тарас ТОКАР,
полтавський активіст
громадянської мережі «ОПОРА».

P.S. Автор цих строк не бере участі у виборчій кампанії у якості кандидата чи то агітатора жодної політичної сили. Хоча я мав декілька пропозицій, але вирішив обрати інший шлях свого громадського життя. У моїй відповіді йде мова про матеріал, розміщений тут: http://maidan.org.ua/static/news/1140355096.html та передрукований декількома інтернет-виданнями.

Відповіді

 • 2006.02.20 | mirgor

  Re: «Не треба звинувачувати дзеркало, коли ви не вийшли обличчям!»

  Прошу уважно простих майданівців прочитати цю статтю.
 • 2006.02.20 | Предсказамус

  Сказали "а", говорите "б".

  Недомолвки и намеки - одна из главных наших бед. Расскажите все подробно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.02.20 | mirgor

  Читайте всі теми зверху до низу

  Роман Шарп мабуть краще написав
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.20 | Предсказамус

   Я о ситуации в Полтаве, а Вы о чем? (-)

 • 2006.02.20 | Stefan Seitz

  А навіщо відбулювати СДПУо?

  Тарас Токар пише:
  > декілька тижнів до виборів НСНУ хоче звинуватити у цьому тих, хто тривалий час має громадянську позицію і за своїми плечима має великий обсяг конкретних справ – це і народний депутат України від Полтави Анатолій Кукоба...

  Це той депутат, що роками нібито незаконно займав посаду міського голови, активний покровитель СДПУо, кришувальник закриття єдиного незалежного телеканалу ЮТА.

  Що там за нові вітри?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.20 | mirgor

   Де там?

   При чому тут СДПУ(о), а по друге коли "Майдан" став партійною ячейкою НСНУ?

   Що тут не логічного балакати за перевибори за півроку до виборів?

   "в той час виступали проти їх проведення тому, що деякі «грамотії» з «Нашої України» ініціювали цю безрезультативну піар-акцію у термін менший за півроку до цьогорічних березневих виборів, що є порушенням діючого законодавства. Ми говоримо мовою законів, а не задовольняємо чиїсь корпоративні інтереси."
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.20 | Scubo

    Чесний і принциповий діяч Кукоба зараз у списку Партії Регіонів

    Невже в місцевих списчках прохідної у Полтаві Партії Регіонів зараз є ті принципові "пористи" які так вдало захищали Полтаву від дострокових виборів нового мера?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.20 | mirgor

     Про що Ви?

     Scubo пише:
     > Невже в місцевих списчках прохідної у Полтаві Партії Регіонів зараз є ті принципові "пористи" які так вдало захищали Полтаву від дострокових виборів нового мера?

     Цитую:
     "Автор цих строк не бере участі у виборчій кампанії у якості кандидата чи то агітатора жодної політичної сили. Хоча я мав декілька пропозицій, але вирішив обрати інший шлях свого громадського життя."

     P.S. Настільки я знаю, то Тарасу пропонували балотуватися до міської то районної ради на початку списку від Українського народного блока Костенка та Плюща
   • 2006.02.21 | Михайло Свистович

    Re: Де там?

    mirgor пише:
    >
    > Що тут не логічного балакати за перевибори за півроку до виборів?

    Тут нічого нелогічного немає. А от підтримувати синьо-білого порушника законодавства Кукобу...

    >
    > Ми говоримо мовою законів, а не задовольняємо чиїсь корпоративні інтереси.

    З яких це пір законним стало суміщення посад нардепа і мера?
 • 2006.02.20 | Майдан

  ЗАЯВА Полтавського міського блоку „Наша Україна”

  ЗАЯВА
  Полтавського міського блоку „Наша Україна”

  Дорогі краяни!

  Звернутися до Вас змушують обставини, які склалися у місті Полтаві у зв'язку з виборчою кампанією.
  Відомо, що Полтава єдине місто в Україні та й мабуть у світі, де вже 4 роки не має міського голови, чим впевнено може претендувати на сумний рекорд у Книзі Гінеса.
  Однак, будучи формально безголовим, місто, як і раніше, перебуває під пильним наглядом його екс-голови, такого собі „монстра", в особі народного депутата пана Кукоби.
  Про особистість цієї досить одіозної постаті, його духовність, моральні якості, ставлення до людей, зневагу до Законів можна писати багато. Не маючи повноважень міського голови,він нахабно і безцеремонне продовжує керувати містом, проводить апаратні наради міськвиконкому, його засідання, сесії міських рад, дає вказівки, що, кому, і як робити.
  Свою властолюбність, свавілля і зневагу до Законів пан Кукоба особливо проявив під час минулих президентських виборів, коли під його тиском у Полтаві масово використовувався адмінресурс на користь представника біло-голубих, у якого він був довіреною особою.
  Але, як не дивно, все це Кукобі і полтавській міській владі, чомусь, обійшлось.
  Відчувши повну безкарність, цей, так званий „законотворець", спільно з підневільною йому полтавською владною командою, яку тимчасово очолює пан Михайлюк, вирішили набутий ними досвід по адмініструванню і фальшуванню виборів використати під час нинішньої виборчої кампанії.
  Першими, що зробили міські чиновники - порушили Закон щодо створення міської територіальної виборчої комісії, її знову очолили свої люди, які обіймали ці посади і раніше, пройшли відповідний вишкіл і добре володіють технологіями фальшування виборчого процесу.
  По-друге: використовуючи адмінресурс, пан Михайлюк особисто викликає керівників бюджетної сфери міста, дає вказівки за кого вони, зі своїми колективами, мають голосувати, погрожує тим із них, хто підтримує пропрезидентські партії, балотується від цих партій у місцеві органи влади. Дійшло до того, що чиновники міськвиконкому своїм перстом нахабно вказують навіть виборчим штабам своїх опонентів кого вони не хочуть бачити у складі депутатів міськради і кого не повинні реєструвати.
  Знаючи підступність пана Кукоби, пам'ятаючи трагічні події, пов'язані з деякими полтавцями, до яких приклав руку пан Кукоба, закликаємо Вас проявити мужність і не допустити свавілля міської влади та чергової наруги над місцевою громадою.
  Голова Полтавської міської організації
  Народного Руху України А. В. Савельєв


  Заступник голови міської організації
  політичної партії „Народний Союз Наша Україна” В. М. Скрябін
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.20 | mirgor

   Партія сказала надо, комсомол ответил есть!

   А я думаю, чого на мене наїхали комсомольці, а я теж був Безсмертного критикував.


   P.S. А де Ви взяли так оперативно заяву, в новинах нема, на сайті "Нашої України" також нема?
   І поясніть яке відношення має, ця заява до статті Токаря?
  • 2006.02.20 | SpokusXalepniy

   Что тут скажешь... Витренко агитирует лучше..

   Савельєва и Скрябіна я бы выгнал из партии на следующий день за дискредитацию помаранчевих.

   Уровень агитации списан один к одному с нашего форума (в исполнение - tomcat-а).
   Навіть, Мартинюк краще би написав, якщо б подумав.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.20 | mirgor

    Спокусе, не накаркайте (-)

 • 2006.02.21 | Englishman

  Re: «Не треба звинувачувати дзеркало, коли ви не вийшли обличчям

  Тарас Токар пише:
  > Полтавські активісти партії «Народний Союз Наша Україна» починають відчувати свою шалену поразку на майбутніх виборах. Це видно з матеріалу, який днями був розповсюджений в електронних ЗМІ.
  >

  яку "шалену поразку", якщо їх навіть не реєструють?


  > За декілька тижнів до виборів НСНУ хоче звинуватити у цьому тих, хто тривалий час має громадянську позицію і за своїми плечима має великий обсяг конкретних справ – це і народний депутат України від Полтави Анатолій Кукоба, це і полтавські активісти обох гілок громадянської кампанії «ПОРА!» (одна з яких зараз називає себе громадянською мережею «ОПОРА»). Я не буду зупинятися на наших результатах діяльності, бо полтавці і так знають за них. А от у полтавських «нашоукраїнців» з цим проблеми – за рік проведено декілька малочисельних мітингів та пару передвиборчих концертних програм. А де ж щоденна робота?

  а до чого тут "щоденна робота"? Мова йде про проблеми реєстрацї та дивну поведінку двох пір.

  >
  > У матеріалі, в якому не вказується жодного автора, говориться про те, що місцевий осередок «Нашої України» виборча комісія не допустила на вибори і чомусь замовчується причина відмови у реєстрації. Закликаю полтавських «нашоукраїнців» правдиво розповісти всім про причину відмови у реєстрації і, думаю, що тоді, громада зрозуміє – хто є хто.

  А чому б це вам не зробити?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua