МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Деталі нападу на податкову академію в Ірпені

02/20/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Міліція не втручалася в масові заворушення, які поблизу Києва організував голова Партії Регіонів Київщини Микола Мельник. Деталі.

За уточненими даними, сьогодні близько 13-00 натовп в 500 чоловік (членів Партії регіонів, студентів, бойовиків з приватної охоронної фірми та людей кримінальної зовнішності) штурмом захопили будівлю Податкової Академії в Ірпені, розбивши вікна й вибивши двері.

Перед цим натовп заблокував всі входи і виходи до приміщення.

Будівлю захищали 15 чоловік зі служби фіззахисту податкової. Їх було жорстоко побито і навмисно порізано уламками скла. Безпосередній штурм та побиття здійснювали працівники приватної охоронної фірми "Пересвіт" . Зараз постраждалі госпіталізовані.

Міліцію міста Ірпеня було завчасно повідомлено про напад ще о 10-00 ранку. Все, на що вона виявилас здатною - це надіслати 4-х чоловік для того щоб "зафільмувати" процес штурму.


Сам Петро Мельник, який керував процесом захоплення, після штурму будівлі закрився в кабінеті ректора, і за повідомленнями в цей час підписує укази про звільнення.

Рішення суду, за яким Мельника поновлено вчергове (ми вже збилися з рахунку, в який раз), без усякого сумніву - небезкоштовно, 16 лютого 2006 року винесла колегія суддів Печерського районного суду міста Києва у складі суддів:
Кузьменко В.В.
Коробань В.М.
Гуль В.В.

Відповіді

 • 2006.02.20 | Микола

  Re: Деталі нападу на податкову академію в Ірпені

  Вони повертаютья.27 березня те саме може бути з ЦВК, секретаріатом президента, якщо вибори пройдуть не поїхньому. З бандюками в демократію неслід гратися. Демократія, це не тільки права, а й обов'язки.Що можна сказати про партію лідер якої не тільки невміє писати державною мовою, але невміє читати рідною.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.20 | NNV

   А меморандум все-таки действует!!!(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.21 | леонід

    Чи діє меморандум, запитуйте в Жовтяка

    Адже саме в Ірпені був вибочий штаб НУ, Жовтяка, який очолювала Мирослава Свистович. Чому немає її коментаря? Зокрема про бездіяльність Жовтяка, якому вона організовувала виборчі перемоги.

    Мене, особисто, такий погром не дивує. Ще з літа, від наших пікетів на трасі Київ-Одеса, чекав, коли ж споглядальна позиція інших районів Київщини дозволить янучарам розпочати марш до реваншу.
    Дякуючи Жовтяку та Яловенку (мєнт на чолі облсписку НСНУ) практична сторона реваншистів проявилася в Ірпені. Далі буде.
  • 2006.02.22 | леонід

   Нові деталі нападу на податкову академію в Ірпені

   За достовірною інформацією в цей час до Ірпінського регіону було стягнено спецпідроділи МВС (так звані "дракони"), які мали провести навчання по придушенню масових заворушень на території Бучанської зони (тюремного табора). Я ніколи не повірю у випадковісь таких подій. Адже про дислокацію озброєних груп з повним боєкомплектом заздалегідь мали бути проінформовні мер Ірпеня (друг Мельника) Скаржинський, вся мусарня - від Яловенка (№2 в облсписках оранжгутангів, до дільничних мєнтів. Такий рух озброєних підрозділів однозначно був погоджений губернатором Київщини Жовтяком. А координацію дій структур МВС здійснював штаб, підзвітний, з погодинною звітністю) тому самому Яловенку.
   Тож, слава Жовтяку за воцарення Мельника (розход за попередні непорозуміння), слава Луценкові підлеглим генералам.
   Залишилося побажати Мирославі Свистович вивісити білий капітулянтський прапор на штабі НУ, Ющенка, Жовтяка.
   Я прошу майфданівців не допустити такої капітуляції.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.22 | Михайло Свистович

    Re: Нові деталі нападу на податкову академію в Ірпені

    леонід пише:
    > За достовірною інформацією в цей час до Ірпінського регіону було стягнено спецпідроділи МВС (так звані "дракони"), які мали провести навчання по придушенню масових заворушень на території Бучанської зони (тюремного табора).

    Не в цей самий час, а сьогодні.

    >
    > Залишилося побажати Мирославі Свистович вивісити білий капітулянтський прапор на штабі НУ, Ющенка, Жовтяка.

    Вона давно не має до нього жодного стосунку.

    > Я прошу майфданівців не допустити такої капітуляції.

    Це прохання зайве.
 • 2006.02.20 | tomcat

  а вот нескромный вопрос - люди там не нужны? физически?...

  почтовый ящик в профиле есть :)
 • 2006.02.21 | Анатоль

  Скоро Печерний суд прийме рішення про

  відновлення на посаді премєра незаконно звільненого Януковича,
  А на посаді президента - Кучми.
  А це була репетиція виконання цього судового рішення.
 • 2006.02.21 | Свiдомий

  Re: Деталі нападу на податкову академію в Ірпені

  А мудак Луценко, замiсть того, щоб щось робити, й далi судиться з Вiтренчихою. Як то кажуть, no comments.
 • 2006.02.22 | catko

  цей "пересвіт" з оцим ніяк не повязаний?(л)

  http://maidan.org.ua/static/news/1139681177.html

  Хоча в народі такі об'єднання називають радше "бригадами". Особливо, коли вони створюються "на базі федерації фрі-файту та контактних єдиноборств", бойового мистецтва "Вільний бій" та духовно-спортивного об'єднання "Пересвіт".

  Деталі тут:
  http://www.komunist.com.ua/?news_id=1020
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.27 | Михайло Свистович

   Повязаний. Це він і є. (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.27 | Майдан

    Може взяти їх під "народний аудит"?

    Поставити в пряму дію попередження стосовно цієї "бригади" і попросити людей повідомляти на "Майдан" про їхні дії та "пересування".
    Як це робилося з бригадами "бойових янучарів" у листопаді-грудні 2004 року?
 • 2006.02.22 | catko

  а от каськів вирішив попіаритись на цій події в пику м.с.(л)

  http://www.pravda.com.ua/news/2006/2/22/39024.htm

  Якщо "штурмовика" Януковича не посадить Луценко, його посадить Кличко
  www.ПРАВДА.com.ua, 22.02.2006, 14:26

  МВС порушило кримінальні справи за фактами злісного хуліганства і непокори міліції під час спроб входження Петра Мельника і осіб, які його супроводжували, до Національної податкової академії.

  "На цей момент затримано троє осіб, ще двоє знаходяться в розшуку", - сказав міністр внутрішніх справ Юрій Луценко журналістам у середу.

  Міністр додав, що МВС у вівторок допитало Мельника і підозрює його в здійсненні дій, що кваліфікуються, як самоправність.

  Водночас Громадянська партія "Пора" обіцяє провести цивільний арешт Мельника, якщо МВС не втрутиться в конфлікт із захопленням приміщення вузу.

  Про це заявив лідер партії "Пора" Владислав Каськів на прес-конференції в Києві.

  "Ми звертаємося до МВС і до міністра Луценка з пропозицією терміново втрутитися в конфлікт і відновити порядок. Ми також вимагаємо заарештувати Мельника, щоб реалізувати одну з базових тез Майдану. Якщо ці вимоги не будуть виконані, “Пора” заявляє, що самостійно звільнить приміщення академії і проведе цивільний арешт Мельника", - сказав Каськів.

  Лідер партії нагадав, що Мельник є фігурантом "Чорних списків" "Пори".

  "Ми маємо великий відеоархів, який підтверджує, що ця людина в брудній формі примушувала студентів академії голосувати на користь одного з кандидатів на президентських виборах", - зазначив він.

  На думку Каськіва, захоплення Мельником приміщення податкової академії є яскравим прикладом того, "як нахабнішають бандити, коли вони не сидять у в'язницях".

  Як відомо, рішенням Печерського суду від 16 лютого 2006 року Мельник було поновлено на посаді ректора Податкової академії.

  У понеділок Мельник та кілька десятків молодиків намагалися зайти до приміщення податкової академії, в результаті чого зчинилася бійка.

  Мельник був i залишається головою обласного осередку Партії регіонів, а також є кандидатом у депутати під №143 у виборчому списку цієї партії.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.27 | Михайло Свистович

   В мене нема часу піаритись. Нада дєло дєлать.

   catko пише:
   >
   > Якщо "штурмовика" Януковича не посадить Луценко, його посадить Кличко

   Луценко не посадив. Де Кличко?

   >
   > Міністр додав, що МВС у вівторок допитало Мельника і підозрює його в здійсненні дій, що кваліфікуються, як самоправність.

   Так, я про це вже писав. Повний маразм. Там значно серйозніші статті можна припхати.

   >
   > "Ми звертаємося до МВС і до міністра Луценка з пропозицією терміново втрутитися в конфлікт і відновити порядок. Ми також вимагаємо заарештувати Мельника, щоб реалізувати одну з базових тез Майдану. Якщо ці вимоги не будуть виконані, “Пора” заявляє, що самостійно звільнить приміщення академії і проведе цивільний арешт Мельника", - сказав Каськів.

   От тільки на момент заяви Мельника вже виперли з Академії :)

   >
   > "Ми маємо великий відеоархів, який підтверджує, що ця людина в брудній формі примушувала студентів академії голосувати на користь одного з кандидатів на президентських виборах", - зазначив він.

   Цей великий архів складається з одного нашого фільму :) Його можна купити на дисках в трубі.

   >
   > У понеділок Мельник та кілька десятків молодиків намагалися зайти до приміщення податкової академії, в результаті чого зчинилася бійка.

   Таки кілька сотень.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.27 | Albes

    Свистович, кстати, о делах

    Как там с диском дела ? Уже есть "дело" или все "некогда" ?
    Что Вы скажете общественности как пресс-секретарь "общественного МВД" ? Пусть не всей общественности и не по всем делам, а мне и по конкретному делу.
   • 2006.02.27 | Albes

    Для Свистовича

    Михаил, жду не дождусь Вашего (и Евгения) ответа на вопросы, поставленные в "Мельник уже в СИЗО ? Луценко возбудил уголовное дело ?" (http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1140786969&first=&last=&pattern=)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua