МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вуличні голосування у Києві та Кіровограді. Майдан-Інформ нагад

02/20/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Майдан-Інформ нагадує що вуличні вибори не є класичним соціологічним опитуванням , а інформаційно-просвітницькою акцією. Результати такого голосування дозволяють судити про певні тенденції в настроях виборців, однак вони в силу тих чи інших причин можуть відхилятися від реальних уподобань електорату.

Так наприклад проведення шоу-акції «Братства» поруч з місцем вуличного голосування зумовило більшу ніж звичайно кількість голосів за союзника «Братства»

18 лютого 2006 року у Києві на Хрещатику Молодіжна Центральна виборча комісія під патронатом Всеукраїнської молодіжної організації "Молодь – надія України" провела черговий етап інформаційно-просвітницької акції "Парламентські вибори на майдані" за партійними списками

Опитування електоральних симпатій у Києві тривало майже 3 години. Голосуванню перешкоджали закликами бойкотувати вибори 26 березня 2006 року представники непопулярної партії «Братстство» з живими баранами та вівцями .

Загалом у Києві на Хрещатику за запропоновані Молодіжною ЦВК політичні партії проголосувало 336 виборців.

Перше місце здобув Блок Юлії Тимошенко– 30,4 %; друге місце – Партія регіонів України– 27,3 %; трете –- Блок «Наша Україна»– 18,5 %; четверте – Народний блок Литвина– 7,1%; п’яте місце –– Комуністична партія України– 4,7 %; шосте - Соціалістична партія України– 4,2%; сьоме - Блок «Не так!»– 3,6%.

Nрьохвідсотковий бар’єр на вуличних виборах у Києві: Партія зелених України та Блок Наталії Вітренко «Народна опозиція»), отримавши по 1,8 %; Український народний блок Костенка та Плюща – 0,6%.

Блок «Євген Марчук – Єдність» та Блок Юрія Кармазина не отримали й жодного голосу у Києві.

=======================.

Вуличні вибори у Кіровограді були проведені 19 лютого 2006 року по вулиці 50-ти річчя Жовтня на ринку.

Загалом у Кіровограді за запропоновані Молодіжною ЦВК політичні партії проголосувало 474 виборців.

Перше місце здобув Блок Юлії Тимошенко– 43,2 %; друге місце – Партія регіонів України – 19,0 %; трете –- Блок «Наша Україна»– 15,8 %; четверте – Комуністична партія України– 4,3 %; п’яте місце поділили –– Соціалістична партія України., Блок «Не так!» та Блок Наталії Вітренко «Народна опозиція» отримавши по 3,8 %.

Не подолали встановлений недемократичним законодавцем трьохвідсотковий бар’єр на вуличних виборах у Кіровограді: Народний блок Литвина– 2,5%; Партія зелених України– 1,3 %; Український народний блок Костенка та Плюща та Блок Юрія Кармазина отримали відповідно по 0,6 %. Блок «Євген Марчук – Єдність» не отримав й жодного голосу у Кіровограді.

Відповіді

 • 2006.02.21 | леонід

  Вуличні голосування у Києві та Кіровограді - дешева пропаганда

  Я вже неодноразово вказував на некоректність подачі схожих матеріалів. У виборах бере участь сотня партій, на різних рівнях. В паламентських - заледве не півсотні.
  Вказуйте скільки і яких партій/блоків організатори "не помітили" і тому не включили в свої, з дозволу сказати, бюлетені. Бачив я це опитування. Справа зовсім не відзігорна. Якщо я не зміг проголосувати в їхньому опитуванні, то це "пурга".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.21 | mirgor

   Для чого брехуни рекламують БЮТ нетак Вітренко?

   Майбутня коаліція чи як?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.21 | леонід

    Re: брехуни рекламують БЮТ нетак Вітренко НСНУ

    Добродію. Я просив окремо називати всіх, кого рекламують, і оеремо - кого замовчують. Формат коаліції Ви назвали, але пропустили своїх шанованих оранжгутангів, які й проплачують цю штучку. Чи не так?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.21 | mirgor

     Зараз НСНУ - 18, а БЮТ - 11

     :hot: :hot: :hot: :hot: :hot: :hot:
     :hot: :hot: :hot: :hot: :hot:
     :hot: :hot: :hot: :hot:
     :hot: :hot: :hot:
     :hot: :hot:
     :hot:
 • 2006.02.21 | Englishman

  щось у регіонів забагато, як для Хрещатика (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua