МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Хто там?" у першій п'ятірці БЮТ до Васильківської міської ради

02/20/2006 | Ігор Мосійчук
На думку багатьох членів "Батьківщини" та УРП, список кандидатів від "Блоку Юлії Тимошенко" до Васильківської міської ради був сформований в кращих традиціях кучмократії, проти якої ми боролися.

Васильківчани подейкують, що голова Васильківської міської організації партії ВО "Батьківщина" Володимир Ірішин просто продав місця у списках кандидатів в депутати до Васильківської міської ради від Блоку Юлії Тимошенко - сам він посідає скромне 8 місце.

Щоб переконатися в тому, що підстави для таких чуток є реальними, достатньо розглянути першу п’ятірку цього списку.

Перший номер, Леонід Горулько, був обраний до Васильківської міськради нинішнього скликання за прямої підтримки Анатолія Засухи. Він був причетний до скандальної історії з розкраданням гуманітарної допомоги міській лікарні, коли комплекс американського медичного обладнання, закупка якого була оплачена меценатом, так і не був доставлений в Україну (свого часу ця справа наробила багато шуму в пресі і зараз є предметом розгляду в Європейському суді з прав людини). Нещодавно пан Горулько був обраний почесним громадянином міста Василькова, причому з третьої спроби; найсмішніше, що він сам теж проголосував за своє обрання почесним громадянином

Другий номер у виборчому списку Васильківського БЮТ, Слончак Олександр Олександрович, "тимчасово не працює", як він повідомив у офіційній автобіоргафії. Насправді його дружина володіє 5 магазинами в нашому місті й до того ж очолює Васильківську організацію партії „Єдність”. Васильківці вважають пана Слончака ставлеником міського голови Поповича, який дискредитував себе розбазарюванням комунального майна, темними оборудками з землею та багатьма іншими "подвигами" напівкримінального характеру.

Третім номером в списку Васильківського міського БЮТу іде Семенець Анатолій Іванович, голова спостережної ради Васильківського автотранспортного підприємства, який довгий час працював на Кожухівській птахофабриці - співвласником цього підприємства є Петро Порошенко. Буквально до початку цих виборів пан Семенець був членом партії „Солідарність”.

Четвертим номером виборчого списку БЮТ у місті Василькові є племінник (і по сумісництву - водій) Васильківського міського голови, Юрій Сусідко. Навіть водій Рената Ахметова в списках партії Регіонів знаходиться в шостій десятці.

Щодо п’ятого номеру цього списку - він викликає не те що здивування, а навіть шок у свідомих васильківчан. Волошко Володимир Аріонович, директор Васильківського міжрайонного центру зайнятості, два роки тому створював та очолював Васильківську районну організацію СДПУ(О) та Васильківську районну організацію Партії регіонів. Нещодавно в службі зайнятості, яку він очолює, представниками Васильківської міської ТВК було зафіксовано незаконний збір підписів на підтримку кандидата на посаду Васильківського міського голови Василя Михайлюка - колишнього першого секретаря Васильківського райкому КПСС, ставленика клану Засух.

Після оприлюднення такого списку кандидатів до Васильківської міської ради від Блоку Юлії Тимошенко громадська думка про блок в місті суттєво погіршиться.

Ігор Мосійчук, головний редактор газети "Вечірній Васильків"

Відповіді

 • 2006.02.21 | stepan

  Re: "Хто там?" у першій п'ятірці БЮТ до Васильківської міської ради

  Я знаю Поповича антиукраїнський та антисоціальний елемент. Під час помаранчевої революції поїхав у відрядження за сімейними обставинами. Якщо в БЮТ його ставленики то з цією політичною силою все зрозуміло!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.21 | Михайло Свистович

   Re: "Хто там?" у першій п'ятірці БЮТ до Васильківської міської ради

   stepan пише:
   > Я знаю Поповича антиукраїнський та антисоціальний елемент. Під час помаранчевої революції поїхав у відрядження за сімейними обставинами. Якщо в БЮТ його ставленики то з цією політичною силою все зрозуміло!

   А якщо в інших партіях (НСНУ, ПРП, "Пора") його ставленики, то з цими політичними силами теж все ясно?
 • 2006.02.22 | леонід

  "Хтось там?" у першій п'ятірці БЮТ до Васильківської місьради

  А ще більшою несподіванкою для мене стало виявлення прізвища Мостіпан в списках Васильківських міських ПРУсаків. Кажуть, що це племінник чоловіка Уляни Мостіпан, чільниці списку БЮТ на Київщині.
  Хто спростує? Чи доведе? Треба терміново, бо Васильків невдовзі бачитиме саму ЮВТ.
 • 2006.02.22 | фастівець

  Re: "Хто там?" у першій п'ятірці БЮТ до Васильківської міської ради

  Мосійчук молодець дослідив таки пройдох.Мостіпан як перший секретар Таращанського райкому КПРС завжди добре дбала про партійних пенсіонерів КП України ,та діточок, та родичів . Всі названі особи бувша партноменклатура Васильківщини , тому і саме місто Васильків зараз більше схоже на якийсь смітник, хто не вірить приїзжайте, подивіться.А звинувачувати Мостіпан не чесно,тому що ії парт-начальство продало обласну "батьківщину" міністру Кучми Сергію Осикі ще у листопаді Ми зателефонували у Васильків і запитали про список рай-БЮТу , думали Регіони і там своїх розтавили , але ні Мостіпан-Осика продали місця СДПУо . Але хочеться і поспівчувати Васильківщині небуде жодного депутата в обл.раді від "памаранчових" , бо облхазяі БЮТ і НСНУ загибали від 0.3 до0.5 млн.дол. за прохідне місце, ну нічього київляне теж нічим на гірші якщо в районах зажали бабки.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.23 | Васильківчанка

   Re: "Хто там?" у першій п'ятірці БЮТ до Васильківської міської ради

   Я була присутня на зустрічі васильківчан з Героєм України - Левком Лук'яненком. Мені стало шкода цього сивочолого, заслуженого чоловіка. В залі було розповсюджене зверення до нього та Юлії Тимошенко з вимогою відкликати кандидатів до Васильківської міської ради від БЮТу. Тому що ці кандидати дискредитують як Левка Лук'яненка так і Юлію Тимошенко. Серед підписантів звернення всі члени УРП Собор, які підтримали Лук'яненка під час розколу в цій партії. Зустріч переросла в гвалт і знесилений дід поїхав додому, а голову Васильківського БЮТу Ірішина молодики спортивної статури запхали до автомобіля заборонивши спілкуватись з журналістами. Тепер ми всі з нетерпінням очікуємо приїзду до нашого міста 1 березня самої Юлії Тимошенко. От такі у нас в Василькові вибори.
 • 2006.03.03 | Шукач

  Re: "Хто там?" у першій п'ятірці БЮТ до Васильківської міської р

  Ігор Мосійчук , головний редактор підпільної газети "Вечірній Васильків" котрий написав цю статтю є хвора, та нахабна людина. Що не поважає думки інших та як кілер по замовленню збирає, подекуди фантазує усіляку несінитницю на діючу владу. А замовник всім відомий губернатор Жовтяк. Єдине що не дано зрозуміти цій нахабі Мосійчуку так це те що для того щоб до нього почали прислухатися йому потрібно лише культурно поводитися на усіляких зібраннях, давати й літнім жінкам мікрофон для виступу, а не нахабно виривати демонсруючи не врівноважну психіку тіпаючи головою верх вниз.
  Пробач господь за такі слова. Але називати себе журналістом, працюючи підпільній газеті, котру друкує на принтері та розповідає що реєструвати не потрібно бо наклад складає лише 999 примірників (гуморист). Наїхали з допомогою Жовтяка на директора телевізійних кабельних мереж, це не складно з його можливостями та в період передвиборчих перегонів вирубають телеканал Аджара і транслуюють передачу так названу 5 стілець без всяких на то дозволів. Короче кажучи Жовтяк не чім не краще Засухи, а методи такі нахабні що пробачте за мягке слово ....


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua