МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Юлією Тимошенко підписала договір про помаранчеву коаліцію (л)

02/21/2006 | mirgor
“Підписання Юлією Тимошенко договору про утворення помаранчевої коаліції в односторонньому порядку і направлення цього договору Президенту Ющенку свідчить про те, що головна розбіжність переговорів щодо визнання лідером помаранчевої коаліції Президента України Віктора Ющенка вирішена. Підписання угоди Юлією Тимошенко засвідчило, що вона визнала Ющенка лідером помаранчевої коаліції, - так прокоментувала заяву прес-служби БЮТ керівник інформаційного департаменту Виборчого Блоку “Наша Україна” Тетяна Мокріді.

Як відомо, “Наша Україна” після певного кола переговорів взяла за основу коаліційної угоди проект угоди БЮТ, оскільки цей проект майже не має ніяких відмінностей від проекту “Нашої України”.

“Для “Нашої України” головним було відродження помаранчевої коаліції, - сказала Мокріді. .

За її словами, виникає тільки одне питання - чому лідерка БЮТ не направила договір ще двом учасникам коаліції – Блоку ПРП-Пора та Блоку Костенка-Плюща.

“Сьогодні зранку, - сказала Мокріді, - попередньо погоджений текст угоди був розісланий керівником виборчої кампанії Блоку “Наша Україна” Романом Безсмертним усім лідерам БЮТ, СПУ, ПРП-Пора, Блоку Костенка-Плюща.

“Сподіваюсь, - наголосила Мокріді, - що Тимошенко підписала саме цей текст угоди, оскільки останнім часом ми ледь не щодня були свідками її полярних позицій. Тому свого часу “Нашою Україною” й було зроблено заяву, в якій Юлії Тимошенко пропонувалися, нарешті, сказати “так” чи “не так” помаранчевій коаліції, - зазначила Мокріді.

Сьогодні увечері відбудеться політрада “Нашої України”, на якій буде затверджено текст угоди.

Про місце і час урочистого підписання угоди в присутності Президента України буде повідомлено додатково.

http://razom.org.ua/ua/news/9787/

Відповіді

  • 2006.02.21 | mirgor

    Невже вони нас почули? (-)

  • 2006.02.21 | S@nya

    Поки що ЛИШЕ Тимошенко. Ось текст угоди

    Сьогодні, перебуваючи з передвиборчим візитом на Житомирщині, Юлія Тимошенко в односторонньому порядку підписала Угоду про створення Коаліції демократичних сил України. Текст угоди від БЮТ направлено Президенту України Віктору Ющенку, першому номеру виборчого списку „Нашої України” Юрію Єханурову, голові Соціалістичної партії України Олександру Морозу.

    Текст угоди від Блоку Юлії Тимошенко

    У Г О Д А
    про створення Коаліції демократичних сил

    Виходячи з турботи за долю майбутнього України, захисту національного суверенітету, прав та свобод людини, розвитку демократії, забезпечення прозорої чесної політики, налагодження рівноправного діалогу між суспільством та владою, ми, представники політичних партій та блоків, що підписалися нижче, заявляємо про створення Коаліції демократичних сил, яка почне діяти з обранням Верховної Ради України V-го скликання, відповідно до частини шостої, статті 83 Конституції України.
    Учасники Коаліції демократичних сил України погодили головні принципи та засади її формування
    І. Основні принципи та програмні засади діяльності коаліції демократичних сил
    1.1. Продовження роботи над удосконаленням політичної реформи. Прийняття змін до Конституції України, спрямованих на розширення прав та можливостей місцевого самоврядування, недопущення федералізації України, реформування системи правосуддя.
    1.2 Підтримка українського товаровиробника та забезпечення на цій основі 10% щорічного зростання ВВП.
    1.3 Реалізація соціально орієнтованої внутрішньої політики
    1.4 Стратегічний курс на європейську інтеграцію України та стабільні партнерські стосунки з усіма сусідніми державами.
    ІІ. Зобов'язання учасників Коаліції
    2.1 Учасники Коаліції визнають виняткову актуальність проблеми корупції в сучасній Україні і готові до її подолання, виступають за повне і безумовне відділення бізнесу від влади та змусять всіх кандидатів на державні посади звітувати перед суспільством не тільки про свої доходи, але й декларувати власні видатки та видатки членів своєї родини.
    2.2 Учасники Коаліції законодавчо забезпечать гарантоване працевлаштування та перше робоче місце випускникам навчальних закладів. Стипендія для студентів буде піднята до рівня прожиткового мінімуму (426 гривень).
    2.3 Учасники Коаліції після формування нового Уряду проведуть пенсійну реформу, ліквідують зрівняльну політику в пенсійному забезпеченні та збільшать розмір пенсій на 50%.
    2.4 Учасники Коаліції задіють всі можливі важелі впливу для гальмування інфляції та зупинять ріст цін на товари і послуги першочергового вжитку.
    2.5 Учасники Коаліції зроблять доступною якісну освіту для всіх дітей незалежно від фінансового та соціального статусу їх батьків. Жодні грошові перепони не будуть стояти на заваді якісній дитячій освіті. Заробітна плата для вчителів буде піднята вдвічі.
    2.6 Учасники коаліції зроблять пріоритетною програму відновлення ефективної та доступної для широких верств населення системи охорони здоров`я. Людина не повинна платити в лікарні за послуги. Страхова медицина для соціально незахищених верств населення буде фінансуватися за рахунок держави. Заробітна плата для лікарів та інших працівників системи охорони здоров’я буде піднята вдвічі.
    2.7 Учасники Коаліції скасують всі зобов’язання та гарантії, надані представникам колишньої влади щодо їх недоторканості, не зважаючи на ранг чи статус чиновників і державних діячів, в тому числі - забезпечать у повному обсязі розслідування злочинів, скоєних колишнім президентом Кучмою та його оточенням і публічний судовий розгляд справи Георгія Гонгадзе аж до повного встановлення та покарання, відповідно до чинного законодавства, замовників злочину і вбивць журналіста.
    2.8 Учасники Коаліції заявляють про серйозну кризу, що склалася на газовому ринку України і декларують готовність до першочергового і пріоритетного вирішення проблем, пов’язаних з енергетичною безпекою держави з перших днів роботи нового Уряду, що буде сформований на коаліційній основі після виборів до Верховної Ради 26 березня 2006 року.
    2.9 Учасники Коаліції гарантують денонсацію угоди про нові умови постачання газу в Україну від 4 січня 2006 року та всі юридичні наслідки, які випливають з цієї угоди. Учасники Коаліції вимагають притягнення до відповідальності чиновників, винних у зраді національних інтересів та завданні збитків державі.
    2.10 Учасники Коаліції гарантують денонсацію контракту, укладеного українським державним підприємством „Енергоатом”, про будівництво на території України сховища для ядерних відходів.
    2.11 Учасники Коаліції поновлять боротьбу з контрабандою, спростять регуляторну політику, проведуть податкову реформу, реформу житлово-комунального господарства, забезпечать створення прозорого та привабливого інвестиційного клімату в країні.
    2.12 Учасники Коаліції беруть відповідальність за соціалізацію державного бюджету України та формування сталих тенденцій до збільшення виплат по програмі захисту материнства і дитинства, учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, ветеранам та інвалідам війни.
    2.13 Учасники Коаліції скасують депутатську недоторканість для депутатів місцевих рад та внесуть зміни до Конституції щодо відміни дії статті 80 Конституції України, якою встановлено недоторканість для народних депутатів України.
    2.14 Учасники Коаліції забезпечать повернення у державну власність незаконно приватизованих стратегічних об’єктів української промисловості за відповідним рішенням судів та притягнуть до відповідальності чиновників, винних у розкраданні державної власності.
    2.15 Учасники Коаліції забезпечать притягнення до відповідальності винних у фальсифікації результатів виборів, переслідуванні опозиційних політичних сил, репресіях щодо працівників засобів масової інформації, розповсюдженні та популяризації ідей зміни державного устрою, сепаратизму, федералізму.
    2.16 Учасники коаліції зобов’язуються не створювати коаліцій у Верховній Раді нового скликання з тими політичними партіями та блоками, які виступали і виступають проти національних інтересів України та уособлюють злиття політичної влади з великим тіньовим капіталом, зокрема – з Партією регіонів Януковича.
    2.17 Учасники Коаліції відмовляються від використання адміністративного ресурсу та брудних технологій в ході виборів до Верховної ради України в будь-якій формі
    ІІІ. Принципи створення та функціонування Коаліції демократичних сил
    3.1 Коаліція відкрита для всіх політичних сил, що розділяють принципи та засади діяльності Коаліції, та будуть мати фракції в майбутньому складі Верховної Ради України.
    3.2 Керівні органи Коаліції: Політична Рада Коаліції – вищий керівний орган. До складу Політичної Ради Коаліції входять по 2 представники від кожного учасника Коаліції. Рішення Політичної Ради Коаліції приймаються консенсусом. Головують на засіданнях Політичної Ради Коаліції почергово (протягом однієї сесії) представники кожного учасника Коаліції.
    3.3 Учасники Коаліції заявляють про відмову від будь-яких кулуарних домовленостей про розподіл посад. Політичні сили, які формують Коаліцію, отримають право на формування влади тільки за результатами народного волевиявлення і лише в залежності від отриманих на виборах до Верховної Ради України результатів.
    3.4 Партія чи Блок політичних партій, що набере найбільше голосів виборців на виборах до Верховної Ради серед інших учасників Коаліції (займе 1-е місце серед учасників Коаліції) пропонує свою кандидатуру на посаду Прем’єр-міністра України. Інші учасники коаліції не мають права вето на цю кандидатуру.
    Гарантом виконання викладених в цьому Договорі принципів та засад діяльності Коаліції демократичних сил України є Президент України В.А. Ющенко, який підписує цей Договір разом зі лідерами політичних партій та блоків, що формують Коаліцію.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.21 | ans-mo

      Тепер після цього москалі знову газ відключать?(-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.21 | mirgor

        А що Безсмертний проти?

        Ніхто нічого не відключе, просто підуть в відставку такі деятелі, як Плачков та Івченко.
    • 2006.02.21 | mirgor

      Текст угоди цілком нормальний:

      >2.16 Учасники коаліції зобов’язуються не створювати коаліцій у Верховній Раді нового скликання з тими політичними партіями та блоками, які виступали і виступають проти національних інтересів України та уособлюють злиття політичної влади з великим тіньовим капіталом, зокрема – з Партією регіонів Януковича.
      >3.4 Партія чи Блок політичних партій, що набере найбільше голосів виборців на виборах до Верховної Ради серед інших учасників Коаліції (займе 1-е місце серед учасників Коаліції) пропонує свою кандидатуру на посаду Прем’єр-міністра України. Інші учасники коаліції не мають права вето на цю кандидатуру.

      Все супер.

      >2.9 Учасники Коаліції гарантують денонсацію угоди про нові умови постачання газу в Україну від 4 січня 2006 року та всі юридичні наслідки, які випливають з цієї угоди. Учасники Коаліції вимагають притягнення до відповідальності чиновників, винних у зраді національних інтересів та завданні збитків державі.

      Ну хер з ними Плачковим та Івченко, вони явно заплутались, треба гнать їх.

      >Гарантом виконання викладених в цьому Договорі принципів та засад діяльності Коаліції демократичних сил України є Президент України В.А. Ющенко, який підписує цей Договір разом зі лідерами політичних партій та блоків, що формують Коаліцію.

      Хай підписує, він все рівно не в списку НБНУ...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.21 | tomcat

        не вважаю нормальним висувати товаришам по Майдану ультиматуми..

        mirgor пише:
        > >2.16 Учасники коаліції зобов’язуються не створювати коаліцій у Верховній Раді нового скликання з тими політичними партіями та блоками, які виступали і виступають проти національних інтересів України та уособлюють злиття політичної влади з великим тіньовим капіталом, зокрема – з Партією регіонів Януковича.
        > >3.4 Партія чи Блок політичних партій, що набере найбільше голосів виборців на виборах до Верховної Ради серед інших учасників Коаліції (займе 1-е місце серед учасників Коаліції) пропонує свою кандидатуру на посаду Прем’єр-міністра України. Інші учасники коаліції не мають права вето на цю кандидатуру.
        >
        > Все супер.
        >
        > >2.9 Учасники Коаліції гарантують денонсацію угоди про нові умови постачання газу в Україну від 4 січня 2006 року та всі юридичні наслідки, які випливають з цієї угоди. Учасники Коаліції вимагають притягнення до відповідальності чиновників, винних у зраді національних інтересів та завданні збитків державі.
        >
        > Ну хер з ними Плачковим та Івченко, вони явно заплутались, треба гнать їх.

        впевнений, ви знаєте кращiй варiант вирiшення проблеми з газом, у ПОВНОМУ обсязi балансу украiни i по помiрних цiнах. чому ж ви весь час це приховували?
        >
        > >Гарантом виконання викладених в цьому Договорі принципів та засад діяльності Коаліції демократичних сил України є Президент України В.А. Ющенко, який підписує цей Договір разом зі лідерами політичних партій та блоків, що формують Коаліцію.
        >
        > Хай підписує, він все рівно не в списку НБНУ...

        вiн має пiдписати останнiм, пiсля пiдпису всiх 5 учасникiв
      • 2006.02.21 | ans-mo

        Денонсація міждержавної угоди - це не дитяча іграшка,

        а дуже серьозна справа. Діло навіть не в Росії. Як це все сприйме Європа, чи захоче вона нового загострення проблєми газопостачання?
        Яка поважна держава може сьогодні заключати угоди, а назавтра їх односторонньо денонсувати. Для Ющенко це може бути дуже болючим питанням.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.21 | mirgor

          Несуни що ВАМ ТРЕБА?

          ans-mo пише:
          > а дуже серьозна справа. Діло навіть не в Росії. Як це все сприйме Європа, чи захоче вона нового загострення проблєми газопостачання?

          Цілком нормальний компроміс, на хер - Івченка та Плачкова, зате Юля пішла на компроміс по прем'єр-міністру, та не буде виливатися бруд один на одного, Безсмертний та Турчинов будуть без роботи.

          Несуни що ВАМ ТРЕБА?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.21 | ans-mo

            Re: Несуни що ВАМ ТРЕБА?


            mirgor пише:
            >
            > Цілком нормальний компроміс, на хер - Івченка та Плачкова, зате Юля пішла на компроміс по прем'єр-міністру, та не буде виливаться бруд один на одного.
            >
            Те, що вимога денонсації газових угод є дуже складною для виконання та збереження міжнародного іміджа України, є беззаперечним фактом. Хитра "леді" Ю. це занадто гарно розуміє.

            > Несуни що ВАМ ТРЕБА?

            Якщо ви мали на увазі НСНУ, то звертайтесь по адресі до них.
          • 2006.02.21 | tomcat

            умова про прем'є мiнiстра - ЮЛIНА, це НУ пiшов на компромiс (-)

        • 2006.02.21 | mirgor

          Вже скоро весна, можна починать війну за газ(-)

    • 2006.02.22 | несун

      Re: Поки що ЛИШЕ Тимошенко. Ось текст угоди

      Рейтинги после опубликования книги Чобота "БЮТ" начали падать, вот изакрутили жопами Выдрины-Полохалы -Медведевы- ведь заплачено. А Юлька сначала торганула местами в первой сотне, потом в обл. рады, волосики распустила и ждет внуков.А вы чешите свою хохлятскую репу, идиоты доверчивые, загадка- у кого папа Абрамович?
  • 2006.02.21 | damoradan

    Не знаю кого они слушают,

    но договор выглядит полной капитуляцией НСНУ перед Юлей. Комментировать буду только когда подпишет Ющ или Еханур.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.21 | mirgor

      Юлія Тимошенко першою підписала коаліційну угоду (л)

      21 лютого 2006
      16:16:24
      Юлія Тимошенко першою підписала угоду про утворення коаліції демократичних сил у новій Верховній Раді. Вона зробила це 21 лютого у Коростені, що на Житомирщині.

      Свій крок Тимошенко пояснила зволіканням партнерів із процесом узгодження угоди, наявністю кількох варіантів документу і побоюванням, «що насправді ніхто нічого не збирається підписувати».

      Лідер БЮТ продемонструвала журналістам запропонований її Блоком проект угоди, з яким, за її словами, ознайомлені всі учасники можливої коаліції («Наша Україна», Соцпартія тощо).

      Тимошенко зауважила, що «під час переговорів жоден пункт ні в кого не викликав принципових заперечень» - і, посилаючись на це, поставила автограф під документом.

      Він є відкритим до підписання. Тимошенко сподівається, що його підпише і Президент України Віктор Ющенко як гарант чесних демократичних виборів.

      Юлія Тимошенко розповіла, що першим пунктом угоди є вимога про звільнення і покарання «тих, хто причетний до корупційних діянь, всіх звинувачених у економічних злочинах», також там міститься вимога розділення бізнесових кланів та влади.

      «Крім того, сторони, які підпишуть угоду зобов’язують не вести переговорів з Партією регіонів у новому парламенті і не створювати з нею коаліцій», - сказала вона.

      Тимошенко заявила, що в угоді визначена майбутня політика держави. «Немає у документі лише одного – попереднього розподілу посад. Навпаки, до виборів ніхто нічого не ділитиме. Єдине, про що ми домовляємось, – це яка політична сила посяде перше місце на виборах, та й матиме право пропонувати кандидатуру на посаду Прем’єр-міністра», - підкреслила лідер БЮТ.

      Юлія Тимошенко наголосила, що «головне – учасники угоди скасовують всі зобов’язання та гарантії, які вони давали представникам колишньої влади щодо збереження їхнього майна, приховування їхніх злочинів, включно із справою Гонгадзе, та припинення справ щодо фальсифікації результатів президентських виборів».

      Крім цього, майбутня коаліція повинна зобов’язатися денонсувати два пакети угод – газову та про створення могильника ядерних відходів на території України. «Це два найсерйозніших проколи, здійснені «помаранчевою» владою, які обов’язково треба виправити», - зауважила Тимошенко.

      Також лідер БЮТ наполягає на терміновому скасуванні недоторканості депутатів Верховної Ради та місцевих рад. «Навіщо чекати парламентських виборів? Підписати і голосувати», - сказала вона.

      Юлія Тимошенко підкреслила, що вона хотіла би, щоб всі інші лідери «помаранчевих» сил також поставили свої підписи під цією угодою.

      «Якщо когось щось не влаштовує, нехай він публічно скаже, який саме пункт його не влаштовує і що він пропонує натомість. Думаю, на цьому мають закінчитися спекуляції цією темою», - сказала вона.


      У Г О Д А

      про створення Коаліції демократичних сил

      Виходячи з турботи за долю майбутнього України, захисту національного суверенітету, прав та свобод людини, розвитку демократії, забезпечення прозорої чесної політики, налагодження рівноправного діалогу між суспільством та владою, ми, представники політичних партій та блоків, що підписалися нижче, заявляємо про створення Коаліції демократичних сил, яка почне діяти з обранням Верховної Ради України V-го скликання, відповідно до частини шостої, статті 83 Конституції України.

      Учасники Коаліції демократичних сил України погодили головні принципи та засади її формування

      І. Основні принципи та програмні засади діяльності коаліції демократичних сил

      1.1. Продовження роботи над удосконаленням політичної реформи. Прийняття змін до Конституції України, спрямованих на розширення прав та можливостей місцевого самоврядування, недопущення федералізації України, реформування системи правосуддя.

      1.2 Підтримка українського товаровиробника та забезпечення на цій основі 10% щорічного зростання ВВП.

      1.3 Реалізація соціально орієнтованої внутрішньої політики

      1.4 Стратегічний курс на європейську інтеграцію України та стабільні партнерські стосунки з усіма сусідніми державами.

      ІІ. Зобов'язання учасників Коаліції

      2.1 Учасники Коаліції визнають виняткову актуальність проблеми корупції в сучасній Україні і готові до її подолання, виступають за повне і безумовне відділення бізнесу від влади та змусять всіх кандидатів на державні посади звітувати перед суспільством не тільки про свої доходи, але й декларувати власні видатки та видатки членів своєї родини.

      2.2 Учасники Коаліції законодавчо забезпечать гарантоване працевлаштування та перше робоче місце випускникам навчальних закладів. Стипендія для студентів буде піднята до рівня прожиткового мінімуму (426 гривень).

      2.3 Учасники Коаліції після формування нового Уряду проведуть пенсійну реформу, ліквідують зрівняльну політику в пенсійному забезпеченні та збільшать розмір пенсій на 50%.

      2.4 Учасники Коаліції задіють всі можливі важелі впливу для гальмування інфляції та зупинять ріст цін на товари і послуги першочергового вжитку.

      2.5 Учасники Коаліції зроблять доступною якісну освіту для всіх дітей незалежно від фінансового та соціального статусу їх батьків. Жодні грошові перепони не будуть стояти на заваді якісній дитячій освіті. Заробітна плата для вчителів буде піднята вдвічі.

      2.6 Учасники коаліції зроблять пріоритетною програму відновлення ефективної та доступної для широких верств населення системи охорони здоров`я. Людина не повинна платити в лікарні за послуги. Страхова медицина для соціально незахищених верств населення буде фінансуватися за рахунок держави. Заробітна плата для лікарів та інших працівників системи охорони здоров’я буде піднята вдвічі.

      2.7 Учасники Коаліції скасують всі зобов’язання та гарантії, надані представникам колишньої влади щодо їх недоторканості, не зважаючи на ранг чи статус чиновників і державних діячів, в тому числі - забезпечать у повному обсязі розслідування злочинів, скоєних колишнім президентом Кучмою та його оточенням і публічний судовий розгляд справи Георгія Гонгадзе аж до повного встановлення та покарання, відповідно до чинного законодавства, замовників злочину і вбивць журналіста.

      2.8 Учасники Коаліції заявляють про серйозну кризу, що склалася на газовому ринку України і декларують готовність до першочергового і пріоритетного вирішення проблем, пов’язаних з енергетичною безпекою держави з перших днів роботи нового Уряду, що буде сформований на коаліційній основі після виборів до Верховної Ради 26 березня 2006 року.

      2.9 Учасники Коаліції гарантують денонсацію угоди про нові умови постачання газу в Україну від 4 січня 2006 року та всі юридичні наслідки, які випливають з цієї угоди. Учасники Коаліції вимагають притягнення до відповідальності чиновників, винних у зраді національних інтересів та завданні збитків державі.

      2.10 Учасники Коаліції гарантують денонсацію контракту, укладеного українським державним підприємством „Енергоатом”, про будівництво на території України сховища для ядерних відходів.

      2.11 Учасники Коаліції поновлять боротьбу з контрабандою, спростять регуляторну політику, проведуть податкову реформу, реформу житлово-комунального господарства, забезпечать створення прозорого та привабливого інвестиційного клімату в країні.

      2.12 Учасники Коаліції беруть відповідальність за соціалізацію державного бюджету України та формування сталих тенденцій до збільшення виплат по програмі захисту материнства і дитинства, учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, ветеранам та інвалідам війни.

      2.13 Учасники Коаліції скасують депутатську недоторканість для депутатів місцевих рад та внесуть зміни до Конституції щодо відміни дії статті 80 Конституції України, якою встановлено недоторканість для народних депутатів України.

      2.14 Учасники Коаліції забезпечать повернення у державну власність незаконно приватизованих стратегічних об’єктів української промисловості за відповідним рішенням судів та притягнуть до відповідальності чиновників, винних у розкраданні державної власності.

      2.15 Учасники Коаліції забезпечать притягнення до відповідальності винних у фальсифікації результатів виборів, переслідуванні опозиційних політичних сил, репресіях щодо працівників засобів масової інформації, розповсюдженні та популяризації ідей зміни державного устрою, сепаратизму, федералізму.

      2.16 Учасники коаліції зобов’язуються не створювати коаліцій у Верховній Раді нового скликання з тими політичними партіями та блоками, які виступали і виступають проти національних інтересів України та уособлюють злиття політичної влади з великим тіньовим капіталом, зокрема – з Партією регіонів Януковича.

      2.17 Учасники Коаліції відмовляються від використання адміністративного ресурсу та брудних технологій в ході виборів до Верховної ради України в будь-якій формі

      ІІІ. Принципи створення та функціонування

      Коаліції демократичних сил

      3.1 Коаліція відкрита для всіх політичних сил, що розділяють принципи та засади діяльності Коаліції, та будуть мати фракції в майбутньому складі Верховної Ради України.

      3.2 Керівні органи Коаліції: Політична Рада Коаліції – вищий керівний орган. До складу Політичної Ради Коаліції входять по 2 представники від кожного учасника Коаліції. Рішення Політичної Ради Коаліції приймаються консенсусом. Головують на засіданнях Політичної Ради Коаліції почергово (протягом однієї сесії) представники кожного учасника Коаліції.

      3.3 Учасники Коаліції заявляють про відмову від будь-яких кулуарних домовленостей про розподіл посад. Політичні сили, які формують Коаліцію, отримають право на формування влади тільки за результатами народного волевиявлення і лише в залежності від отриманих на виборах до Верховної Ради України результатів.

      3.4 Партія чи Блок політичних партій, що набере найбільше голосів виборців на виборах до Верховної Ради серед інших учасників Коаліції (займе 1-е місце серед учасників Коаліції) пропонує свою кандидатуру на посаду Прем’єр-міністра України. Інші учасники коаліції не мають права вето на цю кандидатуру.

      Гарантом виконання викладених в цьому Договорі принципів та засад діяльності Коаліції демократичних сил України є Президент України В.А. Ющенко, який підписує цей Договір разом зі лідерами політичних партій та блоків, що формують Коаліцію.

      Договір підписали:

      Від Блоку Юлії Тимошенко Ю.ТИМОШЕНКО

      Від Блоку “Наша Україна” Ю.ЄХАНУРОВ

      Від Соціалістичної партії України О.МОРОЗ

      Інші учасники Коаліції :

      Президент України В.Ющенко

      „21” лютого 2006 р.

      http://byut.com.ua/ukr/news-948
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.21 | Карт

      Re: Не знаю кого они слушают,

      damoradan пише:
      > но договор выглядит полной капитуляцией НСНУ перед Юлей. Комментировать буду только когда подпишет Ющ или Еханур.

      Вас хвилюють лише амбіції Жванії-Третякова? А якщо їх капітуляція піде на користь Україні? Чи у Вас просто несприйняття Юлі?

      Я радий, що серед великої кількості нездар і продажних жлобів є справді міцний політик, за якого не соромно.

      Хай їй щастить!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.21 | damoradan

        В упомянутых грехах замечен не был (-)

  • 2006.02.21 | mirgor

    Гей, комсомольці, вже отримали темники? Коментуйте! (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.21 | mirgor

      Юлефани! Ющефани! Чого мовчите?

      Діти Турчинова та Безсмертного, чи готуєте аргументи зірвать домовленість, пізно запізнилися...
  • 2006.02.21 | mirgor

    HCНУ підписали угоду

    "слухами земля полнится"
  • 2006.02.21 | Анатоль

    Люди, ви серйозно? Це ж чиста демагогія!

    >Стипендія для студентів буде піднята до рівня прожиткового мінімуму (426 гривень).
    >збільшать розмір пенсій на 50%.
    >зупинять ріст цін на товари і послуги першочергового вжитку.
    >Заробітна плата для вчителів буде піднята вдвічі.
    >Заробітна плата для лікарів та інших працівників системи охорони здоров’я буде піднята вдвічі.

    100% демагогія!
    При затверженому бюджеті на 2006 рік? Без зростання виробництва?

    >денонсацію угоди про нові умови постачання газу в Україну від 4 січня 2006 року
    >притягнення до відповідальності чиновників, винних у зраді національних інтересів та завданні збитків державі.
    >денонсацію контракту, укладеного українським державним підприємством „Енергоатом”, про будівництво на території України сховища для ядерних відходів
    >повернення у державну власність незаконно приватизованих стратегічних об’єктів української промисловості

    Люди! Ви що, сліпі? Схаменіться!
    Де тут угода?

    Це чисто Юліні нападки на президента і уряд під виглядом угоди.

    Хіба по цьому не видно, що НІЯКОЇ УГОДИ НЕ БУДЕ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.21 | mirgor

      Уже є! Може заспоримо? (-)

    • 2006.02.21 | 123

      Що ви так серйозно на тролізм реагуєте?

      Анатоль пише:
      > Люди! Ви що, сліпі? Схаменіться!
      > Де тут угода?
      >
      > Це чисто Юліні нападки на президента і уряд під виглядом угоди.
      >
      > Хіба по цьому не видно, що НІЯКОЇ УГОДИ НЕ БУДЕ?

      Видно, але служивим треба працювати :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.21 | mirgor

        Це Ви кому сказали? (-)

  • 2006.02.21 | N

    Тексти угоди від Тимошенко та ПОРИ-ПРП різняться

    Оприлюднені прес-службою БЮТ (http://byut.com.ua/ukr/news-948)та прес-сслужбою ПОРИ-ПРП (http://www.proua.com/news/2006/02/21/180252.html)тексти угоди різняться розділом "Мета коалиції".

    Оприлюднений ПРП текст, як на мою думку, є більш схожим на варіант, що його могли би погодити НСНУ, ПОРА-ПРП та Блок Костенка-Плюща.

    Текст угоди від БЮТ в розділі "Зобов'язання учасників" містить апріори нездійсненні популістські обіцянки, наприклад, щодо джерел фінансування страхової медицини.

    Спосіб оприлюдення тексту угоди від БЮТ мав яскраво виражений провокативний характер: http://www.pravda.com.ua/news/2006/2/21/38993.htm

    Тобто, маємо лише чергове коло війни "помаранчевих" за Ющенко та виборця.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.21 | mirgor

      БЮТ-НСНУ підпишуть, а аутсайдери, як УНБ КП та ПРП-ПОРА

      хай згоджуються мовчки, а не піарять свою значимість.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.21 | tomcat

        НЕ БРЕШIТЬ! де вони пiдписали, дайте лiнк...

        mirgor пише:
        > хай згоджуються мовчки, а не піарять свою значимість.
        "отряд не заметил потери бойца"? вони - нашi товаришi по майдану, i той хто каже що iх треба скинути з поiзда - ЗАСЛАНИЙ КАЗАЧОК!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.21 | mirgor

          А насчет засланного козачка:

          tomcat пише:
          >"отряд не заметил потери бойца"? вони - нашi товаришi по майдану, i той хто каже що iх треба скинути з поiзда - ЗАСЛАНИЙ КАЗАЧОК!

          Це говорить засланний козачок:

          Re: А как Вам такой ход Юли?
          Автор: tomcat (---.85.202.119.51.dyn.sub-6.broadband.voliacable.co)
          Дата: 21 Feb. 2006 р. 19:43
          шановнi, НЕ ПIДДАВАЙТЕСЬ на провокацii юлькiв, не переходьте на обговорення особистих якостей спiврозмовника, просто iгноруйте. тi хто читатимуть потiм iхнє лайно все зрозумiють, бо на особу опонента переходять коли ВЖЕ НЕМА ЩО ВIДПОВIСТИ smiling smiley
          (цитата tomcat з друго форума)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.21 | Мартинюк

    Схоже всі підписують власні тексти угоди про примирення.

    Може мені написати свій текст , підписати і розтрубити?

    1. Негайне ведення передбаченого конституцією України суду присяжних .

    2. Прямі вибори ключевих фігур судової системи

    3. Відміна феодально-пропорційної системи , за якою депутата вибирають не громадяни України, а партійні чиновнки спільно з гаманцем претендента в кандити .

    4. Розділення в часі місцевих і центральних виборів.

    5. Проведння всіх виборів поетапно - кожні півтора року переобирати третину депутів всіх рад, - ризик революцій зменшиться, зате влада буде під постійним страхом виборів.




    Підписано (підпис, відбиток пальця) /МАРТИНЮК Володимир/

    ............................................../ЮЩЕНКО Віктор/

    ............................................../ТИМОШЕНКО Юлія/

    .............................................
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.21 | mirgor

      ХА-ХА-ХА

      Мартинюк пише:

      > Підписано (підпис, відбиток пальця) /МАРТИНЮК Володимир/ :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:
      >
      > ............................................../ЮЩЕНКО Віктор/
      >
      > ............................................../ТИМОШЕНКО Юлія/
      >

      МАРТИНЮК Володимир - ЮЩЕНКО Віктор - ТИМОШЕНКО Юлія

      :hot: :hot: :hot:
    • 2006.02.21 | tomcat

      отож. у юлi комплекс НАПОЛЕОНА у важкiй формi..

      УНП та ПРП обуренi поведiнкою юлi, i завтра обiцяють пресуху..
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.21 | mirgor

        tomcat - засланній козачок

        ДАЕШЬ КОАЛИЦИЮ НУ, ПРП, УНП, СПУ БЕЗ ПРЕДАТЕЛЕЙ ИЗ БЮТ!
        Автор: tomcat (---.85.202.119.51.dyn.sub-6.broadband.voliacable.co)
        Дата: 21 Feb. 2006 р. 20:53
        это уже за пределами разума, комплекс НАПОЛЕОНА в полном разгаре grinning smiley
        подписывать коалицию сама с собой grinning smiley

        (циатата tomcatа з чужого форуму)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.21 | tomcat

          мiргоре, у вас з головою все добре?

          що з того що я беру участь в кiлькох форумах? ФУП не є ворожим, вiн скорiше бiльш вiдкритий. я i на форум БЮТ iнодi заходжу, i моя позицiя АБСОЛЮТНО однакова всюди. а щодо назви - так ви вирвали ii з загального контексту форуму, бо менi там набридли воплi юлькiв що НСНУ - "зрадники", на ФУПi такий загальний стиль :)
    • 2006.02.22 | IgorKko

      Ще одна автентична заява. Приєднуйтесь. :)

      Як прекрасно. Віками, сторіччями
      Довгождане злиття настало.
      Я покінчила з протиріччями,
      Стукіт серця свого віддала.

      В цьому ритмі народ об'єднаний
      За прекрасну мою харизму
      З повним правом нарешті виконав
      Гімн моєму солідаризму.

      Параска Солідаристюк
    • 2006.02.22 | Сергій Кабуд

      насправді цей мінімум розігнав би всю номенклатуру швидко(-)

  • 2006.02.21 | mirgor

    Томенко жжет !!! "/"

    Заступник керівника БЮТ Микола Томенко вважає, що підписання Юлією Тимошенко угоди про створення коаліції демократичних сил продемонструвало приклад, як твориться демократична європейська політика. «Ми зробили все, щоб порвати з кравчуківсько-кучмівськими традиціями «візантійської» політики. Політичні сили повинні домовлятися про те, що і як робити, публічно інформувати про це суспільство, а не ділити посади. Ми пройшли вже шлях, коли в Уряді Тимошенко спочатку поділили посади, через що до Кабміну потрапили і політики з різними політичними поглядами, і бізнесмени, і мільйонери. А це не могло сприяти єдності в роботі урядової команди», - вважає заступник керівника блоку.

    Тому, на його переконання, передовсім треба визначитися і домовитися про цінності, програму та пріоритети діяльності наступного уряду, а потім уже підписувати документи про формування коаліції. «Для нас ідеологічна частина є визначальною. Треба було зупинити піар окремих політичних сил, які щоденно проводили прес-конференції і розповідали, як треба об’єднуватися навколо Президента. Для нас найважливішим було чесно сказати, що ми будемо робити для виконання зобов’язань перед власним народом, а не перед Президентом», - зазначив Микола Томенко.

    «Документ про створення коаліції демократичних сил, який в односторонньому порядку підписаний Юлією Тимошенко, поставив на перше місце підготовку нового соціального бюджету та формування сталих тенденцій до збільшення виплат по програмі захисту материнства і дитинства, учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, ветеранам та інвалідам війни тощо», - наголосив Томенко. Також на законодавчому рівні буде гарантовано підняття стипендії для студентів до рівня прожиткового мінімуму (426 гривень), і ми надалі будемо реалізовувати ті проекти, які були започатковані Урядом Тимошенко. Зокрема, буде ліквідована зрівняльна політика в пенсійному забезпеченні та збільшений розмір пенсій на 50%. Заробітна плата для вчителів та лікарів буде піднята вдвічі.

    Коаліційна угода, підписана Юлією Тимошенко, гарантує скасування всіх зобов’язань, наданих представникам колишньої влади щодо їх недоторканості, забезпечення у повному обсязі розслідування злочинів, скоєних колишнім президентом Кучмою та його оточенням, а також публічний судовий розгляд справи Георгія Гонгадзе аж до повного встановлення та покарання, відповідно до чинного законодавства, замовників злочину і вбивць журналіста.

    Команда Тимошенко переконана, що учасники коаліції мають гарантувати денонсацію угоди про нові умови постачання газу в Україну від 4 січня 2006 року та всі юридичні наслідки, які випливають з цієї угоди. Крім цього, необхідно притягнути до відповідальності чиновників, винних у зраді національних інтересів та завданні збитків державі. Також коаліційна угода передбачає гарантії щодо денонсації контракту, укладеного українським державним підприємством „Енергоатом”, про будівництво на території України сховища для ядерних відходів.

    Томенко наголосив на тому, що за угодою, учасники коаліції мають скасувати депутатську недоторканість для депутатів місцевих рад та внести зміни до Конституції щодо відміни дії статті 80 Конституції України, якою встановлено недоторканність для народних депутатів України.

    Стосовно розподілу посад Микола Томенко зауважив, що до цього питання треба звертатися тільки після виборів і в залежності від результатів народного волевиявлення. Так, партія чи блок політичних партій, що набере найбільше голосів виборців на виборах до Верховної Ради серед інших учасників Коаліції, висуватиме свою кандидатуру на посаду Прем’єр-міністра України.

    «Наша ініціатива з підписання цієї угоди – це тест для інших демократичних політичних сил, який продемонструє, що для політиків є важливішим - реалізовувати спільні цінності та виконувати програмні обіцянки чи кулуарно боротися за посади», - підсумував Томенко.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.21 | tomcat

      от i добре! кожний пiдпише коалiцiю сам iз собою (-)

  • 2006.02.21 | mirgor

    Безсмертний козел (л)

    21.02.2006 - 21:26
    «Наша Україна» затвердила текст Угоди про створення помаранчевої коаліції
    21 лютого ввечері під головуванням Романа Безсмертного відбулося засідання Політради Блоку «Наша Україна» на якому, зокрема, розглядалося питання щодо тексу проекту Угоди про створення помаранчевої коаліції у парламенті.

    «Такі документи не можна підписувати в односторонньому порядку оскільки підписантами є блоки, а політичні партії є їхніми суб’єктами. Ми та політична сила, як чітко дотримується процедури погодження», - зазначив на засіданні Політради Роман Безсмертний. Також за його словами «зараз на часі зустріч усіх учасників коаліції з Президентом України та підписання самої Угоди».

    В свою чергу В’ячеслав Коваль (НРУ) наголошує на тому, що «Наша Україна» зробила усе можливе для відновлення помаранчевої команди.

    «Цього очікує уся Україна. Тепер до кінця тижня повинна бути підписана сама Угода. Підписана усіма суб’єктами, які зазначені в Угоді. Створення помаранчевої коаліції забезпечить виконання усіх технологічних рішень, усіх мудрих та правильних управлінських дій, яких так очікують від українського парламенту», - сказав він.

    http://razom.org.ua/ua/news/9792/

    P.S.В повідомленні фактично нема відповіді на присланий БЮТ текст угоди, Рома вирішив валити угоду?
    Чому Мокріді говорила друге, Зварич говорив, що "Наша Україна" приняла текст БЮТ за основу, чому тепер Рома посилається на незначних членів коаліції, тіпа це не він вале угоду, а члени коаліції свої зауваження роблять.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.21 | mirgor

      Зараз козел на 1+1 бреше

      Посилається, що не бачив проекта БЮТ, посилається на Мороза, аргументи в першу чергу, що другі учасники коаліції, мають зауваження, загалом бреше все - позор Безсмертному!
  • 2006.02.22 | webmaster

    Текст угоди Безсмертного:

    Д О Г О В І Р

    про створення Коаліції демократичних сил

    Виходячи з турботи за долю майбутнього України, захисту національного суверенітету, прав і свобод людини, розвитку демократії, забезпечення прозорої чесної політики, налагодження рівноправного діалогу між суспільством і владою;

    Висловлюючи нашу відданність ідеалам Майдану;

    Усвідомлюючи наш спільний обов’язок забезпечити виконання програми Президента України, навколо якої ми згуртувалися протягом президентської виборчої кампанії –

    ми, представники політичних партій та блоків, що підписалися нижче, заявляємо про створення політичної Коаліції демократичних сил.

    Учасники Коаліції демократичних сил України погодили головні принципи та засади її формування.

    І. Мета Коаліції демократичних сил

    - формування на основі політичної Коаліції демократичних сил коаліції депутатських фракцій з метою створення парламентської більшості;
    - формування складу Кабінету міністрів України та центральних органів виконавчої влади спільно з Президентом України;
    - узгодження всіх призначень та звільнень з посад, що відносять до компетенції Верховної Ради України, Кабінету міністрів України, місцевих адміністрацій;
    - спільне визначення засад внутрішньої і зовнішньої політики;
    - підготовка, схвалення та реалізація узгодженої Програми діяльності Кабінету міністрів України;
    - координація діяльності блоків (партій) учасників коаліції в обласних, районних, міських радах;
    - узгодження пропозицій основних параметрів Державного бюджету України;
    - забезпечення єдності, співпраці та координації дій між Президентом України, Верховною Радою України, Кабінетом міністрів України.


    ІІ. Основні принципи та програмні засади діяльності коаліції демократичних сил

    2.1 Продовження роботи над поглибленням та удосконаленням політичної реформи. Прийняття змін до Конституції України, спрямованих на розширення прав та можливостей місцевого самоврядування, недопущення федералізації України, реформування системи правосуддя; законодавче забезпечення норм Конституції шляхом прийняття супровідних законів, зокрема, “Про Кабінет Міністрів України”, “Про Президента України”, “Про центральні органи виконавчої влади”, “Про нормативно-правові акти”; схвалення Регламенту Верховної Ради України.
    2.2 Здійснення комплексної реформи адміністративно-територіального устрою, яка, серед іншого, забезпечить перерозподіл владних повноважень на місцях на користь виконавчих органів місцевого самоврядування.
    2.3 Реальне забезпечення норм, що передбачені розділом І „Загальні засади” та розділом ІІ „Права, свободи та обов’язки людини і громадянина” Конституції України.
    2.4 Відміна прокурорського загального нагляду та забезпечення реформи правоохоронних органів.
    2.5 Визначення та забезпечення соціальних стандартів для гідного життя людини та реалізація соціально орієнтованої внутрішньої політики.
    2.6 Підтримка українського товаровиробника, забезпечення розвитку ринкової економіки та повноцінної участі України в міжнародних торговельних відносинах.
    2.7 Стратегічний курс на інтеграцію України в ЄС та стабільні добросусідські стосунки з Російською Федерацією та всіма сусідами України.

    ІІІ. Зобов'язання учасників Коаліції

    3.1 Учасники Коаліції визнають виняткову актуальність проблеми корупції в сучасній Україні і висловлюють готовність до спільного її подолання, виступають за повне і безумовне відділення бізнесу від влади за чіткою, законодавчо встановленою системою та пропонують всім кандидатам на державні посади звітувати перед суспільством не тільки про свої доходи, але й декларувати власні видатки та видатки членів своєї родини.

    3.2 Учасники коаліції зобов’язуються після формування нового Уряду провести пенсійну реформу, зокрема ліквідувати зрівняльну систему в пенсійному забезпеченні та підняти розмір пенсій до рівня, що гарантує гідне життя громадян; підняти розмір стипендій до рівня не нижче прожиткового мінімуму.

    3.3. Учасники коаліції зобов’язуються зробити пріоритетною програму відновлення ефективної та доступної для широких верств населення системи охорони здоров`я з одночасним збільшенням заробітних плат для працівників галузі та фінансування охорони здоров’я.

    3.4. Учасники коаліції зобов’язуються забезпечити якісну та доступну систему шкільної і вищої освіти, підняти заробітні плати вчителям та науковцям до рівня, що відповідає вимогам їх професій.

    3.5. Учасники Коаліції висловлюють готовність, відповідно до чинного законодавства, домагатися притягнення до відповідальності винних у фальсифікації результатів виборів, переслідуванні опозиційних політичних сил, переслідувань та репресій щодо працівників засобів масової інформації, організації сепаратистських заходів.

    3.6. Учасники Коаліції вимагають від органів прокуратури та правоохоронних органів забезпечити у повному обсязі розслідування злочинів, скоєних попереднім режимом і публічного судового розгляду справи Георгія Гонгадзе аж до повного встановлення та покарання, відповідно до чинного законодавства, замовників злочину і вбивць журналіста.

    3.7. Учасники констатують наявність серйозної кризи, що склалася на газовому ринку України і декларують готовність до першочергового і пріоритетного вирішення проблем, пов’язаних з енергетичною безпекою держави з перших днів роботи нового Уряду.

    3.8. Учасники Коаліції виступають за посилення боротьби з контрабандою, удосконалення та спрощення регуляторної політики, проведення податкової реформи, реформи житлово-комунального господарства, забезпечення створення прозорого та привабливого інвестиційного клімату в країні.

    3.9. Учасники Коаліції беруть відповідальність за прийняття збалансованого та соціально-орієнтованого державного бюджету України та формування сталих тенденцій до збільшення виплат по програмі захисту материнства і дитинства, учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, ветеранам та інвалідам війни.

    3.10. Учасники Коаліції беруть на себе зобов’язання щодо скасування депутатської недоторканості для депутатів місцевих рад та внесення змін до Конституції щодо приведення норм щодо недоторканності народних депутатів України до практики країн Європейського Союзу.

    3.11. Учасники Коаліції зобов’язуються забезпечити повернення у державну власність стратегічних об’єктів української промисловості, які за відповідними рішеннями суду були незаконно приватизовані та провести по цих об’єктах прозору та справедливу процедуру повторної приватизації, а також притягнути до відповідальності чиновників, винних у розкраданні державної власності.

    3.12. Учасники коаліції зобов’язуються не вступати в сепаратні кулуарні переговори із жодною іншою політичною силою.

    3.13. Ключовими завданнями учасників Коаліції під час виборчої кампанії є сприяння проведенню чесних, демократичних виборів; координація дій представників Коаліції у відповідних виборчих комісіях, з метою унеможливлення фальсифікації виборів. Сторони утримуватимуться від взаємного поборювання під час виборчої кампанії. Учасники Коаліції не використовуватимуть адміністративний ресурс та брудні технології в ході виборів до Верховної Ради України в будь-якій формі.


    IV. Принципи створення та функціонування
    Коаліції демократичних сил


    4.1 Коаліція створюється на підставі рішень керівних органів учасників Коаліції, що мають відповідні повноваження. До завершення виборів Коаліція складається із партій чи блоків, які є суб’єктами виборів народних депутатів України. Після виборів правонаступництво Учасників політичної коаліції переходить до відповідних фракцій Верховної Ради України, утворених за рішеннями керівних органів суб’єктів виборів.

    4.2 Керівні органи Коаліції:

    4.2.1 Політична Рада Коаліції – вищий керівний орган. До складу Політичної Ради Коаліції входять по 2 представники від кожного учасника Коаліції. Рішення Політичної Ради Коаліції приймаються консенсусом. Головують на засіданнях Політичної Ради Коаліції почергово (протягом однієї сесії) представники кожного учасника Коаліції.

    4.2.2 За рішенням Політичної ради Коаліції можуть бути створені інші керівні органи та структури Коаліції (парламентські, урядові, регіональні, тощо).

    4.2.3 Постанови та розпорядження Кабінету міністрів України приймаються при підтримці більшості його складу відповідно до рішень Політичної Ради Коаліції та змісту цієї Угоди.

    4.4 Учасники Коаліції заявляють про відмову від будь-яких кулуарних домовленостей про розподіл посад. Політичні сили, які формують Коаліцію, отримають право на формування влади тільки за результатами народного волевиявлення і лише в залежності від отриманих на виборах до Верховної Ради України результатів. Вибір посад серед учасників Коаліції здійснюється почергово. До парламентських виборів будь-які кадрові пропозиції не погоджуються і не розглядаються.

    4.5 Партія чи Блок політичних партій, що набере найбільше голосів виборців на виборах до Верховної Ради серед інших учасників Коаліції (займе 1-е місце серед учасників Коаліції) пропонує свою кандидатуру на посаду Прем’єр-міністра України. Інші учасники коаліції не мають права вето на цю кандидатуру, як і на інші кадрові пропозиції.

    4.6 Коаліція відкрита для інших політичних сил, що розділяють принципи та засади діяльності Коаліції, та будуть мати фракції в майбутньому складі Верховної Ради України.

    Гарантом виконання викладених в цьому Договорі принципів та засад діяльності Коаліції демократичних сил України є Президент України В.А. Ющенко, який підписує цей Договір разом зі лідерами політичних партій та блоків, що формують Коаліцію.


    Договір підписали:


    Від Блоку Юлії Тимошенко

    Від Блоку “Наша Україна”

    Від Соціалістичної партії України

    Від Блоку Пора-ПРП

    Від Народного Блоку Костенка-Плюща
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.22 | Анатоль

      Це нормальний варіант угоди.

      Тільки треба було б чіткіше і конкретніше зобовязати учасників угоди не займатись гімнометанням в колег по коаліції.

      Тут і піар виваженіший, нема ідіотських обіцянок зразу зарплати підняти в два рази.
      І гімнометання на партнерів відсутнє, як в юліній агітці.

      Не знаю, чи підпише це Юля, бо враження таке, що ніяких угод вона не хоче, а лише використовує резонансні, популярні теми для безсовісної демагогії і обсирання президента і уряду.
    • 2006.02.22 | webmaster

      В чому різниця угоди Юлі та Безсмертного:

      В Безсмертного:

      > Учасники коаліції зобов’язуються не вступати в сепаратні кулуарні переговори із жодною іншою політичною силою.

      В Юлі:

      > Учасники коаліції зобов’язуються не створювати коаліцій у Верховній Раді нового скликання з тими політичними партіями та блоками, які виступали і виступають проти національних інтересів України та уособлюють злиття політичної влади з великим тіньовим капіталом, зокрема – з Партією регіонів Януковича.

      Ось головне, чому Рома Безсмертний проти:
      "Учасники коаліції зобов’язуються не створювати коаліцій, які виступали і виступають проти національних інтересів України та уособлюють злиття політичної влади з великим тіньовим капіталом, зокрема – з Партією регіонів Януковича.

      P.S. Угода Юлі з пунктом проти угоди з Януковичем-Ахметовим, таку угоду Безсмертний ніколи не підпише...
      Мороз також останнім часом почав домовлятися з "янучарами", про це свідчить голосування за "дітей війни", недаром Богатирьова похвалила Луценка за подані списки, в кого не зняті судимості в ЦВК, і Мороз також, без аргументів, що угода Юлі для ньго, як заповіт.

      Я задаю питання чому оцей пункт:"не створювати коаліцій, з Партією регіонів Януковича" визиває таку негативну реакцію у Безсмертного та компанії?
    • 2006.02.22 | catko

      в безсмертного нема газу і атому. і це правильно.(-)

  • 2006.02.22 | Englishman

    Durdom (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.22 | damoradan

      Бардак (-)

  • 2006.02.22 | пан Roller

    Что, Тимошенко снимает белое первой. Угода поморанчевая.(-)

  • 2006.02.22 | webmaster

    Безсмертний: той документ, який ми бачили від того, який зара(л)

    «Очевидно на 23 годину, що всі говорять про різні, абсолютно різні проекти документів», - сказав вчора в ефірі 1+1 керівник виборчої кампанії «Нашої України» Роман Безсмертний з приводу двох варіантів договору про створення помаранчевої коаліції, запропонованих «Нашою Україною» та БЮТ.

    «Навіть той документ, який ми бачили минулого тижня відрізняється від того, який є на сайті Блоку Юлії Тимошенко зараз. Тобто це документ, який щойно був створений в кулуарах Блоку Юлії Тимошенко і одноосібно підписаний», - сказав він.

    «Його перед тим не бачили всі інші учасники переговорного процесу. Навіть сюди вже внесено пункт, який стосується вчорашньої прес-конференції блоку БЮТ, це питання щодо укладання "Енергоатомом" відповідних угод щодо будівництва сховища відпрацьованого ядерного палива в Чорнобилі, про що до вчорашнього дня ще майже ніхто в Україні не знав, та й знати скоро не буде, тому що вся проблема "висмоктана з пальця", - наголосив він.

    «Я сьогодні можу говорити від імені не тільки "Народного Союзу Наша Україна", а й Блоку "Наша Україна", тому що сьогодні відбулось засідання Політради, на якому остаточно погоджено текст, який було запропоновано спільною робочою групою п’яти учасників переговорного процесу.

    Не той, який ми сьогодні побачили нібито підписаний, а той, який відпрацювали на спільній робочій групі представники 5 політичних сил. Що я можу сказати для того, щоби не зривати переговорний процес? Я не буду сьогодні висловлювати об’єктивну оцінку діям Юлії Тимошенко. Але я думаю, що днями відбудеться зустріч представників всіх політичних сил, які брали участь у відпрацюванні цього тексту, для того, щоб ми знайшли вихід з ситуації», - сказав Безсмертний.

    http://razom.org.ua/ua/news/9794/
  • 2006.02.22 | webmaster

    Цікаві питання і відповіді Безсмертного (л)

    Цікаві питання і відповіді Безсмертного (л)

    Питання:
    Когда вы в последний раз общались с Березовским? По телефону или лично? Расскажите, что вас связывает с этим человеком и как можно было У НЕГО брать деньги на избирательную кампанию Ющенко?
    Відповідь:
    Востаннє я спілкувався з Березовським по телефону взимку 2005 року, перед інавгурацією Віктора Ющенка. Пов'язує нас досвід ведення виборчих кампаній. Кошти я у нього не брав.

    Питання: Поясність Ваші розмови про консультації з Б. Березовським - хто вас з ним познайомив і які, конкретно, ви проводили з ним консультації?
    Чи не здається вам, що ваше місце на смітнику історії?
    Відповідь:
    Почнемо зі смітника... Якщо на смітнику будуть Безсмертні, то це буде не найгірша історія.
    З Березовським нас познайомив Кучма в роки виконання Березовським повноважень виконавчого секретаря СНД.
    Консультації з Березовським в 2002-2004 роках були про виборчі та інформаційні технології. Наприклад, кампанія "Голосуй, або програєш!"

    Питання: Романе Петровичу, а розкажіть-но детальніше про історію, яку описала УП:
    "після того, як влітку 2004 року, в розпал виборів, Безсмертний зник на тиждень і не виходив на контакт. Існує інформація, що в пошуках тодішнього керівника виборчого штабу Ющенка соратникам навіть довелося виламувати двері його квартири".
    Відповідь: Я не пам'ятаю такого випадку. Двері у мене ніхто не виломлював.

    http://www2.maidan.org.ua/n/free/1139430700
  • 2006.02.22 | webmaster

    Чиї завдання виконує Безсмертний? (л)

    1. Миссия Безсмертного формулируется просто: «не позволить договориться реальным (умеренным) представителям Виктора Ющенко и умеренным же представителям Юлии Тимошенко о консолидации предвыборных усилий и формировании стратегических инициатив дальнейшего совместного управления страной».
    2. За этой частью миссии следует вторая часть — дальнейшая изоляция президента в рамках тактических (и стратегических) интересов одной политической группы, которая уже частично разрушена и имеет существенные проблемы с собственной публичной репутацией. Грубо говоря, президента настоятельно толкают в условное (окруженческое, фаворитское) гетто, созданное Безсмертным (правда, только как исполнителем, а не как автором).
    3.И, наконец, третья часть миссии — организация негласного переговорного процесса с агрессивной группой реванша (Партия регионов — Ринат Ахметов как главный субъект) на условиях «реваншистов». Президента искусственно ставят в ситуацию, когда ради сохранения определенной доминирующей роли ему нужно договариваться со стратегически (и ценностно) неприемлемыми оппонентами.

    http://www2.maidan.org.ua/n/free/1140115728

    P.S.Зараз стає цілком видно пряме виконання Безсмертним своєї ролі...
  • 2006.02.22 | Анатоль

    Чиє завдання виконує webmaster?

    webmaster:
    >Ось головне, чому Рома Безсмертний проти:

    Т: "Учасники коаліції зобов’язуються не створювати коаліцій, ... з Партією регіонів Януковича.

    Б: > Учасники коаліції зобов’язуються не вступати в сепаратні кулуарні переговори із жодною іншою політичною силою.

    Ви чули що не будь про логіку?

    Адже "не вступати в переговори" більш сильне обмеження ніж "не створювати коаліцій", бо переговори - необхідна умова для створення коаліцій, але не достатня.

    і "з жодною іншою" більш сильне обмеження ніж "з Партією регіонів Януковича".

    Тобто, якщо Безсмертний згоден зі своєю формуліровкою, то з юліною і подавно.

    Насправді головне в Юліній агітці, з чим ЗАВІДОМО не погодиться Наша Україна, це звинувачення в зраді національних інтересів:

    >2.9 Учасники Коаліції гарантують денонсацію угоди про нові умови постачання газу в Україну від 4 січня 2006 року та всі юридичні наслідки, які випливають з цієї угоди. Учасники Коаліції вимагають притягнення до відповідальності чиновників, винних у зраді національних інтересів та завданні збитків державі.

    Ставлячи цей пунк, Юля завідомо йде на війну, а не на угоду.

    Так чиє ж завдання виконують тут webmaster і mirgor, рекламуючи войовничу агітку, як угоду?
    І всупереч елементарній логіці вішаючи неіснуючих собак на Безсмертного.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.22 | mirgor

      Re: Чиє завдання виконує webmaster?

      Анатоль пише:

      > Ви чули що не будь про логіку?
      >
      > Адже "не вступати в переговори" більш сильне обмеження ніж "не створювати коаліцій", бо переговори - необхідна умова для створення коаліцій, але не достатня.
      >
      > і "з жодною іншою" більш сильне обмеження ніж "з Партією регіонів Януковича".
      >
      > Тобто, якщо Безсмертний згоден зі своєю формуліровкою, то з юліною і подавно.
      >

      Ще раз перечитайте пункти угоди, політичне питання домовленостей з Януковичем-Ахметовим дуже важливе, не треба маніпуляцій, якщо дійсно Безсмертний вважає, що краще Ахметов, чим Юля то про що говорити?

      > Насправді головне в Юліній агітці, з чим ЗАВІДОМО не погодиться Наша Україна, це звинувачення в зраді національних інтересів:
      >

      Ви маніпулюєте наведіть цитату, де звинувачення НСНУ в зраді?


      > >2.9 Учасники Коаліції гарантують денонсацію угоди про нові умови постачання газу в Україну від 4 січня 2006 року та всі юридичні наслідки, які випливають з цієї угоди. Учасники Коаліції вимагають притягнення до відповідальності чиновників, винних у зраді національних інтересів та завданні збитків державі.
      >
      > Ставлячи цей пунк, Юля завідомо йде на війну, а не на угоду.
      >

      Івченко та Плачков банкроти, це всі бачать, чи вам вони потрібні?
      Ніхто не виступає проти Єханурова та Ющенка, що тут страшного, тим більше по економічним умовам набагато краще буде найти компроміс.

      > Так чиє ж завдання виконують тут webmaster і mirgor

      Можете прочитати на форумі мною підняті теми, починаючи з Степана Хмари і закінчуючи про Турчинова, але зараз не питання політичних уподобань, а майбутнього України, з'явився шанс, припинити самознищення членів помаранчевої команди, мирова угода нанесе дуже великий удар по "янучарам", і фактично цього дійсно бажають прості виборці, а не штабісти з НСНУ та БЮТ, котрі далеко зашли в виливанні бруда і бояться відповідальності.

      рекламуючи войовничу агітку, як угоду?

      Наведіть детально приклад войовничості угоди Юлі.

      > І всупереч елементарній логіці вішаючи неіснуючих собак на Безсмертного.

      Пан Безсмертний залежний від таких політиків, як Березовський і виконує чужі сценарії разом з Жванією. Думаю в НСНУ достатню розумних людей, щоб пійти на компроміс і домовитись з Юлею.
      Заяви Зварича, Мокріді фактично говорили про цілком узгоджену позицію, чому зараз Безсмертний все порушує?

      P.S.Моя позиція проста - допомогти реалізувати цілком реальний шанс досягнення угоди, я дуже хочу думати, що Ющенко зробе крок назустріч не Ахметову, а Юлі.
      З соратниками Ахметова мені не по дорозі, а Вам? Що Ви хочете?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.22 | Анатоль

        Юля звільнила Вас від такої химери як совість?

        Поясніть, будь ласка пане mirgor, як можна утворити коаліцію з Януковичем, якщо
        "Учасники коаліції зобов’язуються не вступати в сепаратні кулуарні переговори із жодною іншою політичною силою." (Формула НУ)

        Ви що, справді не розумієте, що ця формула не тільки не дозволяє сепаратно утворювати коаліцію з Януковичем, але й з Медведчуком і Симоненком і Литвином...

        Більше того, вона навіть не дозволяє з ними переговори вести без згоди інших учасників коаліції (сепаратно).

        Юліна ж формуліровка дозволяє не тільки вести сепаратні переговори з Януковичем чи Медведчуком, але й утворювати з ними коаліції до виборів. (що вона зараз і робить в ВР)
        Забороняється тільки "створювати коаліції у Верховній Раді нового скликання".

        >Ви маніпулюєте наведіть цитату, де звинувачення НСНУ в зраді?
        >Наведіть детально приклад войовничості угоди Юлі.

        Я й наводив. Пункт 2.9 про газові угоди, наприклад, про сховище ядерних відходів.
        По газовим питанням В НУ і БЮТ розбіжності.
        Те, що БЮТ вважає зрадою національних інтересів, НУ вважає кращим варіантом з можливих, який можно було реально досягти.
        А от популістські, демагогічні "газові пропозиції" Юлі, і нападки на уряд і президента - справді зрадою національних інтересів.

        Але ж НУ не випячує цих розбіжностей і не вимагає в Юлі , щоб та публічно визнала свої дії (голосування за відставку уряду, публічні нападки з метою дискредитації уряду і президента) зрадою національних інтересів і відмовилась від них.

        Чому ж Юля випячує ці розбіжності і вносить в текст "угоди" своє бачення?
        Тому, що не хоче ніякої угоди.
        Хто хоче домовитись, говорять про те, в чому згодні, а не в чому розбіжності.

        То ж судячи з текстів НУ і БЮТ, а також з того, що НУ утримується від публічних нападок на БЮТ, чого не можн сказати про БЮТ,
        саме НУ демонструє бажання до створення коаліції,
        А Юля веде себе як безвідповідальний демагог, якому тема коаліції потрібна лише для того, щоб попіаритись і обсирати президента і НУ.
    • 2006.02.22 | mirgor

      Плющ за коаліцію з ПРусаками! (л)

      Один з лідерів блоку Костенка-Плюща Іван Плющ виступає проти того, щоб відмовлятися від співробітництва з Партією регіонів у майбутній коаліції й у парламенті.

      На прес-конференції в середу Плющ заявив, що він вважає помилковою і шкідливою декларовану деякими політичними силами відмову від співробітництва з Партією регіонів.

      "Вони ж лідирують у рейтингах", - сказав він, слова якого новадять Українські новини.

      З його слів, у новому парламенті блок Костенка-Плюща має намір запропонувати всім політичним силам створити коаліцію, власний проект договору якої блок уже розробив.

      Плющ сказав, що не вірить у те, що Партія регіонів може сформувати правлячу коаліцію, але в той же час не згодний з тим, щоб відмовлятися від співробітництва із цією політичною силою.

      Плющ зазначив, що якщо Партія регіонів визнає принципи, за якими буде сформовано коаліцію, то вона повинна взяти участь у ній.

      Як повідомлялося, раніше блок Юлії Тимошенко й "Пора-ПРП" заявляли, що не мають наміру співпрацювати з Партією регіонів для створення коаліції в майбутньому парламенті.

      У середу блок Костенка й Плюща, який бере участь у переговорах про створення коаліції із блоком "Наша Україна", БЮТ, Соціпартією й "Громадянським блоком "ПОРА-ПРП", запропонував свій варіант коаліційного договору всім політичним силам.

      http://pravda.com.ua/news/2006/2/22/39019.htm

      P.S.Ось Плющ проговорився, про те, про що мовчить Безсмертний!
  • 2006.02.22 | mirgor

    Турчинов розповість про коаліцію (л)

    22 лютого 2006


    Сьогодні, 22 лютого 2006 року, о 15.00 годині в офісі партії „Батьківщина” (бульвар Лесі Українки, 26, 9-й поверх) відбудеться брифінг керівника Центрального виборчого штабу Блоку Юлії Тимошенко Олександра Турчинова „ПРО ПІДПИСАННЯ УГОДИ ЩОДО СТВОРЕННЯ КОАЛІЦІЇ ДЕМОКРАТИЧНИХ СИЛ”.

    Вхід за редакційними посвідченнями

    http://byut.com.ua/ukr/press_center/anonses-65
  • 2006.02.22 | mirgor

    Турчинов вже третій день у підпіллі? (л)

    Заступник керівника виборчої кампанії Блоку "Наша Україна" Роман Зварич, виступаючи сьогодні на брифінгу, передав через журналістів три запитання для керівника виборчої кампанії БЮТ Олександра Турчинова. “Вже третій день ми не можемо увійти в контакт з Олександром Турчиновим, – повідомив він. – Нам навіть одного разу у жартівливій формі сказали, що він пішов у підпілля і тому зараз недосяжний”.

    Отже, Роман Зварич попросив передати йому три наступні питання:

    - Чи підписання угоди Юлією Тимошенко в односторонньому порядку означає, що БЮТ погодився із тим, що Президент Віктор Ющенко є лідером помаранчевої коаліції?

    - Чи означає це також, що БЮТ погодився з конфігурацією коаліції у складі саме 5, а не 3 політичних сил, які підтримали помаранчеву коаліцію на Майдані?

    - Чи означає це, що БЮТ погоджується з нашою позицією про те, що основний стрижнень діяльності майбутньої помаранчевої політичної коаліції має бути спрямований на реалізацію президентської програми?

    http://razom.org.ua/ua/news/9811/

    P.S. Турчинов мабуть теж проти угоди?
  • 2006.02.22 | mirgor

    Тимошенко і коаліція: знайди 10 відмінностей(л)

    У вівторок, перебуваючи у виборчому турі на Житомирщині, Юлія Тимошенко завдала перцю процесу примирення колишніх помаранчевих соратників – вона "в односторонньому порядку" підписала угоду про створення коаліції демократичних сил України.

    За словами Тимошенко, це зроблено, щоб припинити "вакханалію розмов" навколо об'єднання. "Люди, що виступають дуже багато за коаліцію, зрештою нічого не роблять, і мають намір нічого, ніяких документів, не підписувати", - додала вона.

    А ще лідерку БЮТ образило, що на темі робиться "великий піар". Хоча, судячи з наслідків вчинку Тимошенко – єдиним його зиском може стати лише пропаганда самої лідерки БЮТ.

    Перемовини про відновлення помаранчевої єдності ведуться вже більше місяця, але особливих зрушень в процесі видно не було. Олександр Мороз радив повернутися до цієї теми після виборів, а сама Тимошенко висловлювала сумнів щодо ймовірності підписання цієї угоди.

    Хоча у можливість відновлення старої помаранчевої коаліції вже давно не вірить ніхто, вона залишається одним з головних технологічних прийомів штабів "Нашої України" і БЮТ.

    Той, хто виграє в ній – отримає собі бренд Майдан, хто програє – отримає від опонентів тавро зрадника.

    Досі події розвивались досить мирно, "Наша Україна" говорила, що залишилося нерозв’язним лише "декілька питань", про які нікому не відомо. Тимошенко хотіла, щоб умовою коаліції була денонсація угод по газу. І ті, й інші сходилися на думці, що той учасник коаліції, який отримає на виборах більше голосів, пропонує свого прем’єра...

    І ось у четвер лідерка БЮТ раптом взяла і підписала угоду. Але, як виявилось, зовсім не ту.

    Попри слова заступника керівника виборчої кампанії "Нашої України" Романа Зварича, що переговорники взяли за основу проект угоди від БЮТ, Юлія Володимирівна підписала варіант, який значно відрізняється від того, що був погоджений іншими учасниками переговорів і затвердженого у четвер "Нашої України".

    Відмінність перша. Свій текст угоди Тимошенко направила лише трьом сторонам – президенту, Юрію Єханурову як першому номеру виборчого списку "Нашої України" та голові Соцпартії Олександру Морозу.

    Тоді як текст, поширений "Нашою Україною" та ПРП-Пора, адресований до 5 потенційних учасників коаліції – БЮТ, "Наша Україна", СПУ, ПРП-Пора та блоку Костенка і Плюща. Останні двоє теж брали активну участь у революції, але мають проблеми з проходженням до парламенту.

    Відмінність друга. В угоді Тимошенко є такий пункт: "Учасники коаліції зобов’язуються не створювати коаліцій у Верховній Раді нового скликання з тими політичними партіями та блоками, які виступали і виступають проти національних інтересів України та уособлюють злиття політичної влади з великим тіньовим капіталом, зокрема – з Партією регіонів Януковича"

    В угоді "Нашої України" такого пункту немає. Там тільки міститься обіцянка "не вступати в сепаратні кулуарні переговори із жодною іншою політичною силою".

    Як відомо, можлива коаліція між "Нашою Україною" і Партією регіонів є однією з ключових тез Тимошенко у публічних промовах.

    Відмінність третя. У коаліції від Тимошенко її підписанти беруть на себе зобов’язання денонсувати газову угоду між Україною і Росією від 4 січня 2006 року та всі юридичні наслідки, які з цього випливають.

    Крім того, Тимошенко хоче, щоб чиновники, винні у зраді національних інтересів та завданні збитків державі, мають понести відповідальність – а ідеться, між іншим, про учасників списку самої "Нашої України", наприклад, Олексія Івченка.

    Як відомо, у понеділок лідерка БЮТ заявила, що не підпише угоду про коаліцію, якщо в ній не буде цього пункту.

    Між тим у варіанті "Нашої України" та ПРП йдеться лише про те, що учасники "констатують наявність серйозної кризи, що склалася на газовому ринку України, і декларують готовність до першочергового і пріоритетного вирішення проблем, пов’язаних з енергетичною безпекою держави з перших днів роботи нового уряду". І ніяких денонсацій угод.

    Відмінність четверта. Тимошенко також вимагає розірвання контракту, укладеного "Енергоатомом" про будівництво на території України сховища для ядерних відходів.

    У варіанті "Нашої Україні" слова "Енергоатом" та "відходи" не знайдеш і з пошуковою машиною.

    Відмінність п’ята. І в проекті угоди "Нашої України", і в проекті від Тимошенко є обіцянка розібратися зі злочинами часів Кучми. Партія Ющенка описала свої плани у досить витриманих виразах:

    "Учасники коаліції висловлюють готовність, відповідно до чинного законодавства, домагатися притягнення до відповідальності винних у фальсифікації результатів виборів, переслідуванні опозиційних політичних сил, переслідувань та репресій щодо працівників засобів масової інформації, організації сепаратистських заходів.

    Учасники коаліції вимагають від органів прокуратури та правоохоронних органів забезпечити у повному обсязі розслідування злочинів, скоєних попереднім режимом і публічного судового розгляду справи Георгія Гонгадзе аж до повного встановлення та покарання, відповідно до чинного законодавства, замовників злочину і вбивць журналіста".

    В варіанті Тимошенко цей фрагмент звучить радикальніше: "Учасники коаліції скасують всі зобов’язання та гарантії, надані представникам колишньої влади щодо їх недоторканості, не зважаючи на ранг чи статус чиновників і державних діячів, в тому числі – забезпечать у повному обсязі розслідування злочинів, скоєних колишнім президентом Кучмою та його оточенням і публічний судовий розгляд справи Георгія Гонгадзе аж до повного встановлення та покарання, відповідно до чинного законодавства, замовників злочину і вбивць журналіста".

    Відмінність шоста. Тимошенко в своїй угоді обіцяє після формування нового уряду провести пенсійну реформу, ліквідувати "зрівняльну політику в пенсійному забезпеченні та збільшити розмір пенсій на 50%".

    Крім того вона обіцяє забезпечити гарантоване працевлаштування та перше робоче місце випускникам навчальних закладів. При цьому стипендія для студентів, за задумом лідера БЮТ, буде піднята до рівня прожиткового мінімуму (426 гривень).

    "Нашоукраїнці" в обіцянках більш скромні – вони "беруть відповідальність за прийняття збалансованого та соціально-орієнтованого державного бюджету та формування сталих тенденцій до збільшення виплат по програмі захисту материнства і дитинства, учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, ветеранам та інвалідам війни".

    Також "Наша Україна" пропонує провести адмінреформу, що є ідеєю життя її формального керівника Романа Безсмертного. У Тимошенко цього немає – більше того, вона одного разу навіть публічно висміювала Безсмертного за відомий інцидент у його рідному селі.

    Відмінність сьома. В обох текстах угоди міститься пункт, згідно з яким учасники коаліції зобов’язуються повернути в державну власність стратегічні об’єкти промисловості, які за відповідними рішеннями суду були незаконно приватизовані.

    Водночас Тимошенко нічого не каже про те, щоб провести по цих об’єктах повторну приватизацію, як пропонує "Наша Україна".

    Відмінність восьма. "Наша Україна" бере на себе зобов’язання скасувати недоторканість для депутатів місцевих рад та внести зміни до Конституції, щоб привести імунітет депутатів Верховної Ради до практики країн ЄС. Тимошенко ж обіцяє скасувати недоторканність взагалі для депутатів всіх рівнів.

    Відмінність дев'ята. В той час як "Наша Україна" виступає за "посилення" боротьби з контрабандою, Тимошенко обіцяє цю боротьбу "поновити" – вважаючи, що зараз вона не ведеться.

    Відмінність десята (загальна). В варіанті угоди Тимошенко на чотири зобов’язання більше і звучать вони значно радикальніше, ніж у її партнерів по переговорах. Майже кожен абзац від лідери БЮТ побудований наче зізнання у некомпетентності тих, хто сьогодні при владі.

    Спільними у проектах договору залишилися лише пункти про продовження політреформи, боротьбу з корупцією, покарання фальсифікаторів виборів та принципи створення та функціонування коаліції.

    Згідно з обома проектами, коаліція матиме свій керівний орган – політичну Раду коаліції, до якої входитимуть по 2 представники від кожного учасника коаліції. Рішення ради ухвалюватимуться консенсусом, а головування в ній буде почерговим.

    Політичні сили, які формують коаліцію, отримають право на формування влади тільки за результатами народного волевиявлення і лише в залежності від отриманих на виборах до Верховної Ради результатів.

    "Партія чи блок, що набере найбільше голосів на виборах до Верховної Ради серед інших учасників коаліції (займе 1-е місце серед учасників коаліції), пропонує свою кандидатуру на посаду прем’єра. Інші учасники коаліції не мають права вето на цю кандидатуру", - говориться в обох варіантах угоди.

    І ще – в обох варіантах гарантом виконання угоди про коаліцію має виступити президент Ющенко, що малоймовірно з огляду на його критику дій Тимошенко, яка пролунала у середу.

    Лідер соціалістів Олександр Мороз дії Тимошенко нагадали "або листи, або заповіти". Роман Безсмертний відмовився коментувати крок колишньої прем'єрки, щоб "не зірвати переговорний процес". І тільки додав: "Вчора було наворочено стільки, що ще місяці два розгрєбать".

    Один з лідерів ПРП-Пора Владислав Каськів більш стримано оцінив підписання з боку Тимошенко, зазначивши, що її умови не були предметом обговорення і жодні додаткові пункти не можуть бути підставою руйнації коаліції.

    Кінець цієї драматичної історії вимальовується комедійний - якщо хтось щось і підпише, то виявиться, що коаліційних угод буде дві, три або навіть п'ять. За прикладом Тимошенко почав писати свої умови і блок Костенка-Плюща. Процедура узгодження ризикує затнутися не те що до 26 березня, а й до осені. Єдиними оптимістами у помаранчевому таборі залишився блок Кличка, який наполягає на тому, щоб укласти угоду вже 23 лютого – до дня народження Віктора Ющенка.

    http://www.pravda.com.ua/news/2006/2/22/39029.htm
  • 2006.02.22 | mirgor

    ТУРЧИНОВ: відмовляється від подальших переговорів?(л)

    Блок Юлії Тимошенко не має бажання продовжувати консультації про створення Коаліції демократичних сил в майбутній Верховній Раді після підписання лідером блоку Юлії ТИМОШЕНКО угоди про її створення.Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на прес-конференції у Києві заявив один з лідерів БЮТ, керівник Центрального штабу БЮТ Олександр ТУРЧИНОВ.

    «Ми не маємо бажання після нашого одностороннього підписання угоди проводити далі якісь консультації і переговори, тому що це, по-перше, відволікає час, а по-друге – крім піара ми нічого не бачили, що інша сторона хоче щось зробити», - зокрема, сказав О.ТУРЧИНОВ.

    Він повідомив, що після того як Ю.ТИМОШЕНКО підписала угоду, до БЮТ надійшов «черговий лист від «Нашої України» з їх корективами угоди, яка була підписана». За словами О.ТУРЧИНОВА, з відкоригованого тексту «випали» деякі пункти. Зокрема, відповідальність керівників – незалежно від їхньої політичної приналежності - за протизаконні дії, які вони вчинили, стосовно чого О.ТУРЧИНОВ наголосив, що БЮТ вважає, що для членів коаліції не може бути індульгенцій, і що всі повинні бути рівними перед законом.

    Крім того, за словами О.ТУРЧИНОВА, «Наша Україна» не підтримує такі пункти угоди БЮТ як денонсація газових угод з Росією та скасування контракту про будівництво «ядерного могильника» під Києвом.

    Також, за словами О.ТУРЧИНОВА, БЮТ здивувало те, що з проекту угоди «випала» пропозиція не включати в майбутню парламентську коаліцію Партію регіонів через ідеологічну несумісність.

    О.ТУРЧИНОВ наголосив, що Ю.ТИМОШЕНКО в односторонньому порядку підписала зазначену угоду, щоб «припинити спекуляції навколо цього питання».

    «Є бажання – то підписуйте документ, який ви публічно схвалюєте, нема бажання – давайте повернемось до розмови навколо коаліції після 26 березня», - сказав О.ТУРЧИНОВ, нагадавши, що вчора керівник юридичного департаменту «Нашої України» Роман ЗВАРИЧ заявив, що «Наша Україна» погоджується взяти проект угоди БЮТ як базовий.

    О.ТУРЧИНОВ зазначив, що у БЮТ «не було часу продовжувати гратися у ці консультації і переговори», і що останнім часом навколо теми побудови парламентської коаліції відбувалося дуже багато піару і спекуляцій.

    Водночас О.ТУРЧИНОВ заявив, що у будь-якому разі, незалежно від того, чи підпишуть цю угоду потенційні партнери по коаліції, чи ні, БЮТ буде дотримуватися її в односторонньому порядку, і це стосується всіх зафіксованих у документі пунктів.

    Також О.ТУРЧИНОВ заявив, що БЮТ не заперечує проти приєднання до коаліції Громадянського блоку “ПОРА-ПРП”, Українського народного блоку Костенка і Плюща, Партії патріотичних сил України та інших політичних сил, які розділяють принципи угоди.

    Водночас, за словами О.ТУРЧИНОВА, якщо угода і не буде підписана до виборів, то після них головною мотивацією для потенційних учасників побудови коаліції буде конституційна вимога щодо розпуску парламенту у разі не створення парламентської коаліції протягом певного періоду часу.

    Стосовно пропозицій потенційних партнерів по коаліції «об’єднатися навколо Президента В.ЮЩЕНКА і його програми», О.ТУРЧИНОВ наголосив: «це, мабуть, в азійських країнах політики єднаються навколо якоїсь особистості – лідера, президента… Нам треба єднатися не навколо посади Президента, чи якоїсь особистості, а навколо інтересів України».

    В той же час, говорячи про консолідацію зусиль заради інтересів України, О.ТУРЧИНОВ запропонував іншим політичним силам направити своїх представників в «стратегічну групу», яку утворив БЮТ для напрацювання першого пакету законодавчих актів, що необхідно буде прийняти вже в квітні-травні поточного року у новому парламенті. «Ми запрошуємо і представників «Нашої України», і представників СПУ, і ПОРИ, і ПРП, і інших суб’єктів, які хочуть бути членами майбутньої коаліції, підключатися до роботи», - сказав О.ТУРЧИНОВ.

    Як повідомляв УНІАН, 21 лютого Ю.ТИМОШЕНКО в односторонньому порядку підписала Угоду про створення Коаліції демократичних сил України. Текст угоди від БЮТ направлений Президенту України Віктору ЮЩЕНКУ, першому номеру виборчого списку „Нашої України” Юрію ЄХАНУРОВУ, голові Соціалістичної партії України Олександру МОРОЗУ.

    Увечері 21 лютого «Наша Україна» також затвердила текст угоди про створення помаранчевої коаліції. Представники «Нашої України», НРУ, ПППУ, КУН, Собору, ХДС затвердили текст угоди, який був напрацьований в ході переговорного процесу всіма учасникам майбутньої коаліції – БЮТ, СПУ, ПОРА-ПРП, Блоком Костенка-Плюща і “Нашою Україною”.

    Ці угоди мають багато спільних позицій, однак угода, підписана Ю.ТИМОШЕНКО, доповнена деякими пунктами. Зокрема: передбачає денонсацію угоди про умови постачання газу в Україну від 4 січня 2006 року і притягнення до відповідальності урядовців, які її укладали; денонсацію контракту, укладеного українським державним підприємством „Енергоатом”, про будівництво на території України сховища для ядерних відходів” і зобов’язання учасників угоди не створювати коаліцій у Верховній Раді нового скликання з Партією регіонів ЯНУКОВИЧА.

    Крім того, згідно з текстом підписаної Ю.ТИМОШЕНКО угоди, “учасники Коаліції скасують всі зобов’язання та гарантії, надані представникам колишньої влади щодо їх недоторканості, незважаючи на ранг чи статус чиновників і державних діячів, в тому числі - забезпечать у повному обсязі розслідування злочинів, скоєних колишнім президентом КУЧМОЮ та його оточенням і публічний судовий розгляд справи Георгія Гонгадзе аж до повного встановлення та покарання, відповідно до чинного законодавства, замовників злочину і вбивць журналіста”.

    “Гарантом виконання викладених в цьому Договорі принципів та засад діяльності Коаліції демократичних сил України є Президент України Віктор ЮЩЕНКО, який підписує цей Договір разом зі лідерами політичних партій та блоків, що формують Коаліцію”, зазначається в документі, підписаному Ю.ТИМОШЕНКО.

    UNIAN

    http://unian.net/ukr/news/news-99508.html

    Турчинов: Ми підписали угоду про коаліцію, щоб припинити політичний пінг-понг


    22 лютого 2006
    18:20:02



    «Для узгодження і підписання угоди потрібно одна-дві доби. Але навколо проекту коаліції демократичних сил почався політичний пінг-понг, піар і спекуляції. Зрозумівши, що «Наша Україна» та Соцпартія підтримують ідею створення коаліції, ми вирішили припинити спекуляції й перейти до дій, і Юлія Тимошенко першою підписала угоду», - так керівник штабу Блоку Юлії Тимошенко пояснив журналістам мотиви підписання коаліційної угоди в односторонньому порядку.

    Він розповів, що розіслав керівництву «Нашої України» та Соціалістичної партії листи з проханням підписати угоду або припинити спекулювати на цій темі. «Тому що постійне узгодження проектів відволікає багато сил і часу, яких так бракує під час виборчої кампанії. А результату ніякого, крім піару, не було видно», - заявив Турчинов.

    Одностороннім підписанням угоди про коаліцію БЮТ прагне «продемонструвати суспільству, які обов’язки беруть на себе її члени, від яких вони не будуть відмовлятися ні під час виборчої кампанії, ні після неї», - наголосив він.

    Також Турчинов прокоментував пропозиції «Нашої України» щодо коаліційної угоди: «Наші колеги наполягають на тому, що всі члени коаліції мають присягнути Ющенку, об’єднатися навколо нього. «Навколо когось» єднаються лише в азійських країнах; коаліція навколо осіб, яку б посаду вони не обіймали, є азійським шляхом, від якого ми зараз відходимо».

    http://byut.com.ua/ukr/news-965

    P.S. Сайт БЮТ зовсім по другому коментує прес-конференцію.
  • 2006.02.22 | mirgor

    Мороз отказался подписывать соглашение(л)

    Социалистическая партия Украины не будет подписывать соглашение о создании демократической коалиции. Однако, она не исключает подписания такого документа после парламентских выборов.

    Об этом сегодня в Брюсселе заявил лидер СПУ Александр Мороз.

    «Нет. Соглашение мы подписывать не будем», – сказал он.

    А. Мороз пояснил, что социалисты, принимая такое решение, руководствуются предыдущим решением съезда о том, что вступление в коалицию возможно только после соответствующего решения съезда. «Подписание этого документа: «а» – противоречило бы решению съезда о том, что мы идем на выборы самостоятельно, «б» – противоречило бы порядку подписания подобных соглашений», – добавил он.

    Вместе с тем А. Мороз выразил надежду, что такое соглашение будет подписано между блоком «Наша Украина» и Блоком Юлии Тимошенко. «С другой стороны я бы очень хотел, чтобы подписание между «Нашей Украиной» и Блоком Юлии Тимошенко состоялось. А потом мы еще раз обменяемся мнениями по этому вопросу», – подчеркнул он.

    Кроме того, лидер СПУ не исключает, что создание коалиции возможно после выборов. «После выборов это вполне возможно и целесообразно», – подчеркнул он.

    http://obkom.net.ua/news/2006-02-22/1550.shtml
  • 2006.02.22 | mirgor

    Тимошенко:Я готова перейти обговорення кожного пункту угоди(л)

    ...я залишаю свій підпис під угодою про створення коаліції патріотичних сил, які стояли по один бік барикад під час президентських виборів. Я готова перейти до публічного обговорення кожного пункту угоди, який не влаштовує наших колег з „Нашої України”.

    З вірою, що не все в країні продається -

    Юлія Тимошенко

    http://byut.com.ua/ukr/news-961
  • 2006.02.23 | mirgor

    Онопенко:зі слів Турчинова не слід робити висновок про вихід (л)

    Як відомо, раніше керівник виборчого штабу БЮТ Олександр Турчинов сказав, що БЮТ "не має наміру продовжувати переговори про створення коаліції в майбутній Верховній Раді до виборів" і відмовляється обговорювати інші варіанти договору про коаліцію, крім уже запропонованого блоком.

    Водночас представник БЮТ Василь Онопенко сказав, що зі слів Турчинова не слід робити висновок про вихід БЮТ з переговорного процесу.

    "У політиці нічого не може бути закрито раз і назавжди. Наша головна позиція – не зловживати такими серйозними речами, як створення коаліції. Президент, зрештою, має прийняти ці умови і провести зустріч з учасниками коаліції, у першу чергу тому, що це в інтересах суспільства й України", - стверджує депутат.

    http://pravda.com.ua/news/2006/2/23/39054.htm
  • 2006.02.24 | mirgor

    Томенко: Підписання коаліційної угоди є для нас програмою дія(л)

    «Ми не підемо працювати в уряд, який публічно не визначить чіткі принципи своєї роботи та не гарантує їх виконання», - про це заступник керівника БЮТ Микола Томенко заявив під час зустрічі із журналістами в Харкові.

    «Соціальна справедливість була визначальною в роботі нашого уряду і стане головним принципом діяльності і майбутнього Уряду України, який ми сформуємо. Саме тому підписання коаліційної угоди є для нас насамперед своєрідною програмою дій майбутнього Кабінету Міністрів», підсумував Микола Томенко.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".