МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Офіційний сайт Блоку Олійника та Сироти зазнав атаки хакерів

02/21/2006 | Майдан-ІНФОРМ
На кілька годин було блоковано роботу офіційного веб-порталу Блоку Бориса Олійника та Михайла Сироти. Сайт було атаковано хакерами 21 лютого, у другій половині дня. Це сталося одразу по завершенні веб-конференції лідерів Блоку Бориса Олійника та Андрія Колодюка в „Оглядачі”.

Наразі системні адміністратори Блоку намагаються відновити роботу сайту.

Лідери Блоку Олійника та Сироти вимагають від учасників передвиборчої кампанії вести чесну й відкриту політичну боротьбу зі своїми опонентами. Вона має відповідати законам України й не суперечити політичній моралі. Закликаємо політичні сили не компрометувати Україну нецивілізованим веденням передвиборчої боротьби.

Лідер Блоку Андрій Колодюк зазначив: „Напевно, ті, хто це зробив, не читали програму партії „Інформаційна Україна”. Тому що якби вони читали, то точно знали би, що ми – єдина політична сила, яка відстоює права та інтереси всіх, хто задіяний у сфері інформаційних технологій. Ми мріємо, щоб в Україні ця професія не викликала негативних асоціацій: мовляв, вони тільки сайти ламають. А щоб ці люди могли з гідністю працювати на країну для покращення її іміджу в світі. Вони завжди на передовій, тому ми пропонуємо об’єднуватися заради майбутнього та припинити, нарешті, виконувати „брудні” замовлення. Тим паче, що наша партія знає як себе „захистити”. Єднаймося, бо ми того варті!”

Відповіді

 • 2006.02.22 | webmaster

  Re: Офіційний сайт Блоку Олійника та Сироти зазнав атаки хакерів

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > На кілька годин було блоковано роботу офіційного веб-порталу Блоку Бориса Олійника та Михайла Сироти. Сайт було атаковано хакерами 21 лютого, у другій половині дня.
  > Наразі системні адміністратори Блоку намагаються відновити роботу сайту.
  >

  Цікаво було б знати з яких IP була атака, чи це не ті, що тероризують мій сайт уже близько місяця.
  Було декілька в тому числі і так званих DOS -атак, різке збільшення запитів до сервера, після чого сервер стає недоступним...

  P.S.Якщо на "Майдані" є хто знає детальніше про напад, напишіть мені admin@mirgorod.pl.ua - мені, вони мій сайт не положили, але забрали часу хто знає скільки.
 • 2006.02.22 | webmaster

  Веб-конференції лідерів Блоку Олійника (л)

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > На кілька годин було блоковано роботу офіційного веб-порталу Блоку Бориса Олійника та Михайла Сироти. Сайт було атаковано хакерами 21 лютого, у другій половині дня. Це сталося одразу по завершенні веб-конференції лідерів Блоку Бориса Олійника та Андрія Колодюка в „Оглядачі”.


  10. Игорь П.: Андрей, скажите, что такое проект “Электронное правительство”? С какой целью он создавался?
  Б.І.Олійник та А.В.Колодюк: А.В.К.: Проект «Электронное правительство» - это инициатива, направленная на реформирование государственного управления. На портале «Информационная Украины» мы создали прототип функционирования электронного правительства. Суть заключается в том, что государство оказывает услуги своему населению (т.н. сервисная модель), а информационные технологии являются эффективным инструментом для предоставления таких услуг населению, а также прозрачному управлению государства совместно с общественными организациями и малым и средним бизнесом.

  9. Макс: Я цікавлюся політикою та непогано розбираюся в виборчому законодавстві, однак, мені до цих пір не зрозуміло, за якою формулою будуть розподілятися місця в майбутній Верховній Раді? Чому влада це замовчує, невже вона хоче після голосування 26 березня рахувати так, як їй захочеться?
  Б.І.Олійник та А.В.Колодюк: А.В.К.: В залежності від кількості набраних голосів, які розподіляються по кількості мандатів. Голоси тих партій, які не подолають 3% бар’єр, згідно чинного законодавства, перерозподіляються пропорційно до того результату, які отримали партії, які подолали цей бар’єр. Це що стосується формули до ВР. Що стосується виборів у місцеві ради, там є юридична колізія, яку ми публічно наголосили. На сайті Блоку (www.blok.org.ua) можна детально прочитати, що ця колізія приведе до того, що відсутність такої ж формули може спричинити фальсифікацію виборів під час правильного або неправильного підрахунку голосів. Законодавчо це чітко не визначено.

  4. Владимир из Донецка: Вопрос Андрею Колодюк. После 6000 проголосовавших в электронных выборах новые блоки, Пора и Ваш, занимают 4 и 5 места. Чтобы приблизить результаты реальных выборов к электронным, надо уровень информированности всех избирателей приблизить к уровню Интернетчиков.
  Могли бы Вы организовать предвыборную Акцию - социальный Интернет-пакет с доступом в марте ко всем страничкам по выборной тематике?
  Б.І.Олійник та А.В.Колодюк: А.В.К.: Спасибо за предложение. Мы предложим совместно с общественными организациями (Интернет-ассоциация Украины и др.) реализовать такую акцию на портале www.iu.org.ua)

  3. Станіслав: Питання до обох: В разі проходження ваших блоків, з якими силами ви готові створити коаліцію? Питання до голови ІУ: Ваше ставлення до проекту "Ідеальна країна"? Чи готові Ви допомагати цьому проекту, адже, на мій погляд, ідея Ю.Т. з цим дуже вдала! Дякую! Слава Україні!
  Б.І.Олійник та А.В.Колодюк: Ми готові створювати коаліцію, які стоять на цих позиціях (див. попередню відповідь) та поділяють наші програмні засади.

  А.В.К.: Ми готові підтримувати і проект «Ідеальна Україна», і проект «Інформаційна Україна», і багато інших, які спрямовані на розвиток електронної демократії.

  http://old.obozrevatel.com/ov4/conference.php?id=141
 • 2006.02.23 | mirgor

  Re: Офіційний сайт Блоку Олійника та Сироти зазнав атаки хакерів

  Сегодня все информационное сообщество находится под постоянными угрозами хакерских атак. Особенно страдает от них бизнес, как мелкий, так и крупный. Атаки злоумышленников могут направляться на конкретную компанию, структуру или отдельного человека, имеющего компьютер с выходом в интернет. По мнению IDC, 2005 год был худшим годом для информационной безопасности. Резко возросло распространение «троянцев», вирусов, «червей» и других вредоносных кодов, шпионских программ, спама, хакерских атак. Постоянно увеличивается и уровень кибер-терроризма. На фоне данной угрозы происходит замена систем информирования об атаках на системы их предотвращения — IPS (Intrusion Prevention System).

  Нулевые атаки

  В Украине на первом месте по распространению находятся хакерские атаки, считает Владислав Радыш, менеджер компании Cisco Systems. 2005 год и конец 2004-го были особенно провальными с точки зрения информационной безопасности. По его словам, отечественные сети могут служить полигоном для испытания новых защитных систем. Ведь высокий уровень украинских программистов позволяет писать специальное ПО для нанесения урона конкретным компаниям.

  Сегодня более 40% атак относятся к так называемому нулевому уровню — это воздействие на уязвимости в программном обеспечении. У любого ПО имеются какие-то недоделки, влияющие на безопасность. Но производители до поры до времени об этом не сообщают, пока не создают «заплатки» — коды для устранения уязвимостей. Однако, получив информацию, системные администраторы могут ставить «заплатку» до 3-х месяцев. Современные же средства позволяют создавать атаки нулевого уровня в течение 15-30 минут.

  Для организации защиты используются межсетевые экраны (firewall), программы маршрутизации, фильтры, антивирусное ПО. Все это требует сложного администрирования. Кроме того, отдельные компоненты, выпущенные разными производителями, могут не совсем сочетаться между собой. Они требуют принятия точечных решений для конфигурации и мониторинга. Теперь же есть возможность внедрить принципиально новое решение, а именно — набор приложений для управления безопасностью, создающий более совершенную среду для управления и реализации общесистемной политики безопасности. Специалисты компании Cisco Systems заявляют, что это первое в мире полностью автоматическое решение. В Украине Security Management Suite было представлено одновременно с другими странами, что подтверждает важность нашего рынка для внедрения передовых технологий.

  http://gazetaua.com/ru/6/2052/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua