МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А він до противного правий.

02/22/2006 | Людмила Коваль
"Я активно брав участь у підтримці "помаранчевої революції" і не збираюся свою активність знижувати. Я також буду підтримувати чинну в Україні владу. Хоча вважаю, що робити це стає усе складніше – тому що ця влада виявилася абсолютно безхребетною. Абсолютно безвідповідальною, я б сказав", - сказав Березовський в інтерв'ю "Главреду".

"У мене немає сумнівів у бажанні цієї влади побудувати демократичну Україну. Але те, як вона це робить, просто не підлягає опису... Українська влада робить колосальну помилку, підриваючи величезний потенціал довіри, отриманий нею на Майдані", - додав він.

Березовський також не виключив можливість "політичного реваншу" старої влади.

"Реванш політичний я не виключаю, оскільки Ющенко і його команда демонструють повну імпотентність. Більше того – вони багато в чому повторили минулу владу. За корупцією, за бажанням миттєво скористатися плодами влади, а найголовніше, за нездатністю сформулювати стратегію розвитку України", - сказав він.

Водночас Березовський вважає, що в Ющенка "навіть сьогодні є стовідсотковий шанс виграти парламентські вибори".

За його словами, для цього президентові слід "почати не на словах, а на ділі виконувати обіцянки, дані на Майдані".

Відповідаючи на питання, хто винен у розколі "помаранчевої" команди, Березовський сказав:

"І Ющенко, і Тимошенко однаково відповідальні за всі події, що відбулися і на Майдані, і після. Обоє вони несуть історичну відповідальність. Обоє вони однаково винні в тому, що обдурили, власне кажучи, Майдан. І говорити про те, чи краща Юля-прем'єр, або прем'єр-ставленик Ющенка, дуже складно".

За словами Березовського, Ющенко – "значно більший демократ, ніж Юлія Тимошенко".

"Водночас, Юлія Тимошенко значно більш вольова людина, ніж Ющенко. Саме тому вони так добре доповнювали один одного, саме тому розпад їхнього тандема – трагедія для українського народу", - сказав він.

Бізнесмен зазначив, що проблема Ющенка і Тимошенко – у тому, що "дрібні люди поруч, а іноді – і дріб'язковість самих лідерів".

На питання, чи має він на увазі екс-міністра з надзвичайних ситуацій Давида Жванію, близького до Ющенка, і екс-голову СБУ Олександра Турчинова, близького до Тимошенко, Березовський відповів:

"Безумовно! Тобто, дрібні люди, тобто – дрібні політики. Я до політиків відношу це визначення. Я, наприклад, з повагою ставлюся до Турчинова. Але як політик він дрібнуватий, так? А Жванія, на жаль, взагалі не політик, а інтриган, на мій погляд".

Українська правда

Відповіді

 • 2006.02.22 | Боррачо

  Про Жванію Абрамич "со знанієм дєла" каже (-)

 • 2006.02.22 | IgorKko

  А він сам що робив цілий рік,

  Герцен новоявлений? Цілий рік для нього головними були власні меркантильні інтереси. Заради їх задоволення він сам поставив на розкол, і немало постарався. А коли одна й та ж особа в надцятий раз виставила його лохом, він раптом прозрів, мудрого з себе корчить...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.23 | QuasiGiraffe

   А він і не повинен був нічого робити

   IgorKko пише:
   > Герцен новоявлений? Цілий рік для нього головними були власні меркантильні інтереси. Заради їх задоволення він сам поставив на розкол, і немало постарався. А коли одна й та ж особа в надцятий раз виставила його лохом, він раптом прозрів, мудрого з себе корчить...

   А хто очікував, що він патріот України? І хто це його виставив лохом? Здається, такий ще не народився. Він робив, що йому було вигідно - працював проти Путіна. І навіть, якщо на сто десять відсотків знав, на кого ставить і що буде далі, все одно іншого виходу не було.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.23 | IgorKko

    От-от, краще б взагалі не пхався

    > А хто очікував, що він патріот України?

    Хіба я про це писав? Він в черговий раз виявився нікудишнім стратегом. А інстинкт наживи взагалі звів його до рівня бика на арені.

    > І хто це його виставив лохом?

    Юля, звичайно. Молодець, так йому і треба. :)

    > Здається, такий ще не народився.

    :D
 • 2006.02.23 | Сергій Кабуд

  я вчора розмовляв з харошою знайомою

  і на ту ж саму тему. Тіж висновки, особливо про 50на50 відповідальності Юта Ю за ситуацію.

  Моя пропозиція-

  не давайте свій голос на виборах до ВР їм, дайте соціалістам Мороза.

  Теж не цукор, але ЮтаЮ мають заплатити хоч так за свою недолугість.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.23 | samopal

   Хороші розмови

   Сергій Кабуд пише:
   "Теж не цукор, але ЮтаЮ мають заплатити хоч так за свою недолугість".

   A от якраз і "цукор". Пам'ятаєте боротьбу соцБаранівсбкого за "атєчєствєннава праізвадітєля"? А "цукрову кризу"? А тепер, значить ніякої кризи. І шось тихенько-тихенько про здобутки нащих атєчєствєнних кармільцев... Зате про коаліцію - на всю "глотку". Як козел у воду...

   І Яценюк раптом перейшов на гнівно засуджені юлєподібні "валюнтарістскіє мєтади". Про якихось цукрових сімей заговорив... Про кого б це? І як вам ціни на цукор? Адже ж у вітчизняних саме "патока"... Чи тепер все валитимуть на газ. А то чия робота? Гаавая прінцесса ап'ять тут как тут... Нєхвіг пхати социків. Вони, принаймні, не кращі. Нєхвіг також займатись "зрівнялівкою" помаранчевою відповідальності. А де були ці крики про рівність, коли ЮТ звільняли з посади? Тоді ЮТ прирівняли до Жванії та Поросенка, а тепер пхають на один рівень з Єхануром та МакЛаудом... А от відповідальність чомусь спільна - "ЮтаЮ". А за що відпоаідати ЮТ. За те, що її від усього відсторонили? Чи за те, що в її інтереси не входило лизання Ю і толєрантнає атнашеніє до К, вуха котрого стирчать за усім ции як Геркулксові стовби...
   А тепер Плющ виплив. Герой акції Україна без Кучми. У дуеті з Ю...
   А хто заважав Костенку хоча б "рухи" об'єднати? Заради неньки України. Патріатізьм? А тепер за них голосувати. Чиї голоси вони хочуть забрати - Вєтрєнка, Янукоічя чи мо' Кравчука? А поняття "бар'єр" вони правильно розуміють?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.23 | Сергій Кабуд

    блін, мені вони усі по великому рахунку огидні ці постаті

    але маємо якусь блін реалістичну стратегію хоч спробувати придумати.

    Значить я так собі це бачу:

    1.Ющ(ну і відповідно його партія) - він в принципі симпатичний чувачок, але як президент ну ніфіга обіцяного не зробив, а саме він найбільш відповідальний. То лише за це йденахрін. Серед незробив- головне шо не закрив людей, які можуть і успішно намагаються просто знищити Неньку. Без перебільшень. Ющ і його кодла- йде нахрін.

    2.Юля. Значно меньше відповідальності бо не при владі і взагалі була другою фігурою. Але ж блін кого воно тягне в ВР? Шо це за люди навколо неї?
    оте чмо шо пояснювало про дві кулі Кравченка-??-
    хай він помресам. І там ще щось було- а ну, СБУ, всілякі цікаві невпускання будистів в країну, але то дрібниці. Не було кримінальних справ підготовлено проти купи сволочів. Про це дуже влучно сказав Луценко. Турчинов мав повноваження розправитися з низкою кучманоїдів самим кривавим способом-
    арешт, слідство, суд, тюрма, може і назавжди.
    цей фраєр в неї головний))ха))
    Юля йде нахрін- ну чесне слово, задовбали інтригани. Воно ж все шо не каже бреше, хоч воно може і правда, але каже не для діла, а для маніпуляції телеглядачами. Хай йдена.

    3.Мороз. Ну тут все є що Ви написали канєшно, але відповідальності меньше, хоч Луценко і міністр який відмовився переслідувати бандитів, але відповідальність його міністерства меньша ніж в прокуратури скажімо. І вони хоча б підтримують ідею відкриття справи саме по кучмі, ну і Гонгадзе та Мельниченко. Хоча це все теж може бути піар і ніфіга не будуть робити, але поки що вони заслуговують ще на якусь довіру, а більше нікого нема.

    Нема- це якщо консервативно оцінити проходимість партій.

    Але можна піти шляхом романтики і проголосувати за Блок Сироти чи за Зінченка.

    А насправді треба було все зробити шоб голосувати за шось подібне:

    http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_arch2005&trs=-1&key=1134108843
  • 2006.02.23 | SpokusXalepniy

   ...а результатов так и не видно.

   Сергій Кабуд пише:
   > Моя пропозиція- не давайте свій голос на виборах до ВР їм, дайте соціалістам Мороза.
   > Теж не цукор, але ЮтаЮ мають заплатити хоч так за свою недолугість.

   Тот, кто за социалистов вполне может и должен отдать свой голос Морозу. Это нормально.
   Но голосовать за Мороза только из-за того, чтобы наказать ЮтаЮ... Это ни в какие ворота не лезет - назло маме нос отморожу.

   P.S.
   Говорить об одинаковой ответственности президента и премьера, назначенным им же... да к тому же ещё с навязанной (повешенной на шею премьера) командой... это уже ва-а-абще! Не могу подобрать слова. Может кто знает?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.23 | Сергій Кабуд

    розрахунок не на тому базований

    а на тому що треба провести більше помаранчових,
    треба впливати на Ющенка і Юлю шоб працювали на Україну а не на себе так цинічно іце виглядає як оптимальна стратегія з найбільшою віддачею

    Вибір(консервативний)- лише 3 партії.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua