МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

За рішенням ЦВК Каськів більше не недоучка.

02/22/2006 | Людмила Коваль
20 лютого 2006 року №656

Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 4 січня 2006 року № 34 „Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку “Громадянського блоку ПОРА–ПРП”

До Центральної виборчої комісії надійшла заява кандидата в народні депутати України Каськіва Владислава Володимировича, включеного до виборчого списку “Громадянського блоку ПОРА–ПРП” під № 3, з проханням внести зміни до відомостей про його освіту у зв’язку з отриманням ним 6 лютого 2006 року диплома про вищу освіту, а також додані до заяви документи.

Розглянувши зазначені матеріали, керуючись статтями 12, 13, 15 Закону України “Про Центральну виборчу комісію”, Центральна виборча комісія постановляє:

1. Внести зміни до додатка 1 до постанови Центральної виборчої комісії від 4 січня 2006 року № 34 „Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку “Громадянського блоку ПОРА–ПРП” у частині зазначення відомостей про освіту кандидата в народні депутати України Каськіва В.В., включеного до виборчого списку “Громадянського блоку ПОРА–ПРП” під № 3, замінивши слова „освіта середня” словами „освіта вища”.

2. Копію цієї постанови видати представнику “Громадянського блоку ПОРА–ПРП” у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

3. Оприлюднити цю постанову в газетах “Голос України” та “Урядовий кур’єр”.

Голова Центральної виборчої комісії Я. ДАВИДОВИЧ

Відповіді

 • 2006.02.22 | Боррачо

  Пізно вс..вся (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.22 | Людмила Коваль

   Re: Пізно вс..вся (-)

   А Вам не цікаво звідки узявся диплом про вищу освіту?
   Адже якби Каськів на час подання відомостей про себе до ЦВК вчився у вузі, то у даних про освіту мав міститись запис "незакінчена вища освіта". Натомість в анкеті було зазначено, що Каськів має середню освіту.
   У який це вуз можна поступити в січні і закінчити в лютому?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.22 | afterstep

    любий на львівщині ;) (-)

   • 2006.02.22 | Volodymir

    Re: Пізно вс..вся (-)

    Каськів хай робе як йому завгодно. Бо не Юпітер.
    Але якщо таки любити правду - де ви бачили зараз незакінчену вищу (візміть академдовідку про 4,5 років старого зразка, та спробуйте записатися незакінчену вищу - як я люблю вас усілякі знавці документообігу), та і десь там на другій сторінці щось про навчання у педагогічному вузі. От у мене фізмат. кандидатьсська, а іноді пишу що бакалавр, щоб не було оверскілінгу. а хтось пишеться професором - то є краще.
    Та і нецікаво якось - то вам радник без вищої освіти не те, то вам кандидат педагог історик не так пісяє. Думаю, то вже мало кого довбає, а Кличку приємно.
 • 2006.02.22 | IgorKko

  У мене з'явилися б ознаки поваги до нього,

  якби він не влаштував собі цей "диплом" ad hoc.
  Дурень, як і передбачалося.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua