МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко вважає, що угода Тимошенко не має майбутнього "/"

02/22/2006 | mirgor
Президент України Віктор ЮЩЕНКО переконаний, що у варіанта угоди про Коаліцію демократичних сил, який вчора підписала лідер БЮТ Юлія ТИМОШЕНКО, немає майбутнього .Як передає кореспондент УНІАН, про це В.ЮЩЕНКО заявив сьогодні після завершення презентації проекту «Мистецький арсенал», у Києві, відповідаючи на запитання УНІАН.

«Та ніякої долі у такого документу не буде, я переконаний», - сказав В.ЮЩЕНКО, наголосивши: «Я думаю, що не з цього треба починати. Або робити піар, підписувати односторонні документи і далі не турбуватися – яка їх доля буде».

В.ЮЩЕНКО зазначив, що, на його погляд, одностороннє підписання подібних документів до певної міри ображає всіх потенційних учасників, які прагнули створити коаліцію. «Очевидно, тема коаліції виглядає складно, для деяких учасників – просто спекулятивно», - сказав В.ЮЩЕНКО, підкресливши, що «тема порозуміння ніколи не може починатися з одностороннього кроку, який не враховує позицію інших учасників коаліції».

При цьому Президент підкреслив, що він не є учасником жодних угод, що стосуються березневих парламентських виборів.

Окремо В.ЮЩЕНКО звернувся до журналістів із проханням надавати виборцям повну інформацію як про політичні партії і блоки в цілому, так і зокрема про конкретних кандидатів в депутати з приводу того, «хто є хто в Україні, які ці політичні сили, що несуть порозуміння і консолідацію, а які - несуть авантюризм, несли і завжди будуть стояти на цій позиції».

«Мені набридло жити у системі, коли ряд політичних сил до цього досить серйозно перейшли ту лінію, яка зветься «солідарна політична робота на Україну», - сказав В.ЮЩЕНКО.

Він висловив бажання, щоб повідомлення ЗМІ, особливо, у цей важливий передвиборчий час «не були спекулятивними».

«Якщо ви бачите зло, якщо ви бачити нещирість, якщо ви бачите подвійні стандарти, на мій погляд, це ваш обов’язок говорити про це нації, а не підігрувати тому чи іншому сценарію», - наголосив В.ЮЩЕНКО, звертаючись до представників ЗМІ.

В той же час В.ЮЩЕНКО висловив переконання, що рано чи пізно парламент прийде до політичної консолідації. «Це буде орган, в якому, як правило, будуть працювати дві або ще декілька політичних сил, які будуть грунтувати парламент у своїй коаліції, і на базі цієї коаліції буде формуватися стабільний уряд», - сказав він.

Як повідомляв УНІАН, 21 лютого Ю.ТИМОШЕНКО в односторонньому порядку підписала Угоду про створення Коаліції демократичних сил України. Текст угоди від БЮТ направлений Президенту України Віктору ЮЩЕНКУ, першому номеру виборчого списку „Нашої України” Юрію ЄХАНУРОВУ, голові Соціалістичної партії України Олександру МОРОЗУ.

Документ, підписаний Ю.ТИМОШЕНКО, зокрема, передбачає денонсацію угоди про умови постачання газу в Україну від 4 січня 2006 року і притягнення до відповідальності урядовців, які її укладали; денонсацію контракту, укладеного українським державним підприємством „Енергоатом”, про будівництво на території України сховища для ядерних відходів” і зобов’язання учасників угоди не створювати коаліцій у Верховній Раді нового скликання з Партією регіонів ЯНУКОВИЧА.

UNIAN

Відповіді

 • 2006.02.23 | mirgor

  Ющенко рано чи пізно зустрінеться з Тимошенко"/"

  www.ПРАВДА.com.ua, 23.02.2006, 09:10

  Керівник виборчої кампанії блоку "Наша Україна" Роман Безсмертний ініціює зустріч президента Віктора Ющенка з учасниками "помаранчевої" коаліції.

  Як повідомила "Делу" керівник інформаційного департаменту "Нашої України" Тетяна Мокріді, точна дата зустрічі поки невідома.

  Тим часом, прес-секретар президента Ірина Геращенко сказала, що зустріч президента з учасниками коаліції неможлива доти, поки самі учасники не домовляться між собою.

  "Коли члени коаліції домовляться, можна буде говорити про зустріч за участю президента в будь-якому форматі", - заявила Геращенко.

  Як відомо, раніше керівник виборчого штабу БЮТ Олександр Турчинов сказав, що БЮТ "не має наміру продовжувати переговори про створення коаліції в майбутній Верховній Раді до виборів" і відмовляється обговорювати інші варіанти договору про коаліцію, крім уже запропонованого блоком.

  У варіанті угоди, запропонованому Тимошенко, ключовими пунктами є повернення до реприватизації і денонсація газового договору.

  Водночас представник БЮТ Василь Онопенко сказав, що зі слів Турчинова не слід робити висновок про вихід БЮТ з переговорного процесу.

  "У політиці нічого не може бути закрито раз і назавжди. Наша головна позиція – не зловживати такими серйозними речами, як створення коаліції. Президент, зрештою, має прийняти ці умови і провести зустріч з учасниками коаліції, у першу чергу тому, що це в інтересах суспільства й України", - стверджує депутат.
 • 2006.02.23 | пан Roller

  Re: Ну и что? Мы выбираем партии, а не блоки.(-)

 • 2006.02.23 | Майдан

  Хороша цитата про журналістів

  «Якщо ви бачите зло, якщо ви бачити нещирість, якщо ви бачите подвійні стандарти, на мій погляд, це ваш обов’язок говорити про це нації, а не підігрувати тому чи іншому сценарію», - наголосив В.ЮЩЕНКО, звертаючись до представників ЗМІ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.23 | mirgor

   Дійсно хороша (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua