МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відкритий лист до Юлії Володимирівни Тимошенко

02/22/2006 | Член партії "Батьківщина"
Відкритий лист до Юлії Володимирівни Тимошенко від члена партії „Батьківщина”

Шановна пані Юлія!

Я є палким Вашим прихильником як політика і державного діяча.
З першого дня приймав участь у Помаранчевій революції. Під час поїздки на Донбас на 3-й тур виборів познайомився з активістами ВО „Батьківщина” і після приїзду вступив в партію.

Зробив це, тому що ідеологією партії був патріотизм, а більшість активістів партії були люди рішучі і самовіддані. Ми з Вами знаємо, що саме такі люди, які діяли, а не просто „стояли на Майдані” і привели революцію до перемоги. Саме такі люди приймали участь в акціях „Україна без Кучми” і „Повстань, Україно”. Саме такі люди не дали Кучмі запроторити Вас до в”язниці.

Але, на жаль, останнім часом в нашій з Вами партії відбуваються незрозумілі для мене ( і десятків тисяч таких як я) речі.

Перше: я, як і більшість однопартійців, просто шокований списком кандидатів від БЮТ у Верховну Раду.

По порядку списку:
10. Суслов. Не член партії. Незрозуміло, що ця людина зробила для партії. Презентується як наймолодший мер. Чи відомо Вам, що його батько – найбагатша людина його міста? І то ж треба такий збіг обставин – саме його син став мером! Мабуть, випадково. Пропозиція – включити до списку ще й найстаршого мера, а також найвищого і найнижчого.
25. Кожем”якін. Не член партії. Попав в список тільки тому, що був радником Турчинова?
27. Губський. Навіть полінувався, як брати Буряки (37 і 69 номери в списку) вступити терміново до партії. Ви думаєте, він уже перевиховався?
41. Васадзе. Не член партії. Директор АвтоЗАЗу. Чи не краще було б, якби він займався виробництвом українських автомобілів? До речі – він сам на яких їздить?
42. Данілов. Не член партії. Своя людина перевертня-Бродського.
43. Фельдман. Видний діяч сіоністських організацій України. Чи може бути сіоніст патріотом України? А чому Рабіновича з Пінчуком також не включили?
45. Баграєв. Ще один вірний кучміст.
47. Сігал. Не член партії.
55. Шепелєв. Не член партії.
62. Жеваго. Не член партії. Це не той, що в книжці, це - справжній. Кучміст.
63. Вершиніна. Не член партії.
66. Портнов. Не член партії.
68. Єдін. Не член партії.
71. Крючков. Не член партії. Безробітний. Нічого собі! І для партії нічого не зробив і не бізнесмен і не працює ніде! Він у нас як представник безробітних? Так давайте ще включимо в партію бомжа якого-небудь як представника бездомних?
73. Лєбєдєв. Не член партії.
74. Абдуллін. Його подільника – Бакая не хочете включить?
78. Рибаков. Не член партії. Помічник народного депутата. Якого?
91. Шаманов. Не член партії. Президент федерації дзюдо. Що він такого зробив, що збирається заховатись за депутатською недоторканісю?
148. (непрохідний, але все ж) Мокроусов. Не член партії. Попитайте у мешканців Троєщини, скільки він накрав і який творив „беспредєл” під час свого керування Деснянським районом.

Отже ці люди в списках є, а ті, хто підтримував Вас у найтяжчий час, хто відсидів у в’язниці за участь в „Україні буз Кучми” і „Повстань, Україно” витиснені на узбіччя або в самий кінець списку.


Друге: по якому праву Бродський, який ще недавно очолював партію „Яблуко”, яка проголошувала ліберальну ідеологію, а в дійсності була створена як відділ СДПУ(о) зараз займає посаду Вашого заступника? Чи ми, рядові члени, його вибирали? Чи ми голосували взагалі за його прийом в партію? Хто він такий, що вже проголошує себе лідером майбутньої фракції БЮТ в Київраді? Чому він написавши заяву про вихід з партії чрез 2 тижні „відкликав” цю заяву? І як після такого його можливо було прийняти? ХТО примав про це рішення?

З огляду на те, що Ви навіть не знали (судячи з Вашої відповіді на прес-конференції), що у Нашому з Вами передвиборчому списку до Верховної Ради є такий „кандидат” як Жеваго, то напрошується висновок, що ці списки складали не Ви і не З`їзд, а Ваші „любі друзі”, в числі яких і Бродський, і які заважають Вам бачити справжню дійсність.
Так, на жаль, у Вас теж з`явились „любі друзі”, хоч Ви так критикуєте ( і правильно робите) їх наявність у Президента.

Третє: я і тисячі інших активістів партії ВО”Батьківщина” вступали в партію, тому що вона мала партіотичну ідеологію. І саме патріотичний дух дозволив нам отримати перемогу під час революції. Цитую із офіційного сайту БЮТ : ”Батьківщина” – всенародна, патріотична, центристська партія нової суспільної ідеології, що органічно поєднує соціальну солідарність із захистом індивідуальних прав і свобод людини.”

Останнім же часом про патріотизм – навіть мови немає. Натомість вустами „любих друзів” Фельдмана і Бродського проголошується, що наша ідеологія вже – „солідаризм”.
Що це таке? Партія змінює ідеологію навіть не обговоривши це питання? Просто поставили рядових членів перед фактом?

Так можливо було б зробити, аби ми були простою біомасою, болотом. Але ж, шановна пані Юліє, ми не такі!

Чи знаєте Ви, що саме через три вишеприведені причини наш блок реально втрачає сотні тисяч голосів потенційних виборців? І це не давлячись на те що Ви особисто ведете активну виборчу кампанію! Чи може Ваші „любі друзі” не допускають цю інформацію до Вас?

Адже вони все одно попадуть до парламенту, тому що в прохідній частині списку.
А чи знаєте Ви, що 25 відсотків виборців не можуть визначитись зі своїм вибором саме тому що не хочуть голосувати за кучмістів або неоолігархів-перевертнів які попали в списки найбільших „помаранчевих” блоків і партій: БЮТ, НСНУ і Соцпартії?
Я скажу навіть більше – БІЛЬШІСТЬ членів нашої з Вами партії зараз сумнівається в своєму виборі!

Тобто наш блок може не отримати навіть тих 15%, що показують соцопитування. Ми можемо отримати „ефект виборів 2002 року” тільки зі знаком „мінус”!

Але, я вважаю, що саме результат в 7-8 відсотків, був би найкращим як для Вас особисто, так і для нашої партії, як це не парадоксально звучить. Здивовані?

А справа в тому, що при такому результаті в парламент пройдуть не більше 40 чоловік. Тобто, не пройде більша частина найбільш одіозних фігур і Ваших „любих друзів”.
Фракція в парламенті стане невеликою, але згуртованою силою, патріотизм відродиться, бо більшість „солідаристів” не будуть мати впливу!

Отже, я, як член партії ВО ”Батьківщина”, як виборець і як громаданин України, ВИМАГАЮ (саме вимагаю, а не прошу, бо зараз мій і мільйонів виборців зоряний час, коли ми диктуємо умови політикам, бо ми можемо віддати або не віддати свої голоси, можемо дати або забрати у політиків право бути при владі, зараз ми диктуємо вам свою волю, а не навпаки!):

1. Виключити вищевказаних осіб зі списку Нашого з Вами блоку.
2. Виключити із списків кандидатів у депутати районних, міських і обласних рад всіх нечленів партій, які входять до БЮТ, а також всіх членів партії, які вступили в партії після 2004 року.

Ці перші два пункти, до речі, будуть просто виконанням Ваших же обіцянок.

3. Виключити Бродського, як провокатора і зрадника. Чи Ви ще не забули, що це саме він був одним із найзапекліших ворогів уряду Ющенка-Тимошенко? А хто йому дозволив обливати брудом наших союзників з НСНУ?
4. Підтвердити на найвищому рівні, що саме партіотизм являється нашою ідеологією, бо ми вступали саме в патріотичну партію, а не в „солідаристську” організацію.


Якщо ж Ви не виконаєте цих умов, то я і мільйони Ваших прихильників знайдемо правильне застосування і нашої енергії і наших голосів на виборах. Бо є і Український Народний Блок Костенка і Плюща, є Всеукраїнське об’єднання „Свобода” Олега Тягнибока, є Пора-ПРП врешті-решт. І ці партії і блоки, якщо ми за них проголосуємо, якщо вони стануть „точками кристалізації” голосів незадоволених виборців обов’язково пройдуть в парламент. І обов’язково утворять коаліцію з патріотичною частиною БЮТ. І потім, маю надію, ця коаліція вибере Вас прем’єр-міністром України. Тому що, вважаю, що Ви були найкращим прем’єр-міністром за всю сучасну історію України.

Я не підписуюсь своїм ім’ям, тому що мені не потрібна дешева скандальна популярність, а також ще не все втрачено в НАШІЙ партії, а також тому, що думки і бажання, викладені вище належать мільйонам Ваших прихильників, а не тільки мені.

Для того ж, щоб цей лист надійшов до Вас, незважаючи на інформаційну блокаду Ваших „любих друзів” я прийняв рішення розповсюджувати його через всі можливі канали – інтернет, ЗМІ, знайомих, у вигляді роздрукованих на принтері листівок… З кожним днем все більше і масовіше. До тих пір, поки не побачу реальних дій по вирішенню вищезгаданих проблем.

Член партії „Батьківщина”

Відповіді

 • 2006.02.22 | безпартийна

  Re: Відкритий лист до Юлії Володимирівни Тимошенко

  Молодець! Такі б листи до президента (Нашої України)
  Нажаль глени партії завжди ш списку далеко від верхів а верхи це ті хто на лекції неходив а з пелюшок знав що буде політиком!!!!!!!!!!!!!
 • 2006.02.22 | пан Roller

  Партийный, а не напомните ли вы семь пуктов обещаний Тимошенко.
  Партийный, а не напомните ли вы семь пуктов обещаний Тимошенко.

  Вы, как член партии Батькивщина, должны их знать на зубок, как заповеди. Ведь по их выполнению мы будем понимать решение о продлении ваших депутатских полномочий.

  Хотелось бы услышать отчет о проделанной работе. И итоги по выполнению предвыборных обещаний. У нас память хорошая.


  Они были опубликованы в газете "Слово Батькивщины" в канун прошлых выборов в ВР. Помните ли вы обещания своего лидера Юли. Не обманула ли она нас, ее выборцев? А может решила, что мы забудем за четыре года. Так мы не забыли. И все у нее для выполнения было, и даже пост премьера. И поддержка в ВР.

  И как вы оцениваете состояние их выполнения.

  Особенно пункт шесть, подробнее.

  А может вы не знаете, про их существование? Ведь вы ничего не говорите об этом важном моменте. А то оранжевая революция запудрила всем мозги, до выполнения ли обещаний было Тимошенко?

  Хотелось бы послушать ваш ее, отчет о проделанной работе, по всем пунктам подробно. Что выполнено?

  Brdgs
 • 2006.02.22 | Нестор

  Не член партії "Батьківщина"

  Всі ці крокодилячі сльози свідчать, що ніякий ти не член, а так лизун задниць "любих друзів".

  Задовбали вже з своїми відкритими листами всілякі члени. У Львові люди Димінського істерику закатували, то потім есдепеушний "Крок" плакався, що не взяли і все це від імені так званих членів, які не могли перенести віддаленість від корита та перехід в опозицію і тут же чкурнули в несуни.

  Не подобається щось вали до несунів і там сиди поряд з Швецем, Порошенком, Безсмертним, Мартиненком, Жванією, Червонцем, Заплатинським, Майком, Гурєєвим, Веретенніковим, Довгими, Горошкевичем, Солошенком і багатьма іншими кучмістами.
 • 2006.02.22 | Englishman

  Re: Відкритий лист до Юлії Володимирівни Тимошенко

  Smishni pretenziji. V osnovnomu zvodjat'sja do togo, scho htos' ne je "chlenom partiji". Do rechi, v parlament jde ne partija Bat'kivschyna, a blok Tymoshenko. Schodo vymog, to navrjad chy odyn chlen moje dyktuvaty svoji umovy vsim tym, hto progolosuvav same za takyj spysok na zjizdi BYUTu.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.22 | ГРАД

   А мені іншим разом жаль Тимошенко !

   Її обов"язково "продадуть" ті самі що зараз у її оточенні. Або спробують зробити національну героїню (посмертно).
   А вона була реальним претендентом на статус "совісті нації" - це без перебільшення.
   Я знаю, що дехто відчув величезне полегшення, коли вона пішла у прем"єри замість того, щоб залишитись у Верховній Раді, де мала стати лідером більшості.
   Уявіть собі на хвилинку, який би рейтинг зараз мала БЮТ в цьому разі?
   Не хочется думати, що для ЮВТ все втрачено,але... скоріше за все Прем"єром або Президентом їй вже не бути.
   Щоб таке могло статись, потрібні радикальні, продумані нестандартні дії та рішення із її боку.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.23 | mirgor

    Її обов"язково "продадуть" ті самі що зараз у її оточенні

    ГРАД пише:
    > Її обов"язково "продадуть" ті самі що зараз у її оточенні. Або спробують зробити національну героїню (посмертно).
    > А вона була реальним претендентом на статус "совісті нації" - це без перебільшення.
    > Я знаю, що дехто відчув величезне полегшення, коли вона пішла у прем"єри замість того, щоб залишитись у Верховній Раді, де мала стати лідером більшості.
    > Уявіть собі на хвилинку, який би рейтинг зараз мала БЮТ в цьому разі?
    > Не хочется думати, що для ЮВТ все втрачено,але... скоріше за все Прем"єром або Президентом їй вже не бути.

    Я згоден, це заслуга таких, як пастор Турчинов та нових бютівців Губський, Фельдман і так далі...
  • 2006.02.23 | Арій

   Re: Відкритий лист до Юлії Володимирівни Тимошенко

   Блок БЮТ був створений Батьківщиною і УСДП, також частиною партії "Собор". Фізичні особи не повинні входити в блок.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.23 | Englishman

    Re: Відкритий лист до Юлії Володимирівни Тимошенко

    Арій пише:
    > Блок БЮТ був створений Батьківщиною і УСДП, також частиною партії "Собор". Фізичні особи не повинні входити в блок.


    хто це сказав?
  • 2006.02.23 | tomcat

   Vam iz England zvichaino krasche vidno hto ye hto v Ukraine (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.23 | Englishman

    UVMOD- особистий наїзд, офтопік (-)

  • 2006.02.24 | Gunslinger

   Re: Відкритий лист до Юлії Володимирівни Тимошенко

   Englishman пише:
   > Smishni pretenziji. V osnovnomu zvodjat'sja do togo, scho htos' ne je "chlenom partiji". Do rechi, v parlament jde ne partija Bat'kivschyna, a blok Tymoshenko. Schodo vymog, to navrjad chy odyn chlen moje dyktuvaty svoji umovy vsim tym, hto progolosuvav same za takyj spysok na zjizdi BYUTu.

   Нічого смішного.
   Така думка- у дуже багатьох членів і колишніх членів партії.

   Це- спроба очистити власні ряди.
   І прикро, що НСНУ тим, наприклад, не займається.

   А щодо смішного - почитайте ще книжку Чобота.
   Юлефілам присвячується.
 • 2006.02.22 | Костя Порох

  Задовбали вже

  "Чи може бути сіоніст патріотом України?"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.23 | Мірко

   Re: Задовбали вже

   Жид може, а сіоніст ні. Бо сіоніст це патріот іншої держави. Так само як бандерівець не буде патріотом, скажім, Франції.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.23 | Сергій Кабуд

    не думаю що це так завжди

    це так було б якби Франція воювала з Україною

    а от бути патріотом США і України одночасово- це реальність.

    Бо США мають певну місію в світі- захист і поширення свободи і демократії, що не кажіть а це і є їх національна ідея і вона успішна.

    Тому бандерівець може бути і за Україну і за США

    лише у разі виникнення конфлікту між сша т Україною може бути інакше, але це настільки маловирогідно, що практично неможливо.

    Демократична незалежна Україна насправді є позитивом для всіх демократичних сил світу. Ми це розуміємо.
 • 2006.02.24 | Patriot

  Re: Відкритий лист до Юлії Володимирівни Тимошенко

  Ну Вы и наивный человек,член партии "Батькивщина"!!! Удручает то, что народ наш до такой степени доверчив - верит этой авантюристке.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua