МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Усьо будєт ДОНБАСС!"

02/22/2006 | Майдан-ІНФОРМ
12.02.06 - м. Кіровське : напад на агітаційний намет. Близько 15 молодих людей з відеокамерою почали в образливій формі погрожувати 2 жінкам-агітатором. Жінкам вдалося протистояти молодикам . Викликано міліцію, нападників затримано.

15.02.06 – г.Горлівка: жорстоко побито агітаторів, перевернуто агітаційний намет.

17.02.06 - г.Макіївка: мікроавтобус «Газель», в якому знаходились агітатори «Нашої України», 4 молодика закидали камінням, нецензурно висловлюючись на адресу «Нашої України”.

17.02.06 – Київский район Донецька: агітаційний намет закидали камінням діти 12-13 років, як потім з’ясувалося, – учні розташованої поблизу школи.

17.02.06 – Куйбишівський район Донецька : агітатора спустили по сходах. На нього накинуся нетверезий чоловік .

18.02.06 - Кіровський район Донецька: спроба перевернути агітаційний намет представниками блоку Вітренко та Партії регіонів.

18.02.06 – Вугледар : спроба задушити дівчину-агітатора її ж помаранчевим шарфом. Під час агіткампанії “Від дверей до дверей”, чоловіки віком до 35 років, перестрівши жінок-агітаторів на сходах, нецензурно висловлюючись , одну з них мало не задушили шарфом.

19.02.06 – г. Харцизськ: перевернутий агітнамет. Проти нього було встановлено агітнамет блоку Вітренко, звідки в мегафон постйіно лунали образливі слова. Двоє молодиків попросили забратися агітаторів “Нашої України”, після чого викликали “на розмову” за палатку одного з них , де побили та розірвали верхній одяг.

19.02.06 – г.Авдєєвка: жорстоке побиття агітатора. Хлопцеві зламано носа та зламано пальці.

19.02.06 – Ворошилівский район Донецька: побили жінку і розірвали їй рот тільки за те, що та взяла агітматеріал “Нашої України” в помаранчевій палатці. Це сталося на центральній площі ім.Леніна , де неподалік в приміщенні театру проходила зустріч Рената Ахметова з виборцями .

19.02.06 – Ворошилівский район Донецька: Спроба розламати агітнамет , що знаходиться біля “Донгорбанку”.

19.02.06 –– Ворошиловский район Донецька: Напад на агітнамет біля Критого ринку.

20.02.06 – Калінінський район Донецька, 14.50 - жорстоке побиття агітатора. У під’їзді на сходах спочатку зловмисники подали руку дівчатам-агітаторами, після чого побили хлопця , який був з ними.

20.0206 - г.Макіївка: спроба ошпарити кип’ятком агітатора. На щастя, йому вдалося врятуватися. Інцидент трапився під час агіткампанії “Від дверей до дверей”.

Відповіді

 • 2006.02.22 | Арій

  Re: "Усьо будєт ДОНБАСС!"

  До пана Луценка: чи буде донецька міліція людей захищать?
 • 2006.02.22 | alx_1904

  Re: "Усьо будєт ДОНБАСС!"

  ИМХО результат был известен заранее, и нефиг было провоцировать народ, ведь он дурной и простой. Хотябы мента с собой брали бы.
  Недаром агитаторы яныкы не ходит по квартирам во Львове с кампанией "від дверей до дверей"
  > 20.0206 - г.Макіївка: спроба ошпарити кип’ятком агітатора. На щастя, йому вдалося врятуватися. Інцидент трапився під час агіткампанії “Від дверей до дверей”.

  Только не говорите, что во Львове не нашлось бы ни одного отморозка, напавшего на агитатора на регионалов.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.22 | ans-mo

   Справа у радянському менталітеті, що глибоко

   вьївся у характер донецьких мешканців. Місцеві бандити, що розкрадали Донецьк останні 14 років, вимусили людей обозлитись у боротьбі за виживання.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.22 | alx_1904

    Re: Справа у радянському менталітеті, що глибоко

    ans-mo пише:
    > вьївся у характер донецьких мешканців. Місцеві бандити, що розкрадали Донецьк останні 14 років, вимусили людей обозлитись у боротьбі за виживання.
    А на Зап. Украине местные бандиты принудили людей массово выехать за границу на нелегальные заработки, т.к. с работой там ещё хуже.
    Особенно я был удивлён, когда узнал, как из З. Украины ездян на сезонные зароботки сезонными рабочими за гроши на юг Украины. :(

    Давай не будем, а? Ведь экон. ситуация в Донецке одна из лучших на Украине.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.23 | ans-mo

     Re:Мифы для донецких обывателей

     alx_1904 пише:
     >
     > А на Зап. Украине местные бандиты принудили людей массово выехать за границу на нелегальные заработки, т.к. с работой там ещё хуже.
     > Особенно я был удивлён, когда узнал, как из З. Украины ездян на сезонные зароботки сезонными рабочими за гроши на юг Украины. :(
     >
     > Давай не будем, а? Ведь экон. ситуация в Донецке одна из лучших на Украине.

     Кто виноват, что на зап. Украине намного меньше промышленных предприятий, чем в Донецке? При таком промышленном потенциале донеччане вообще должны купаться в роскоши, а не подбирать огрызки с барского стола бандитов Ахметова.
     Западноукраинские бандиты (тоже наверное есть) по крайней мере не строят из себя респектабельных "политиков" и не пудрят мозги населению через свои СМИ.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.25 | alx_1904

      Немного фактов

      ans-mo пише:
      > Кто виноват, что на зап. Украине намного меньше промышленных предприятий, чем в Донецке?
      Там БВЫЛИ предприятия, но они все лежат, ещё напомню закрытие СЭЗ, В результате потеряны десятки тыс раб. мест (цифра от местных губернаторов). Кстати тот-же ЛАЗ подняли россияне.
      > При таком промышленном потенциале донеччане вообще должны купаться в роскоши, а не подбирать огрызки с барского стола бандитов Ахметова.

      Огрызки им оставляет бюджет - посмотри цифры в бюджете, и реально Зап. Украину они кормят. Вот такие вот дела. Кстати на сравни поступления из госбюджета в местные накоммуналку и иже с ней - Львов получает в разы больше Луганска, даже Москаль возмущался недавно.

      > Западноукраинские бандиты (тоже наверное есть) по крайней мере не строят из себя респектабельных "политиков" и не пудрят мозги населению через свои СМИ.
      Пудрят-пудрят, не надо, плюс они живут и богатеют за счёт восточной Украины - см. бюджет.
  • 2006.02.22 | otar

   Це, звичайно, виправдання звірств донецьких відморозків :)

   Те, що ви фантазуєте про можливість існування таких самих звірств у Львові, я маю на увазі.

   Насправді у Львові навіть Вітренко вмудряється проводити свої акції, і нічого, ніхто нікого не б'є. Єдиний відомий мені випадок із застосуванням сили до "опозиціонерів" - розгром намету "самовисуванця" Писарчука, який є членом фракції Регіонів. Але Писарчук заперечує свій зв'язок із ПР і балотується як "досвідчений господарник", має власну символіку, не пов'язану з регіонами.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.22 | alx_1904

    Re: Це, звичайно, виправдання звірств донецьких відморозків :)

    otar пише:
    > Те, що ви фантазуєте про можливість існування таких самих звірств у Львові, я маю на увазі.
    Да вы что, и почему это русский культурный центр регулярно громят, а?
    Или Львов такое уникальное место, где нет ни одного отморозка?
    Я хорошо помню приличных с виду львовян, причём в возрасте, которые пытались устроить погром в Славске, т.к. в баре слушали "москальську" музыку + пытались поджечь "логово". Местные сами их связали и в участок до утра сдали.

    Я не оправдываю, но самим провоцировать - имхо без ума быть.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.22 | ziggy_freud

     у львові теж є відморозки.

     двоє з них вбили Білозіра. За те, що він співав українські пісні. Чи вбивали львів*яни когось в Москві за москальську музику?

     alx_1904 пише:
     > Да вы что, и почему это русский культурный центр регулярно громят, а?

     Можна навіть вирахувати, хто саме це робить. Якщо воно відбувається так регулярно. На відміну, у справі Білозіра злочинці відомі.

     > Я не оправдываю, но самим провоцировать - имхо без ума быть.

     Якщо агітувати за когось крім Регіонів на Донеччині - провокація, значить провокація агітувати за Регіони (д) за межами Донеччини. Встановимо однопартійну систему в кожному регіоні?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.22 | alx_1904

      Re: у львові теж є відморозки.

      >ожна навіть вирахувати, хто саме це робить. Якщо воно відбувається так регулярно. На відміну, у справі Білозіра злочинці відомі.

      Согласен, но их что-то ни разу не нашли :( И я бы при всём уважении к Билозиру, не приводил бы его убийство как пример, т.к. там была пьяная драка, и убитый был мягко говоря нетрезв. Причём после приезда ментов уехал домой, что делал далее - ?
      Напомню, что на суде огласили выводы судмедэкспертизы, о том, что "состояние сильного алкогольного опьянения сильно усугубило состояние погибшего" (не верите - спросите общ. обвинителя Виталия Илыка хотя бы)
      В больницу Билозир попал через сутки с сотрясением мозга.
      А тут выборы были на носу, и пошло, поехало... вакханалия одним словом...
      Два придурка виноваты конечно, но имхо не настолько, т.к. в ПЬЯНЫХ драках виноваты все.
      Кстати, Тарас Черновол тоже неплохо тогда пропиарился.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.22 | ziggy_freud

       локальні понятія є у всіх, але ми живемо в одній країні

       alx_1904 пише:
       > Согласен, но их что-то ни разу не нашли :( И я бы при всём уважении к Билозиру, не приводил бы его убийство как пример, т.к. там была пьяная драка, и убитый был мягко говоря нетрезв. Причём после приезда ментов уехал домой, что делал далее - ?

       Навряд когось варто вбивати за пісні чи вірші. Навіть зовсім лажові. Навіть нетверезого. Уявіть собі, що в Пітері укр. заробітчани вбили нетверезого Розенбаума. А він бува дуже сильно нетверезим. Сам колись спостерігав.

       За політичну агітацію теж рвати пащеку опоненту (рвать пасть) - явний перебор.

       > Два придурка виноваты конечно, но имхо не настолько, т.к. в ПЬЯНЫХ драках виноваты все.

       Значить, треба щось робити, щоб п*яних бійок було менше. Навіть в Києві є багато місць де мені не подобається музон. Але я відпочиваю в інших місцях. Якщо відвідувач зайшов _не туди_, треба йому просто дати це зрозуміти. Це робиться без тілесних ушкоджень.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.22 | alx_1904

        Re: локальні понятія є у всіх, але ми живемо в одній країні

        ziggy_freud пише:

        > Навряд когось варто вбивати за пісні чи вірші. Навіть зовсім лажові. Навіть нетверезого. Уявіть собі, що в Пітері укр. заробітчани вбили нетверезого Розенбаума. А він бува дуже сильно нетверезим. Сам колись спостерігав.
        То были не заробитчане, а наши сограждане.

        > За політичну агітацію теж рвати пащеку опоненту (рвать пасть) - явний перебор.
        стопудово


        > Значить, треба щось робити, щоб п*яних бійок було менше. Навіть в Києві є багато місць де мені не подобається музон. Але я відпочиваю в інших місцях. Якщо відвідувач зайшов _не туди_, треба йому просто дати це зрозуміти. Це робиться без тілесних ушкоджень.

        Ага, и как вы себе представляете, как парочка в зюзю пьяных, вежливо так, объясняет своим оппонентам, таким же пьяным, и никому из них не кажется море по колено?
        Алкоголь зло, и вина была двоякая + вина тех, кто отправил Билозира домой а не в больницу.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.22 | ziggy_freud

         різниця між нормальною точкою і гадючником

         alx_1904 пише:
         > То были не заробитчане, а наши сограждане.

         Нафік с пляжу таких співгромадян. ### років на 10 мінімум. А то і на 15.

         > За політичну агітацію теж рвати пащеку опоненту (рвать пасть) - явний перебор.
         > стопудово

         Принаймні в цьому ми погоджуємось. А кажуть, що нема загальнолюдських цінностей :-)

         > Ага, и как вы себе представляете, как парочка в зюзю пьяных, вежливо так, объясняет своим оппонентам, таким же пьяным, и никому из них не кажется море по колено?

         Там, де буває багато п*яних, хтось має лишатись тверезим. Якщо це нормальна точка, їх візьмуть під білі руки і спокійно розведуть в різні кутки. Потім тому, хто почав, запропонують піти. А іншого попросять затриматись. Був і свідком подібних пригод, і учасником. Давив агресорів базаром, як правило, успішно ;-)

         > Алкоголь зло, и вина была двоякая + вина тех, кто отправил Билозира домой а не в больницу.

         Скільки намагався уявити собі безалкогольну Україну, так нічого й не вийшло. Можна зменшити алкоголізм і пияцтво, але викорінити ближчим часом не вийде. П*ють всюди, а вбивають по п*яній лавці або вдома, або в дуже специфічних місцях.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.22 | alx_1904

          Re: різниця між нормальною точкою і гадючником

          ziggy_freud пише:

          > Принаймні в цьому ми погоджуємось. А кажуть, що нема загальнолюдських цінностей :-)
          Надеюсь и в том, что ЗАКОН один для всех, и даже для юща нельзя делать исключения? И что беззаконием НЕЛЬЗЯ бороться с беззаконием.

          > Там, де буває багато п*яних, хтось має лишатись тверезим. Якщо це нормальна точка, їх візьмуть під білі руки і спокійно розведуть в різні кутки. Потім тому, хто почав, запропонують піти. А іншого попросять затриматись. Був і свідком подібних пригод, і учасником. Давив агресорів базаром, як правило, успішно ;-)
          >
          > > Алкоголь зло, и вина была двоякая + вина тех, кто отправил Билозира домой а не в больницу.
          >
          > Скільки намагався уявити собі безалкогольну Україну, так нічого й не вийшло. Можна зменшити алкоголізм і пияцтво, але викорінити ближчим часом не вийде. П*ють всюди, а вбивають по п*яній лавці або вдома, або в дуже специфічних місцях.

          Только почему-то ни я ни мои друзья не пьют по забегаловкам.
          А нахрена Билозиру было переться в такую забегаловку?
          Он не ангел, как все говорили, и сам, к сожалению, немало сделал для такого грустного исхода событий :(
          Типичная бытовуха была, но под выборы стала политической. :(
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.22 | ziggy_freud

           можливо, йдеться про віктимну поведінку

           alx_1904 пише:
           > Надеюсь и в том, что ЗАКОН один для всех, и даже для юща нельзя делать исключения? И что беззаконием НЕЛЬЗЯ бороться с беззаконием.

           Теж погоджуюсь.

           > Только почему-то ни я ни мои друзья не пьют по забегаловкам.
           > А нахрена Билозиру было переться в такую забегаловку?

           Можливо, це було віктимною поведінкою з боку жертви. Але однаково у злочині винен злочинець. З правничої точки зору не дівчина в міні-спідниці спокусила кодлу гопників, а кодла гопників згвалтутвала дівчину в міні-спідниці. Хоча, скажімо, з точки зору шаріату (ісламське звичаєве право) носити міні-спідницю є серйозним порушенням.

           Отже, пити горілку в компанії відморозків таки є необережним вчинком. Але явно менш необережним, ніж випити смертельну дозу ціаніду чи викинутись з вікна.

           > Типичная бытовуха была, но под выборы стала политической. :(

           Поменше б подібної _побутової_ фігні. Хоч під вибори, хоч після виборів.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.02.23 | alx_1904

            Re: можливо, йдеться про віктимну поведінку

            ziggy_freud пише:

            > Отже, пити горілку в компанії відморозків таки є необережним вчинком. Але явно менш необережним, ніж випити смертельну дозу ціаніду чи викинутись з вікна.
            не намного безопастнее.
            > > Типичная бытовуха была, но под выборы стала политической. :(
            >
            > Поменше б подібної _побутової_ фігні. Хоч під вибори, хоч після виборів.
            стопудово! И меньше высосанных из пальца политических дел.
          • 2006.02.24 | Мартинюк

           Білозіра вбили не біля забігалівки

           Це нормальне ( принаймні на ті часи) достатньо респектабельне кафе у центрі Львова.

           Більше того в дешевій забігайлівці Білозора скоріше всього би впізнали і з задоволенням співали б з разом ним .Це рівень політичної культури, який визначається тими хто і в якій тональності веде виборчу агітацію.
    • 2006.02.22 | otar

     О-о-о! Моя улюблена тема!


     > Да вы что, и почему это русский культурный центр регулярно громят, а?

     Взагалі-то вас мав би належним чином інструктувати штаб (чи на яку ви там структуру працюєте), але гаразд, так вже й бути - консультую безкоштовно, аби підвищити ваш професійний рівень.

     Жахливі злочини проти Російського культурного центру на вул. Короленка були розкриті ще на початку 2000-х. Їх винуватець - неповносправна людина (псих, інакше кажучи), що мешкає в одному з сусідніх будинків. Оскільки, на жаль, цього психа постійно випускають із психлікарні, міліція може лише повертати його туди. Саме цей немолодий уже божевільний чоловік час від часу пише щось на стінах РКЦ або влаштовує інші варварські погроми - наприклад, розбиває скляний стенд. З приводу кожного варварськи зламаного стільця відразу протестують консульство, посольство та організації захисту росіян :)

     Особливе місце в цій кривавій історії посідає Бюст Пушкіна, який прибрали з фасаду РКЦ самі працівники, нібито для реставрації. Потім його раптом знайшли розбитим неподалік - при тому, що на фасаді його не було! :)

     У львів'ян кожне нове повідомлення про погроми в РКЦ викликає сміх. Приблизно 25% населення міста говорить у побуті російською, і, якби справді існувало якесь міжнаціональне напруження, його не довелось би виливати у написах на стінах.

     Я знайомий із сотнею російськомовних львів'ян, і чув лише про 1 (один) випадок, коли до людини, що говорила російською, причепився п'яний "націоналіст". Били того націоналіста всією кнайпою :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.22 | ziggy_freud

      RE: Жахливі злочини проти Російського культурного центру

      otar пише:
      > Жахливі злочини проти Російського культурного центру на вул. Короленка були розкриті ще на початку 2000-х. Їх винуватець - неповносправна людина (псих, інакше кажучи), що мешкає в одному з сусідніх будинків.

      Чесно кажучи, я підозрював, що жахливим злочинцем є хтось із працівників самого культурного центру. Але - презумпція невинуватості і політкоректність. Нє пойман - нє вор...

      > Особливе місце в цій кривавій історії посідає Бюст Пушкіна, який прибрали з фасаду РКЦ самі працівники, нібито для реставрації. Потім його раптом знайшли розбитим неподалік - при тому, що на фасаді його не було! :)

      Це просто особливий метод реставрації бюстів. Реставратор наливає собі 2Х200гр для підвищення проф. майстерності, потім ще 2х200, а потім з переможним криком НУНАХ! кидає бюст на підлогу.

      За всієї поваги, ні фіга Ви, п.Отар, в русской культурє нє шарітє :-). Але за викриття злочинця вдячний.
  • 2006.02.25 | DADDY

   до alx_1904

   Як Вам не соромно таке писати? То Ви виправдовуєте ту сволоту, яка нападає на жінок-агітаторів? А що Донбас не Україна? Там може агітувати тільки ПРУ, КПУ, ПСПУ,НЕТАК?
   То виходячі з Вашої логіки, я маю завтра взяти біту і йти трощити намети ПРУсаків тут у Києві?
   Ви, вибачте, або спочатку думайте, або взагалі не забруднюйте форум.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.27 | alx_1904

    DADDY

    DADDY пише:
    > Як Вам не соромно таке писати? То Ви виправдовуєте ту сволоту, яка нападає на жінок-агітаторів? А що Донбас не Україна? Там може агітувати тільки ПРУ, КПУ, ПСПУ,НЕТАК?
    Вы читать умеете? И ГДЕ я оправдовывал их? Я говорил о другом, что думать нужно головой и не нарываться на неприятности.
    > То виходячі з Вашої логіки, я маю завтра взяти біту і йти трощити намети ПРУсаків тут у Києві?
    > Ви, вибачте, або спочатку думайте, або взагалі не забруднюйте форум.
    Советую вам вдумываться, что вы читаете, а не перекручивать.
 • 2006.02.22 | пан Roller

  Да не треба их трогать, треба объяснять людям.

  Это только поднимет опущеный рейинг оранжевых. Они сами друг другу глотки перегрызут.Особенно Тимошенко с Ющенко.

  Brgds
 • 2006.02.27 | Майдан

  До речі з 20 лютого відбувалися чергові інциденти

  Хто в курсі?Окрім звичайно Податкової академії.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua