МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Андрій Садовий: Львів буде містом №1 в Україні

02/22/2006 | Майдан-ІНФОРМ
За словами кандидата на посаду міського голови Львова Андрія Садового, за останні 15 років Львів програв конкуренцію містам сусідам: Івано-Франківську і Тернополю та іншим. Він також підкреслив, що, за підрахунками науковців, для виходу нашого міста із кризи потрібно 2$ тис. на одного мешканця. Тому, на думку Андрія Садового, місто повинно самостійно заробити гроші, здобувши першість серед українських міст у номінації „місто –переговорна площадка із Європейськими країнами”. „Наше місто ідеально підходить для проведення міжнародних конференцій, „круглих столів”, симпозіумів і т.д., тільки для цього потрібно елементарно прибрати місто і навести порядок в управлінні”, — наголосив Андрій Садовий, представляючи свою програму громадськості.

Міський голова Андрій Садовий робитиме так, щоб львів’яни поверталися із Києва. Це головне гасло кандидата на посаду міського голови Львова Андрія Садового. На його думку, міський голова має бути насамперед не політиком чи господарником, а ідеологом, який вказує мешканцям, куди потрібно рухатися, щоб Львів розвивався. „Окрім ідеології міста, мер повинен займатися кадрами, фінансами і безпекою”, — окреслив Андрій Садовий основні свої напрямки роботи у разі перемоги.

Андрій Садовий також зазначив, що не може на нинішній день назвати свою команду, оскільки „кожна людина на посаду в місті буде призначатися за конкурсом”. До слова, він також позитивно охарактеризував роботу Зеновія Сірика на посаді в.о. міського голови, зауваживши, що той „намагається бути корисним місту”.

Окрім того, кандидат заявив, що „не зважаючи ні на що, „Самопоміч” була, є і буде, за будь-якої влади”. До того ж, Андрій Садовий пообіцяв, що в разі його обрання він буде домагатися, щоб 1% від бюджету міста витрачався на громадські організації.

Що ж до планів у місті, то Андрій Садовий переконаний що до 2010 року у Львові має бути збудовано 50 готелів для того, щоб приймати гостей міста, які приїдуть на чемпіонат Європи із футболу. На його думку, для впорядкування міста потрібно перенести діловий центр за межі центральної частини міста, а з Площу Ринок звільнити від жилих помешкань і перетворити на готельно-ресторанний комплекс.

В плани Андрія Садового також входить розформувати газету „Ратуша”, перетворивши її на управління промоцій.

Також Андрій Садовий заявив, що готує спільний проект із „Львівською Політехнікою” результатом якого буде створення у Львові, єдиного на всю Україну інституту міста. За його словами, з розвитком самоврядування у країні буде потрібно висококваліфікованих чиновників, а тому Андрій Садовий сподівається, що у створенні Інституту міста будуть зацікавленні на рівні Києва.

Крім того, виявилось, що Андрієві Садовому пропонували три мільйони за зняття своєї кандидатури. „Приходила одна людина і пропонувала мені 1, 2, 3 мільйони за те, щоб я зняв свою кандидатуру із виборчого процесу на посаду міського голови”, — заявив кандидат на міського голову Львова Андрій Садовий.

Розповідаючи про це громадськості, він пожартував, що подумає над цією пропозицією тільки якщо йому пропонуватимуть 1 млрд грн. Однак він одразу зазначив, що таких грошей йому не пропонуватимуть, а отже, він, попри все, балотуватиметься на посаду міського голови.

„Гал-info”

Відповіді

 • 2006.02.23 | Вуйко Василь

  Re: Андрій Садовий: Львів буде містом №1 в Україні

  Багато старших людей памятає фінансову піраміду "Галицькі інвестиції",
  яку організував Садовий. І тепер ця "людина" намагається стати мером?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.23 | afterstep

   Вірно! ганьба Садовому! Повернемо Куйбіду!

   Ще не накувалися? чи не набунячилися? Хоча - то особиста справа кожного, кого пхати в райці. Але після наступної каденції Львів сміливо можна буде оголосити селищем міського типу, а поет-голова про це складе сагу :-D
  • 2006.03.01 | Simbasa

   Re: Андрій Садовий: Львів буде містом №1 в Україні

   Багато хто знає що робить він зараз заміняючи однією "Самопоміччю" усі жеки, юристів і всіх хто б мав будувати громадянське суспільство
  • 2006.03.04 | Король Лев

   Re: Андрій Садовий: Львів буде містом №1 в Україні

   зНОВУ ШТАБІСТИ, ДАВАЙТЕ СОБІ ХОСА Б НЕ ТАКІ СТАРІ ІМЕНА
 • 2006.02.23 | Чучхе

  Нахабна політреклама, прикрита лейбою "Майдану" (-)

 • 2006.03.01 | Simbasa

  Re: Андрій Садовий: Львів буде містом №1 в Україні

  Людина відкрита для спілкування і вона бачить місто в перспективі очима господарника


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua