МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А ви вірите, що Гонгадзе убив Пукач?

02/23/2006 | Чучхе
Мене дещо насторожує сам факт того, що чим більше від нас скривають процес про Гонгадзе, тим більше усілякі "інформовані джерела" кричать на весь світ: це Пукач! він убив! ременем задушив! - наче автори самі поряд стояли.

Думаю, версія про Пукача має бути переглянута.

Ба більше: у мене є знайомі, які по службі стикались з Пукачем, яким я довіряю і які запевняють, що за своїм єством Пукач просто не пішов би на вбивство, тим більше - власноручне

Відповіді

 • 2006.02.23 | mirgor

  Re: А ви вірите, що Гонгадзе убив Пукач?

  Чучхе пише:

  > Ба більше: у мене є знайомі, які по службі стикались з Пукачем, яким я довіряю і які запевняють,

  Це часом не родичі Фельдмана? Кажуть він зараз співмешкає з його родичкою.


  >що за своїм єством Пукач просто не пішов би на вбивство, тим більше - власноручне

  Якраз навпаки, Пукач має схильність виконувати все сам.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.02.23 | afterstep

  особисто я - ні

  в цій державі будь-яка офіційна точка зору - брехлива. І це триває вже десятиліття. Тому, користуючись правилом "вислухай офіційний канал і зроби навпаки" - можна сподіватися на успіх. Якщо ж беззастережно вірити - то негаразди забезпечені.
  Та й нелогічно то якось - щоб посадовець високого рівня власноручно... В нього для цього ціла низка добровольців би знайшлася ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.23 | mirgor

   А якби ваш замовник був Кучма, то кому б ви довірились? (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.23 | afterstep

    суто гіпотетично...

    Ситуація6 що я б працював у внутрішніх органах - неможлива. Тому всі мої розумування суто гіпотетичні.

    Я не виходжу з міркувань "важливості" замовника - адже ніц не фільмувалося для доказів (для замовника)? Отже, суто технічну роботу можна було доручити молодим, перспективним та обдарованим кадрам, що вже довели свою відданість і заслужили право приймати участь в завданні.

    Можливість власноручної розправи можна розглядати тільки у тому разі, якщо у Пукача були особисті рахунки, і то такі, що все його єство заперечувало проти втручання інших осіб у його кровну помсту.

    Ну, і ще одна нелогічність - начальству слід було "замазати" по максимуму підлеглих, тобто їх зробити реальними виконавцями, щоб унеможливити підлу зраду у щільних рядах правоохоронців
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.23 | mirgor

     Re: суто гіпотетично...

     afterstep пише:

     > Можливість власноручної розправи можна розглядати тільки у тому разі, якщо у Пукача були особисті рахунки, і то такі, що все його єство заперечувало проти втручання інших осіб у його кровну помсту.
     >

     Цього не потрібно в "органи" йдуть люди за звичай з кримінальною психологією, подивіться на катування в звичайних райвідділках, тому пояснення простіше, це звична практика роботи в МВС, наслідувачів НКВС.

     > Ну, і ще одна нелогічність - начальству слід було "замазати" по максимуму підлеглих, тобто їх зробити реальними виконавцями, щоб унеможливити підлу зраду у щільних рядах правоохоронців

     Ніхто нічого б не взнав, ніхто ж не думав, що буде помаранчева революція та Луценко стане міністром МВС.
 • 2006.02.23 | catko

  а яка різниця? головне що це зробила саме ця "бригада"(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.24 | Чучхе

   Фактично ми маємо справу ПРИНАЙМНІ з двома бригадами

   одна убила Гонгадзе безпосередньо. Можливо це були нинішні підсудні. Можливо, вони дійсно його вбили. Але мені здається, що версію про те, що підсудними керував саме Пукач нам надто сильно вводять у свідомість. Настільки сильно, що ми в неї беззастережно віримо, не розглядуючи ніяких інших

   друга бригада контролювала першу, потім перезахоронила тіло, так, щоб його можна було знайти, зробила піар кампанію навколо цього тіла (фактично, тільки було знайдене чиєсь обгоріле тіло, а таких, я думаю, знаходять щотижня, як нам одразу ж була видана версія, що саме це і є Гонгадзе - можете передивитися архіви тої ж УП, чи любих інших газет). Цілком ймовірно, що в цій же бригаді працював і Мельниченко. Вони винні хоча б тому, що знаючи про підготовку злочину і пальцем не поворухнули щоб його зупинити. Дуже показово, що Мельниченко не демонструє записи, зроблені після зникнення Гонгадзе, хоча такі напевне є - Микола і звільнився вже після того як тіло знайшли, і важко повірити, що тема Гонгадзе в ті дні в кабінеті Президента не обговорювалась

   Можливо є ще якісь інші сили. Принаймні говорити про "одну бригаду" - занадто самонадіяно
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.24 | catko

    а, ну якщо в такі дебрі влізати то

    звичайно що бригада не одна. в цьому контексті пукач такий самий пішак як і ті хто зараз сів. я це і мав на увазі що зараз судять бригаду саме фізичних виконавців з якої пукач поки ховається. і в контексті фізичного аспекту вбивства зовсім неважливо хто з бригади саме тягнув за кінці паска. тобто родичам гонгадзе напевне таки важливо, але не для всієї справи в її всьому обсязі - від замовника починаючи.

    > одна убила Гонгадзе безпосередньо. Можливо це були нинішні підсудні. Можливо, вони дійсно його вбили. Але мені здається, що версію про те, що підсудними керував саме Пукач нам надто сильно вводять у свідомість. Настільки сильно, що ми в неї беззастережно віримо, не розглядуючи ніяких інших

    безпосередньо підсудними керував саме в цей день. от те що справа стояла на найвищому контролі що аж сам керівник-пукач засвітився і взявся до "роботи" - це дуже показовий момент. значить безпосередні накази віддавав хтось добре вищестоячий.

    > друга бригада контролювала першу, потім перезахоронила тіло, так, щоб його можна було знайти, зробила піар кампанію навколо цього тіла

    я думаю тут було інакше. тіло переховали за вказівкою самого пукача, щоб зменшити шанси завалення його тими підлеглими що в день вбивства з ним були.

    а от з піар-кампанією складніше. зі всього виходить що ця піар-кампанія була заготована ще за кілька років до самого вбивства. аргументи такі:
    - неможливо розкрутити за такий короткий час таку кампанію з такого факту без підготовки. тільки у випадку коли сам факт є тільки приводом до втілення заготовки.
    - мельниченкові злили прослушку (до речі вибірково) стаціонарної апаратури за кілька років - значить хтось її збирав.
    - хтось скурпульозно вкрапив у реальну прослушку монтаж (це факт, хоч його ніхто не визнає бо все настільки професійно зроблено що напевне і мельниченко це догнав вже аж у сша
    - ну і нарешті - ще у 1989 році були помітні певні підготовчі роботи саме до такого розвитку подій - в смислі зливу прослушки а не вбивства.

    >(фактично, тільки було знайдене чиєсь обгоріле тіло, а таких, я думаю, знаходять щотижня, як нам одразу ж була видана версія, що саме це і є Гонгадзе - можете передивитися архіви тої ж УП, чи любих інших газет). Цілком ймовірно, що в цій же бригаді працював і Мельниченко. Вони винні хоча б тому, що знаючи про підготовку злочину і пальцем не поворухнули щоб його зупинити. Дуже показово, що Мельниченко не

    навряд. мельниченко попав під роздачу тобто його використали втемну.

    >демонструє записи, зроблені після зникнення Гонгадзе, хоча такі напевне є - Микола і звільнився вже після того як тіло знайшли, і важко повірити, що тема Гонгадзе в ті дні в кабінеті Президента не обговорювалась

    а може їх в нього просто нема. може йому злили те що злили. тобто що хотіли. в даному випадку і ті хто каже що мельниченко писав сам на диктофон і ті хто каже що не міг писати абсолютно праві обоє. операції такого маштабу завжди багатоетапні та багатоступеневі. є факт - банкова напічкана стаціонарною прослушкою зверху до низу. її ставили і до війни, і під час війни, і після війни, і за хрущова і за - ну ви в курсі. що там і як замучено напевне не знає ніхто. це як у великому офісі, коли регулярно адміни компютерної мережі міняються - через якийсь час про те що де стоїть і який кабель куди йде дізнатись неможливо - все залежить від доброї волі в системі "пост здав - пост прийняв". звичайно що є детектори, апаратура, все перевіряється - але є і людський фактор. тому не виключено що мельниченка просто розвели - дозволили "писати" на диктофон а самі зливали що хотіли. але тоді виходить що ота вся катавасія мала набагато далекоглядніші цілі і за нею стоять зовсім інші сили ніж ми собі зараз думаємо. от наприклад за цим могли стояти ті, хто втратив банкову у 1991 році а тоді вирішив що час повернути україну в "лоно матері". адже після того як через скандал від нас відвернувся весь світ - нам була одна дорога в те, що потім чемно обізвали єепом. або наприклад прихід донецьких кланів у київ відбувся саме на хвилі різкого падіння впливу кучми через скандал. багато чого тоді відбулось...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.24 | AST

     Пробачте що я втручаюсь

     Більшість ваших запитань відпадуть самі собою коли закінчиться суд і будуть оприлюднені матеріали справи (можливо це станеться і раніше).

     Поки що відомо на 100%:

     Слідкування за Гонгадзе силами МВС розпочалося ДО розмов в кабінеті Кучми.

     З усієї четвірки лише Пукач був вмотивований на вбивство. Решта йому підкорилися. Цей факт безумовно важливий для подальшого встановлення замовників.

     Тіло перепоховував особисто Пукач на своїй іншій службовій машині. Перед цим він мав приватну зустріч з певними керівниками МВС (не Кравченком).

     Про клієнтуру Мельниченка в плані поширення записів під час їх здійснення відомо дуже багато, але нажаль не все.
    • 2006.02.25 | Мірко

     Re: а, ну якщо в такі дебрі влізати то

     Я в повні згоді з такою версією. Писав про таке рік тому. Як i пригадував колєдзі Кабудові, треба задуматись над qui bono.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.25 | Сергій Кабуд

      фактам не підкоряєтся ця версія пане

      тут в пана Катка абсолютно грає совєцьке виховання і абсолютно фантастична як на мій погляд манія спецслужб

      шановні, ви що всі на джеймса бонда піддрачуєте чи шо?

      та звичайні менти там працюють, які многоходовки?

      'рація- на бронетрранспортері' нше знаю чи ви до кінця розумієте сенс та гумор цього виразу.

      Якщо не вірете- поспілкуйтеся з ветеранами спецслужб самі, поговорить, зацініть АйКю та здібності складати довгі схеми причому такі, які діють в постійно змінюючихся обставинах

      Кучма контролював все зверху донизу.

      Якщо десь існують такі здібні агенти як в фантазмі Катка, ну хоч один-два,
      в світі були б забесперчені події аля 9-11 практично щотиждня.

      Але талановиті люди не йдуть в мусара, а становляться підприємцями і заробляють міліарди. це саме той рівень експертності, рішучості, відданості і чоткості дій.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.25 | catko

       за газові мільярди кого хоч можна найняти і вишколити(-)

    • 2006.02.25 | Сергій Кабуд

     абсолютно бредово, вибачте, аж смішно

     і не адекватно фактам аж ніяк
 • 2006.02.23 | otar

  Не вірю майору Мельниченку

  Не можу перевірити, але дупою чую, що він бреше. Тому не розглядаю інформацію, яка міститься в його заявах і плівках, як серйозний аргумент.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.23 | Сергій Кабуд

   почуття в дупі розвивається в тих кому відрізали яйця чи в жінок

   чоловіки більше головою думають, аналізують, ю ноу
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.23 | afterstep

    іноді чоловіки думають не головою, а саме яйцями

    чи суміжним причандаллям. Натомість, у багатьох чоловіків ще й дупа замість голови ;)

    А власне сам зворот "дупою чую" передбачає, що інтуїтивно рішення якесь є, а логічно/доказово обгрунтувати неможливо.

    Наприклад, логічно доведено, що Порошенко святий. Але дупою чую, що чесним шляхом у нашому Гондурасі такі мільйони долярів не заробиш...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.24 | Мірко

   Re: Не вірю майору Мельниченку

   Пукач лиш виконавець як і Костенко і Ко. На мою думку замовник із закордону.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.24 | Сергій Кабуд

    пане Мірко- Ви помилятесь бо не жили там за кучми

    я так теж думав доки не позапитував в різних осіб в Київі.
    Різних скажімо так впливових, досвідчених, знайомих з начальством різних ріввнів, знаючих про інтриги і таке інше.

    Всі казали- кучма був таким авторитарним що з його стилем керівництва - в країні нічого ТАКОГО без його волі не відбувалося.

    Це апріорі. Повний конценсус з УСІХ експертних джерел та від усіх інсайдерів. Багатьох і різних.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.25 | Мірко

     Re: пане Мірко- Ви помилятесь бо не жили там за кучми

     Думаю що Путін у Кучми дозволу на що небудь не мусів питати. Може думєте що Путін просив у Кучми дозвіл на Тузлівську греблю? Сміх на залі! От достатний доказ що не усе зло в Україні діялось за наказом Кучми. Тепер запитайтесь qui bono? І пригадайте собі точно усі політичні наслідки по оприлюдненню "скандалу".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.25 | Сергій Кабуд

      я це уявляю інакше

      кучма зявився в цій грі раніше і забеспечував кешфлоу для тих хто пізніше фінансував Путіна
      більше того,
      були вказівки на те що саме він впливав на Путіна і той слухався


      Але це навіть не головне-
      операція проти журналіста не є центральним звинуваченням яке йде від Мельниченка, хоча саме цей злочин визиває таке обурення через свою кривавість

      Тому Мельниченко та інші свідки: Єляшкевич, інші записані на плівках
      постійно вимагають відкриття справи Кучми, по сукупності злочинів.

      це така клоака, яка зачепить практично всю постсовкову еліту як України так і Росії і навіть інших демократичних країн.

      Існують тайни оприлюднення яких не хочуть також і лідери західних демократій.

      наприклад домовленості сша і кремля щодо певних зон впливу, невтручання і таке інше. та ж Чечня.

      Записи виведуть на тайни, які ніхто не хоче видавати, а ми маємо вимагати їх оприлюднення, бо відритість- шлях запобігання подібному у майбутньому.

      Світ міняється і все таємне відкриватиметься
 • 2006.02.23 | Сергій Кабуд

  пукач- генерал, дав наказ і отой мордатий

  хто зізнався і придушив того нещасного

  нащо генералу займатися таким?

  цілком слушні міркування
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.23 | mirgor

   А чого наприклад Берія любив сам катувать? (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.23 | Сергій Кабуд

    Аленушка Сидить на камні там, Уся зелена, пазурі в крові,


    А посмішка, як в Бєрії.
    Когось чека, блядюга, і дивиться у воду,
    Мов дурна.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.23 | AST

     100% так


     http://www.pravda.com.ua/news/2006/2/20/38934.htm

     Представниця Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко:

     – Почнемо з найголовнішого. Чи є у вас впевненість що на лаві підсудних опинились справжні вбивці Георгія Гонгадзе?

     – Відповідь абсолютно однозначна – так. Доказова база та показання свідків, які були зібрані під час досудового слідства, на мою думку, доводять, що обвинувачені Костенко, Протасов та Попович, як мінімум, були присутні під час вбивства Георгія. Більше того, я вважаю, що страшні події в ніч на 17 вересня 2000 року відбувались саме так, як вони розповідають.

     Звичайно, можна засумніватися, коли всі троє свідчать, що журналіста душив Пукач, який зараз у розшуку. Але я вірю в це, оскільки їхні розповіді збігаються в багатьох деталях та не суперечать одна одній.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.24 | Чучхе

      Re: 100% так

      AST пише:
      >
      > http://www.pravda.com.ua/news/2006/2/20/38934.htm
      >
      > Представниця Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко:
      >
      > – Почнемо з найголовнішого. Чи є у вас впевненість що на лаві підсудних опинились справжні вбивці Георгія Гонгадзе?
      >
      > – Більше того, я вважаю, що страшні події в ніч на 17 вересня 2000 року відбувались саме так, як вони розповідають.

      На жаль, ми поки що не знаємо, що ж вони розповідають...

      >
      > Звичайно, можна засумніватися, коли всі троє свідчать, що журналіста душив Пукач, який зараз у розшуку.

      Без сумніву. Уявляєте такого собі товстого з віддишкою генерала, який приїздить з трьома качками сержантського звання вбивати журналіста і довіряє мокрушну частину не качкам, а сам, віддихуючись витягує із штанів пасок (мотузка навіть не заготував) і каже, ви тут, хлопці, товариші сержанти й старшини, перекуріть, я оцього-от придушу, й назад поїдемо.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.24 | AST

       Re: 100% так


       > Без сумніву. Уявляєте такого собі товстого з віддишкою генерала, який приїздить з трьома качками сержантського звання вбивати журналіста і довіряє мокрушну частину не качкам, а сам, віддихуючись витягує із штанів пасок (мотузка навіть не заготував) і каже, ви тут, хлопці, товариші сержанти й старшини, перекуріть, я оцього-от придушу, й назад поїдемо.

       Душив той, кому було більше треба.
 • 2006.02.24 | mirgor

  Чому на УП так написано до цього часу?

  c 2001 "Українська правда"
  передрук матерiалiв за умови
  посилання на www.pravda.com.ua
  керiвник проекту - Георгiй Гонгадзе,
  головний редактор - Олена Притула

  P.S.Тому що всі хочуть вірити в те що неможливо, що якимсь чином Гії вдалося врятуватися, і мама Гії і Мирослава, та Олена - ось чому нема траурної рамки біля прізвища Гії...
  Дуже страшна участь тих, хто попада в сценарій "многоходовок" спецоперацій спецслужб,ніхто і ніколи не знатиме всієї правди ...

  Недавно Федур на радіо відповідаючи на питання, яке носило дуже приватні дані, відповів дуже загадкаво, про "трагічні події в житті мами Гії". Федур також веде якусь тільки відому йому лінію.
 • 2006.02.24 | Dworkin

  А ви вірите в життя на інших планетах? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.25 | mirgor

   Ликбез по делу Гонгадзе (л)

   Ось детальне обговорення цієї теми, знаю, що посилання на форуми заборонені, але просто в тій темі на ФУП наведено багато різних уже давно знищених та приховуваних фактів:
   http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,385402,page=1

   P.S. "Рукописи не горят"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua