МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко:"Наша Україна" веде реальні переговори з Регіонами"/"

02/23/2006 | mirgor
www.ПРАВДА.com.ua, 23.02.2006, 21:40

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко наполягає на тому, що "Наша Україна" продовжує переговори про створення коаліції у майбутньому парламенті з Партією регіонів Віктора Янукович.


"Я знаю, що реальні розмови і реальні переговори "Наша Україна" веде з Регіонами", - сказала Тимошенко в ефірі телеканалу Тоніс у четвер.

Вона зазначила, що "Наша Україна" не підписала її варіант угоди через те, що там містився пункт про неможливість створення коаліції з Партією регіонів.

"Чесніше було не материти цю угоду, в тому числі і президенту, а сказати чесно, що їх не влаштовує, щоб відповідальність несли ті, кого на Майдані називали бандитами", - сказала Тимошенко.

Відповіді

 • 2006.02.23 | DADDY

  Факти, сестро, факти! Або прізвище переговорника

  Інакше це все бла-бла-бла на телекамеру, яке нічим не відрізняється від, наприклад, розповіді про те, що один відомий громадянин Панами використовував молоденьку майбутню Білу Діву у якості еротичного аргументу/бонусу у складних переговорах по газу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.23 | damoradan

   И то, и другое, скорее всего, правда. Дальше что? (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.23 | DADDY

    Re: И то, и другое, скорее всего, правда. Дальше что? (-)

    А ось що: різниця між розповідю про секс-бонус та про "таємні переговори любих друзів з Бандюковичем про коаліцію" відрізняються однією маленькою дрібничкою. На секс-бонус всім начхати, а 101 страшна "россказка" про "змову несунів з янучарами" веде до конкретної шкоди, розколу помаранчевого електорату і додає голоси "синьооким" конкретним пацанам зі Сходу. Я, громадянин України, який цілком свідомо боровся у 2004-му проти провладного кандидата та його банди, а не за абстактну "свободу вибору", докладав зусиль для перемоги Народного Президента, не хочу аби особисті амбіції Білої Діви або необхідність для неї відпрацювати якесь там бабло чи знаяття кримінального переслідування призвели до того, що відбудеться реванш кучмізму у його найстрашнішій формі: кучмізм східного гатунку у виконанні братви.
    Я відповів на Ваше питання: Дальше что?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.23 | Предсказамус

     Вы исключаете возможность таких переговоров?

     Я не исключаю потому, что между фактической амнистией тем людям, которым Вы противостояли осенью 2004-го, и соглашением о сотрудничестве в новом парламенте, принципиальной разницы не вижу.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.23 | DADDY

      Re: Вы исключаете возможность таких переговоров?

      Предсказамус пише:
      > Я не исключаю потому, что между фактической амнистией тем людям, которым Вы противостояли осенью 2004-го, и соглашением о сотрудничестве в новом парламенте, принципиальной разницы не вижу.

      Ви дуже розумна та досвічена людина. Я поважаю Вашу позицію та погляди. Спробуйте зрозуміти і мене.... і Президента.
      Вперше за всі роки Незалежності (нехай їх було ще не так багато) ми маємо національносвідомомго, морального, віруючого Президента.Він Президент всієї україни, а не тільки тих людей, які хочуть бачити Україну демократичною, заможною для всіх громадян, і т.д. Він є Президентом навіть Ахметова, навіть тіїє братви, що взяла позавчора Податкову Академію, а з іншого боку він є Президентом країни, у якій живе Михало Свистович, Ви, я, Пані....Каськів та Юсов...Шуфрич, рудий тарган Кучмо та Ігор Тополя, який за боротьбу з рудим чмом відсидів у тюрмі.
      Як діяти Президенту?
      Побудувати стіну, зону, табір для людей без розуму, які прагнуть повернутися у світле минуле, у Радянський Союз? Загнати у цей табір тих, хто живе "по понятиям" і не знає, що є інші відносини між людьми?
      Чи може спробувати шляхом тяжких переговорів, компромісів, втрат. Шляхом безсонних ночей, роздумів, втрати рештків здоров"я знайти той єдиний шлях до єдиної України?
      Особисто я ніколи не сприйму донецьку владу. "Усьо бедет Донбасс" - це не для мене. Але тому, напевно, я ніколи не буду Президентом всієї України.Але я підтримую і буду підтримувати всіма силами мого Президента.
      Маю надію, що Ви зрозумієте мою позицію.
      ЗІ: Спробую перефразувати Станіславського:
      Любіть Україну в собі, а себе в Україні.
      ЗІ 2: Ніякої амністії злочинцям не було. Просто законодавство не досконале, прокурор - Піскун, а революційна доцільність швиденько повернула б нас у 37-й рік. ІМНО.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.23 | Предсказамус

       Все бы здорово, но есть одно "но"

       DADDY пише:
       > Предсказамус пише:
       > > Я не исключаю потому, что между фактической амнистией тем людям, которым Вы противостояли осенью 2004-го, и соглашением о сотрудничестве в новом парламенте, принципиальной разницы не вижу.

       > Побудувати стіну, зону, табір для людей без розуму, які прагнуть повернутися у світле минуле, у Радянський Союз?
       А это зачем? Ни фальсификаторы выборов, ни кучмины чиновники любых рангов ни в какой Советский Союз не стремились. Там бы подавляющее большинство из них попало в те самые лагеря, причем почти мгновенно. Судья, которвй ездит на "Лэндкрузере" и живет в доме за пару вечнозеленых лимонов, в СССР не мог существовать в принципе. Его предел - жигули и "хатынка" на окраине, причем только в 1 этаж.

       > Загнати у цей табір тих, хто живе "по понятиям" і не знає, що є інші відносини між людьми?
       Если действия по "понятиям" уголовно наказуемы, то иначе просто нельзя. Эта категория людей понимает великодушие как слабость и немедленно ею пользуется.

       > Чи може спробувати шляхом тяжких переговорів, компромісів, втрат. Шляхом безсонних ночей, роздумів, втрати рештків здоров"я знайти той єдиний шлях до єдиної України?
       Потери потерям рознь. Возможно, в Киеве как-то по-другому, а в Харькове Президент потерял главное - доверие. Если в 2004-м довольно немелкий милиционер мог говорить "Если мне дадут команду вас разогнать, я просто прикажу своим людям покинуть площадь", то теперь он этого не скажет. Более того, считает себя наивным дураком. Когда результатом переговоров становится обнаглевший Кушнарев, идущий в мэры (не без шансов на победу) Добкин, веселый Салыгин (а чуть было не свалил в США), такие переговоры харьковчанам не нужны.
       Т.е. нас сдали. И не в обмен на единую Украину, единства нет и быть не может, НСНУ кинут при первой же возможности, после чего заровняют площадку от оранжевой поросли. И это будет уже надолго.

       > Любіть Україну в собі, а себе в Україні.
       Именно это я бы хотел видеть от Президента.

       > ЗІ 2: Ніякої амністії злочинцям не було. Просто законодавство не досконале, прокурор - Піскун, а революційна доцільність швиденько повернула б нас у 37-й рік. ІМНО.
       Я могу, если будет желание, довольно быстро и аргументированно доказать, что это не так. Пискун - органическая часть тех самых переговоров, о которых шла речь выше. А в целом - именно амнистия.

       Так вот, это "но" - предательство людей попроще - из бизнеса, в погонах, студентов и других, которым было что терять и которые в результате потеряли. И всего Востока, который (в этом сходятся все знакомые мне харьковские политики) по итогам выборов будет ярко-голубым. Мне в нем будет жить непросто. А еще раз поверить - еще сложнее.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.23 | DADDY

        Re: Все бы здорово, но есть одно "но"

        Предсказамус пише:
        > Судья, которвй ездит на "Лэндкрузере" и живет в доме за пару вечнозеленых лимонов, в СССР не мог существовать в принципе. Его предел - жигули и "хатынка" на окраине, причем только в 1 этаж.
        >

        Ну, я б не став так ідеалізувати минуле. Були і машини і хатинки. Просто тоді не було Круізерів.

        > Если действия по "понятиям" уголовно наказуемы, то иначе просто нельзя. Эта категория людей понимает великодушие как слабость и немедленно ею пользуется.
        >
        Якщо дії, то так. А якщо просто людина виросла у таких обставинах, у якомусь Красному Лучі, де про інші стосунки і не знали, або давно забули? Вона не вчинила нічого кримінального, але живе саме "по понятиям". Наприклад, ненавидить гомосексуалістів, бо це "не по понятиям" - а як же ж бути з Елтоном Джоном? Чи з чудовим виконуючим обов"язки мера Львова Садовим?.То така людина не є "наша Україна"?

        > Потери потерям рознь. Возможно, в Киеве как-то по-другому, а в Харькове Президент потерял главное - доверие. Если в 2004-м довольно немелкий милиционер мог говорить "Если мне дадут команду вас разогнать, я просто прикажу своим людям покинуть площадь", то теперь он этого не скажет. Более того, считает себя наивным дураком. Когда результатом переговоров становится обнаглевший Кушнарев, идущий в мэры (не без шансов на победу) Добкин, веселый Салыгин (а чуть было не свалил в США), такие переговоры харьковчанам не нужны.
        > Т.е. нас сдали. И не в обмен на единую Украину, единства нет и быть не может, НСНУ кинут при первой же возможности, после чего заровняют площадку от оранжевой поросли. И это будет уже надолго.
        > Так вот, это "но" - предательство людей попроще - из бизнеса, в погонах, студентов и других, которым было что терять и которые в результате потеряли. И всего Востока, который (в этом сходятся все знакомые мне харьковские политики) по итогам выборов будет ярко-голубым. Мне в нем будет жить непросто. А еще раз поверить - еще сложнее.

        Нажаль, революція Вас нічому не навчила, або Ви дуже швидко забули урок.
        Якщо змін чекати від Президента, то ми нічим не відрізняємося від москаля за своєю психологією, бо чекаємо доброї волі доброго царя.Ви допустили до того, що Добкін вільно проводить агітацію в Харкові і не відчуває ніякого громадянського спротиву.Ви припинили активну громадську роботу в Харкові. А як починали?! Овальний стіл з губернатором, який читав Інтернет!! Вся революційність та демократія пішла у пісок та перетворилась на акустичні хвилі?
        Маленький віртуальний експерімент:Вам янучари посадять на голову Харкова Добкіна. Він приїде до вас в офіс і стане вибачте, срати Вам на стіл. Ви це будете терпіти (бо він же ж мер, а при ньому охорона), а про себе думати: От Ющенко, зрадив Схід, зрадив Майдан.... От, клята Данія, 3.14-здець всім сподіванням.
        Так чи ні?
        Якщо "так", то бажаю Вам всього найкращого.
        Якщо "ні", то чому Ви (я не до Вас особисто, а до нормальних людей зі Сходу) не хочете, не можете сказати "ні" на громадському рівні?
        Відповідь в стилі "сам дурак" не сприймаю, бо не сиджу, працюю на перемогу своєї партії і завдяки тому майже вилетив з роботи :-)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.23 | Предсказамус

         Давайте все-же попробуем понять друг друга

         DADDY пише:
         > Предсказамус пише:
         >> Судья, которвй ездит на "Лэндкрузере" и живет в доме за пару вечнозеленых лимонов, в СССР не мог существовать в принципе. Его предел - жигули и "хатынка" на окраине, причем только в 1 этаж.
         > Ну, я б не став так ідеалізувати минуле. Були і машини і хатинки. Просто тоді не було Круізерів.
         Я его не идеализирую, просто в СССР крутая машина и дом - не уровень судьи или начальника отдела горисполкома. Это для членов республиканского бюро, да и то не всех.

         >> Если действия по "понятиям" уголовно наказуемы, то иначе просто нельзя. Эта категория людей понимает великодушие как слабость и немедленно ею пользуется.
         > Якщо дії, то так. А якщо просто людина виросла у таких обставинах, у якомусь Красному Лучі, де про інші стосунки і не знали, або давно забули? Вона не вчинила нічого кримінального, але живе саме "по понятиям". Наприклад, ненавидить гомосексуалістів, бо це "не по понятиям" - а як же ж бути з Елтоном Джоном? Чи з чудовим виконуючим обов"язки мера Львова Садовим?.То така людина не є "наша Україна"?
         Не понял. Я что, предлагаю этих людей куда-то сажать? Или речь все-же идет о совсем других людях?


         > Нажаль, революція Вас нічому не навчила, або Ви дуже швидко забули урок. Якщо змін чекати від Президента, то ми нічим не відрізняємося від москаля за своєю психологією, бо чекаємо доброї волі доброго царя.
         Не совсем так. Мы ждали от вроде как порядочного человека исполнения его части обязательств.

         > Ви допустили до того, що Добкін вільно проводить агітацію в Харкові і не відчуває ніякого громадянського спротиву.Ви припинили активну громадську роботу в Харкові. А як починали?! Овальний стіл з губернатором, який читав Інтернет!! Вся революційність та демократія пішла у пісок та перетворилась на акустичні хвилі?
         Может, мы бы и не допустили, но НСНУ решило, что лучше Шумилкина, проворовавшегося по самые уши, мэра для Харькова не сыскать. Конечно, поддержим Петю Костенко, но и он, и мы чудесно понимаем - это не решение.

         > Маленький віртуальний експерімент:Вам янучари посадять на голову Харкова Добкіна. Він приїде до вас в офіс і стане вибачте, срати Вам на стіл. Ви це будете терпіти (бо він же ж мер, а при ньому охорона), а про себе думати: От Ющенко, зрадив Схід, зрадив Майдан.... От, клята Данія, 3.14-здець всім сподіванням. Так чи ні? Якщо "так", то бажаю Вам всього найкращого. Якщо "ні", то чому Ви (я не до Вас особисто, а до нормальних людей зі Сходу) не хочете, не можете сказати "ні" на громадському рівні?
         Сказав "а", нужно говорить "б". А "б" - Шумилкин, и он таки "б".

         > Відповідь в стилі "сам дурак" не сприймаю, бо не сиджу, працюю на перемогу своєї партії і завдяки тому майже вилетив з роботи :-)
         Это Ваше право, вылетать с работы, тем более, что работа в политике помогает слабо. А вот зачем вылетел с должности начальника Харьковского УБОП Миша Притула, который всего-то хотел, чтоб бандитам были тюрьмы? Организатор вылета в Киеве - Порошенко, исполнитель - Москаль, пассивный наблюдатель - Луценко. Вы говорите о гражданском уровне, а что этим гражданам говорить? "Ребята, в прошлый раз вас швыранули, но они не со зла, давайте поверим им еще разок"?
         Так что Президет таки виноват перед Востоком, причем крепко. Не в том, что что-то не сделал, а в том, что он и его друзья активно помогли местной голубизне восстановиться и местами даже усилиться.
         Тут нужно совсем другое решение, я попробую чуть позже о нем сказать, но в этом решении нет места предателям независимо от цвета флагов.
      • 2006.02.23 | damoradan

       Извините, но та Украина, в которой ведут переговоры

       с бандитами - не моя Украина. И тот президент, который это делает - не мой президент. Пусть он еще пару ночей крепко подумает, и если ничего толкового не придумает, пусть уступает место тем людям, которые могут с бандитами бороться, а не переговариваться. Или хотя бы не мешает этим людям.
      • 2006.02.24 | Shadow

       Re: Вы исключаете возможность таких переговоров?

       >Предсказамус пише:
       >> Я не исключаю потому, что между фактической амнистией тем людям, которым Вы противостояли осенью 2004-го, и соглашением о сотрудничестве в новом парламенте, принципиальной разницы не вижу.
       >Ви дуже розумна та досвічена людина. Я поважаю Вашу позицію та погляди. Спробуйте зрозуміти і мене.... і Президента.
       Ні. Я не вибирав президента, щоб вигадувати цому виправдання після кожного його сідання в калюжу.

       >Вперше за всі роки Незалежності (нехай їх було ще не так багато) ми маємо національносвідомомго, морального, віруючого Президента. Він Президент всієї україни, а не тільки тих людей, які хочуть бачити Україну демократичною, заможною для всіх громадян, і т.д. Він є Президентом навіть Ахметова, навіть тієї братви, що взяла позавчора Податкову Академію, а з іншого боку він є Президентом країни, у якій живе Михало Свистович, Ви, я, Пані....Каськів та Юсов...Шуфрич, рудий тарган Кучмо та Ігор Тополя, який за боротьбу з рудим чмом відсидів у тюрмі.
       Демагогія. Ви проводите думку, що презик має діяти в інтересах і Ахметова також - ого!!!???

       Не брешіть собі. Ющ підписав ганебний меморандум і врятував Янека від політичної смерті, в той же час завдавши удару по Юльці - не заради України. Не заради мене чи вас. Заради СЕБЕ він це зробив. Це підло.

       Аргументую. Юлька не цукор, але 100% ясно, що Янек - набагато гірше Юльки. Заради України і нас з вами тре дружити з Юлькою, хоч це і важко, але не з Яном.

       Чому Ющ вибрав Янека? ТОМУ ЩО Юлька має спільний електорат з Ющем, урат по ній - собі очки. Удар по Янеку - очки собі і Юльці, тобто конкуренту! Якщо думати про себе, (коханого, якого весь світ слухав роззявивши рота), про свою користь, то б'ємо по Юльці.

       Мені начхати, чи він сам підлота, чи тюхтяй і наслухався "любих друзів". Це не важливо. Важливий результат - практично провальний в політичному сенсі 2005 рік і розгромні результати виборів 2006, що нас чекають. Для нас розгромні. Для Юща все ок, з "донами" він домовиться. Не тре кричати, що цього не буде. Ми вже бачили, як він це робив. А ви підвели під це навіть ідеологічну базу - "президент всієї України".

       >Але я підтримую і буду підтримувати всіма силами мого Президента.
       А я буду критикувать президента. Бо якщо йому лизати дупу, він перетвориться на монстра (уже успішно почав).

       >Маю надію, що Ви зрозумієте мою позицію.
       Ваша позиція - метастази совка, хоч ви цього й не розумієте.

       >ЗІ 2: Ніякої амністії злочинцям не було. Просто законодавство не досконале, прокурор - Піскун, а революційна доцільність швиденько повернула б нас у 37-й рік. ІМНО.
       Про меморандум див. вище. Про Піскуна - ну і хто тримав преза за яйця, не давав зняти Піскуна в лютому 2005?? Знову вороги? Га? Я вас питаю!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.24 | mirgor

        Re: Вы исключаете возможность таких переговоров?

        Shadow пише:

        > Ні. Я не вибирав президента, щоб вигадувати цому виправдання після кожного його сідання в калюжу.
        >

        Я також, лакмусова бумажка, це загравання з ПРусаками і головне з самою агресивною частиною "янучарів"- Ахметовим.

        > Не брешіть собі. Ющ підписав ганебний меморандум і врятував Янека від політичної смерті, в той же час завдавши удару по Юльці - не заради України. Не заради мене чи вас. Заради СЕБЕ він це зробив.
        >

        Правильно зараз президент вирішив забеспечити собі майбутнє за рахунок домовленостей з Ахметкою.

        > Аргументую. Юлька не цукор, але 100% ясно, що Янек - набагато гірше Юльки. Заради України і нас з вами тре дружити з Юлькою, хоч це і важко, але не з Яном.
        >

        Я не сторонник Юлі, особливо Турчинова, є здорові сили в БЮТ, це Томенко, Лук'яненко, Шкіль і вони готові домовляться.

        > Чому Ющ вибрав Янека? ТОМУ ЩО Юлька має спільний електорат з Ющем, урат по ній - собі очки. Удар по Янеку - очки собі і Юльці, тобто конкуренту! Якщо думати про себе, (коханого, якого весь світ слухав роззявивши рота), про свою користь, то б'ємо по Юльці.
        >

        Тут нажаль це проблема і БЮТ - перетягування виборців в друг дружки, а не в "янучарів".

        >Важливий результат - практично провальний в політичному сенсі 2005 рік і розгромні результати виборів 2006, що нас чекають. Для нас розгромні. Для Юща все ок, з "донами" він домовиться. Не тре кричати, що цього не буде. Ми вже бачили, як він це робив. А ви підвели під це навіть ідеологічну базу - "президент всієї України".
        >

        Так це і є сценарій Москви розвести помаранчевих і фактично вони самознищились, подивітся між "янучарами" нема розбрату.

        > А я буду критикувать президента. Бо якщо йому лизати дупу, він перетвориться на монстра (уже успішно почав).
        >

        Треба уважно перечитати поздоровлення Єханурова про "холодність влади" та, як олігархи почали говорити про президента " як батько скаже, так і буде", чого б це їм так говорити про Ющенка?
       • 2006.02.24 | DADDY

        Re: Вы исключаете возможность таких переговоров?

        Shadow пише:
        > Ні. Я не вибирав президента, щоб вигадувати цому виправдання після кожного його сідання в калюжу.
        >
        Прошу навести приклади того як Ви особисто виправдовували Президента після першого його "сідання у калюжу".


        > Демагогія. Ви проводите думку, що презик має діяти в інтересах і Ахметова також - ого!!!???
        >

        Дея пропоную діяти Президенту в інтересах Ахметова?

        > Не брешіть собі. Ющ підписав ганебний меморандум і врятував Янека від політичної смерті, в той же час завдавши удару по Юльці - не заради України. Не заради мене чи вас. Заради СЕБЕ він це зробив. Це підло.
        >

        В меморандум Президента запхала Юля зі своєю бичачою позицією у ВР щодо голосування по кандидатурі Єханурова.

        > Аргументую. Юлька не цукор, але 100% ясно, що Янек - набагато гірше Юльки. Заради України і нас з вами тре дружити з Юлькою, хоч це і важко, але не з Яном.
        >

        Вона не хоче дружити. Вона хоче бути прем"єром. Вона повинна їм стати, бо потрібно відпрацювати отримане бабло коломойського, Березовського, тощо.

        > Чому Ющ вибрав Янека?
        >

        Ящура у партнери ніхто не обирав. Заяви про неприпустимість коаліції з ПРУ лунали неодноразово з різних рівнів НСНУ.

        > Мені начхати, чи він сам підлота, чи тюхтяй і наслухався "любих друзів".

        Не ввічливо так казати про Президента.

        >Важливий результат - практично провальний в політичному сенсі 2005 рік

        Прошу приклади провальності?

        > і розгромні результати виборів 2006, що нас чекають. Для нас розгромні.

        На війні таких як Ви називають "панікерами".

        >Для Юща все ок, з "донами" він домовиться. Не тре кричати, що цього не буде. Ми вже бачили, як він це робив. А ви підвели під це навіть ідеологічну базу - "президент всієї України".
        >

        1. Коли і як Президент домовлявся з "донами" собі на користь? Факти, приклади блск, а не слова.
        2. Це не моя ідея "Президент всієї України" - це статус Президента згідно Конституції.

        >Ваша позиція - метастази совка, хоч ви цього й не розумієте.
        >
        В чому полягає моя "совковість"? А взагалі, це класний аргумент у дискусії: Ти - совок. Або: від тебе ніхто нічого слушного не чекає, бо ти лисий, маєш великий ніс і взагалі маєш якусь підозрілу зовнішність.

        >Про меморандум див. вище. Про Піскуна - ну і хто тримав преза за яйця, не давав зняти Піскуна в лютому 2005?? Знову вороги? Га? Я вас питаю!
        Недосконале законодавство.
    • 2006.02.23 | damoradan

     Как я Вас понимаю!

     Сотни миллионов лузеров в этом мире каждый день кусают себе локти, грызут ногти и выдергивают волосы, пытаясь понять: почему одним все, а другим ничего?

     Вот и НСНУ никак не может понять: и делаем вроде все правильно, и зарплата растет, и люди не в холоде сидят, да и вообще все для народа, от себя кусок отрываем, а народ почему-то верит не нам, а Тимошенко, не тому, что Паша ее клал под Вяхирева, а тому, что НСНУ ведет переговоры с ПР.

     Я понимаю эти сентименты наших уважаемых вождей. Но может они перестанут обвинять во всем неразумный народ, а помотрят на свои разумные действия, и тогда поймут почему так получается?
  • 2006.02.23 | mirgor

   Я не юлефан, але поведінка НСНУ по відношенню до Ахметки

   дуже підозріла, якщо хтось з НСНУ вирішив домовлятися з ПРусаками, то вони зроблять непоправиму помилку.
   Якщо Ющенко приведе до влади банду Ахметки-кровавого, то я думаю буде друга революція і то буде не меморандум, таку зраду вже ніхто не простить.
   Згадайте зараз новини з Донецька, дівчина підійшла взяти агітку за "Нашу Україну" - їй розірвали рот.

   Головний ворог для Безсмертного Юля, а як казав Луценко, притензій по закону до Ахметова немає.
  • 2006.02.23 | S@nya

   Фуу. DADDY, не опускайся до її рівня (-)

   DADDY пише:
   > Інакше це все бла-бла-бла на телекамеру, яке нічим не відрізняється від, наприклад, розповіді про те, що один відомий громадянин Панами використовував молоденьку майбутню Білу Діву у якості еротичного аргументу/бонусу у складних переговорах по газу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.23 | DADDY

    Re: Фуу. DADDY, не опускайся до її рівня (-)

    Хм, так я ж і не використовую.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.23 | S@nya

     Re: Фуу. DADDY, не опускайся до її рівня (-)

     DADDY пише:
     > Хм, так я ж і не використовую.

     Нє, ну краще б ти її використував, ніж такі плітки аля янучари-2002 наводити у якості аргументу.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.23 | DADDY

      Re: Фуу. DADDY, не опускайся до її рівня (-)

      S@nya пише:
      > DADDY пише:
      > > Хм, так я ж і не використовую.
      >
      > Нє, ну краще б ти її використував, ніж такі плітки аля янучари-2002 наводити у якості аргументу.

      На мій погляд і одне і друге одного рівня. І використовуються, до речі, з однією метою: компроментація конкурента.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.23 | S@nya

       Re: Фуу. DADDY, не опускайся до її рівня (-)

       DADDY пише:
       > S@nya пише:
       > > DADDY пише:
       > > > Хм, так я ж і не використовую.
       > >
       > > Нє, ну краще б ти її використував, ніж такі плітки аля янучари-2002 наводити у якості аргументу.
       >
       > На мій погляд і одне і друге одного рівня. І використовуються, до речі, з однією метою: компроментація конкурента.

       Ні, не одного рівня. Плітки щодо ЮВТ, які ти навів - важко спростувати, вони стосуються особистого життя людей.
       Плітки, які розповсюджує Юля, спростовуються в одну мить - робиться публічна обіцянка Єханурова, що жодних коаліцій з Януковичем не буде, і жодних переговорів не ведеться. Крапка. Що йому заважає це зробити?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.23 | mirgor

        А краще це зробити Ющенкові

        S@nya пише:

        > Плітки, які розповсюджує Юля, спростовуються в одну мить - робиться публічна обіцянка Єханурова, що жодних коаліцій з Януковичем не буде, і жодних переговорів не ведеться. Крапка. Що йому заважає це зробити?


        А краще це зробити Ющенкові, цілком зрозумілу заяву, що після виборів домовленостей з ПРусаками не буде (крапка)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.23 | DADDY

         Re: А краще це зробити Ющенкові

         mirgor пише:
         > S@nya пише:
         >
         > > Плітки, які розповсюджує Юля, спростовуються в одну мить - робиться публічна обіцянка Єханурова, що жодних коаліцій з Януковичем не буде, і жодних переговорів не ведеться. Крапка. Що йому заважає це зробити?
         >
         >
         > А краще це зробити Ющенкові, цілком зрозумілу заяву, що після виборів домовленостей з ПРусаками не буде (крапка)

         http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1140730829&first=&last=
         DIXI
       • 2006.02.23 | DADDY

        Re: Фуу. DADDY, не опускайся до її рівня (-)

        Це все рівень старого жидівського анекдота. Пом"ятаєш: У Рабіновича донька - повія!!! Ой, вей!!!
        Так от: презумція невинності має бути присутня й політиці. Чому Єхануров має виправдовуватись чи щось робити за командою Юлі? Якщо вона звинувачує, то нехай вона ж і наводить факти, фото, відео, протоколи переговорів, прізвища переговорників, тощо.
        Якщо навести нічого не може, то ... у мене тут була фразочка заготовлена, але я помірковано її прибрав :-)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.23 | mirgor

         Не конструктивно (-)

        • 2006.02.23 | S@nya

         Тут ти правий, але

         DADDY пише:
         > Це все рівень старого жидівського анекдота. Пом"ятаєш: У Рабіновича донька - повія!!! Ой, вей!!!
         > Так от: презумція невинності має бути присутня й політиці. Чому Єхануров має виправдовуватись чи щось робити за командою Юлі? Якщо вона звинувачує, то нехай вона ж і наводить факти, фото, відео, протоколи переговорів, прізвища переговорників, тощо.
         > Якщо навести нічого не може, то ... у мене тут була фразочка заготовлена, але я помірковано її прибрав :-)

         Тут ти правий, але це - політика, в ній використовують брудні технології, і плюють на презумпції. І я не бачу нічого поганого для НУ, якби Єхануров це озвучив. Думаю, багато хто вирішив: раз Юля каже, а вони не спростовують, то так воно і є.
         Тобто ми можемо казати про те, як воно має бути в ідеалі (презумція невинності і т.п.). Але наша політична ситуація далека від ідеалу. Юля вміло користується недбалістю, повільністю, закритістю НУ - якби на кожен її випад була миттєва, обґрунтована відповідь, їй би швидко перехотілося виставляти себе на посміховисько.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.24 | Пані

          Він правий без "але"

          Бо відповідати на кожне "а твоя дружина - бл..." - неможна, а тим більше в політиці. Це аксіома піару та теорії конфліктів.

          Справа в тому, що якщо цей закид не має ніякого грунту під собою (напр. в звинуваченого взагалі немає дружини), то закид без зворотнього зв`язку забудеться швидко і його повторення спостерігачами вже сприйматиметься без подальшої зацікавленості.

          А якщо ж на такі закиди відповідати - то створюється інформаційне кільці (або "зашморг") і тема не зникає з суспільного дискурсу.

          Інша справа, якщо "в цьому щось є" - там можливі варіанти.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.24 | Предсказамус

           Он не прав практически, а прав ли теоретически - неважно

           Пані пише:
           > Бо відповідати на кожне "а твоя дружина - бл..." - неможна, а тим більше в політиці. Це аксіома піару та теорії конфліктів.
           Дело в том, что без особого напряжения вижно довольно много признаков сговора если не всех несунов, то существенной их части с голубыми. Другое дело, что бютовцы тут тоже не без греха, но это никак не отмазывает несунов. То есть, обвинение Тимошенко внешне выглядит более чем правдоподобно.
           Поэтому заявление лидера НСНУ о том, что он не планирует сотрудничать с ПРУ было бы более чем кстати.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.02.24 | Пані

            Він і практично правий

            Предсказамус пише:
            > Пані пише:
            > > Бо відповідати на кожне "а твоя дружина - бл..." - неможна, а тим більше в політиці. Це аксіома піару та теорії конфліктів.
            > Дело в том, что без особого напряжения вижно довольно много признаков сговора если не всех несунов, то существенной их части с голубыми. Другое дело, что бютовцы тут тоже не без греха, но это никак не отмазывает несунов. То есть, обвинение Тимошенко внешне выглядит более чем правдоподобно.

            Це дивлячися для кого. Спробуй опититати не власне референтне коло, а випадкову вибірку і побачиш, що більшість в це не вірять.

            > Поэтому заявление лидера НСНУ о том, что он не планирует сотрудничать с ПРУ было бы более чем кстати.

            Ні, воно якраз би виглядало як визнання того, що "щось тут не так". Як і будь які виправдання. Тим більше, що подібні заяви вже і самі по собі раніше звучали.

            І взагалі - Віка плаче, хоче назад опитування. Завези їй хоч сам завтра! Бо анкети вже неакутально, штаб заповнив.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.02.24 | Предсказамус

             Понял, не договоримся

             Пані пише:
             > Ні, воно якраз би виглядало як визнання того, що "щось тут не так". Як і будь які виправдання. Тим більше, що подібні заяви вже і самі по собі раніше звучали.
             Оправдываться не надо, официальных заявлений блока и его лидера не было. Но больше спорить смысла нет, тем более, что они таки договорятся. Если еще не договорились.

             > І взагалі - Віка плаче, хоче назад опитування. Завези їй хоч сам завтра! Бо анкети вже неакутально, штаб заповнив.
             Ей или тебе?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.02.24 | Пані

              Re: Понял, не договоримся

              Предсказамус пише:
              > Пані пише:
              > > Ні, воно якраз би виглядало як визнання того, що "щось тут не так". Як і будь які виправдання. Тим більше, що подібні заяви вже і самі по собі раніше звучали.
              > Оправдываться не надо, официальных заявлений блока и его лидера не было. Но больше спорить смысла нет, тем более, что они таки договорятся. Если еще не договорились.

              Отож, ще нам сперечатися не вистачало!

              > > І взагалі - Віка плаче, хоче назад опитування. Завези їй хоч сам завтра! Бо анкети вже неакутально, штаб заповнив.
              > Ей или тебе?

              Та як хочеш - можна і нам, а можна і Віті завтра на колегії віддати, ти ж в курсі що і де завтра? Якщо ні - передзвони на мобілку зараз.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.02.24 | Николай (Одесса)

  Re: Тимошенко:"Наша Україна" веде реальні переговори з Регіонами"/"

  Нет! Здесь я категорически не согласен. Жаль, что не смотрел передачу с Тимошенко. Но то, что пишут здесь, возмущает. Тимошенко соскакивает с темы. Ее надо спросить, почему она не подписала договора с "помаранчевыми", предложенного Костенко и Плющом Иваном Степановичем? Этот документ получается более емким, чем тот, который написали в интернете от Тимошенко. Разве что нету предложения о партии "Регионы Украины". Но Тимошенко ведь согласна с тем, что эта партия войдет в Верховную раду. Значит с ними придется голосовать и надо их потихоньку по очереди переубеждать, а некоторых посадить. Кто же такое сразу напишет? Тимошенко ведь сама говорила, что будет вязать оранжевый шарфик с голубым. Как же их связывать, если теперь никакого контакта. Получается так. Документ от Плюща Ивана Степановича у Тимошенко изучили. Поняли, что лучше не смогут. Тогда давай крушить, выскакивать на телевидение и говорить первыми, что я сделала конфетку, а остальные ничего. Так только в детском садике играют. Потом, с газом. Нужны конкретные факты. Костенко в Одессе говорил вроде честно, что газ наши предприятия давно получают по 90 или даже 100 доларов, а разница от покупной цены шла в карман. Теперь просто в карман меньше попадет. Возникает тогда вопрос, о чьем кармане так беспокоится Тимошенко?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.24 | Предсказамус

   Зачем так сложно?

   Простите, но Вы очень много сказали разного, хотя достаточно было бы одного: Плющ открыто заявил, что собирается в новом парламенте сотрудничать с ПР. Тимошенко категорически против такого сотрудничества, поэтому блоку Костенко и Плюща с БЮТ не по пути. Вот и все. Каждый имеет право иметь свою точку зрения на ситуацию, для одних и Ахметов партнер, для других нет. А мы уж как-нибудь выберем...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.24 | Николай (Одесса)

    Re: Зачем так сложно?

    Давайте определимся, что значить сотрудничать в парламенте. Это, что дружить или в поддавки играть? Нет. Я убежден, что Плющ Иван Степанович имеет ввиду, что в одном помещении парламента придется работать и ему и Тимошенко и регионалам над одними и теми же законами. Силы будут примерно равными. И результат будет зависеть от того сколько удастся переубедить регионалов, чтоб поддержали государственника Плюща Ивана Степановича. А он ни разу плохого для всего народа и на Юге и на Востоке и на Западе не сделал. Если же сразу настроить всех регионалов против себя, как предлагает Тимошенко, то ничего из этого не получится. Я убежден, что многих товарищей из Донбаса можно по-человечески убедить в том, что лидеры как Ахметов - это не их и не наша команда. По Ахметову нужно хорошо разобраться в его прошлом. А то много пишут о его преступлениях. И с Яноковичем все ясно и все на нем написано. Пусть Тимошенко поедет на Донбас и сидит там до тех пор, пока не убедит тамешних не голосовать за Януковича и Ахметова. Это будет подвиг. И все зауважают. А так сама знает, что Янукович идет в парламент, не противится этому, а нападает на Плюща Ивана Степановича и Костенка как на первых своих врагов. Пусть еще про Лазоренко вспомнит. Он теперь ей кто?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.24 | samopal

     Зачем ващє?

     Ви шо-то путаєтє, шановний. Врахуйте. що політреформа вже вступила в дію і пєрєубєждать по однаму тепер не вийде. А для "співпраці" потрібні спільні інтереси. Ексклюзивний доступ до корита, наприклад...
     А про те, що всі, хто буде в парляменті, будуть змушені між собою співпрацювати... Для цього не потрібно коаліцій. Досить Конституції.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua