МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мельника відсторонено від ректорського крісла

02/23/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Державна податкова адміністрація України 22 лютого видала наказ про проведення службового розслідування щодо подій 20 лютого в Національній академії Державної податкової служби України.

Як повідомили у Департаменті інформаційної політики ДПАУ, згідно з цим наказом, з 23 лютого по 11 березня 2006 року проводитиметься службове розслідування стосовно Петра Мельника, який з порушенням порядку виконання судових рішень щодо поновлення на роботі, визначеного Законом України “Про виконавче провадження”, взяв на себе повноваження ректора.

На час проведення службового розслідування П.Мельник відсторонений від виконання службових обов’язків ректора податкової академії. (УНІАН, рішенням Печерського районного суду від 16 лютого 2006 року П.Мельника поновлено на посаді ректора податкової академії).

Як повідомляють у ДПАУ, 20 лютого П.Мельник разом зі своїми прихильниками (майже 500 осіб) намагалися увірватися до приміщення академії. Охоронці, яких було лише 13, запропонували їм увійти через боковий вхід. Однак, не слухаючи пропозицій охорони, люди силоміць увірвалися до приміщення. Ними застосовувалися кийки та сльозогінний газ. Було побите скло, зламані двері, і, таким чином, П.Мельник дістався до кабінету ректора та зайняв його, йдеться у повідомленні ДПАУ. У сутичці десять співробітників податкової служби, які забезпечували пропускний режим академії, зазнали тілесних ушкоджень. Один із них з черепно-мозковою травмою перебуває в лікарні. Інші дев’ять отримали необхідну медичну допомогу і перебувають на даний час на лікарняному.

За інформацією УНІАН

Відповіді

  • 2006.02.24 | mirgor

    На час службового розслідування П.Мельник відстороненено (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua