МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

„Чи покриватиме міліція хабарників з „Кулька?” 2

02/24/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Як ми вже писали раніше, приблизно десять днів тому в Київському національному університеті культури і мистецтв заарештовано два проректори.

http://www.maidan.org.ua/static/news/1140424800.html

Один з них – Іван Петрович Штефан, який, не соромлячись, казав прямо на парі студентам, що іспит у нього коштує 20 доларів.

Також нібито заарештований за хабарництво проректор з навчально-виховної роботи Олександр Іванович Скнарь, який під час виборчої кампанії 2004 року особисто обшукував гуртожитки й копався в речах студентів, вилучаючи помаранчеву символіку й погрожуючи виселити їх з гуртожитку,

Декілька днів тому інформація підтвердилась. І. П. Штефан і О. І. Скнарь, справді були заарештовані і проти них порушено кримінальні справи.

Також стало відомим, що І. Штефана було заарештовано за те, що з грошей, які були передбачені державою, як матеріальна допомога студентам він платив агітаторам за партію „Третя сила”.

За що конкретно було заарештовано О. І. Скнаря поки невідомо.

Залишається відкритим питання: „Чи покриватиме міліція хабарників з „Кулька?” і чи відповідатиме перед законом головний винуватець того, що відбувається? Справа в тому, що в Київському національному університеті культури і мистецтв нічого не робиться без відома почесного ректора М. М. Поплавського. Проректори Штефан і Скнарь не могли робити подібне без наказу свого шефа, крім того, варто подивитися хто йде другим номером у партії „Третя Сила” і тоді стане зрозумілим кому була потрібна агітація за неї.

Відповіді

 • 2006.02.24 | Бувша студентка КНУКіМ

  Re: „Чи покриватиме міліція хабарників з „Кулька?” 2

  Вчилася в кульку і тому аж настрій піднявся,коли прочитала про незабутніх проректорів Скнаря і Штефана.Скнар особливо запопадливо заганяв студентів голосувати ще на референдумі організованому кучмою.Взагалі треба уважніше придивитися до того всього кодла.
 • 2006.02.25 | Катерина Круліковська

  Re: „Чи покриватиме міліція хабарників з „Кулька?” 2

  Я б давно перейменувала той інститут на Інститут шоу бізнесу та проституції щоб назвою дітей та батьків не дурити. Бо дехто з батьків думають що діти там набираються культури. А після перейменування можна там робити що хочуть: і взятки один одному давати і стрічки шукати і що завгодн, бо це все шоу.

  Доречи, Омеліни працівники вечерами взимку 2004 року знімали помаранчеві стрічки. Ще мені, коли я їх вішала пригрожували всіма неприємностями і гнались за мною, щоб забрати ті стрічки.
 • 2006.02.25 | stefan

  а пан Поплавський ще хоче бути мером Одеси

  як пишуть дописувачі Майдану - його університет:
  - шоу + проституція
  ***
  цього у нас в Одесі і свого не бракує

  :bounce: :hot:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.26 | Мартинюк

   Студенти Могилянки не поласилися на млинці Поплавського

   На днях він зробив грандіозне шоу у вигляді "дострокової масляної" навпротии Києво-Могилянської академії. Попри потуги і супер організацію на шарові "бліни" Поплавського спокусилося від сили 15 чоловік, більшість яких не була студентами. "Натовп" у 100 чоловік створювали люди привезені Поплавським.

   За день до того на цьому місці стовбичив новісінький автобус блоку Кармазина. На ньому було написано "добробус Кармазина". Студенти назвали його "долбойобусом" оскільки з динаміків щось постійно і гучно транслювалося.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua