МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Перший день гастролів театру Михайла Мельника "Крик"

02/24/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Вчора в Київському державному театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра, виставою „Парфумер” стартували гастролі унікального театру одного актора – „Крик” (місто Дніпропетровськ).

Перший же день у театрі зібрав аншлаг.

Після вистави як завжди Михайло Мельник спілкувався з глядачами, за його словами цю традицію він не порушує вже сімнадцять років. Також Михайло Мельник повідомив, що вистава „Парфумер” у Києві іде востаннє, а у Дніпропетровську її можна буде побачити лише до кінця весни. Отож, тим хто не встиг придбати квитки радимо зробити це швидше. Також Мельник сказав, що театр „Крик” приїздитиме до Києва не більше одного разу на рік.

Як нам повідомила дружина Михайла, а за сумісництвом адміністратор театру „Крик” – на недільну виставу „Гріх” продано дуже мало квитків тому у вас є шанс потрапити на геніальне творіння Михайла Мельника. (ціна квитків 30 гр. у партері і 20 на балконі)

Нещодавно Михайло мельник став народним артистом України, прикро, що це майже не відзначилось на його житті у матеріальному сенсі. Заробітна плата Михайла до присудження звання народного артиста становила 500 гр., тепер буде на 20% більша. Незважаючи на постійні матеріальні проблеми (саме через них він так рідко приїздить на гастролі до Києва) Михайло Мельник говорить, що буде триматись, адже його творчість – сенс його життя.

Театр „Крик” Михайла Мельника не залишив байдужою ще жодну людину. Після вистави „Гріх” абсолютна більшість глядачів виходить їз слізьми і ще декілька годин не може заспокоїтись. Його творчість примушує людей задумуватись і робити висновки, а головне відчувати і співчувати.

Відповіді

 • 2006.02.24 | Ірина

  Re: Перший день гастролів театру Михайла Мельника "Крик"

  Театр дійсно видатний. Я все ще пам"ятаю враження від вистави Парфумер яку побачила 15 років тому.
  Чому більше не приїжджає в Івано-Франківськ?
 • 2006.02.24 | Сергій

  Re: Перший день гастролів театру Михайла Мельника "Крик"

  Привіт!
  Був я на цій виставі, так само, як торік і позаторік.
  Колись мене дратували "виступи" Мельника після вистав, особливо після його Гумберта Гумберта: аж занадто вони розвіювали для мене його прекрасні містифікаціїї, з такою майстерністю створені попередньо, але відучора я збагнув, що Мельник - із тих, хто сам собі створює правила і сам ії ламає, в тому певно і є перевага а в т о р с ь к о г о театру.
  Мені навіть здається, що в глибині душі йому й наші оцінки не потрібні, як справжньому митцеві, Він сам себе похвалить і сам себе і з'cть - а ми: хочете дивіться, а хочете - ні.
  Дякую, пане.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.24 | mala

   Re: Перший день гастролів театру Михайла Мельника "Крик"

   Сергій пише:
   > Мені навіть здається, що в глибині душі йому й наші оцінки не потрібні, як справжньому митцеві, Він сам себе похвалить і сам себе і з'cть - а ми: хочете дивіться, а хочете - ні.

   В цьому Ви не праві. Ми йому дуже потрібні, він сам казав.
   Колись до нього підійшла літня жінка і сказала, що після його вистави "Гріх" до неї підійшла її донька з якою у неї були напружені відносини, стала на коліна і почала цілувати руки. От, як він сам каже, після таки моментів хочеться працювати, саме вони надихають його на творчість.
 • 2006.02.24 | Сахаров

  Хто має змогу - йдіть і дивіться

  Бо Михайло Мельник не просто видатна людина у театрі. Це сподвижник, він жив упроголодь і кілька років ставив свої вистави у непристосованому приміщенні, де взимку температура була чи не нуль. І на власному горбі витягнув свій театр, маючи копійки на прожиття. Я це пишу не для того щоб його пожаліли - йдіть і дивіться, бо Мельник -явище, яких мало і великий талант.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.24 | mala

   Re: Хто має змогу - йдіть і дивіться

   Нещодавно він їздив на російський театральний конкурс "Золотий вітязь", який проходив у Мінську (хтось подав від нього заявку, він не хотів їхати спочатку) після його виступу всі були в шоці (німці мало не цілували йому руки) все журі в один голос кричало, що перемога належатиме йому, але в решті москалі не схотіли, щоб золотий вітзь поїхав в Україну :fou: Журі буквально вибачались перед Мельником. Отож він поїхав в Україну зі срібною нагородою :(


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua