МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Увага, шахраї! Користувачам УНА.

02/24/2006 | кіт


Після трагічної та загадкової загибелі засновника Українського Національного Антивірусу Дмитра Загорднього з самим підприємством УНА та УАЦ почали траплятися дивні речі. На підприємстві виявлені порушення фінансової дисципліни, зникли важливі документи. Виявилося багато бажаючих погріти руки на уламках УНА. В останній час багато фірм почали безпідставно використовувати бренд УНА і виходити з комерційними пропозиціями до державних установ та приватних підприємців. Ці пропозиції оформлені на фірмових бланках з використанням реквізитів УНА. Хотілося б застерегти користувачів антивірусних програм від такого спілкування. Наслідки діяльності шахрайських фірм відомі – останній приклад це ошукані інвестори Київського житла. Зверніть увагу що пропозиції виходять від фірм, які не мають прав інтелектуальної власності на продукт УНА, не мають ліцензії та права гарантувати користувачам професійний захист інформації. Також в результаті незрозумілих дій керівництва , більшість спеціалістів, які працювали ще з Дмитром Загороднім, «пішли» від підприємства, тому антивірусна база вже давно не поновлюється і правомірним буде питання до контролюючих структур щодо відповідності якості псевдопродукту УНА.
Радимо всім користувачам державних структур звернути увагу на фірмові бланки з комерційними пропозиціями що надходять від підприємств-клонів. Невідповідність реквізитів бланку, юридичної адреси та печатки вказує на незаконність таких пропозицій. Будьте обережні - антивірусний продукт, розповсюджений шахраями є прямою загрозою інформаційній безпеці вашої установи.

Відповіді

 • 2006.02.25 | Володимир

  Re: Увага, шахраї! Користувачам УНА.

  Лист з подібними пропозиціями нещодавно отримала і наша державна установа. Після його розгляду керівництвом профільного відділу було багато запитаннь. І першим дійсно була невідповідність реквізитів. Та відсутність сертифікату відповідності на сам антивірусний продукт.
  Щось незрозуміле робиться з Українським Антивірусом. Може хтось пояснить хто і що нам пропонують на цей раз.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.26 | Оксана

   Re: Увага, шахраї! Користувачам УНА.

   Шановний Володимире, а Ви можете сказати яка саме установа і від якої фірми отримала комерційні пропозиції стосовно використання антивірусного продукту УНА? Дякую.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.27 | Володимир

    Re: Увага, шахраї! Користувачам УНА.

    Наша установа отримала комерційні пропозиції від якоїсь Луганської фірми "УНА-НЕО", яка таки дійсно намагається використовувати продукт УНА. Все це продавлюється через проплати з фондів підприємств після їх державного фінансування.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.02 | Оксана

     Re: Увага, шахраї! Користувачам УНА.

     І всеж таки, яка установа отримала ці пропозиції?
     Дякую.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.03 | Володимир

      Re: Увага, шахраї! Користувачам УНА.

      Мінюст.
      Б.л.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.13 | Ольга

       Re: Увага, шахраї! Користувачам УНА.

       УНА-НЕО офіційно зареєстрована компанія, яка належить до корпорації "Укаїнський Національний Антивірус". Вона дійсно зареєстрована в Луганську (юридична адреса), але фактична адреса ідентична з юридичною адресою УНА.
       Ніяких махінацій компанія УНА-НЕО не проводить, а діє в рамках статуту компанії "Український Національний Антивірус" і не заперечує законодавству України.
 • 2006.03.02 | JusKrey

  Допилились...

  Очень интересно, во сколько госконторам обходилось "построение систем безопасности" на основе решений "украинского национального производителя"?

  Потому как такая муть на ровном месте не вылазит..


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua