МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вибори у Львові: міліція і чорний піар

02/24/2006 | Майдан-ІНФОРМ
У ніч з 23 на 24 лютого правоохоронці Личаківського райвідділу міліції біля входу в офіс Студентського братства Львівщини, що на вулиці Римлянина, затримали кількох студентів, які виносили з офісу провокаційні листівки проти Василя Куйбіди, - про це повідомив під час брифінгу голова виборчого штабу Василя Куйбіди Іван Рудницький. За його словами, до з’ясування обставин кількох студентів забрали до Личаківського райвідділу міліції. Проте, як він зазначив, після давання всіх свідчень через дві-три години студентів випустили з відділку.

Як зазначив Іван Рудницький, коли правоохоронці намагалися увійти до приміщення, то студенти зачинилися зсередини, отож вони опломбували офіс. Вночі ж під офісом Студентського братства залишились вести чергування працівники штабу Василя Куйбіди та начальник Личаківського райвідділу міліції. Близько 6-ї ранку з офісу вибігли молодики, які, побачивши міліціонерів, почали втікати. Коли одного з них наздогнали, то його затримали та відправили до Личаківського райвідділу міліції. З самого ранку, за словами Івана Рудницького, під райвідділом зібралась група студентів, які влаштували пікетування проти затримання їхнього товариша. „Студенти діяли діяли дуже злагоджено, цей пікет був добре спланований, ними повністю керували”, — зазначив Іван Рудницький. Він заявив, що до студентів ніхто не застосовував сили, в той час, як самі члени братства стверджують, що їм ламали руки, а також побили одну з активісток.

„Гал-info”

Майдан-Інформ: Оминаючи зміст листівок, який нам поки що невідомий, а тому оцінювати їх ми не беремось, на нашу думку сам факт свідчить про системну недооцінку штабом Василя Куйбіди студентського середовища у Львові. На минулих виборах студенти масово працювали на його опонента - Любомира Буняка і внесли немалий внесок у перемогу останнього. Цікаво, чи встигне штаб Василя Куйбіди внести корективи у тактику своєї роботи.

Відповіді

  • 2006.02.25 | Студент зі Львова

    Re: Вибори у Львові: міліція і чорний піар

    Зреагувати не вустигне, бо штаб працює методами двадцятирічної давності, а вони зараз недієві. Штаб взагалі недооцінює роль молодих людей, інтернету і багато чого. Листівки дійсно "чорні". Проте ті ж методи застосовують і інші штаби. ЯНе виключення і ті, хто затримував студіків.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua