МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Можливий замах на кандидата у львівські мери

02/24/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Василь Куйбіда не відкидає можливості того, що брудні технології, які застосовуються проти нього, можуть дійти і до спроби фізичної розправи — про це кандидат на міського голову Львова від блоку «Наша Україна» заявив 24 лютого під час прес-конференції.

«Якщо ці люди вже витратили сотні тисяч доларів на той бруд, який іде проти мене, то витратитися на ще кілька десятків тисяч, щоб ліквідувати мене взагалі, думаю, для них не становитиме проблеми», — зазначив Василь Куйбіда.

Щоправда, брати собі охорону кандидат на міського голову, як він заявив, не збирається.

«Мені лише один раз нав’язали охорону, коли під час однієї із передвиборних кампаній начальник міського управління міліції отримав інформацію, що на мене готують замах. Сам же я ніколи не звертався за охороною. Навіть коли погрожували фізичною розправою членам моєї сім’ї, то вивіз з міста лише родину», — зазначив Василь Куйбіда.

„Гал-info”

Відповіді

 • 2006.02.25 | samopal

  Неожливий замах

  Нахвіг він кому здався, дважди гєрой барьби за дємакратію?
  Ще колись виясниться, що оті плакати замовляв він сам, через підставних людей. А заодно і Студенське Братство троха пріжучіть захотілось.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.25 | otar

   Нє

   Замовляв він не сам. Студіки справді обклеїли все місто антикуйбідонськими листівками. Єдине - неясно, на кого вони працюють, бо на Садовия теж женуть.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.25 | samopal

    Нє, нє так

    Куйбіда знаходиться на хвінішній прямій і потихеньку про нього починають пригадувати... Двічі герой Львова. Вісім років так класно руліл... Стіко всього класного зробив... І ше хоче. Садовий, сабака едакая, його обставляє, тому треба терміново шото дєлать. Діоксину наїстися - страшнувато. А раптом не виграє, чи нє сработаєт? Тому треба розкочегарити шум, скажімо,.. про замах. І при цьому героїчно відмовитись від охорони. Хоча, каню панятно, що замах на нього може організовувати лише ідіот, або хтось із креативних асистентів... Розклеювати щось по цілому місту, то не проблема. Повно наліпок від кого завгодно. Підставляти "недолугих, недосвічеених, жадібних та дурнуватих" студентів може тільки "серйозний" гравець. Для Садового немає ніякої потреби використовувати цю муть, бо він є власником потужних ЗМІ місцевого значення. Можна було б валити на ПРУ та їх підстріленого у разборках місцевого лідера. Але шансів у нього практично нема. А от поспівробітничати вони можуть... Шоб бува не проліз хтось зовсім новий та нахабний.
 • 2006.02.25 | otar

  Невловимий Джо повертається (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.27 | Vavilov

   А шо він буде робить?

   Травиться діоксином, чи стрілятись (двічі, і без промаху).
   Може йому яку "народну варту" приставити для охорони?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua