МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Шамани без кордонів" виганяли з Нацради "злий дух корупції"

02/25/2006 | Майдан-ІНФОРМ
22 лютого о 13-00 біля будинку Національної ради з питань телебачення та радіомовлення (Прорізна,2) відбулася театралізована акція „Шамани без кордонів!”.

Учасники Міжнародного зльоту телевізійних шаманів за допомогою окультних знань та магічних сил виганяли „злий дух корупції” з кабінетів Нацради телебачення та радіомовленя. Шаманські сакральні атрибути – бубони, амулети, барабани – зробили акцію гучною та, сподіваємось, дієвою. Телевізійні шамани не вперше проводять очищення затхлих корупційних кабінетів по всьому світу. На жаль, дійшла черга і до України.

Українське пост-революційне чиновництво настільки вжилося в шкіру свої попередників та пройнялося духом корупційної аури, що вже зовсім забуло про обіцянки, які щедро роздавалися рік тому. Громадськість, яка сподівалася на якісні зміни в чиновницькому болоті жорстоко помилилась. А тепер ніяк не може позбутись "кращих представників" клубу „любих друзів” та "рук, які нічого не крали".

Одну з провідних ролей в цьому "клубі по інтересах" грають чиновники Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. Кількість скандалів, пов’язаних з цим державним регулюючим органом у сфері українських-медіа вже зашкалює всі граничні норми. Найбільш гучними з них стали "розборки" з телеканалами „ТЕТ”, КРТ„НТН”, радіостанціями "Гала Радіо", "Південний простір", низки інших регіональних ЗМІ, які мали нахабство протистояти тиску з боку Нацради. Складається враження, що Нацрада виконує замовлення в інтересах певних політиків та політичних сил, що і є одним з яскравих проявів корупції.
Віднедавна перетворення Нацради на орган, що виконуватиме політичні та бізнесові замовлення було ще й оформлено законодавчо. Президент України підписав прийнятий Верховною Радою „Закон про телебачення та радіомовлення”.

До Президента України неодноразово зверталися ряд провідних телеканалів, Союз кабельних операторів України, Українська Гельсінкська Спілка, Інститут медіаправа та інші громадські організації з проханням ветувати підписаний закон.
За цим законом, за оцінкою багатьох експертів, встановлюється необмежена бюрократична диктатура Нацради з питань телебачення та радіомовлення, оскільки, всупереч Конституції, їй надаються повноваження „єдиного органу державного регулювання” аудіовізуальних засобів масової інформації.

Злий дух корупції не лише надихає чиновників на дурні вчинки. Він взагалі паралізував будь-яку діяльність Нацради. Не дзвонять там телефони, не друкують принтери не бігають з чаєм секретарки. Відтепер навіть брифінги для журналістів не проходять у її стінах!

„Шамани без кордонів” змогли приборкати вакханалію злого духу корупції у Нацраді. Але вони попереджають, що якщо самі чиновники не побажають змін, цей дух скоро повернеться...

Відповіді

 • 2006.02.25 | Катерина Круліковська

  Re: "Шамани без кордонів" виганяли з Нацради "злий дух корупції"

  Чесно скажу, що з цієї інформації нічого не зрозуміла, але я, оскільки вже давно не дивлюсь телевізро, бо там якийсь бред і брехня, то давно б закрила всі ті станції. Зі слів ображених батьків і бабць знаю, що ТЕТ тричі на день дає програму Дім - 2 : ублюдство таке, що після тої програми дітей неможна привести в порядок. А чого вартує той фільм (в гостях була, то одну серію подивилась) де куча російських дівчат бьються за одного дядьку. Я розумію, що у них там велика демографічна проблема, але нащо такий бред показувати в Україні? І хто дивиться той фильм і на ньому виховується? дівчата десь 5 класу!!!! Це ж повна психологічна травма.
 • 2006.02.25 | otar

  Прекрасно!

  Коли в часи темників і піховшеків Нацрада не робила нічого, жодного разу не застосувавши навіть таку санкцію, як попередження - всі гнали на Нацраду й казали: нафіга вона потрібна?

  Коли тепер Нацрада робить хоч щось - із неї виганяють злих духів.

  Подобається програма "Окна", де жену-хахлушку атучівают міньєтом від хахляцкого акценту? Молодці, друзі, захищайте. Подобаються "зустрічі Ахметова з виборцями" на ТРК "Україна", пущені під виглядом "інформаційно-аналітичниї програм"? Дивіться на здоров'я.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua