МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Російські неурядові організації звернулись до Президента Ющенка

02/25/2006 | Майдан-ІНФОРМ
"Події 14 лютого цього року змусили нас до здивування і спричинили серйозну стурбованість. Йдеться про прийняття та миттєве виконання рішення про депортацію 10 громадян Узбекистану, затриманих у Криму 7 лютого (як повідомляють українські ЗМІ з посиланням на Держкомнацміграції України, „у рамках боротьби з нелегальною міграцією”).

За нашою інформацією, підтвердженою представництвом УВКБ ООН в Україні, 9 з 11 затриманих були особами, які шукали політичного притулку в Україні: у перших числах лютого вони подали до міграційної служби України заяви про надання їм статусу біженців."

Під зверненням підписався Серій Ковальов та інші відомі російські правозахисники. Повний текст звернення на Майдані тут:
http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_petit&key=1140894300&first=1140894300&last=1137865288
Просимо громадян, не байдужих до долі узбекських політичних біженців, ставити свої підписи в підтримку.

Відповіді

 • 2006.02.25 | Сергій Кабуд

  правильно(-)

 • 2006.02.25 | Боррачо

  Ганьба тим, хто депортував узбеків

 • 2006.02.26 | Юрій

  Re: Російські неурядові організації звернулись до Президента Ющенка

  Ганьбить Україну у світі - українська влада м.Сімферополя,хоча,здається,що в цьому регіоні назвати її українською владою язик не повертається.І дивуватися російським правозахисникам не варто,бо неозброєним оком видно,навіть із Москви,що здачу політичних біженців здійснили московські холуї по рекомендації Кремля,або ж за власною ініціативою,що їх старання завважить Москва.
  Україна почала пожинати плоди своєї політики бездіяльності,злочинної халатності у цьому регіоні.А тим часом Ідеологічний підривний антиукраїнський центр -Чорноморський флот Росії наносить Україні матеріальну і,мабуть,ще більшу моральну шкоду,прикриваючись фальшивими братерством і дружбою.
  А ганьба падає на уряд і Президента України,які не притягнули до сьогодні держслужбовців,що порушили європейські конвенції,що їх має дотримуватися Україна.Дуже підозріло, що ні уряд,ні Президент України не спромоглися відповісти,як вони оцінюють факт видачі біженців диктаторській країні,що застосовує тортури?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua