МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Голос за НУ+БЮТ+СПУ - це наш вибір!

02/27/2006 | mirgor
Якщо є ризик непроходження УНБ КП (заяви лідера Плюща ще більш нанесли удар по рейтингу), ПОРА-ПРП (фактично реальних політичних акцій, крім проти БЮТ та програм не видно) - то є дійсно ризик втратити ті голоси, що не наберуть 3%.

Це значить, якщо штаби не можуть домовитись про коаліцію помаранчевих, то виборці проголосував за НУ, чи БЮТ, чи СПУ, самі побудують майбутню коаліцію помаранчевих, я сам раніше сумнівався про голосування за маленькі партії та блоки, зараз вважаю, що потрібно вибирати із трьох головних помаранчевих сил.

Головне, щоб в НУ+БЮТ+СПУ було більше 226 мандатів, що цілком реально навіть зараз по всіх опитуваннях, це дає змогу створити свій уряд і зруйнувати такі зрадницькі коаліції, як НУ+ПР чи БЮТ+ПР.

І наголошую, що пропаганда проти голосування проти НУ,БЮТ та СПУ повинна бути заборонена між помаранчевими силами.

Ось так може виборець і створе коаліцію проти "янучар".

P.S.Я не проти УНБ КП, та ПОРИ-ПРП, їх треба підтримувати на місцевих виборах, але в ВР вважаю, треба голосувати за три головні сили НУ,БЮТ,СПУ.

Відповіді

 • 2006.02.27 | mirgor

  “Наша Україна” продовжує переговори (л)

  “Я можу підтвердити, що переговори щодо формування помаранчевої коаліції ведуться, вони не переривалися. – сказав сайту RAZOM перший заступник керівника виборчої кампанії Блоку “Наша Україна” Роман Зварич - Як це буває в таких процесах, учасники взяли паузу для того, щоб обдумати певні позиції як на даному етапі, так і на перспективу. Ми ведемо консультації і на двосторонньому, і на багатосторонньому рівні, оскільки ми взяли на себе відповідальність завершити цей процес, - наголосив він.

  “Сьогодні відбудуться чергові консультації в багатосторонньому порядку. Майже всі учасники погодилися взяти участь у черговому раунді переговорів. Я не буду називати поіменно, оскільки це було б, на мій погляд, неетично, - зауважив Роман Зварич.

  “Незалежно від того, які були зроблені заяви окремими лідерами політичних сил, я переконаний у тому, що ми маємо усі можливості завершити цей процес, підписавши відповідну угоду, де кожна із сторін бере на себе певні забов`язання, відмітивши у цій угоді роль Президента як гаранта самого процесу. – вважає Роман Зварич. - На сьогоднішній день це цілком можливо”.

  “На те, що заявляють окремі лідери, я, відверто кажучи, не звертаю уваги. Я прекрасно розумію, що ті блоки, які зазнали удару по своїх рейтингах у зв’язку зі своїми необдуманими кроками, і які зараз панікують, звичайно, будуть намагатися пропіарити свої позиції, свою політичну силу для того, щоб відновити свої втрачені позиції. – підкреслив Зварич. - Ми цієї проблеми не маємо. Не про рейтинги йдеться, а про те, аби помаранчеві сили, могли на цих виборах отримати не меншу перемогу, аніж на президентських”

  “Я оптимістично дивлюся на первісний варіант конфігурації помаранчевої коаліції, - заявив Роман Зварич.

  http://razom.org.ua/ua/news/9926/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua