МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вітренко у Сумах отримала гарбуза.(/)

02/27/2006 | Майдан
Міліція спростовує інформацію про масову бійку на мітингу Вітренко
[27.02.2006 13:30]
УНІАН

Центр зв’язків з громадськістю УМВС України в Сумській області заперечує факт «масової бійки» вчора під час мітингу лідера Блоку “Народна опозиція” Наталії ВІТРЕНКО на площі Незалежності міста Суми.
Як повідомила УНІАН головний спеціаліст ЦЗГ УМВС України в Сумській області, старший лейтенант міліції Ельвіра БІГАНОВА, згідно з повідомленням міськвиконкому, 26 лютого з 18.00 до 20.00 на площі Незалежності міста Суми планувалося проведення зустрічі громадян з головою Прогресивної соціалістичної партії України Н.ВІТРЕНКО.
На зустріч, що почалася о 18.00, прибуло три автобуси з прихильниками Н.ВІТРЕНКО – близько 130-140 осіб. Під час проведення заходу було встановлено, що це - жителі міста Ромни Сумської області.

О 18.15 на площі Незалежності з’явилася група молодих людей з прапорами Конгресу українських націоналістів та пов’язками з написом «УНСО». В руках молодих людей було 6 прапорів та 10 мітел.

Крім цього, на площі перебувало близько 1 тисяч громадян міста Суми.
За інформацією ЦГЗ, жителі міста Ромни висловлювали гасла на підтримку Н.ВІТРЕНКО, а всі інші – проти. Зокрема, люди масово вигукували «Ганьба!», «Конотопська відьма!», «Геть!».

Водночас, під час виступу Н.ВІТРЕНКО її прихильники та лідер ПСПУ особисто вигукували «Оранжевые нацисты!», «Ющенко, геть!», «Оранжевая чума!», «Прислужники Ющенко, Тимошенко, Мороза!».
Група людей, яка була настроєна проти Н.ВІТРЕНКО, намагалися передати їй принесені мітли, але прихильники Н.ВІТРЕНКО цього зробити не дозволили. Тоді перші кинули мітли через голови громадян.
За словами Е.БІГАНОВОЇ, під час проведення заходу грубих порушень громадського порядку не допущено. На охорону громадського порядку залучалося 35 співробітників міського відділу міліції, які зробили все можливе, щоб не допустити сутички між мітингуючими. Зустріч проходила близько 45 хвилин, оскільки всі присутні на площі Незалежності не давали можливості Н.ВІТРЕНКО говорити. Потерпілих після мітингу не було.

Відповіді

 • 2006.02.27 | Майдан

  Агов Суми - як там було?(-)

 • 2006.02.28 | Майдан

  Вітренко в Сумах закидали мітлами (л)

  Вітренко в Сумах закидали мітлами (ВІДЕО)
  http://5tv.com.ua/newsline/207//21787/

  Блок Наталії Вітренко "Народна опозиція" просить Президента Віктора Ющенка та міністра МВС Юрія Луценка дати правову оцінку подіям, що сталися вчора у Сумах.

  Нагадаємо, під час передвиборного мітингу лідерки блоку "Народна опозиція" там сталася бійка. Тільки-но Вітренко вийшла на сцену, її противники почали викрикувати образи, намагаючись заглушити її промову. Згодом у Наталію Вітренко та її прибічників полетіли мітли та палаючі агітаційні газети. Блок "Народна опозиція" назвав бійку провокацією і звинуватив у ній "помаранчеві сили".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua