МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Костенко за відкликання законопроекти про статус російської мови

02/27/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Для поновлення повноцінних переговорів про помаранчеву коаліцію лідер Українського Народного Блоку Костенка і Плюща Юрій Костенко закликає зробити „кілька конкретних українських кроків” – зокрема, відкликати з Верховної Ради законопроекти, які надають особливі права російській мові. Про це він повідомив журналістам на прес-конференції в Черкасах.

„Якщо ми – українська політична команда, то давайте зробимо кілька конкретних українських кроків”, - сказав Костенко. „Наприклад, Юлія Тимошенко нехай відкличе свої законопроекти щодо державного статусу російської мови – зокрема, проект закону Хмельницького-Баграєва”. За словами Юрія Костенка, якщо його ухвалить Верховна Рада, то „поставить хрест на українській мові”.

„Те ж саме нехай зроблять Мороз і Порошенко. Адже Порошенко-Король є авторами законопроекту про офіційний статус російської мови”, - наголосив лідер Українського Народного Блоку Костенка і Плюща.

Відповіді

 • 2006.02.27 | Мірко

  Re: Костенко за відкликання законопроекти про статус російської мови

  Явно зрозуміле це рішення УНБ по виступі Костенка на програмі Свобода Слова на ICTV з 25-го лютого. Цікаво було мені дивитися на цю програму. Глядачу розвіялися би всі байки про якийсь україномовний та московськомовний український народ. На екрані в студії було пряме сполучення з громадянами зі Симферополя, - які безсоромно виступали під прапором чужої держави. Лише сліпому не можна було зрозуміти що мовне питання в Україні це міждержавна війна - іншими способами.
  Костенко один з героїв цеї програми. Костенка, як вже не в президенти, то на премієрство! На програмі від партії Юща-Єха був один представник, а від партії БЮТ ніхто. Усім було видно хто перший втікатиме з поля бою, а хто ховатиметься під периною вдома.
  Я дивувався чому Костенко не прокоментував наявність чужої державної символіки при чімсь що, принаймі на поверхні, мало вигляд української політичної дискусії. Але видно що зробив він зі всього що бачив правильний висновок.
  Підтримую заяву Костенка обома руками, і ногами. Час щоби уся синьо-жовта Україна згуртувалась за УНБ. Ворог мусить знати що чим більше він на нас тисне, тим сильнішими стаємо. :gun: :gun: :fou:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.27 | mirgor

   Плюща в президенти, а Костенка прем'єром(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.27 | Мірко

    Якраз так! Підтримую. (-)

   • 2006.03.01 | Englishman

    ще не вистачало (-)

  • 2006.02.27 | ЖАК

   Re: Костенко за відкликання законопроекти про статус російської мови

   Врага народа Украины Костенко- к ответу! Г-на "Мірко" за подстрекательство к гражданской войне- к ответу!
  • 2006.02.27 | ЖАК

   Re: Костенко за відкликання законопроекти про статус російської мови

   Ну что же, утопающие и руками и ногами стараются ухватится за соломинку. Да и голосуют этими же конечностями. Только вот про голову забыли- оттуда ведь исходят эти команды. Выглядел г-н Костенко на вышеозначенной передаче просто глупо, да и аргументы использовал своеобразные (разве что крестьянин в их поверил, или истый "майдановец"). Ни за что не отдам свой голос за этих ... ребят. Чушь несут националистическую.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.28 | Мірко

    Re: Костенко за відкликання законопроекти про статус російської мови

    ЖАК пише
    >Чушь несут националистическую.<

    Від москальського шовініста інакшої реакції не сподівався! :gun:
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.28 | ЖАК

     Re: Костенко за відкликання законопроекти про статус російської мови

     Да уж, похоже не закончился "порох в пороховницах" (у настоящих людей) и клей на ярлыках (у некоторых представителей настоящих людей). Эй Вы там, "Мірко", Вы знаете, против общества идти опасно, это сродни движению по автобану по встречной полосе. Тем более с затонированными передними стеклами (!) (а-ля "dark night"). Это я про использование термина не по назначению. Ну судите сами: "...Шовинизм - шовин'изм (сущ., м. р.) [фр. chauvinisme - по имени французского солдата Chauvin - поклонника завоевательной политики Наполеона] - крайний национализм; реакционная политика преследования, травли, угнетения других народов; разжигание национальной вражды и ненависти; проповедь национальной исключительности, "расовой теории"...". Теперь сопоставьте с Вашим высказыванием: "...Від москальського шовініста..". Так кто разжигает национальную вражду и ненависть? Напоминаю, что я писал "...Чушь несут националистическую...". Так где "шовинизм", да еще и "москальский"? Может нужно , развернув зеркальце заднего вида, посмотреть на себя?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.01 | Мірко

      Re: Костенко за відкликання законопроекти про статус російської мови

      ЖАК пише
      >"...Шовинизм - шовин'изм [...] - крайний национализм; реакционная политика преследования, травли, угнетения других народов;<

      От подивіться на політичну мапу Евразії. Скажіть хто винищував буквально сотню народів будуючи свою імперію?

      >..проповедь национальной исключительности, "расовой теории"...".<

      І накинув завойованим народам свій исключительний "общепанятний" язик?

      >Теперь сопоставьте с Вашим высказыванием: "...Від москальського шовініста..".<

      Називаю речі їхним ім'ям.

      >Так кто разжигает национальную вражду и ненависть? Напоминаю, что я писал "...Чушь несут националистическую...". Так где "шовинизм", да еще и "москальский"?<

      Бо на естонський він ніяк не подібний. :D

      >Может нужно , развернув зеркальце заднего вида, посмотреть на себя?<

      Подивився. Спереду на москаля не подібний. А зі заду, - холєра, може таки й подібний. :D ;)
 • 2006.02.28 | леонід

  Хіба Костенко за відкликання зак. про статус рос. мови

  Невже Костенку хтось завалив внести застереження у вигляді законопроектів про неприйнятність таких .... звиняйте. А відкликати він може хіба що тих, кого посилав.
  Панове провокатори, попри власну дискредитацію БКП, не вішщайте на Костенка того, що на ньому не зависиться, не міг він вносити законопректи, про відкликання яких саме костенком Ви волаєте. Я не голосуватиму за УНБ, але моя повага до Костенка велика.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.28 | ЖАК

   Re: Хіба Костенко за відкликання зак. про статус рос. мови

   А Вы смотрели "свободу слова" от 24-го февраля? Там была прямая речь г-на Костенко. В результате просмотра я только укрепился в недоверии к словам этого "доброго человека". Неискреннен он и лжив, ессли, ессно, не заангажирован. Это только ИМХО.
 • 2006.03.01 | Чучхе

  А його "каунтерпарт" Плющ агітує за Ахметова(/)

  Плющ прочитал интервью Ахметова - и влюбился

  Один из лидеров блока Костенко и Плюща Иван Плющ готов сотрудничать с Ринатом Ахметовым в Верховной Раде.


  Об это он сказал во время on-line конференции.

  «Когда я прочитал интервью Ахметова, то узнал, что у него работают 160 тыс. людей. Сегодня там зарплаты приближены к европейским, условия труда, микроклимат такой, что люди благодарны, что их предприятия так работают и они имеют рабочие места. Если Ахметов в Верховной Раде будет занимать позицию, которая поможет нам реализовать программу Президента, в том числе создание 5 млн. рабочих мест, увеличение ВВП, реализации ряда целевых программ, то я с удовольствием буду работать с таким политиком», – отметил Иван Плющ.

  http://www.obkom.net.ua/news/2006-03-01/1250.shtml
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.01 | Мірко

   Re: А його "каунтерпарт" Плющ агітує за Ахметова(/)

   Ну і що? Чи мудріше воювати з Ахметовом, чи вербувати на працю в користь України. Відповіді на це не маю, але є лоґіка в тактиці.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.01 | Михайло Свистович

    Re: А його "каунтерпарт" Плющ агітує за Ахметова(/)

    Мірко пише:
    > Ну і що? Чи мудріше воювати з Ахметовом, чи вербувати на працю в користь України. Відповіді на це не маю, але є лоґіка в тактиці.

    Ви якось розберіться зі своєю логікою. Бо то агітуєте відділити Ахметов-край від України, то бажаєте єднатися з ним. І ще почитайте Шевченка "блажений муж на лукаву не ступає раду..."
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.02 | Мірко

     Re: А його "каунтерпарт" Плющ агітує за Ахметова(/)

     Михайло пише
     >Ви якось розберіться зі своєю логікою. Бо то агітуєте відділити Ахметов-край від України, то бажаєте єднатися з ним.<

     Точніше, я написав
     >чи вербувати на працю в користь України<

     це не єнднання.

     Михайло далі пише
     >І ще почитайте Шевченка "блажений муж на лукаву не ступає раду..."<

     Годжуся тут із Тарасом та Михайлом. Не памятаю одного разу коли я радив іти на компроміс з ворогами України. І читав ваш (доволі оптимістичний) прогноз що Донбас буде Україна. Знайте, коли прийде цей блаженний день, то Ахметов (якщо житиме) буде українець! Але коли, як писали інші, ціла Україна мала би бути Донбасс, то голосуватиму за ампутацію.

     А взагалі, якби на референдум виставити чітке питання або-або "чи вибираєте для себе українську Україну чи московську РФ" без жодних політичних компромісів чи поширених прав, цікаво якби відповіла Донбасько-Луганська резервація?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua