МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Костенко коментує ідею Плюща про спілку з янучарами

02/27/2006 | Майдан-ІНФОРМ
“На нинішніх виборах ідеї Українського Народного Блоку Костенка і Плюща здатні об’єднати Україну”, - заявив лідер Українського Народного Блоку Костенка і Плюща Юрій Костенко, коментуючи на прохання черкаських журналістів висловлювання Івана ПлющаА про те, що Блок стане містком між помаранчевими та іншими політичними силами у наступній Верховній Раді.

“Наші ідеї, особливо економічні, - про те, що влада повинна працювати, в першу чергу, в інтересах розвитку національної економіки, захисту інтересів національного виробника, є прийнятними як для Сходу, так і для Заходу”, – зазначив Юрій Костенко.

Він вважає, що сьогодні до управління державою слід залучати всі політичні сили, здатні працювати в інтересах України “Мені, Костенку Юрію Івановичу, абсолютно байдуже, до якої політичної сили належить той чи інший олігарх – чи до БЮТ, чи до “Нашої України”, чи до “Регіонів”. Мені не байдуже одне, - чи ця політична сила працюватиме в інтересах Української держави. Якщо вона до цього здатна, то її треба залучати”, - додав лідер УНБ Костенка і Плюща.

Юрій Костенко зауважив, що “Іван Степанович, як державник, прекрасно усвідомлює необхідність політичного об’єднання України”, і що саме Плющ показав чудовий приклад такого об’єднання на початку 90-х років, коли “залучив майже 200 комуністів для державотворчих процесів”, зокрема, для голосування за Декларацію про державний суверенітет України. “Цей досвід Плюща дуже добре пригодиться, коли в наступному парламентів ми будемо формувати нову пропрезидентську більшість”, - наголосив Юрій Костенко.

Відповіді

 • 2006.02.27 | sat

  Re: Костенко коментує ідею Плюща про спілку з янучарами

  так і треба
 • 2006.02.27 | tomcat

  украiнська держава понад усе. а то як футбольнi фани..

  > Юрій Костенко зауважив, що “Іван Степанович, як державник, прекрасно усвідомлює необхідність політичного об’єднання України”, і що саме Плющ показав чудовий приклад такого об’єднання на початку 90-х років, коли “залучив майже 200 комуністів для державотворчих процесів”, зокрема, для голосування за Декларацію про державний суверенітет України. “Цей досвід Плюща дуже добре пригодиться, коли в наступному парламентів ми будемо формувати нову пропрезидентську більшість”, - наголосив Юрій Костенко.
  ----------------------------------------
  как доктор прописал!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.28 | леонід

   украiнська держава понад усе?..

   Дякуючи такій консолідуючій силі як комуняцька більшість в Верзовній Раді УССР, яка сама себе з виключно комуняцьких переконань назвала більшістю в Верховній Раді України ( без жодних виборів), ми досі маємо комуняцький покруч з "національними вожджями" Кравчуком і Кучмою. Слава кучмізму, слава Плющу, слава КПСС.
   Ганьба всяким націоналістам, які заважали їм жити при совєцькій владі і тепер мають неахабство заважати.
   Слава Плющу, якщо ганьба тим, хто не мирився з кучмізмом в попереднє десятиліття.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua