МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як соціалісти вирішують соціальні проблеми

02/27/2006 | Сахаров
Цитати з документу під назвою “Положення про організацію і проведення роботи по соціальним комунікаціям в Дніпропетровській області” (орфографія ориґіналу збережена).
“Положення” затверджене начальником обласного виборчого штабу СПУ у Дніпропетровській області С.Чукмасовим.

“Вся робота по соціальним комунікаціям повинна починатись з первинних партійних організацій створенних при виборчих дільницях регіонів. Зібрання інформації потрібно починати зі знайомства з виборцями, які мешкають в межах даної дільниці.
Предметом для знайомства може бути перевірка даних виборців, які занесені до списків.
Отримання інформації з дільниці передається через керівників комунікаційних груп до відповідної агітаційної групи при виборчих штабах. В агітаційній групі кожна інформація вивчається і оцінюється. Керівники агітаційних груп на щотижневих засіданнях окружних штабів інформують членів виборчих штабів. Після обговорення по кожній із них приймаються рішення.
Ті соціальні проблеми, котрі можна вирішити силами окружного штабу беруться на контроль і організується їх виконання.
... Всі вирішені соціальні питання, навіть на перший погляд незначні, повинні висвітлюватися в центральних і місцевих ЗМІ.
Питання, які мають більш-менш загальний характер для конкретного регіона, області, України формуються в соціальні проекти.
Проблеми, які потребують прийняття відповідних законів, рішень, указів, необхідно вирішувати через фракцію СПУ при Верховній Раді України.”

Чи не правда ( за виключенням способу знайомства з виборцями - перевірка даних, чи це законна операція для первинних партійних організацій, чи мають право будь-які організації перевіряти особисті дані громадян?) все виглядає досить пристойно?

Читаємо далі – “Рішення соціальних питань треба приймати дуже обережно, потрібне глибоке її вивчення, консультації з спеціалістами. Головне – тримати хід її виконання в полі зору всіх її учасників від заявника до виконавця. НЕ ПОТРІБНО БРАТИСЯ ЗА ПИТАННЯ, ЯКІ НЕ ВПЛИНУТЬ НА РОЗШИРЕННЯ ЕЛЕКТОРАЛЬНОГО ПОЛЯ СПУ”. (виділено мною – Г.С.)

Попри перекручену мову і стилістику – Бог вже з тим, розкрита суть, досить цинічна, “турботи” про соціальні проблеми населення. Виявляється, метою тої турботи є тільки розширення електорату. Приїхали. Злазьте. Отакі соціалісти.

Відповіді

 • 2006.02.27 | Сергій Кабуд

  а тепер давайте порівняємо гімняність соціалістів з міліардерами

  з ПРУ-БЮТ-НСНУ

  і поміряємо наскільки більше гімна зроблять міліардери
  в порівнянні з міліонерами з соціалістів.

  у 2004 році міліардери практично було знищили Державність шляхом бандитизації інституту президента
 • 2006.03.01 | Михайло Свистович

  Re: Як соціалісти вирішують соціальні проблеми

  Сахаров пише:
  >
  > Попри перекручену мову і стилістику – Бог вже з тим, розкрита суть, досить цинічна, “турботи” про соціальні проблеми населення. Виявляється, метою тої турботи є тільки розширення електорату. Приїхали. Злазьте. Отакі соціалісти.

  Отакі майже всі. Турботу не з метою просто розширення електорату, а заради справи насамперед досі під час цієї виборчої кампанії спостерігав лише з боку НСНУ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua