МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Олег Скрипка: "Я допомагаю Президенту, підтримуючи його команду"

02/28/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Черговий етап Всеукраїнського туру вихідного дня «Україна у нас одна» проходив у Чернігові.

«Команда» туру складається з міністра з питань сім`ї, молоді та спорту Юрія Павленка, народного депутата Лілії Григорович та улюбленців української молоді Олега Скрипки і Сашка Полонинського, лідера гурту «Тартак».

Виступу на Красній площі обласного центру передували брифінги, які політики та музиканти дали для місцевих журналістів. Варто сказати, що гості Чернігова не вклалися у відведені їм часові рамки: журналісти не відпускали учасників туру майже дві години.

Юрій Павленко, приміром, зацікавив чернігівських журналістів інформацією про те, що уряд розробляє абсолютно нову програму захисту дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей. «Буде оприлюднена реальна статистика, - заявив Павленко, - оскільки в країні існує набагато більше дітей-сиріт та малозабезпечених дітей, ніж про це говорять офіційні дані. Реальні цифри відрізняються у кілька разів. Якщо, згідно зі статистикою, у нас 30 тисяч дітей-сиріт, то фактично їх 100-150 тисяч, - зазначив міністр.

Ліля Григорович заявила: вона впевнена у тому, що виборці не допустять створення у новообраному парламенті «фракції СІЗО», пояснивши таку назву величезною кількістю кримінальних елементів, які «заховалися» у виборчих списиках деяких політичних сил, особливо – в списках Партії Регіонів. «Це будуть останні вибори, які надаватимуть депутатам недоторканність, - заявила Григорович на прес-конференції в Чернігові. - «Наша Україна» ініціювала збір підписів щодо внесення змін до Конституції, які стосуються відміни депутатського імунітету на усіх рівнях, від сільради до парламенту».

Олег Скрипка, пояснюючи, чому він разом з «нашоукраїнцями» бере участь у всеукраїнському турі «Україна у нас одна», зазначив: «Єдиний варіант допомогти Президенту Ющенку – це підтримати його команду». Скрипка нагадав, що підтримував «Нашу Україну» ще з попередніх парламентських виборів. « Це найбільш послідовна політична сила в Українаі - заявив Олег Скрипка. – А оскільки і ВВ, і «Тартак» - найбільш послідовні українські гурти, то й підтримувати «Нашу Україну» стало для нас доброю традицією». Питали в музикантів і про їхнє ставлення до ініціативи «регіоналів» провести мовний референдум в Україні. «Коли в Росії українська мова стане другою державною – з огляду на те, скільки мільйонів українців проживає в цій країні – тоді можна говорити і про державного статусу російській мові тут, в Україні, - заявив Скрипка.

Інформація www.razom.org.ua

Відповіді

 • 2006.02.28 | Сергій Кабуд

  Цікаво: Скрипка працює на НСНУ а друга половина ВВ(Борщ) на Юлю

  ТАК! канєшно!
 • 2006.02.28 | ans-mo

  Викликає подив, чому Руслана не бере участь у цих подіях,

  бо її участь приверне увагу набагато більшої кількості громадян. Особливо це важливо у східній та південній Україні.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.28 | anorma

   Re: Викликає подив, чому Руслана не бере участь у цих подіях,

   вона оголосила "мораторій" на концертну діяльність місяць чи два тому
   (і правильно зробила як на мене)
   чому не бере участь як віп по типу Павленка - не знаю


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua