МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бакай собрался клеветать на "любих друзів"

02/28/2006 | Предсказамус
«Наша Україна» заявляє про підготовку викиду нових серій компромату щодо РосУкрЕнерго
Аналітичний департамент Центрального штабу одержав інформацію про підготовку викиду нової серії компромату, спрямованого проти членів списку Блоку «Наша Україна» Олександра Третьякова, Петра Порошенка та Петра Ющенка.
«Технологічно цей компромат може озвучити в прямому ефірі «Інтеру» пан Бакай», - заявив керівник аналітичного департаменту штабу «Нашої України» Анатолій Луценко. «Вже пішов анонс цього ефіру, а людина, яка знаходиться в розшуку по дрібницях не говоритиме», - зазначив він. За словами Луценка « пан Бакай може здійснити спробу «відмити» керівництво РФ від підозр у зацікавленості існування такої посередницької структури на ринку газу, як РосУкрЕнерго». « Газова тема може бути основою для реалізації сценарію розколу України тими, хто сидів на трубі – з одного боку, і тими ,з іншого боку - хто прагне помститися команді Президента за помаранчеву революцію»,- наголосив він.
«Ми звертаємося до українських громадян із проханням не піддаватися на провокації і не звертати увагу чергових лжепроророків, які після помаранчевої революції вимушені переховуватися від правосуддя, і які проміняли українське громадянство на «кришу» іноземної спецслужби. Сьогодні, як ніколи ми повинні бути пильними і згуртованими, щоб всі зовнішні сценарії з дестабілізації ситуації в Україні не були реалізовані ні зовнішніми силами, ні їх резидентами всередині країни», - сказав аналітик штабу «Нашої України».
http://www.razom.org.ua/ua/news/9959/
---
На месте любих друзів я бы выразил искреннюю благодарность человеку, благодаря которому Бакай дает интервью Интеру, а не показания следователю. Независимо от того, скажет он правду или солжет, ущерб на выборах может оказаться значительным.

Відповіді

 • 2006.02.28 | Мартинюк

  А хто надіється що він скаже щось на янучарів і кучмістів?

  Спільний передвиборчий ролик коаліції "БЛЯТ Нетак"
  Бакай в якості диктора і зірки політичної реклами.

  Далой памаранчевих коротше...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.28 | Предсказамус

   А мне больше всего вот это понравилось

   Сьогодні, як ніколи ми повинні бути пильними і згуртованими, щоб всі зовнішні сценарії з дестабілізації ситуації в Україні не були реалізовані ні зовнішніми силами, ні їх резидентами всередині країни», - сказав аналітик штабу «Нашої України».
   Если бы не хвостик ("сказав аналітик") и "в Україні", было бы полное впечатление чего-то вроде "Враг не дремлет!", "Болтун находка для шпиона!" и прочее... Не в курсе, сколько этому "аналитику" лет?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.28 | ans-mo

    Для леді Ю важливо топити Президента, тому вже немає різниці

    хто буде цей бруд виливати. Жіноча особиста помста.
    Яка різниця, чи утримає Україна незалежність, чи, не дай Боже, втратить, лише б пані ЮВТ була б при ділі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.28 | Предсказамус

     Так это она Бакая в Россию вывезла?! О даёт... (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.28 | ans-mo

      Она ему (и его московским хозяевам) громко подпевает (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.28 | Предсказамус

       Вы прям как НСНУшный "аналитик" (-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.28 | Shadow

        Re: Вы прям как НСНУшный "аналитик" (-)

        Це істерика. Я й не думав, що "свідомі українці" настільки не дружать з головою. Тепер, після споглядання кількамісячного сказу, я вже не впевнений, що націоналізм це добре.

        Повага до своєї культури - добре. Захист мови - добре.

        "Бий жидів та москалів" - ні, не добре!
        "Кандидат Вася зрадник, бо не українець і критикує українського (україномовного та україно-думного) президента!" - не добре!
        "Всі хто критикує українського (україномовного та україно-думного) президента - зрадники!" - дуже не добре!
       • 2006.02.28 | tomcat

        не соскакивайте на личности. по сути есть что сказать? (-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.04 | один_козак

    Я вас, конечно, уважаю, но...

    Не в тему прикол!
    Такие слова должны были звучать уже очень давно и много. У меня они тоже плотно ассоциируются с тем, на что вы намекаете, но объективно ведь ситуация аналогичная. А то, что большевики - гады, не отменяет угрозы, вставшие перед всем нашим оранжевым движением со стороны "бывших" (опять напоминает 18-й год, а что делать?). И не отменяет необходимости в таких "советских" явлениях, как бдительность, сознательность, политическая грамотность, идеологическая стойкость...
    Глупо ради инакости фразеологии забывать о таких вещах, необходимых в ситуации, когда "свежая кровь" украинской политики борется с опытными и укорененными в свинских традийиях "специалистами", а главное - когда существует кричащая угроза целостности и независимости страны.
    Или для кого-то еще не очевидно, что братская соседняя страна системно и целеустремленно, не жалея ресурсов, ведет работу в этом направлении?
    А наши оранжевые растяпы все играют в дипломатичность и наивное дружелюбие.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.04 | Предсказамус

     Взаимно, но...

     один_козак пише:
     > Не в тему прикол! Такие слова должны были звучать уже очень давно и много. У меня они тоже плотно ассоциируются с тем, на что вы намекаете, но объективно ведь ситуация аналогичная. А то, что большевики - гады, не отменяет угрозы, вставшие перед всем нашим оранжевым движением со стороны "бывших" (опять напоминает 18-й год, а что делать?). И не отменяет необходимости в таких "советских" явлениях, как бдительность, сознательность, политическая грамотность, идеологическая стойкость...
     Не отменяет.

     > Глупо ради инакости фразеологии забывать о таких вещах, необходимых в ситуации, когда "свежая кровь" украинской политики борется с опытными и укорененными в свинских традийиях "специалистами", а главное - когда существует кричащая угроза целостности и независимости страны. Или для кого-то еще не очевидно, что братская соседняя страна системно и целеустремленно, не жалея ресурсов, ведет работу в этом направлении?
     Очевидно.

     > А наши оранжевые растяпы все играют в дипломатичность и наивное дружелюбие.
     А вот тут - не то. "Наши" (от слова НУ) оранжевые "аналитики" (от слова "анал") предлагают нам быть бдительными и грудью стать на защиту Третьякова, Порошенко и Петра Ющенко, а вовсе не страны, ее целостности, демократии и т.п. Не знаю, как Вы, я к такому подвигу не готов.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.04 | один_козак

      "...к такому подвигу"...

      Но ведь вы понимаете, что Кремлю, Бакаю и прочая нужно не вывести на чистую воду недостойных представителей оранжевых, а уничтожить само дело. Не так ли? Ему не нужно доказать вину виновных и сделать власть более чыестной. Ему нужно (ему ДОСТАТОЧНО) "обмазать" его супостатов, укрепить недоверие у оранжеаого электората к своим лидерам, а одновременно укрепить у голубого электората веру в то, что все люди свиньи, а оранжевый народ - толпа лохов. В чем вы им, как я посмотрю, охотно помогаете. Хотя не думаю, что у вас с ними совпадают цели.

      Поэтому призыв "быть бдительным" я считаю в данной ситуации вполне разумным. Если бандюковичи возьмут реванш через три недели, то

      К стати, может статься в результате, что недостойные представители оранжевой команды договорятся о своей судьбе с реваншистами. А об успехе всего светлого, о чем мы мечтали осенью 2004 года, прийдется забыть надолго.

      Сейчас ведь не только Бакай выпендривается. Кушнарев, вся Луганская облрада, Сацюк "ни в чем не повинный" вон вчера попер на Ющенко... Это информационная война! И бандюки вышли из окопов.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.04 | Предсказамус

       Re: "...к такому подвигу"...

       один_козак пише:
       > Но ведь вы понимаете, что Кремлю, Бакаю и прочая нужно не вывести на чистую воду недостойных представителей оранжевых, а уничтожить само дело.
       Согласен.

       > Не так ли? Ему не нужно доказать вину виновных и сделать власть более чыестной. Ему нужно (ему ДОСТАТОЧНО) "обмазать" его супостатов, укрепить недоверие у оранжеаого электората к своим лидерам, а одновременно укрепить у голубого электората веру в то, что все люди свиньи, а оранжевый народ - толпа лохов. В чем вы им, как я посмотрю, охотно помогаете. Хотя не думаю, что у вас с ними совпадают цели.
       Не помогаю. Форум "Майдана" - не то место, где можно кого-то сагитировать, зато можно говорить не то, что нужно, а то, что думаешь.

       > Поэтому призыв "быть бдительным" я считаю в данной ситуации вполне разумным. Если бандюковичи возьмут реванш через три недели, то
       Возьмут.

       > К стати, может статься в результате, что недостойные представители оранжевой команды договорятся о своей судьбе с реваншистами. А об успехе всего светлого, о чем мы мечтали осенью 2004 года, прийдется забыть надолго.
       Очень может быть.

       > Сейчас ведь не только Бакай выпендривается. Кушнарев, вся Луганская облрада, Сацюк "ни в чем не повинный" вон вчера попер на Ющенко... Это информационная война! И бандюки вышли из окопов.
       Бандюки не вышли из окопов, их оттуда за уши вытянули именно те, на защиту которых Луценко-однофамилец предлагает нам стать стеной.
       Что до практической стороны, то интервью Бакая не содержало никаких наездов на "любих друзів", а штаб НСНУ допустил своим заявлением грубую ошибку. Теперь многие будут полагать, что Бакай таки имел, что "слить", но с ним договорились. Поэтому, помимо совкового лексикона, заявление грешит еще и ненужной торопливостью. В целом же это очередное доказательство полного непрофессионализма команды НСНУ, что делает голубой реванш если не неизбежным, то весьма вероятным.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.04 | один_козак

        Re: "...к такому подвигу"...

        Предсказамус пише:
        > Что до практической стороны, то интервью Бакая не содержало никаких наездов на "любих друзів", а штаб НСНУ допустил своим заявлением грубую ошибку. Теперь многие будут полагать, что Бакай таки имел, что "слить", но с ним договорились. Поэтому, помимо совкового лексикона, заявление грешит еще и ненужной торопливостью.

        Тут не могу не согласиться

        > В целом же это очередное доказательство полного непрофессионализма команды НСНУ, что делает голубой реванш если не неизбежным, то весьма вероятным.

        Ну, да. И что? Не шмогли мы, значит, опять получить долгожданное (даже нежданное) счастье жить в нормальном государстве, а не в "этой дебильной стране". Заплыв был смелый, но опять не удачный.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.04 | Предсказамус

         "Получить" - неправильное слово

         один_козак пише:
         > Предсказамус пише:
         >> В целом же это очередное доказательство полного непрофессионализма команды НСНУ, что делает голубой реванш если не неизбежным, то весьма вероятным.
         > Ну, да. И что? Не шмогли мы, значит, опять получить долгожданное (даже нежданное) счастье жить в нормальном государстве, а не в "этой дебильной стране". Заплыв был смелый, но опять не удачный.
         Думаю, пора отвыкать что-то "получать". Наверное, именно потому, что ожидали получить нормальную страну, нам подсовывают ухудшенное издание кучмовской Украины с легкой примесью позднего ельцинизма. А впереди перспектива стать очередной Латинской Америкой посреди Европы, за что большое спасибо констиуционным реформаторам: Морозу, протолкнувшему это уродливое творенье через парламент вместе с Кучмой и Медведчуком, Ющенко, так и не собравшимся отменить этот бред через КС, пока тот был еще жив, и Тимошенко, по соображениям сиюминутной выгоды отказавшейся от курса на отмену реформы.
         Мы должны были не ждать, что "дадут". С первого колышка забора АП, с первой попытки что-то ткнуть в морду журналистам, с первого непосаженного бандита, мы были обязаны четко дать понять власти - они нас с кем-то путают. Не дали. И нам в ответ не дали.
 • 2006.02.28 | ans-mo

  Понятно, что ЮВТ сейчас невыгодно говорить об участии России

  в нынешних выборах и стремлении взять реванш за помаранчевую революцию. Потому что Президент ВАЮ олицетворяет независимость и свободу Украины, и именно против него направлена массированная информационная кампания российских и пророссийских СМИ.
  Гораздо легче все проблемы свести к "любым друзям", "злочинному оточенню". Даже если эти проблемы с оточенням и есть, это свои украинские дела. А вот если пустить "московских гостей", то мало никому не покажется.
  Мелкая личная жажда власти и мести Тимошенко работает против независимости Украины.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.28 | Предсказамус

   А теперь успокойтесь и ответьте на простой вопрос

   ans-mo пише:
   > в нынешних выборах и стремлении взять реванш за помаранчевую революцию. Потому что Президент ВАЮ олицетворяет независимость и свободу Украины, и именно против него направлена массированная информационная кампания российских и пророссийских СМИ. Гораздо легче все проблемы свести к "любым друзям", "злочинному оточенню". Даже если эти проблемы с оточенням и есть, это свои украинские дела. А вот если пустить "московских гостей", то мало никому не покажется. Мелкая личная жажда власти и мести Тимошенко работает против независимости Украины.
   Скажите, Вы внимательно прочли постинг? Где Вы там увидели слово "Тимошенко"? Каким краем интервью Бакая касается БЮТ? Юле принадлежит "Интер"? Или Бакай? Или этого недоделанного аналитика она в НСНУ инфильтровала, чтоб он их блок позорил? Объясните без эмоций, я действительно Вас не понимаю.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.28 | ans-mo

    Мифология "любых друзив" запущена БЮТ, в данной теме,

    наверное, не имеющий прямого отношения к ЮВТ Бакай используется в процессе доказательства любимого Юлиного сюжета о злочинном оточенни и снижении доверия к ВАЮ.
   • 2006.02.28 | Мартинюк

    А хто у нас головний по газовій темі?

    Головний обкакувач уряду по газовому питання це Тимошенко.
    Ті хто підозрівають Тимошенко в участі у програмі "антипомаранчевого реваншу" очікують що кіно з Бакаєм буде ретранслювати ідеологеми Тимошенко про нехороший газ Ющенка.( і Хорошого Путіна)

    Про зйомки в Росії якогось агітаційного фільму з Бакаєм вже ходили слухи із жовтня
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.28 | Предсказамус

     "Головний обкакувач уряду" по газовой теме сейчас сам уряд

     О том, что РУЭ контора мутная и с ней не хочется иметь дело, заявили уже все, кроме разве что Ивченко и Плачкова. По крайней мере, Ющенко и Ехануров определились в своем отношении. А если Пети-Саши таки вмочили рога в эту тему (судя по несколько истеричному заявлению А.Луценко), то не грех бы им покаяться и валить из блока, пока окончательно не испоганили имидж.
     Попытка же каждый раз к каждым граблям НУ прикрутить Юлю говорит только об отсутствии убедительных аргументов в защиту блока.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.28 | tomcat

      БРЕХНЯ! де "басманний суд" та платiжки на ПетроГаз?..

      Предсказамус пише:
      > О том, что РУЭ контора мутная и с ней не хочется иметь дело, заявили уже все, кроме разве что Ивченко и Плачкова.

      приведiть цитати де Ивченко и Плачков вихваляють РУЕ.

      > По крайней мере, Ющенко и Ехануров определились в своем отношении. А если Пети-Саши таки вмочили рога в эту тему (судя по несколько истеричному заявлению А.Луценко), то не грех бы им покаяться и валить из блока, пока окончательно не испоганили имидж.

      досвiд Зiнченка вас нiчому не навчив?

      > Попытка же каждый раз к каждым граблям НУ прикрутить Юлю говорит только об отсутствии убедительных аргументов в защиту блока.

      термiн "любi друзi" вигадала саме Юля, так що це ви ii сюди прикрутили.
   • 2006.02.28 | tomcat

    россия+зависимый баши+ТЛЯ+бакай - сценарист один (-)

 • 2006.02.28 | пан Roller

  Re: Бакай только подумал, а "Наша Украина" уже клевещет

  Предсказамус пише:
  - заявив керівник аналітичного департаменту штабу «Нашої України» Анатолій Луценко.

  Это родственик МинистраВД?

  Brgds
 • 2006.02.28 | damoradan

  Зададимся вопросом:

  почему кампания НСНУ уже как минимум во второй раз прибегает к приему "предупреждения провокации" путем оглашения содержания "провокационной" новости?

  Ведь если "провокационная" новость - неправда, или правда, но которой никто не поверит, то появление такой новости выгодно стороне, против которой "затевается провокация". Зная о "провокации" заранее, можно подготовиться, и выдать хороший залп, который ударит по самим же "провокаторам".

  Тот message, к которому прибегает НСНУ - достаточно необычный в практике кампаний, и практически сводится к следующему: они будут говорить, а вы не слушайте. Т.е. атаке скорее подвергается личность оппонента, а не суть его сообщения. Причем еще ДО того, как эта личность о чем-то заявила.

  Вывод напрашивается один - налицо неудачная попытка предотвратить ущерб от сообщения, которому МНОГИЕ ПОВЕРЯТ. А благодаря таким попыткам - поверят еще больше.

  И что ж такого успел совершить Бакай с того времени, как с ним встречался вполне легитимный министр транспорта Украины, ныне - такой же легитимный глава Запорожской администрации, чтобы так перестать ему доверять?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.28 | Предсказамус

   Довольно очевидный ответ

   НУ, как и на всех без исключения предыдущих выборах с момента своего появления на свет, демонстрирует вопиющий непрофессионализм политтехнологов или кто там у них теперь вместо. Причем этот "аналитик" особенно отличается уже далеко не первый раз.
   Нет ситуации, при которой такой анонс выгоден. К примеру, я вообще не смотрю "Интер", но теперь придется. Подозреваю, что далеко не один я узнал о бакаевском бенефисе из сообщения НУ. Кроме того, призыв "быть бдительными" звучит крайне совково, но все ярые совки голосуют за других, поэтому электорат НУ может огорчить сама интонация заявления блока.
   P.S. Впрочем, после того, как Зварич возглавил у них юридическую службу, я уже ничему не удивляюсь.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.28 | tomcat

    ваша злоба говорит о том что НУ сделали все верно (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.28 | Предсказамус

     Ссылку видели? Если нет, посмотрите сюда (л)

     http://www2.maidan.org.ua/n/free/1141129189
     Вам по ссылке.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.28 | ans-mo

      Коли людина не має шо казати, то переходить до образ.

      Усі аргументи прихильників пані ЮВТ сводяться до простого сюжету.
      Біла ЮВТ проти корупції у "оточенні"; або вона, або Янукович.
      Все, що не вписується у цей міфологічний ряд відкидається. Якщо уважно переглянути пости багатьох шанувальників таланту народної артистки ЮВТ, то цей сюжет повторюється раз за разом.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.01 | QuasiGiraffe

       Re: Коли людина не має шо казати, то переходить до образ.

       ans-mo пише:
       > Усі аргументи прихильників пані ЮВТ сводяться до простого сюжету.
       > Біла ЮВТ проти корупції у "оточенні"; або вона, або Янукович.
       > Все, що не вписується у цей міфологічний ряд відкидається. Якщо уважно переглянути пости багатьох шанувальників таланту народної артистки ЮВТ, то цей сюжет повторюється раз за разом.

       Усі Ваші (і не тільки) дописи зводяться до простого сюжету.
       Якщо Тимошенко щось каже, то вона бреше - а як же інакше?
       Якщи Тимошенко щось робить - це вона піариться.
       Інакше бути не може, бо цього не може бути ніколи.
       Все, що не вписується в цей міфологічний ряд - вписується примусово в цей міфологічний ряд. Якщо уважно переглянути Ваші пости - жодного, найменшого доказу не наведено. Суцільне особисте бачення, як у художника - Я так бачу! Раз за разом.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.01 | tomcat

        Re: Коли людина не має шо казати, то переходить до образ.

        QuasiGiraffe пише:
        > ans-mo пише:
        > > Усі аргументи прихильників пані ЮВТ сводяться до простого сюжету.
        > > Біла ЮВТ проти корупції у "оточенні"; або вона, або Янукович.
        > > Все, що не вписується у цей міфологічний ряд відкидається. Якщо уважно переглянути пости багатьох шанувальників таланту народної артистки ЮВТ, то цей сюжет повторюється раз за разом.
        >
        > Усі Ваші (і не тільки) дописи зводяться до простого сюжету.
        > Якщо Тимошенко щось каже, то вона бреше - а як же інакше?

        нi. якщо вона щось каже без доказiв, ми вимагаємо доказiв. якщо iх немає - це брехня. приклад - звинувачення НБУ у iнфляцii влiтку, ДЕ ДОКАЗИ!? навпаки, я логiчно довiв що НЕМОЖЛИВО вкинути готiвку на ринок без вiдома Кабмiна.

        > Якщи Тимошенко щось робить - це вона піариться.
        > Інакше бути не може, бо цього не може бути ніколи.

        не все, не брешiть. до речi, наведiть приклад ii дiй в останнiй рiк що не є пiар?

        > Все, що не вписується в цей міфологічний ряд - вписується примусово в цей міфологічний ряд. Якщо уважно переглянути Ваші пости - жодного, найменшого доказу не наведено. Суцільне особисте бачення, як у художника - Я так бачу! Раз за разом.

        це юля звинувачує всiх i вся, i саме вона повинна доводити звинувачення, чого ми не бачимо. а безкiнечно вiрити iй на слово? вибачайте, любий терпець колись закiнчується.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.01 | Михайло Свистович

         Re: Коли людина не має шо казати, то переходить до образ.

         tomcat пише:
         >
         > нi. якщо вона щось каже без доказiв, ми вимагаємо доказiв. якщо iх немає - це брехня.

         Було бю добре, якби ці критерії Ви також застосовували до себе.

         >
         > приклад - звинувачення НБУ у iнфляцii влiтку, ДЕ ДОКАЗИ!? навпаки, я логiчно довiв що НЕМОЖЛИВО вкинути готiвку на ринок без вiдома Кабмiна.

         Зате коли тут просили навести приклади брехні Юлі, Ви промовчали.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.03.02 | tomcat

          коли саме це було? можу навести прямо зараз..

          1. брехня що сховище ОЯТ буде також для для закордонних вiдходiв.
          2. позитивне голосування БЮТ за недоторканiсть мiсцевих депутатiв було "непорозумiнням" i бют "одразу зрозумiв помилковiсть"
          3. слова у Савiка Шустера що створення СП це украiна вiддає ГТС, сховища та управлiння (якiсь бувший мiнiстр там був, ухилився вiд прямого пiдтвердження, сказав "майже" так)
          4. що нiколи не спiвробiтничала з Iтерою
          5. що ГВП росii не закривала ii кримiнальну справу (розмова на НТН)

          це тiльки пряма брехня, а ще багато плiток, НIЧИМ не пiдтверджених наклепiв на кшталт:
          1. РУЕ отримала новий дах в особi Ющенка
          2. НБУ навмисно провокував iнфляцiю влiтку 2005
          2. НУ веде переговори с ПРУ

          I ТАК ДО БЕЗКIНЕЧНОСТI.
        • 2006.03.02 | QuasiGiraffe

         Re: Коли людина не має шо казати, то переходить до образ.

         tomcat пише:
         > QuasiGiraffe пише:
         > Якщо Тимошенко щось каже, то вона бреше - а як же інакше?
         >
         > нi. якщо вона щось каже без доказiв, ми вимагаємо доказiв. якщо iх немає - це брехня. приклад - звинувачення НБУ у iнфляцii влiтку, ДЕ ДОКАЗИ!? навпаки, я логiчно довiв що НЕМОЖЛИВО вкинути готiвку на ринок без вiдома Кабмiна.

         Це ви вимагаєте доказів? Перечитайте ваші постинги! Ви із закритими очима кричите, що все - брехня!
         Щодо логіки Ваших ДОКАЗІВ.
         Нацбанк не є керованим Урядом. Тому може вкидати гроші без його дозволу. А різниця між "дозволом" і "відомом" не знаю, як Вам, а мені відома.

         >
         > > Якщи Тимошенко щось робить - це вона піариться.
         > > Інакше бути не може, бо цього не може бути ніколи.
         >
         > не все, не брешiть. до речi, наведiть приклад ii дiй в останнiй рiк що не є пiар?

         Діяльність Кабінету Міністрів, наприклад. Повернення Криворіжсталі і аукціон з його продажу. Боротьба з газовою угодою. Ви бачите тут тільки піар. Я - діяльність в інтересах України. Чим ми і відрізняємося.
         Якщо Ваші улюбленці хоча б в рамках піару виконають пару пунктів з програми "Десять кроків...", я цей піар вибачу. Ви, мабуть, теж.
         >
         > > Все, що не вписується в цей міфологічний ряд - вписується примусово в цей міфологічний ряд. Якщо уважно переглянути Ваші пости - жодного, найменшого доказу не наведено. Суцільне особисте бачення, як у художника - Я так бачу! Раз за разом.
         >
         > це юля звинувачує всiх i вся, i саме вона повинна доводити звинувачення, чого ми не бачимо. а безкiнечно вiрити iй на слово? вибачайте, любий терпець колись закiнчується.

         Ваш терпець закінчися разом із президентським. По-перше.
         По-друге, Президента вона не звинувачувала, і, практично, досі не звинувачує. Як на мене, дарма, але це не суттєво. Суттєво - брехати не гарно.
         І скільки раз Ви "безкінечно" вірили їй на слово?
         Боротьба з газовими угодами, звісно, доказів не мала. Висвітлення прикопаних додаткових угод - це, звісно, бездоказно. Ви цього не бачите. Але чомусь Президент з Єхануровим вже намагаються від цих угод відмазатися. Їм-то Ви вірите?
         Будьте обережні, Ви не встигаєте коливатися разом із лінією партії!
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.03.02 | tomcat

          ще одне БРЕХЛО!

          QuasiGiraffe пише:
          > tomcat пише:
          > > QuasiGiraffe пише:
          > > Якщо Тимошенко щось каже, то вона бреше - а як же інакше?
          > >
          > > нi. якщо вона щось каже без доказiв, ми вимагаємо доказiв. якщо iх немає - це брехня. приклад - звинувачення НБУ у iнфляцii влiтку, ДЕ ДОКАЗИ!? навпаки, я логiчно довiв що НЕМОЖЛИВО вкинути готiвку на ринок без вiдома Кабмiна.
          >
          > Це ви вимагаєте доказів? Перечитайте ваші постинги! Ви із закритими очима кричите, що все - брехня!
          > Щодо логіки Ваших ДОКАЗІВ.
          > Нацбанк не є керованим Урядом. Тому може вкидати гроші без його дозволу. А різниця між "дозволом" і "відомом" не знаю, як Вам, а мені відома.

          шановний, я сказав саме БЕЗ ВIДОМА кабмiна, а саме мiнфiна. щоб нi Пiнзеник, нi Терьохiн, нi Юля не помiтили стрiмкого зростання влiтку грошовоi маси? не смiшить моi тапки.

          >
          > >
          > > > Якщи Тимошенко щось робить - це вона піариться.
          > > > Інакше бути не може, бо цього не може бути ніколи.
          > >
          > > не все, не брешiть. до речi, наведiть приклад ii дiй в останнiй рiк що не є пiар?
          >
          > Діяльність Кабінету Міністрів, наприклад. Повернення Криворіжсталі і аукціон з його продажу.

          повернення КРС - особиста обiцянка президента, продаж теж вiдбувався без Юлi

          > Боротьба з газовою угодою.

          як без Згоди росii та без РУЕ (монополiста з транзиту середньо-азiйського газу) доставити турк.газ - ПОЛОВИНУ баланса Украiни? отож бо.

          > Ви бачите тут тільки піар. Я - діяльність в інтересах України. Чим ми і відрізняємося.

          це точно

          > Якщо Ваші улюбленці хоча б в рамках піару виконають пару пунктів з програми "Десять кроків...", я цей піар вибачу. Ви, мабуть, теж.

          КРС повернуто?
          допомога при народженнi дитини - 8000?
          розмiр пенсii дорiвнює встановленому законом прожитковому рiвню?
          iнше потребує бiльше часу бо президента обирають на 5 рокiв

          > >
          > > > Все, що не вписується в цей міфологічний ряд - вписується примусово в цей міфологічний ряд. Якщо уважно переглянути Ваші пости - жодного, найменшого доказу не наведено. Суцільне особисте бачення, як у художника - Я так бачу! Раз за разом.
          > >
          > > це юля звинувачує всiх i вся, i саме вона повинна доводити звинувачення, чого ми не бачимо. а безкiнечно вiрити iй на слово? вибачайте, любий терпець колись закiнчується.
          >
          > Ваш терпець закінчися разом із президентським. По-перше.
          > По-друге, Президента вона не звинувачувала, і, практично, досі не звинувачує. Як на мене, дарма, але це не суттєво. Суттєво - брехати не гарно.

          юля звинувачує що вiн не контролює владну вертикаль та своiх пiдлеглих по партii. БРЕХАТИ НЕ ГАРНО!

          > І скільки раз Ви "безкінечно" вірили їй на слово?

          з 2000р (ФНП) i до Майдану-2004. з того часу вже не вiрю. я про iнших казав, хто i досi вiрить

          > Боротьба з газовими угодами, звісно, доказів не мала. Висвітлення прикопаних додаткових угод - це, звісно, бездоказно. Ви цього не бачите.

          бачити ЩО? що означає "прикопанi"? ви знайщли в них щось протизаконне? що саме?

          > Але чомусь Президент з Єхануровим вже намагаються від цих угод відмазатися. Їм-то Ви вірите?

          БРЕХНЯ! надайте лiнк де вони вiд них вiдмазуються? ехануров каже що угоди в майбутньому можуть бути змiненi за згодою сторiн.

          > Будьте обережні, Ви не встигаєте коливатися разом із лінією партії!

          поки що я ледве встигаю спростовувати таких БРЕХУНIВ як ви
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.03.03 | QuasiGiraffe

           Re: ще одне БРЕХЛО!

           tomcat пише:
           > > шановний, я сказав саме БЕЗ ВIДОМА кабмiна, а саме мiнфiна. щоб нi Пiнзеник, нi Терьохiн, нi Юля не помiтили стрiмкого зростання влiтку грошовоi маси? не смiшить моi тапки.
           >
           Добре, хоч погоджуєтесь, що не з дозволу. Щодо БЕЗ ВІДОМА, то Тимошенко одразу сказала, що помітили. Але не одразу зрозуміли причину.

           > >
           > > >
           > > > > Якщи Тимошенко щось робить - це вона піариться.
           > > > > Інакше бути не може, бо цього не може бути ніколи.
           > > >
           > > > не все, не брешiть. до речi, наведiть приклад ii дiй в останнiй рiк що не є пiар?
           > >
           > > Діяльність Кабінету Міністрів, наприклад. Повернення Криворіжсталі і аукціон з його продажу.
           >
           > повернення КРС - особиста обiцянка президента, продаж теж вiдбувався без Юлi
           >
           Обіцяв Президент, робив Уряд. Продаж відбувався без Юлі. Але ініціювався нею. Після неї вже нічого не повертають, НЗФ в невідомому стані, Єхануров говорить про мирові угоди, Ющенко збирає тих, кого обіцяв пересаджати, на наради. Я так розумію, особисті обіцянки Президента за Тимошенко - одне, за Єханурова - інше.
           > > Боротьба з газовою угодою.
           >
           > як без Згоди росii та без РУЕ (монополiста з транзиту середньо-азiйського газу) доставити турк.газ - ПОЛОВИНУ баланса Украiни? отож бо.
           >
           За старими договорами. Виконання яких треба добиватися.
           > > Ви бачите тут тільки піар. Я - діяльність в інтересах України. Чим ми і відрізняємося.
           >
           > це точно
           >
           > > Якщо Ваші улюбленці хоча б в рамках піару виконають пару пунктів з програми "Десять кроків...", я цей піар вибачу. Ви, мабуть, теж.
           >
           > КРС повернуто?
           > допомога при народженнi дитини - 8000?
           > розмiр пенсii дорiвнює встановленому законом прожитковому рiвню?
           > iнше потребує бiльше часу бо президента обирають на 5 рокiв
           >
           Ви помітили, що виконання цих пунктів - робота Уряду? А як там реформа влади, там, судової системи, і інші дрібниці?

           > > >
           > > > > Все, що не вписується в цей міфологічний ряд - вписується примусово в цей міфологічний ряд. Якщо уважно переглянути Ваші пости - жодного, найменшого доказу не наведено. Суцільне особисте бачення, як у художника - Я так бачу! Раз за разом.
           > > >
           > > > це юля звинувачує всiх i вся, i саме вона повинна доводити звинувачення, чого ми не бачимо. а безкiнечно вiрити iй на слово? вибачайте, любий терпець колись закiнчується.
           > >
           > > Ваш терпець закінчися разом із президентським. По-перше.
           > > По-друге, Президента вона не звинувачувала, і, практично, досі не звинувачує. Як на мене, дарма, але це не суттєво. Суттєво - брехати не гарно.
           >
           > юля звинувачує що вiн не контролює владну вертикаль та своiх пiдлеглих по партii. БРЕХАТИ НЕ ГАРНО!
           >
           > > І скільки раз Ви "безкінечно" вірили їй на слово?
           >
           > з 2000р (ФНП) i до Майдану-2004. з того часу вже не вiрю. я про iнших казав, хто i досi вiрить
           >
           > > Боротьба з газовими угодами, звісно, доказів не мала. Висвітлення прикопаних додаткових угод - це, звісно, бездоказно. Ви цього не бачите.
           >
           > бачити ЩО? що означає "прикопанi"? ви знайщли в них щось протизаконне? що саме?
           >
           Те й означає, що їх показали не Плачков з Івченко. І в них знайшли нехтування інтересами України. От не знаю, чи це сьогодні є протизаконним, чи ні.

           > > Але чомусь Президент з Єхануровим вже намагаються від цих угод відмазатися. Їм-то Ви вірите?
           >
           > БРЕХНЯ! надайте лiнк де вони вiд них вiдмазуються? ехануров каже що угоди в майбутньому можуть бути змiненi за згодою сторiн.
           >
           Угоди підписані два місяці тому. Ми досі розбираємося з РУЕ, в обійми якої впали за одну ніч.
           Будь-яка угода може бути змінена за згодою сторін. Ви впевнені, що з боку Росії така згода буде?

           > > Будьте обережні, Ви не встигаєте коливатися разом із лінією партії!
           >
           > поки що я ледве встигаю спростовувати таких БРЕХУНIВ як ви
           Ви кричите на форумі. Шапка горить?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.03.03 | tomcat

            Re: ще одне БРЕХЛО!

            QuasiGiraffe пише:
            > tomcat пише:
            > > > шановний, я сказав саме БЕЗ ВIДОМА кабмiна, а саме мiнфiна. щоб нi Пiнзеник, нi Терьохiн, нi Юля не помiтили стрiмкого зростання влiтку грошовоi маси? не смiшить моi тапки.
            > >
            > Добре, хоч погоджуєтесь, що не з дозволу. Щодо БЕЗ ВІДОМА, то Тимошенко одразу сказала, що помітили. Але не одразу зрозуміли причину.

            одне зауваження, КОЛИ вона про це сказала? знову вiрити iй на слово?

            >
            > > >
            > > > >
            > > > > > Якщи Тимошенко щось робить - це вона піариться.
            > > > > > Інакше бути не може, бо цього не може бути ніколи.
            > > > >
            > > > > не все, не брешiть. до речi, наведiть приклад ii дiй в останнiй рiк що не є пiар?
            > > >
            > > > Діяльність Кабінету Міністрів, наприклад. Повернення Криворіжсталі і аукціон з його продажу.
            > >
            > > повернення КРС - особиста обiцянка президента, продаж теж вiдбувався без Юлi
            > >
            > Обіцяв Президент, робив Уряд.

            за дорученням президента

            > Продаж відбувався без Юлі. Але ініціювався нею.

            БРЕХНЯ! президент також обiцяв чесну продаж КРС щоб всi побачили його справжню вартiсть

            > Після неї вже нічого не повертають,

            не пiсля неї, а пiсля КРС. за 9 мiсяцiв юля не подала ЖОДНОI справи у суди на реприватизацiю, один лише пiар про 3000 об'єктiв. а справи по КРС та НЗФ вела Семенюк ще з 2003 та 2004 рокiв.

            > НЗФ в невідомому стані,

            є чутки про таємну домовленiсть, що одразу пiсля суда кабмiн вiд iменi держави заводить Приват у керiвництво.

            > Єхануров говорить про мирові угоди,

            БРЕХНЯ! це нзф пропонував мирову а кабмiн вiдмовився. якщо вiн i казав то про iншi заводи, там де це дiйсно має сенс.

            > Ющенко збирає тих, кого обіцяв пересаджати, на наради.

            кого саме? i взагалi, пересаджати не означає що треба валити економiку.

            > Я так розумію, особисті обіцянки Президента за Тимошенко - одне, за Єханурова - інше.
            > > > Боротьба з газовою угодою.
            > >
            > > як без Згоди росii та без РУЕ (монополiста з транзиту середньо-азiйського газу) доставити турк.газ - ПОЛОВИНУ баланса Украiни? отож бо.
            > >
            > За старими договорами. Виконання яких треба добиватися.

            СТАРI ДОГОВОРИ СТОСУВАЛИСЬ ТIЛЬКИ ОПЛАТИ ЗА ТРАНЗИТ. КОНТРАКТУ НА ПОСТАЧАННЯ ТУРК.ГАЗУ НА 2006 РIК НЕ БУЛО!

            > > > Ви бачите тут тільки піар. Я - діяльність в інтересах України. Чим ми і відрізняємося.
            > >
            > > це точно
            > >
            > > > Якщо Ваші улюбленці хоча б в рамках піару виконають пару пунктів з програми "Десять кроків...", я цей піар вибачу. Ви, мабуть, теж.
            > >
            > > КРС повернуто?
            > > допомога при народженнi дитини - 8000?
            > > розмiр пенсii дорiвнює встановленому законом прожитковому рiвню?
            > > iнше потребує бiльше часу бо президента обирають на 5 рокiв
            > >
            > Ви помітили, що виконання цих пунктів - робота Уряду?

            уряд це робив не з власноi iнiциативи, а за ЗАДОРУЧЕННЯМИ президента.

            > А як там реформа влади, там, судової системи, і інші дрібниці?

            для цiх дрiбниць потрiбнi роки та докорiнна змiна законодавства

            >
            > > > >
            > > > > > Все, що не вписується в цей міфологічний ряд - вписується примусово в цей міфологічний ряд. Якщо уважно переглянути Ваші пости - жодного, найменшого доказу не наведено. Суцільне особисте бачення, як у художника - Я так бачу! Раз за разом.
            > > > >
            > > > > це юля звинувачує всiх i вся, i саме вона повинна доводити звинувачення, чого ми не бачимо. а безкiнечно вiрити iй на слово? вибачайте, любий терпець колись закiнчується.
            > > >
            > > > Ваш терпець закінчися разом із президентським. По-перше.
            > > > По-друге, Президента вона не звинувачувала, і, практично, досі не звинувачує. Як на мене, дарма, але це не суттєво. Суттєво - брехати не гарно.
            > >
            > > юля звинувачує що вiн не контролює владну вертикаль та своiх пiдлеглих по партii. БРЕХАТИ НЕ ГАРНО!
            > >
            > > > І скільки раз Ви "безкінечно" вірили їй на слово?
            > >
            > > з 2000р (ФНП) i до Майдану-2004. з того часу вже не вiрю. я про iнших казав, хто i досi вiрить
            > >
            > > > Боротьба з газовими угодами, звісно, доказів не мала. Висвітлення прикопаних додаткових угод - це, звісно, бездоказно. Ви цього не бачите.
            > >
            > > бачити ЩО? що означає "прикопанi"? ви знайщли в них щось протизаконне? що саме?
            > >
            > Те й означає, що їх показали не Плачков з Івченко. І в них знайшли нехтування інтересами України. От не знаю, чи це сьогодні є протизаконним, чи ні.

            хто вам сказав що вони зобов'язанi все показувати? є визначений законом шлях - депутатський запит, або обшук у рамках кримiнальноi справи. коли ви щось купуєте ви завжди вимагаєте документи?

            >
            > > > Але чомусь Президент з Єхануровим вже намагаються від цих угод відмазатися. Їм-то Ви вірите?
            > >
            > > БРЕХНЯ! надайте лiнк де вони вiд них вiдмазуються? ехануров каже що угоди в майбутньому можуть бути змiненi за згодою сторiн.
            > >
            > Угоди підписані два місяці тому. Ми досі розбираємося з РУЕ, в обійми якої впали за одну ніч.

            РУЕ транспортує турк.газ з 2003 року. НЕ БРЕШIТЬ! розбирайтеся собi i далi, тiльки не заважайте працювати.

            > Будь-яка угода може бути змінена за згодою сторін. Ви впевнені, що з боку Росії така згода буде?

            я впевнений в одному - якщо б уряд не отримав ножа в спину, а деякi Клюєви та Тимошенкi не консультували б росiю, украiна могла б виторгувати значно кращi умови.

            >
            > > > Будьте обережні, Ви не встигаєте коливатися разом із лінією партії!
            > >
            > > поки що я ледве встигаю спростовувати таких БРЕХУНIВ як ви
            > Ви кричите на форумі. Шапка горить?

            на вас
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.03.04 | QuasiGiraffe

             Re: ще одне БРЕХЛО!

             tomcat пише:
             > > одне зауваження, КОЛИ вона про це сказала? знову вiрити iй на слово?
             >
             Одразу, в тій самій передачі, мало не в тій самій фразі.
             Ну як можна, звісно, вірте краще Єханурову. За означенням.
             > > > > Після неї вже нічого не повертають,
             >
             > не пiсля неї, а пiсля КРС. за 9 мiсяцiв юля не подала ЖОДНОI справи у суди на реприватизацiю, один лише пiар про 3000 об'єктiв. а справи по КРС та НЗФ вела Семенюк ще з 2003 та 2004 рокiв.
             >
             По-перше, ви не заперечуєте, що не повертають. Семенюк чи не Семенюк...
             По-друге, піар про 3000 об'єктів значно гірше, ніж піар про 30. Той майже зовсім не піар. Так, сємачкі.
             > > НЗФ в невідомому стані,
             >
             > є чутки про таємну домовленiсть, що одразу пiсля суда кабмiн вiд iменi держави заводить Приват у керiвництво.
             >
             Чутки є чутки. Ви, як я зрозумів, їх зневажаєте, тільки факти!
             І що, досі заводить? Тимошенко немає в Уряді з вересня.

             > > Єхануров говорить про мирові угоди,
             >
             > БРЕХНЯ! це нзф пропонував мирову а кабмiн вiдмовився. якщо вiн i казав то про iншi заводи, там де це дiйсно має сенс.
             >
             > > Ющенко збирає тих, кого обіцяв пересаджати, на наради.
             >
             > кого саме? i взагалi, пересаджати не означає що треба валити економiку.
             > Що, лінк надати чи самі згадаєте? Прізвища Пінчука, Суркіса Вам знайомі? Ну ще там з десяток стовпів економіки. До речі, Суркіс, відповідаючи на питання, які економічні структури він там представляв, казав, що він не репрезентує нікого і нічого, у нього нічого немає, він нічим не керує. Ну, хіба "Динамо". Так що економіка б на постраждала, хоча б в цій частині.
             > > СТАРI ДОГОВОРИ СТОСУВАЛИСЬ ТIЛЬКИ ОПЛАТИ ЗА ТРАНЗИТ. КОНТРАКТУ НА ПОСТАЧАННЯ ТУРК.ГАЗУ НА 2006 РIК НЕ БУЛО!
             >
             Старі договори стосувалися постачання російського газу в обмін на транзит. В більш-менш достатній для нас пропорції.
             >
             > уряд це робив не з власноi iнiциативи, а за ЗАДОРУЧЕННЯМИ президента.
             >
             Справді робив? Ви ж кажете, що ножі в спину вставляв.
             > > А як там реформа влади, там, судової системи, і інші дрібниці?
             >
             > для цiх дрiбниць потрiбнi роки та докорiнна змiна законодавства
             >
             Згоден. Роки. І законодавство врешті-решт формує Верховна Рада.
             Тільки ось у чому питання. Що зроблено за цей рік? За рік, коли Верховна Рада ще не в програшному для нас складі. І що буде зроблено за чотири наступні, коли там очікується царствіє Януковича? Про це я чи Ви повинні думати? Повинні, але ж хотілося, щоб іще хтось.


             > хто вам сказав що вони зобов'язанi все показувати? є визначений законом шлях - депутатський запит, або обшук у рамках кримiнальноi справи. коли ви щось купуєте ви завжди вимагаєте документи?
             >
             Сказав Ющенко. На Майдані. Там щось таке було про прозорість влади...
             Коли купую хліб - ні. Коли пакет молока - дивлюся на дату. Коли компутер - дивлюся на все.
             Коли б хтось купував щось для мене, та ще й без мого доручення...

             > > РУЕ транспортує турк.газ з 2003 року. НЕ БРЕШIТЬ! розбирайтеся собi i далi, тiльки не заважайте працювати.
             А Кучма керував з 94 року. Який має бути рівень довіри, однако!
             і ач, суки, завадили працювати!
             І про що саме я збрехав тут, що треба кричати? Нерви?
             >
             > > Будь-яка угода може бути змінена за згодою сторін. Ви впевнені, що з боку Росії така згода буде?
             >
             > я впевнений в одному - якщо б уряд не отримав ножа в спину, а деякi Клюєви та Тимошенкi не консультували б росiю, украiна могла б виторгувати значно кращi умови.
             >
             Якщо Ви впевнені тільки в одному, так і кажіть про це одне. Тільки, будь ласка, з доказами.
             І (за рамками суперечки), пишіть Україну з великої літери і правильно.
             > >
             > > > > Будьте обережні, Ви не встигаєте коливатися разом із лінією партії!
             > > >
             > > > поки що я ледве встигаю спростовувати таких БРЕХУНIВ як ви
             > > Ви кричите на форумі. Шапка горить?
             >
             > на вас
             Добре відпарирували. Ваші тапки вас оцінять.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.03.04 | tomcat

              Re: ще одне БРЕХЛО!

              QuasiGiraffe пише:
              > tomcat пише:
              > > > одне зауваження, КОЛИ вона про це сказала? знову вiрити iй на слово?
              > >
              > Одразу, в тій самій передачі, мало не в тій самій фразі.
              > Ну як можна, звісно, вірте краще Єханурову. За означенням.
              > > > > > Після неї вже нічого не повертають,
              > >
              > > не пiсля неї, а пiсля КРС. за 9 мiсяцiв юля не подала ЖОДНОI справи у суди на реприватизацiю, один лише пiар про 3000 об'єктiв. а справи по КРС та НЗФ вела Семенюк ще з 2003 та 2004 рокiв.
              > >
              > По-перше, ви не заперечуєте, що не повертають. Семенюк чи не Семенюк...

              повертають СУДИ а не виконавча влада, процеси тривають

              > По-друге, піар про 3000 об'єктів значно гірше, ніж піар про 30. Той майже зовсім не піар. Так, сємачкі.

              НЕ БРЕШIТЬ! ФДМ та уряд ведуть РЕАЛЬНI судови справи про повернення 30 великих та ще кiлька десяткiв малих об'єктiв

              > > > НЗФ в невідомому стані,
              > >
              > > є чутки про таємну домовленiсть, що одразу пiсля суда кабмiн вiд iменi держави заводить Приват у керiвництво.
              > >
              > Чутки є чутки. Ви, як я зрозумів, їх зневажаєте, тільки факти!
              > І що, досі заводить? Тимошенко немає в Уряді з вересня.

              "хитрожопе" судове рiшення по НЗФ було ще при Юлi. тепер ФДМ думає що з ним робити, бо хоча приватизацiю визнали незаконною але акцii повернути НЕ зобов'язали.

              > > > Єхануров говорить про мирові угоди,
              > >
              > > БРЕХНЯ! це нзф пропонував мирову а кабмiн вiдмовився. якщо вiн i казав то про iншi заводи, там де це дiйсно має сенс.
              > >
              > > > Ющенко збирає тих, кого обіцяв пересаджати, на наради.
              > >
              > > кого саме? i взагалi, пересаджати не означає що треба валити економiку.
              > > Що, лінк надати чи самі згадаєте? Прізвища Пінчука, Суркіса Вам знайомі? Ну ще там з десяток стовпів економіки. До речі, Суркіс, відповідаючи на питання, які економічні структури він там представляв, казав, що він не репрезентує нікого і нічого, у нього нічого немає, він нічим не керує. Ну, хіба "Динамо". Так що економіка б на постраждала, хоча б в цій частині.

              ще раз кажу, саджає не през,а суд. а для таких фiгур як пiнчук це в любому разi кiлькарiчна тяганина.

              > > > СТАРI ДОГОВОРИ СТОСУВАЛИСЬ ТIЛЬКИ ОПЛАТИ ЗА ТРАНЗИТ. КОНТРАКТУ НА ПОСТАЧАННЯ ТУРК.ГАЗУ НА 2006 РIК НЕ БУЛО!
              > >
              > Старі договори стосувалися постачання російського газу в обмін на транзит. В більш-менш достатній для нас пропорції.

              20млрд свiй + (29млрд за транзит - 7млрд технологiчний = 22млрд) + 34млрд туркменський = 76млрд баланс украiни. ще питання є ?

              > >
              > > уряд це робив не з власноi iнiциативи, а за ЗАДОРУЧЕННЯМИ президента.
              > >
              > Справді робив? Ви ж кажете, що ножі в спину вставляв.

              ножi вставляли уряду Еханурова, хто вставляв - !! ТЛЯ !!. за ФСБ-шним сценарiєм.

              > > > А як там реформа влади, там, судової системи, і інші дрібниці?
              > >
              > > для цiх дрiбниць потрiбнi роки та докорiнна змiна законодавства
              > >
              > Згоден. Роки. І законодавство врешті-решт формує Верховна Рада.
              > Тільки ось у чому питання. Що зроблено за цей рік? За рік, коли Верховна Рада ще не в програшному для нас складі. І що буде зроблено за чотири наступні, коли там очікується царствіє Януковича? Про це я чи Ви повинні думати? Повинні, але ж хотілося, щоб іще хтось.

              склад ради - програшний, жодного ПРИНЦИПОВОГО закону не пiдтримує. останнi популiстськi голосування на 70млрд гривень це що? а голосування по севастополю? а не затвердження Конституцiйного Суду?

              >
              >
              > > хто вам сказав що вони зобов'язанi все показувати? є визначений законом шлях - депутатський запит, або обшук у рамках кримiнальноi справи. коли ви щось купуєте ви завжди вимагаєте документи?
              > >
              > Сказав Ющенко. На Майдані. Там щось таке було про прозорість влади...

              прозорiсть влади теж має бути реалiзована ЗАКОННИМ шляхом.

              > Коли купую хліб - ні. Коли пакет молока - дивлюся на дату. Коли компутер - дивлюся на все.

              вимагаєте вiдомостей про всiх постачальникiв? i прiзвища засновникiв постачальникiв, iхнi бiографii? :)

              > Коли б хтось купував щось для мене, та ще й без мого доручення...
              >
              > > > РУЕ транспортує турк.газ з 2003 року. НЕ БРЕШIТЬ! розбирайтеся собi i далi, тiльки не заважайте працювати.
              > А Кучма керував з 94 року. Який має бути рівень довіри, однако!
              > і ач, суки, завадили працювати!
              > І про що саме я збрехав тут, що треба кричати? Нерви?

              коли казали що РУЕ приплели з 2006 року

              > >
              > > > Будь-яка угода може бути змінена за згодою сторін. Ви впевнені, що з боку Росії така згода буде?
              > >
              > > я впевнений в одному - якщо б уряд не отримав ножа в спину, а деякi Клюєви та Тимошенкi не консультували б росiю, украiна могла б виторгувати значно кращi умови.
              > >
              > Якщо Ви впевнені тільки в одному, так і кажіть про це одне. Тільки, будь ласка, з доказами.

              бувший ПМ та один з лiдерiв нацii НЕ МАє ПРАВА таємно iздити у ворожу державу, та ще i отримувати там вiд ГВП винагороди невiдомо за що.

              > І (за рамками суперечки), пишіть Україну з великої літери і правильно.
              > > >
              > > > > > Будьте обережні, Ви не встигаєте коливатися разом із лінією партії!
              > > > >
              > > > > поки що я ледве встигаю спростовувати таких БРЕХУНIВ як ви
              > > > Ви кричите на форумі. Шапка горить?
              > >
              > > на вас
              > Добре відпарирували. Ваші тапки вас оцінять.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.03.05 | QuasiGiraffe

               Re: ще одне БРЕХЛО!

               tomcat пише:
               > >
               > повертають СУДИ а не виконавча влада, процеси тривають
               >
               > > По-друге, піар про 3000 об'єктів значно гірше, ніж піар про 30. Той майже зовсім не піар. Так, сємачкі.
               >
               > НЕ БРЕШIТЬ! ФДМ та уряд ведуть РЕАЛЬНI судови справи про повернення 30 великих та ще кiлька десяткiв малих об'єктiв
               >
               Уявляю собі, як ведуть, коли голова Уряду заявляє, що реприватизація закінчилася. То ж і результат відповідний.
               > > "хитрожопе" судове рiшення по НЗФ було ще при Юлi. тепер ФДМ думає що з ним робити, бо хоча приватизацiю визнали незаконною але акцii повернути НЕ зобов'язали.

               повертають СУДИ а не виконавча влада (с)tomcat
               Ну не зобов'язали, і ладно, далі боротися не будемо? Півроку пройшло.
               >
               > > ще раз кажу, саджає не през,а суд. а для таких фiгур як пiнчук це в любому разi кiлькарiчна тяганина.
               >
               Краще не тягатися, а дружити? Це простіше.
               > > > > СТАРI ДОГОВОРИ СТОСУВАЛИСЬ ТIЛЬКИ ОПЛАТИ ЗА ТРАНЗИТ. КОНТРАКТУ НА ПОСТАЧАННЯ ТУРК.ГАЗУ НА 2006 РIК НЕ БУЛО!
               > > >
               > > Старі договори стосувалися постачання російського газу в обмін на транзит. В більш-менш достатній для нас пропорції.
               >
               > 20млрд свiй + (29млрд за транзит - 7млрд технологiчний = 22млрд) + 34млрд туркменський = 76млрд баланс украiни. ще питання є ?
               >
               Є. Чому до 1 січня Єхануров збирався подавати в Стокгольмський суд, а після - здався. Він про Ваші цифри не знав? Туркменський газ купили, добитися його транспортування не змогли. Тимошенко винна?
               > > >
               > > > уряд це робив не з власноi iнiциативи, а за ЗАДОРУЧЕННЯМИ президента.
               > > >
               > > Справді робив? Ви ж кажете, що ножі в спину вставляв.
               >
               > ножi вставляли уряду Еханурова, хто вставляв - !! ТЛЯ !!. за ФСБ-шним сценарiєм.
               >
               То Президенту чи Уряду? І знов пересмикування, меморандум Ющенко з Януковичем - тактичний хід, а однакове з Януковичем голосування по уряду - зрада. Бо ж то - Ющенко, він завжди молодець, а то - Тимошенко, вона тільки піариться.
               >
               > > Тільки ось у чому питання. Що зроблено за цей рік? За рік, коли Верховна Рада ще не в програшному для нас складі. І що буде зроблено за чотири наступні, коли там очікується царствіє Януковича? Про це я чи Ви повинні думати? Повинні, але ж хотілося, щоб іще хтось.
               >
               > склад ради - програшний, жодного ПРИНЦИПОВОГО закону не пiдтримує. останнi популiстськi голосування на 70млрд гривень це що? а голосування по севастополю? а не затвердження Конституцiйного Суду?
               >
               І що, буде краще? Чого чекали?
               > >
               > >
               > > > хто вам сказав що вони зобов'язанi все показувати? є визначений законом шлях - депутатський запит, або обшук у рамках кримiнальноi справи. коли ви щось купуєте ви завжди вимагаєте документи?
               > > >
               > > Сказав Ющенко. На Майдані. Там щось таке було про прозорість влади...
               >
               > прозорiсть влади теж має бути реалiзована ЗАКОННИМ шляхом.
               >
               Себто хай ВР сама прийме закони, а Ющенко подивиться, якщо не прийме - Ющенко посвариться.
               Хто ініціював які закони за останній рік?
               > > Коли купую хліб - ні. Коли пакет молока - дивлюся на дату. Коли компутер - дивлюся на все.
               >
               > вимагаєте вiдомостей про всiх постачальникiв? i прiзвища засновникiв постачальникiв, iхнi бiографii? :)
               >
               На прізвища засновників дивлюся, коли купую цукерки. АВК і Конті не беру. Компутери ліві теж не беру.

               > > Коли б хтось купував щось для мене, та ще й без мого доручення...
               > >
               > > > > РУЕ транспортує турк.газ з 2003 року. НЕ БРЕШIТЬ! розбирайтеся собi i далi, тiльки не заважайте працювати.
               > > А Кучма керував з 94 року. Який має бути рівень довіри, однако!
               > > і ач, суки, завадили працювати!
               > > І про що саме я збрехав тут, що треба кричати? Нерви?
               >
               > коли казали що РУЕ приплели з 2006 року
               >
               Не пересмикуйте. Я казав, що на переговорах до 3 січня РУЕ не було. І 3 січня вони з'явилися, і все одразу підписали.
               >
               > бувший ПМ та один з лiдерiв нацii НЕ МАє ПРАВА таємно iздити у ворожу державу, та ще i отримувати там вiд ГВП винагороди невiдомо за що.
               >
               Таємно? Винагороди? То це я брешу???
               І не трусіться від злоби, у Вас клавіша CapsLock скаче.
               >
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.03.05 | tomcat

                Re: ще одне БРЕХЛО!

                QuasiGiraffe пише:
                > tomcat пише:
                > > >
                > > повертають СУДИ а не виконавча влада, процеси тривають
                > >
                > > > По-друге, піар про 3000 об'єктів значно гірше, ніж піар про 30. Той майже зовсім не піар. Так, сємачкі.
                > >
                > > НЕ БРЕШIТЬ! ФДМ та уряд ведуть РЕАЛЬНI судови справи про повернення 30 великих та ще кiлька десяткiв малих об'єктiв
                > >
                > Уявляю собі, як ведуть, коли голова Уряду заявляє, що реприватизація закінчилася. То ж і результат відповідний.

                правильно заявляє, бо потрiбна не реприватизацiя а повернення незаконно приватизованого, чим i займається зараз ФДМ.

                > > > "хитрожопе" судове рiшення по НЗФ було ще при Юлi. тепер ФДМ думає що з ним робити, бо хоча приватизацiю визнали незаконною але акцii повернути НЕ зобов'язали.
                >
                > повертають СУДИ а не виконавча влада (с)tomcat
                > Ну не зобов'язали, і ладно, далі боротися не будемо? Півроку пройшло.

                такi справи просто не вирiшуються

                > >
                > > > ще раз кажу, саджає не през,а суд. а для таких фiгур як пiнчук це в любому разi кiлькарiчна тяганина.
                > >
                > Краще не тягатися, а дружити? Це простіше.

                нiхто з ними не дружить, не брешiть

                > > > > > СТАРI ДОГОВОРИ СТОСУВАЛИСЬ ТIЛЬКИ ОПЛАТИ ЗА ТРАНЗИТ. КОНТРАКТУ НА ПОСТАЧАННЯ ТУРК.ГАЗУ НА 2006 РIК НЕ БУЛО!
                > > > >
                > > > Старі договори стосувалися постачання російського газу в обмін на транзит. В більш-менш достатній для нас пропорції.
                > >
                > > 20млрд свiй + (29млрд за транзит - 7млрд технологiчний = 22млрд) + 34млрд туркменський = 76млрд баланс украiни. ще питання є ?
                > >
                > Є. Чому до 1 січня Єхануров збирався подавати в Стокгольмський суд, а після - здався. Він про Ваші цифри не знав?

                що значить здався? росiя вимагала 230уо, уряд домiгся 95 та пiдвiщення спрати за транзит до 1.6уо. уряд не здався а вирiшив проблему, з певними компромiсами звичайно але вирiшив.

                > Туркменський газ купили, добитися його транспортування не змогли. Тимошенко винна?

                частково. бо зазвичай всi газовi контракти треба було б мати ще влiтку, а юля замiсть вчасного вирiшення проблеми газу займалася пiаром та подкилимними домовленностями з коломойським.

                > > > >
                > > > > уряд це робив не з власноi iнiциативи, а за ЗАДОРУЧЕННЯМИ президента.
                > > > >
                > > > Справді робив? Ви ж кажете, що ножі в спину вставляв.
                > >
                > > ножi вставляли уряду Еханурова, хто вставляв - !! ТЛЯ !!. за ФСБ-шним сценарiєм.
                > >
                > То Президенту чи Уряду? І знов пересмикування, меморандум Ющенко з Януковичем - тактичний хід,

                в результатi цього ходу до влади прийшов помаранчевий уряд

                > а однакове з Януковичем голосування по уряду - зрада. Бо ж то - Ющенко, він завжди молодець, а то - Тимошенко, вона тільки піариться.

                а голосування ТЛЯ+коммi+сдпу0 - проти помаранчевого уряду та ВАЮ, i це - ЗРАДА

                > >
                > > > Тільки ось у чому питання. Що зроблено за цей рік? За рік, коли Верховна Рада ще не в програшному для нас складі. І що буде зроблено за чотири наступні, коли там очікується царствіє Януковича? Про це я чи Ви повинні думати? Повинні, але ж хотілося, щоб іще хтось.
                > >
                > > склад ради - програшний, жодного ПРИНЦИПОВОГО закону не пiдтримує. останнi популiстськi голосування на 70млрд гривень це що? а голосування по севастополю? а не затвердження Конституцiйного Суду?
                > >
                > І що, буде краще? Чого чекали?
                > > >
                > > >
                > > > > хто вам сказав що вони зобов'язанi все показувати? є визначений законом шлях - депутатський запит, або обшук у рамках кримiнальноi справи. коли ви щось купуєте ви завжди вимагаєте документи?
                > > > >
                > > > Сказав Ющенко. На Майдані. Там щось таке було про прозорість влади...
                > >
                > > прозорiсть влади теж має бути реалiзована ЗАКОННИМ шляхом.
                > >
                > Себто хай ВР сама прийме закони, а Ющенко подивиться, якщо не прийме - Ющенко посвариться.
                > Хто ініціював які закони за останній рік?
                > > > Коли купую хліб - ні. Коли пакет молока - дивлюся на дату. Коли компутер - дивлюся на все.
                > >
                > > вимагаєте вiдомостей про всiх постачальникiв? i прiзвища засновникiв постачальникiв, iхнi бiографii? :)
                > >
                > На прізвища засновників дивлюся, коли купую цукерки. АВК і Конті не беру. Компутери ліві теж не беру.
                >
                > > > Коли б хтось купував щось для мене, та ще й без мого доручення...
                > > >
                > > > > > РУЕ транспортує турк.газ з 2003 року. НЕ БРЕШIТЬ! розбирайтеся собi i далi, тiльки не заважайте працювати.
                > > > А Кучма керував з 94 року. Який має бути рівень довіри, однако!
                > > > і ач, суки, завадили працювати!
                > > > І про що саме я збрехав тут, що треба кричати? Нерви?
                > >
                > > коли казали що РУЕ приплели з 2006 року
                > >
                > Не пересмикуйте. Я казав, що на переговорах до 3 січня РУЕ не було. І 3 січня вони з'явилися, і все одразу підписали.

                хе-хе, звiдки вам вiдомо хто там що казав? РУЕ має брати участь в процессi за визначенням, питання лише у конфiгурацii ii участi.

                > >
                > > бувший ПМ та один з лiдерiв нацii НЕ МАє ПРАВА таємно iздити у ворожу державу, та ще i отримувати там вiд ГВП винагороди невiдомо за що.
                > >
                > Таємно? Винагороди? То це я брешу???

                нiхто не знає про що велись переговори, ii не заарештували прямо в аеропортi, ii справу закрито з порушенням законiв росii.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.03.06 | QuasiGiraffe

                 Я, мабуть, покину Вас у цій гілці.

                 Виглядає так, що Ви починаєте потребувати аргументів, що рясно викладалися на форумі протягом півроку. Якщо вже вважати Тимошенко винною за те, що вона не займалася газовими контрактами...
                 Викладати зміст суперечок і аргументи, що були тут присутні двадцятикратно, я, пробачте, не маю наміру. Буває, що простіше сказати "так", ніж пояснити, чому "ні".
                 Я Вам "так" не кажу, але й пояснювати вже нічого не буду. Можете ще раз сказати "халва", себто "не брешіть".
     • 2006.03.01 | Scubo

      Це персональний сайт Предсказамуса

      Коли в нього нема що сказати то запрошує всіх туди.
  • 2006.02.28 | tomcat

   з яких пiр Бакай став для БЮТ зразком чесноти?...

   damoradan пише:
   > почему кампания НСНУ уже как минимум во второй раз прибегает к приему "предупреждения провокации" путем оглашения содержания "провокационной" новости?

   что это меняет?

   >
   > Ведь если "провокационная" новость - неправда, или правда, но которой никто не поверит, то появление такой новости выгодно стороне, против которой "затевается провокация". Зная о "провокации" заранее, можно подготовиться, и выдать хороший залп, который ударит по самим же "провокаторам".

   для опровержения нужно время, расследование, суды. а выборы через месяц. тем более если брехню типа причастности Петра Ющенко к РУЭ плодят десятки купленых каналов и газет, а кто знает про опровержение банка латвии тех платежек?

   >
   > Тот message, к которому прибегает НСНУ - достаточно необычный в практике кампаний, и практически сводится к следующему: они будут говорить, а вы не слушайте. Т.е. атаке скорее подвергается личность оппонента, а не суть его сообщения. Причем еще ДО того, как эта личность о чем-то заявила.

   полностью согласен. бакай - преступник в розыске и ПОЛНОСТЬЮ зависим от нынешних московских хозяев.

   >
   > Вывод напрашивается один - налицо неудачная попытка предотвратить ущерб от сообщения, которому МНОГИЕ ПОВЕРЯТ. А благодаря таким попыткам - поверят еще больше.
   >
   > И что ж такого успел совершить Бакай с того времени, как с ним встречался вполне легитимный министр транспорта Украины, ныне - такой же легитимный глава Запорожской администрации, чтобы так перестать ему доверять?

   ответ: НИЧЕГО. был сволочью и остался, только интерес сейчас другой
  • 2006.02.28 | Предсказамус

   Ну вот и Анатолий Луценко нашелся...

   В архиве гугла нашлось интервью Татьяны Мокриди, после чего стало ясно, отчего эти ребята такие агрессивные:
   Тетяна Мокріді: «Що б уже ваш Ющенко переміг, і моя мама повернулася з війни!», - спересердя сказав мені син»
   Юлія Лимар, «Главред» - 25/03/05
   ...
   Це зрозуміло, адже тепер він і віце-прем'єр, і керівник Ради партії Ющенка. Це все говорить про те, що Безсмертний починає самостійний шлях у політиці?
   Безумовно, я не можу відповідати за Романа Петровича,<і> але відповідь на це питання закладена у вашому питанні. В останні три роки Безсмертний керувався тим, що його головна мета в політиці – привести Ющенка в президенти. Ніяких інших цілей у нього немає. Зараз у шефа нова надзадача: провести дві реформи, адміністративну та адміністративно-територіальну, а також структурувати партійну систему країни. І всі посади, які займає Роман Петрович, він особисто розглядає як засіб, а не як самоціль. Безсмертний у першу чергу – найуспішніший політичний менеджер країни.

   Що стосується власної політичної кар'єри, він колись пожартував з нами, членами своєї команди: ви - працюєте на мене, який працює в уряді Тимошенко, яка працює на Ющенка. Загалом, будинок, який побудував Ющенко (сміється).

   У вашій відповіді пролунало слово «команда»? Про яку команду ви говорите, якщо усі вчорашні соратники Ющенка між собою пересварилися?
   Я мала на увазі команду, яка багато років працює з Романом Безсмертним – Анатолій Луценко, Віталій Бондзик, Ігор Колеснік.
   ---
   http://72.14.207.104/search?q=cache:N0jNQgemHToJ:glavred.info/ukr/%3Fart%3D135225373++%22%D0%90%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%B9+%D0%9B%D1%83%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE%22&hl=ru&ct=clnk&cd=29
 • 2006.02.28 | Tatarchuk

  Таблоид собрался клеветать на Бакая (л)

  http://tabloid.com.ua/news/2006/2/28/212.htm
 • 2006.02.28 | BIO

  Re: Бакай собрался клеветать на "любих друзів"

  А Бакай ли это материализировался?
  Пусть предъявит российскую ксиву
  с биометрией и аттестат на суперIQ.
  У нашего табло было мешковатое и сам
  как картошка, а энтот холеный вроде
  как его перед эфиром Майбахом утюжили
  до последней складочки на Бриони.
  Крассавець...

  Только что бриолин из картера не капает...

  От слишком много знал...
 • 2006.02.28 | mirgor

  Не президент ли просил озвучить об учредителях «РосУкрЭнерго»?"/

  А президент против!
  Бакай хочет назвать украинских учредителей РУЭ

  Когда телеканал «Интер» стал анонсировать появление у себя в эфире Игоря Бакая, первой реакцией был взгляд на календарь – не напутали ли чего. Нет, до 1 апреля еще далеко. Но вспомнили, что до выборов уже рукой подать. Вот, видимо, и решил бывший руководитель ДУСи и «Нефтегаза» народу глаза открыть. Вот только на что?

  Вообще складывается впечатление, что бОльших патриотов Украины, нежели покинувшие нас чиновники режима Кучмы, в природе не существует. И так за родину им «болыть», так помочь хотят. В комментарии телеканалу «Интер» Игорь Бакай сказал, что помогал украинским чиновникам в решении газового вопроса. «Вот приезжают с Украины в Россию, вот нужно помочь в таком-то вопросе. Я не смотрю – он «красный», «оранжевый», «белый», «голубой». Если есть возможность помочь – я стараюсь помочь. Я встречался с министром энергетики с Иваном Плачковым. Я в телефонном режиме разговаривал с другими людьми, более высокими, чем Плачков. Я имел свой вариант развития событий… Я отстаивал точку зрения о том, что не нужно спекулировать на этой ситуации – на энергетическом кризисе… Украина ведет какой-то двойной стандарт в этих договоренностях. Если Россия четко, все понятно она говорит: вот, создаем предприятие 50 на 50. С нашей стороны выступает «Газпром» или стопроцентная «дочка» «Газпрома» – «Газпромбанк». Здесь все четко понятно. Когда остается других 50 % Украине, начинаются какие-то компании, какие-то банки, не хотят говорить кто за ними стоит… И сразу у людей возникает вопрос – значит в этом соглашении не все чисто... Украина же сегодня принесла себе ущерб, который, на мой взгляд, невозможно ничем смыть… Сумма ущерба, нанесенная экономике Украины,… будет в миллиарды долларов».

  Так как «УкрИнформБюро» очень внимательно отслеживает все окологазовые телодвижения всех заинтересованных сторон, то мы решили не пороть горячки, комментируя высказывания г-на Бакая и дождаться четвергового эфира. Однако не смогли не отреагировать на «свеженькое» заявление пресс-службы «Нашей Украины». Аналитический департамент Центрального штаба блока очень быстро разобрался, какую информацию может озвучить человек, очень хорошо знакомый с украинскими нефте-газовыми финансовыми потоками. А потому заявил, что будет сделана попытка «выброса новой серии компромата, направленного против членов списка блока «Наша Украина» Александра Третьякова, Петра Порошенко и Петра Ющенко».

  «Мы обращаемся к украинским гражданам с просьбой не поддаваться на провокации и не обращать внимания на очередных лжепророков, которые после помаранчевой революции вынуждены скрываться от правосудия, и которые променяли украинское гражданство на «крышу» иностранной спецслужбы. Сегодня как никогда мы должны быть бдительными и сплоченными, чтобы все внешние сценарии по дестабилизации ситуации в Украине не были реализованы ни внешними силами, ни их резидентами внутри страны», – сказал руководитель аналитического департамента штаба «Нашей Украины» Анатолий Луценко.

  А мы со своей стороны лишь удивимся – не сам ли президент просил всех, кто имеет хоть какую-то информацию об учредителях «РосУкрЭнерго» озвучить ее? Именно это, по мнению министра топлива и энергетики Украины Ивана Плачкова, и собирается сделать 2 марта в эфире телеканала «Интер» Игорь Бакай.

  Вот она – плата за добро. Хотел помочь, а получил очередной ярлык пособника «иностранной спецслужбы».
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.28 | ans-mo

   Казати Бакай може шо завгодно, але які він має повноваження

   та документи? Невже він став офіційним представником "Райфайзен" чи "Газпрому"?
  • 2006.02.28 | tomcat

   бакай - преступник, полностью зависим от россии (читай ФСБ) (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.28 | mirgor

    А Плачков на нього посилається (л)

    Як повідомляв УНІАН, міністр палива та енергетики України Іван ПЛАЧКОВ припустив, що колишній голова правління НАК "Нафтогаз України" і колишній голова Державного управління справами Президента України Ігор БАКАЙ 2 березня в ефірі телеканалу "Інтер" назве фізичних осіб, які є акціонерами компанії RosUkrEnergo з української сторони.

    http://www.unian.net/ukr/news/news-100071.html
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.28 | tomcat

     mirgor ви БРЕХУН! "ПЛАЧКОВ припустив, що..Бакай.."...

     mirgor пише:
     > Як повідомляв УНІАН, міністр палива та енергетики України Іван ПЛАЧКОВ припустив, що колишній голова правління НАК "Нафтогаз України" і колишній голова Державного управління справами Президента України Ігор БАКАЙ 2 березня в ефірі телеканалу "Інтер" назве фізичних осіб, які є акціонерами компанії RosUkrEnergo з української сторони.
     >
     > http://www.unian.net/ukr/news/news-100071.html

     припускати зараз можна все, наприклад що Бакай назве частину справжнiх засновникiв, щоб виглядало правдиво та приплете ще когось..
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.28 | mirgor

      Ой не будіть, лихо поки воно тихе

      Цитую дослівно попереднє повідомлення:
      В комментарии телеканалу «Интер» Игорь Бакай сказал, что помогал украинским чиновникам в решении газового вопроса. «Вот приезжают с Украины в Россию, вот нужно помочь в таком-то вопросе. Я не смотрю – он «красный», «оранжевый», «белый», «голубой». Если есть возможность помочь – я стараюсь помочь. Я встречался с министром энергетики с Иваном Плачковым. Я в телефонном режиме разговаривал с другими людьми, более высокими, чем Плачков.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.28 | tomcat

       Поздоровляю БЮТ iз новим прихильником!..

       mirgor пише:
       > Цитую дослівно попереднє повідомлення:
       > В комментарии телеканалу «Интер» Игорь Бакай сказал, что помогал украинским чиновникам в решении газового вопроса. «Вот приезжают с Украины в Россию, вот нужно помочь в таком-то вопросе. Я не смотрю – он «красный», «оранжевый», «белый», «голубой». Если есть возможность помочь – я стараюсь помочь. Я встречался с министром энергетики с Иваном Плачковым. Я в телефонном режиме разговаривал с другими людьми, более высокими, чем Плачков.

       я вам вже на це вже вiдповiв. вiн - АБСОЛЮТНО залежна вiд росii особа, якщо вiн не скаже що йому наказує ФСБ - вiн не просто в'язень, вiн ходячий труп, бо занадто багато знає. Не сумнiваюсь що зараз ФСБ готує сумiш з брехнi та правди, яку розповiли Клюєв та Тимошенко пiд час своiх московських вiзитов.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.28 | mirgor

        Мабуть і його друг Плачков також (-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.28 | tomcat

         свiдоцтва дружби мiнiстра Плачкова та Бакая на стiл! БРЕХЛО! (-)

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.28 | mirgor

          Я процитував Бакая і Плачкова, що ще треба?(-)

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.28 | tomcat

           свiдоцтва iх дружби та посилання (не згадування) на Бакая (-)

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.02.28 | mirgor

            Згадаємо:Червоненко встретился в Москве с Бакаем"/"

            Червоненко встретился в Москве с Бакаем

            25.05.2005

            Министр транспорта и связи Украины Евгений Червоненко на днях в Москве встретился с бывшим руководителем государственного управления делами администрации президента Игорем Бакаем.

            Об этом Червоненко сообщил в среду в интервью журналистам в Москве.

            По словам министра, встреча состоялась по просьбе Бакая.

            Как сообщил Червоненко, он сказал Бакаю, что тот сегодня весьма удобная фигура для того, чтобы "закрыть злодеяние других людей".

            Министр сказал, что посоветовал Бакаю или прислать адвокатов, или выступить перед журналистами.

            "Он не хочет, это его право. Насколько я понимаю, поскольку занимался попытками нападения на нынешнего президента, то вот ему (Бакаю) угрожает опасность", - сказал Червоненко.

            По словам министра, Бакай отказывается от своей причастности во многих делах, в которых его обвиняют. "Вот я ему и говорю - выйди и скажи это. Весьма удобный ты для тех, кто, закрыв тобой тему, станет чуть ли оранжевым", - заявил министр.

            Как известно, Бакай объявлен в международный поиск.

            Прокуратурой Киева он привлекается к ответственности как обвиняемый в совершении преступлений, предусмотренных ч.3 ст. 365 (превышение власти или служебных полномочий, которые повлекли тяжелые последствия), а также ч.3 ст. 27 (как лицо, которое организовало совершение преступлений или руководило их подготовкой или совершением) Уголовного кодекса Украины.

            UNIAN

            Между тем Червоненко сказал, что Бакай живет под Москвой и есть основания беспокоиться из-за безопасности его жизни. Червоненко объяснил, что судьбы Бакая и министра-самоубийцы Георгия Кирпы похожи – они оба связаны с Виктором Медведчуком.

            «Как и Кирпа, он попал под давление или рэкетирование со стороны Медведчука», - сказал Червоненко. В то же время он добавил, что Бакай был тамадой на 50-летии Медведчука.

            Москаль сказал, что милиции известно местопребывание Бакая. «Мы имеем точное место работы, проживания, номера мобильных телефонов… Все, что нужно», - отметил Москаль, но на вопрос, находится ли Бакай в Москве, сказал: «Он в Российской Федерации». Москаль сообщил, что Бакай выехал из Украины с семьей и, вероятно, по собственному желанию.

            Москаль также объяснил, почему Бакаю не вынесены обвинения и он не объявлен в розыск. «Нужно все выявить, собрать в одно уголовное дело, провести некоторые следственные действия, предложить ему приехать и дать показания, а затем, если он это не сделает, прокуратура должна обратиться в суд и избрать меру пресечения», - сказал Москаль.

            Москаль также высказал уверенность, что Бакая удастся вернуть в Украину правовым путем: «Верю и ради этого работаю».

            На вопрос, действовал ли Бакай под прикрытием Кучмы, Москаль сказал: «Пусть это подтвердит следствие». Он также сказал, что считает заниженной оценку убытков, нанесенных Бакаем государству, в 100 миллионов долларов. Москаль отметил, что нет никаких препятствий в расследовании дела Бакая, а даже есть содействие со стороны секретариата президента.

            В свою очередь Червоненко сказал, что ему было известно об отъезде Бакая из Украины, но он не смог его «догнать».

            Червоненко также высказал сожаление, что не смог остановить два чартерных рейса в конце прошлого года, – на одном Бакай полетел на Мальдивские острова «с пятью мешками денег», а на другом под Москву было перевезено все домашнее имущество Бакая.

            Кроме того, Червоненко рассказал некоторые эпизоды из жизни Бакая. Однажды в середине 1990-х он опоздал на два часа на встречу с главой РАО «Газпром» Рэмом Вяхиревым. «Он зашел к нему в кабинет, упал на колени и сказал: «Простите, вчера напился с девками», - рассказал Червоненко.

            В другой раз после отставки Кучмы с должности премьера, по словам Червоненко, Бакай обещал встретить Кучму с Табачником в США и забыл.

            Как известно, в Украине Бакай проходит по многим уголовным делам, которые преимущественно связаны с незаконным отчуждением госимущества во времена, когда он возглавлял Госуправление делами. Также прокуратура Киева расследовала дело о его злоупотреблении на должности главы «Нефтегаза».


            Украинская правда

            13 апреля 2005.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.03.01 | tomcat

             призыв к чистосердечному признанию. где тут дружба или ссылка...

             ...на Бакая как на авторитетный источник?
         • 2006.03.01 | QuasiGiraffe

          А що Ви особисто вже викладали на стіл?(-)

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.03.01 | tomcat

           я ж нiчого не стверджую, це ВИ стверджуєте що плачков друг...

           ... бакая, я маю сумнiви на це та вимагаю доказiв. ферштейн?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.03.02 | QuasiGiraffe

            Re: я ж нiчого не стверджую, це ВИ стверджуєте що плачков друг...

            Це Я стверджую, що Плачков - друг Бакая? Я сверджую, що з Ваших доказів можна шити нове плаття короля.
            Це Ви нічого не стверджуєте бездоказно?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.03.02 | tomcat

             наведiть приклади де я щось бездоказово стверджую (-)

             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.03.03 | QuasiGiraffe

              Далеко ходити не будемо


              http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1141148760&first=1141338597&last=1141304985
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.03.03 | tomcat

               ФСБ та ГВП россии бесплатных подарков не делают...

               http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1141144126&first=1141344468&last=1141289755

               Представник «Батьківщини» стверджує, що Ю.ТИМОШЕНКО на зустрічі з Президентом Росії Володимиром ПУТІНИМ у вересні 2005 року домовилася про тісну і взаємовигідну співпрацю і закриття кримінальної справи проти неї в Росії. «На цій зустрічі був розроблений і сценарій «газової війни» Росії проти України, яку мав зупинити «білий і пухнастий політик» - Ю.ТИМОШЕНКО», - сказав Д.ЧОБІТ. «Російській стороні після провалу після підтримки Віктора ЯНУКОВИЧА на президентських виборах потрібен був політик, який не симпатизував Росії», - додав він.

               Д.ЧОБІТ вважає, що російський сценарій був зірваний міжнародним співтовариством. «Євросоюз мав розглядати питання про «газовий» тероризм Росії, і ПУТІН був змушений дати вказівку підписати угоду з Україною. Тому документ був підписаний уночі (4 січня 2006 року ВАТ «Газпром», НАК «Нафтогаз України» і компанія «РосУкрЕнерго» підписали угоду про постачання газу в Україну – УНІАНУ)», - пояснив письменник.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.03.04 | QuasiGiraffe

                Re: ФСБ та ГВП россии бесплатных подарков не делают...

                tomcat пише:
                > http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1141144126&first=1141344468&last=1141289755
                >
                > Представник «Батьківщини» стверджує, що Ю.ТИМОШЕНКО на зустрічі з Президентом Росії Володимиром ПУТІНИМ у вересні 2005 року домовилася про тісну і взаємовигідну співпрацю і закриття кримінальної справи проти неї в Росії. «На цій зустрічі був розроблений і сценарій «газової війни» Росії проти України, яку мав зупинити «білий і пухнастий політик» - Ю.ТИМОШЕНКО», - сказав Д.ЧОБІТ. «Російській стороні після провалу після підтримки Віктора ЯНУКОВИЧА на президентських виборах потрібен був політик, який не симпатизував Росії», - додав він.
                >
                Ви ж не вірите представникам "Батьківщини"! Чи вірите, але дуже вибірково? А, розумію, Чоботу розповіли про це люди з ФСБ, які були присутні і які мають до Чобота особливе дору... Стоп, далі додумувати не буду.

                > Д.ЧОБІТ вважає, що російський сценарій був зірваний міжнародним співтовариством. «Євросоюз мав розглядати питання про «газовий» тероризм Росії, і ПУТІН був змушений дати вказівку підписати угоду з Україною. Тому документ був підписаний уночі (4 січня 2006 року ВАТ «Газпром», НАК «Нафтогаз України» і компанія «РосУкрЕнерго» підписали угоду про постачання газу в Україну – УНІАНУ)», - пояснив письменник.

                Якщо я не помиляюся, десь 6-го вже числа Путін привітав народ України з вирішенням газового питання (читав у бігучому рядку на якомусь каналі). Справді, мазохіст якийсь. Його Євросоюз нагнув, а він за 2 дні вже вітає із своєю поразкою.
                Самі ж кажете - письменник!
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.03.04 | tomcat

                 Re: ФСБ та ГВП россии бесплатных подарков не делают...

                 QuasiGiraffe пише:
                 > tomcat пише:
                 > > http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1141144126&first=1141344468&last=1141289755
                 > >
                 > > Представник «Батьківщини» стверджує, що Ю.ТИМОШЕНКО на зустрічі з Президентом Росії Володимиром ПУТІНИМ у вересні 2005 року домовилася про тісну і взаємовигідну співпрацю і закриття кримінальної справи проти неї в Росії. «На цій зустрічі був розроблений і сценарій «газової війни» Росії проти України, яку мав зупинити «білий і пухнастий політик» - Ю.ТИМОШЕНКО», - сказав Д.ЧОБІТ. «Російській стороні після провалу після підтримки Віктора ЯНУКОВИЧА на президентських виборах потрібен був політик, який не симпатизував Росії», - додав він.
                 > >
                 > Ви ж не вірите представникам "Батьківщини"! Чи вірите, але дуже вибірково? А, розумію, Чоботу розповіли про це люди з ФСБ, які були присутні і які мають до Чобота особливе дору... Стоп, далі додумувати не буду.

                 нагадаю що це люди якi були засновниками бют у дуже важкi часи, але ПОКИНУЛИ бют зараз. невже у вас жодних сумнiвiв в головi не виникає?

                 >
                 > > Д.ЧОБІТ вважає, що російський сценарій був зірваний міжнародним співтовариством. «Євросоюз мав розглядати питання про «газовий» тероризм Росії, і ПУТІН був змушений дати вказівку підписати угоду з Україною. Тому документ був підписаний уночі (4 січня 2006 року ВАТ «Газпром», НАК «Нафтогаз України» і компанія «РосУкрЕнерго» підписали угоду про постачання газу в Україну – УНІАНУ)», - пояснив письменник.
                 >
                 > Якщо я не помиляюся, десь 6-го вже числа Путін привітав народ України з вирішенням газового питання (читав у бігучому рядку на якомусь каналі). Справді, мазохіст якийсь. Його Євросоюз нагнув, а він за 2 дні вже вітає із своєю поразкою.
                 > Самі ж кажете - письменник!

                 у той же саме час вiн вiн рапортував про перемогу росii по росiйських каналах. так що вiн не мазохіст, вiн КДБ-iст.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2006.03.05 | QuasiGiraffe

                  Re: ФСБ та ГВП россии бесплатных подарков не делают...

                  tomcat пише:
                  >
                  > нагадаю що це люди якi були засновниками бют у дуже важкi часи, але ПОКИНУЛИ бют зараз. невже у вас жодних сумнiвiв в головi не виникає?
                  >
                  І як засновники БЮТ, вони ховалися за порт'єрою під час переговорів Тимошенко з Путіним?
                  Сумніви у мене виникають завжди, сумніви, як відомо, є субстанцією інтелігентності. Але ж я розрізняю сумніви і паранойю. Заздріть.
                  > >
                  > > > Д.ЧОБІТ вважає, що російський сценарій був зірваний міжнародним співтовариством. «Євросоюз мав розглядати питання про «газовий» тероризм Росії, і ПУТІН був змушений дати вказівку підписати угоду з Україною. Тому документ був підписаний уночі (4 січня 2006 року ВАТ «Газпром», НАК «Нафтогаз України» і компанія «РосУкрЕнерго» підписали угоду про постачання газу в Україну – УНІАНУ)», - пояснив письменник.
                  > >
                  > > Якщо я не помиляюся, десь 6-го вже числа Путін привітав народ України з вирішенням газового питання (читав у бігучому рядку на якомусь каналі). Справді, мазохіст якийсь. Його Євросоюз нагнув, а він за 2 дні вже вітає із своєю поразкою.
                  > > Самі ж кажете - письменник!
                  >
                  > у той же саме час вiн вiн рапортував про перемогу росii по росiйських каналах. так що вiн не мазохіст, вiн КДБ-iст.
                  Я не заперечую, що КДБіст. Але ж Ви погоджуєтесь із Чоботом, виходить, що таки мазохіст.
     • 2006.02.28 | igrot

      Re: mirgor ви БРЕХУН! "ПЛАЧКОВ припустив, що..Бакай.."...

      А якщо Бакай назве суми, хто і скільки отримав за газ?
      Навіщо, НСНУ попереджувати, невже тому, що "...шапка горить?".
 • 2006.02.28 | catko

  перед тим як бити горшки - невеличку довідочку про фігуранта(/)

  2000 рік.

  ІГОР БАКАЙ
  Ігора Бакая називають наймолодшим українським олігархом. Маючи трохи більше 35 років, він вже всерйоз заявив про себе на політичній арені і посів одне з найпочесніших місць в оточенні Леоніда Кучми. Окрім того, Ігор Бакай - хитрий і талановитий політик, який, немов кваліфікований гроссмейстер, постійно перебуває у пошуку шахових композицій на політичній шахівниці. При цьому він розуміє, що у політиці, на відміну від шахів, передбачено значно більше можливих ходів, і фігури тут ходять як завгодно, а не так, як велять правила. Та й пішаків у цій грі куди більше. А ще правила гри в політику (на відміну від шахів) не зобов'язують закінчувати гру з оголошенням мата королю - у політиці й короля можна міняти будь-яку кількість разів...
  Журналіст Сергій Рахманін подає блискучу характеристику Ігора Бакая. “Ігор Бакай – фігура в українському полтичному бізнесі досить кумедна і доволі суперечлива. Серед колег по цеху він користується репутацією надиво везучого та нарідкість живучого… Знайомі характеризують Ігора Михайловича не лише як міцного підприємця, але і як великого життєлюба. Бакай – це широка і захоплена натура, це полювання в Африці, це пікнічки, де ікру їдять прямо з відра. Чимало колег по олігархічному цеху, як стверджують обізнані люди, заздрять не лише легкості, з якою він заробляє гроші, а й легкості, з якою він їх тратить. Він з тих, хто може заплатити за щось дуже бажане подвійну ціну, а потім (коли настане гостра потреба в готівці) терміново продати нещодавно придбане вчетверо дешевше. Такі люди зазвичай однаково легко знаходять як друзів, так і ворогів. Але Бакай зберіг більш або менш пристойні стосунки практично з усіма ключовими фігурами в світі політико-економічного лоббізму (Юлія Тимошенко, напевне, єдиний виняток). І, що найцікавіше, він ледве чи не єдиний з підприємців-монстрів, до кого мали деяку подобу симпатії націонал-демократи. Він краще за інших вписувався у їх формулу: “Якщо вже олігарх – неминуче зло, то хай він буде патріотом”. Бакай багатьом здавався “своїм” олігархом. Вже не знаю чому. Можливо, інші були схожі на “свого” значно менше”.
  Ігор Михайлович Бакай народився 17 листопада 1963 року у Рівному. Там і досі мешкають його батьки - Михайло Васильович та Устина Артемівна. Після закінчення восьмирічки, у 1978 - 1982 роках Ігор Бакай навчався у Березнівському лісотехнічному технікумі. За фахом - майстер лісу, технік лісового господарства. Далі - служба в армії. Згодом, уже будучи досить відомою і заможною особою, навчався на юридичному факультеті Академії праці і соціальних відносин (1994 - 1998). Після повернення з війська оселився у Львові, де працював начальником бази підготовки футбольної команди СК "Карпати". У 1989 році він залишає цю свою посаду й їде в Якутію, де працює на лісорозробках - бригадиром і майстром дільниці. Після проголошення незалежності України Бакай повертається до Львова і на виручені у тайзі гроші відкриває кооператив "Козацькі страви", який включав у свою мережу не лише кафе, а й м'ясопереробний цех. Однак вже у 1992 році Ігор Бакай переїхав до Києва, де очолює компанію "Велес". Наступного року фірма "Велес" увійшла до корпорації "Республіка".
  "Республіка" була заснована у січні 1993 року на базі десяти малих підприємств. Основним видом діяльності "Республіки" була торгівля продуктами харчування, згодом - торгівля металом та газом. Незрозумілими є важелі, які вивели "Республіку" та її керівника, тридцятирічного Ігора Бакая, у розряд найбільш наближених до уряду людей. За неперевіреними даними, основним патроном Ігора Бакая був міністр промисловості в уряді Віталія Масола Анатолій Голубченко. За іншими даними, Ігору Бакаєві покровительствував тодішній голова Служби безпеки України Євген Марчук. У 1994 році Ігор Бакай представив прем'єр-міністру Віталієві Масолу план погашення заборгованості України за туркменський газ. Згідно з планом, "Республіка" зобов'язалася оплатити українські борги перед Туркменією за 1993 рік і забезпечити надходження газу в Україну на суму $663,9 млн. В обмін "Республіка" отримувала "добро" на постачання туркменського газу в Україну. Підпис Ігора Бакая стояв поряд із підписами президентів та глав урядів України і Туркменистану. Ігор Бакай пролобіював в уряді "необхідні умови" (виділення квот, експортних ліцензій, фінансових ресурсів) для виконання "Республікою" зобов'язань з оплати туркменського газу. Корпорацію звільнили від обов'язкового продажу половини валютної виручки. За словами Ігора Бакая, він знайшов в особі Віталія Масола "особистого друга, який прекрасно розумів, що потрібно країні і підприємцям". 25 березня 1994 року Масол підписав Постанову Кабміну "Про погашення боргу за газ, який прийшов з Туркменистану в 1993 році, і розрахунки за його поставки в першому півріччі 1994 року". Після цієї постанови свт дізнався про існування "Республіки" та про наявність угоди між корпорацією та урядом. На цій угоді "Республіка" заробила понад $500 млн. Через В.Масола І.Бакай отримав сприяння Президента України Леоніда Кравчука. Чи варто нагадувати, що таким же шляхом - шляхом оплати послуг Туркменії - пішла в 1995 році Юлія Тимошенко з "Єдиними енергетичними системами України"?
  Як стверджують злі язики, "Республіка" не змогла справитися зі взятими на себе зобов'язаннями і борг України перед Туркменією збільшився майже вдвічі. Міністерство фінансів України наклало на "Республіку" відповідні санкції, які так і не було погашено.
  Саме у цей же час в економічній сфері починає світитися ім'я партнера Ігора Бакая - Ігора Шарова, який у 1994 році об'єднав з "Республікою" своє підприємство - "Інкопмарк", зареєстроване у Кіровограді. У "Республіці" Ігор Шаров посів місце виконавчого директора.
  Після приходу до влади Леоніда Кучми "Республіка" втратила свої впливи в енергетичному бізнесі. Більше того, Леонід Кучма завдав серйозного удару по "Республіці", оскільки саме з його подачі корпорацією зацікавилися не лише податкова інспекція, а й органи юстиції. Від детального розслідування справи "Республіку" врятувала пожежа, що одного дня сталася в офісі. Як свідчить акт, сталося банальне загоряння електропроводу. У цей же час тиск російського "Газпрому", зацікавленого у монопольному пануванні на газовому ринку, витіснив "Республіку" з ринку туркменського газу. Її місце посіло українське представництво російської кампанії "Ітера".
  У 1995 році Ігор Бакай створює на базі "Республіки" акціонерне товариство "Інтергаз". Засновниками "Інтергазу" з американського боку стала компанія ADI (яка була власником контрольного пакету акцій), а з українського - "Енергія", "Республіка" та "Енерджі інвест компані". "Інтергаз" одразу ж розпочав конкуренцію з "Єдиними енергетичними системами України". Скажімо, Ігор Бакай відмовився вступати в створений Павлом Лазаренком Український газоресурсний консорціум, в якому одну з перших скрипок відігравала ЄЕСУ. Однак у цей час, на хвилі загострень стосунків між ЄЕСУ та російським "Газпромом", "Інтергаз" поступово налагоджує контакти з відомством Рема В'яхірєва. У 1996 році "Інтергаз" мав контракт з "Газпромом" на поставку понад 10 млрд. кубометрів газу і виконав цей контракт приблизно на 50%. У 1997 році компанія не втратила (не без участі І.Шарова - на той час радника Президента) урядової довіри і отримала квоту 8,3 млрд кубометрів газу.
  Влітку 1997 року І.Шаров та І.Бакай були серед тих, хто лобіював призначення В.Пустовойтенка на пост Прем'єр-міністра України. На думку І.Сікори (Центр прогнозування соціально-економічних та політичних процесів), "пара Бакай-Шаров може вважатися найсильнішою як у впливі на Президента, так і в утриманні "Інтергазом" позицій на газовому ринку. Прихід у владні коридори команди Пустовойтенка варто розглядати як чинник, що сприятиме зростанню акцій "Інтергазу", який, безумовно, прагнутиме зміцнити свої позиції на ринку". Ці слова було сказано влітку 1997 року і на той час вони відповідали дійсності. На підтвердження цих слів варто навести таку ілюстрацію: після приходу до влади уряду Валерія Пустовойтенка, "Інтергаз" залишив за собою право обслуговувати такі перспективні області, як Одеська, Харківська, Запорізька. На думку ряду оглядачів, кадрові перестановки у цих областях робилися у 1997 - 1998 роках саме на догоду керівництву "Інтергазу".
  Паралельно з бізнесовою діяльністю Ігор Бакай пробує себе у політиці. У 1995 році він висунув свою кандидатуру в Миргородському виборчому окрузі. За результатами опитувань у цей час він мав усі шанси зайняти друге місце. Але саме у цей час він зняв свою кандидатуру на користь Євгена Марчука. У 1995 році він висунув свою кандидатуру в Бориспільському виборчому окрузі №208, де переміг у свого головного конкурента - екс-міністра оборони Костянтина Морозова. У Верховній Раді був членом депутатської фракції "Конституційний центр", входив до комітету з питань екологічної політики, де тісно зійшовся з заступником голови комітету Михайлом Сиротою та з колами, близькими до партії Зелених.
  У 1997 - 1998 роках Бакай обіймав пост заступника міністра нафтової і газової промисловості України. У 1998 році Ігор Бакай переміг у 97-му (Бориспільському) в.о., де його головним конкурентом був перший секретар Київського обкому КПУ Євген Соломатін. Однак Центрвиборчком не затвердив обрання, оскільки О.Бакай відмовився полишити роботу в "Інтергазі". У квітні 1998 року Печерський районний суд м.Києва задовільнив позов Ігора Бакая до Центрвиборчкому і п.Бакай отримав депутатський мандат.
  Приятель Бакая Ігор Шаров виборював депутатський мандат у 98-му виборчому округу, де проти нього кандидувала генеральний директор виробничого об'єднання "Артеміда" Ганна Антоньєва. Під час виборів невідомий ХТОСЬ насилав на "Артеміду" "Беркут" і податківців з ревізією. Несподівано з'ясувалося, що на захист "Артеміди" стало українське телебачення. З'ясувалося, що Ганна Антоньєва має високих покровителів у Києві. Шаров у результаті мандата не отримав. Бакай відмовився підтримати Шарова, оскільки не бажав псувати стосунки з всесильним покровителем Антоньєвої. З цього часу дороги Ігора Шарова та Ігора Бакая розійшлися.
  Рідний брат Ігора Бакая, Олег Бакай, на той час - голова ради директорів ЗАТ "Інтергаз", значився 4-м номером у списку Республіканської християнської партії.
  У червні 1998 року Ігор Бакай склав свої повноваження народного депутата (чи варто було піднімати бучу за мандат?). 1 червня Указом Президента України Ігора Бакая було призначено головою правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України". Цим же Указом головою наглядової ради "Нафтогазу" було призначено давнього партнера Бакая Анатолія Голубченка. Цікаво, що чимало керівних посад в системі "Нафтогазу України" згодом посідали люди, які в середині 90-х років працювали у системі "Львівтрансгазу".
  Шлях до президентства в "Нафтогазі" у Ігора Бакая був не завжди рівним і прямим. Деякий час найімовірнішим кандидатом на посаду президента майбутньої структури "Нафтогазу України" називали керівника найбільшого в Україні нафтопереробного підприємства "Охтирнафтогаз" із м.Охтирки Романа Рапія. Але 3 березня 1998 року Рапій разом зі своїм водієм загинув у автомобільній катастрофі. Таким чином, Бакай виявився єдиним претендентом на пост Президента НАК "Нафтогаз України".
  На той час Бакай був уповноваженою особою Фонду державного майна України з управління 60% акцій ВАТ "Укрнафта", головою спостережної ради ВАТ "Укрнафта". 2 червня 1998 року було призначено збори акціонерів "Укрнафти", на які І.Бакай не прийшов (на проведення зборів оргкомітет витратив 500 тис. грн.). Збори було визнано недійсними. Проте 3 червня своїм вольовим рішенням Ігор Михайлович підписав документ про входження "Укрнафти" у "Нафтогаз України".
  1 вересня 1998 року Ігор Бакай прийняв рішення про відсторонення від поставок газу українським споживачам всіх трейдерів. За його словами, "відповідальність за енергетичну безпеку України бере на себе Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України". Від 1 вересня весь український газ і отриманий "Укргазпромом" від ВАТ "Газпром" реалізується українським споживачам виключно через дочірню структуру "Нафтогазу України" - "Торговий дім "Газ України". Це породилу масу невдоволених і найбільше вдарило по двох компаніях – ЄЕСУ та ОЛГаз. Згодом політичні уособлення цих двох кампаній – партія “Батьківщина” та Український народний рух – укладуть між собою угоду про спільну діяльність. Оглядачі не оминуть нагоди охрестити цей пакт як “антибакаївський”.
  Цікавим моментом є те, що рахунки "Нафтогазу України" є непідконтрольними Рахунковій палаті.
  У інтерв'ю "Независимой газете" (Москва) від 16 жовтня 1998 року Бакай заявив, що він запропонував підписати РАТ "Газпром" угоду про поставку російського газу в Україну по єдиній схемі (тобто через "Нафтогаз") на 1999 - 2009 роки". Таким чином І.Бакай намагається забезпечити своїй структурі стабільність на випадок будь-яких політичних катаклізмів. У цьому ж інтервю він зізнався, що "всі заможні люди в Україні заробили свої капітали на російському газі".
  Таким чином, "Нафтогаз України" перетворився на потужну олігархічну структуру. "Галицькі контракти" зробили висновок, що найбільшим олігархом в Україні мріє стати сам Президент і у цьому плані Бакай розглядається як дуже зручна фігура. На думку тих же "Галицьких контрактів", "зацікавлені в приватизації українських транспортних трубопровідних магістралей росіяни та їх спільники можуть відкрити для себе "Нафтогаз України", з яким приватизатори почуватимуться комфортно при будь-якій політичній погоді. Особливо якщо зважити, що Службу безпеки очолює Леонід Деркач, приятель усіх високопоставлених нині дніпропетровців."
  Цікавою є роль Ігора Бакая (пряма чи опосередкована) у розколі Народного руху України. Внаслідок появи монополіста на ринку газу рухівська номенклатура, що намагалася займатися газотрейдерством, раптом отримала поразку від президента НАК "Нафтогаз України" Ігора Бакая. Відголоски цієї холодної війни вихлюпнулися у сесійний зал Верховної Ради. Керівник "ОЛГазу" Олег Іщенко (на той час - вже член НРУ) став ініціатором обговорення законопроекту "Про запобігання порушенням законодавства України при приватизації підприємств нафтогазового комплексу". Документ міг серйозно вдарити по претензіям "Нафтогазу" на монопольне володіння енергетичним ринком України. Тоді ж ЗМІ процитували рухівця Василя Червонія, який звинуватив близького до І.Бакая депутата О.Данильчука в бажанні "назавжди закрити йому рот".
  В'ячеслав Чорновіл у цьому конфлікті зайняв позицію стороннього спостерігача. Та й що він міг зробити, будучи бодай опосередковано чимось зобов'язаним обидвом сторонам? Лише й надалі грати роль ідеаліста. Невдовзі в інтерв'ю журналістам він виправдовувався: "У мене було подвійне почуття. З одного боку, Труба має загальнонародну цінність, і потрібні гарантії, що вона не потрапить у одні руки, і насамперед - у руки транснаціональних корпорацій. Тому мені була зовсім зрозумілою позиція Олега Івановича. З іншого боку, структура, подібна до "Нафтогазу України", нашій країні, безумовно, потрібна. Фактично, це аналог РАО "Газпром"... Тому я впевнений: парламент детально розгляне проблему, і "Нафтогаз" буде діяти. Бо Рух не проти "Нафтогазу", просто ми виступаємо за прозорість урядових рішень на енергетичному ринку".
  Але опозиція і надалі не поділяла стоїчного спокою свого лідера. 5 листопада 1998 року народний депутат Олекса Гудима виступив з критикою ідеї приватизації в енергетиці. Все активніше звучали голоси інших рухівців, яких не задовільняли поступки В.Чорновола НАК "Нафтогаз України". Там, де починається нафта, закінчуються компроміси...
  Очевидно, сигналом до бунту проти В.Чорновола у лютому 1999 року послужила відставка міністра енергетики О.Шеберстова, який до деякої міри врівноважував інтереси обидвох ворогуючих сторін. Надто вже швидко почали розвиватися події у Русі з вивільненням міністерського крісла. До речі, В.Чорновіл заявив, що розкол у Русі профінансував Олег Іщенко, який нібито виділив 1 млн. доларів. Наступного дня Олег Іванович спростував інформацію Чорновола.
  Тісні стосунки в Ігора Бакая зберігалися з Олександром Волковим, Сергієм Тигипком, Анатолієм Голубченком. У середині 1996 року Ігор Бакай був обраний членом ради Міжнародної спілки українських підприємців (МСУП) - організації, близької до Є.Марчука. Головою МСУП є Л.Кравчук. Членами ради МСУП є такі знані бізнесмени, як Ігор Шаров та голова АТ "Оболонь" Олександр Слободян, з яким у І.Бакая були дружні відносини.
  І.Бакай має досить тісні взаємини з народними депутатами Романом Безсмертним (який разом із Бакаєм у 1998 році відстоював думку про створення "Нафтогазу України"), Михайлом Сиротою, Олександром Абдуліним та нинішнім головою Запорізької обладміністрації Олександром Кучеренком. Дмитро Табачник у одному з інтервю заявив, що оточення Бакая формують "банкіри Віктор Ющенко, Володимир Матвієнко і бізнесмени Григорій Суркіс, Євген Імас, Олександр Ярославський, Віктор Пінчук".
  Ігор Бакай вважає, що він щасливий в особистому житті, хоча нині одружився вдруге. Від першого шлюбу він має 14-річну доньку Марину та 13-річного сина Павла. Друга дружина, Олена Демчук, минулого року народила йому ще одного сина.
  Поступово Ігор Бакай перетворився на справжнього "крутого" олігарха. Серед його друзів були народний депутат Віктор Пінчук та син голови СБУ Андрій Деркач. Інтереси Бакая активно висвітлювали газета "Сегодня" та телеканал "ICTV". Плюс додайте пару політичних партій, для яких слово І.Бакая є вирішальним у вирішенні стратегії і тактики діяльності. Плюс кілька аналітичних центрів. Плюс банк “Фінанси і кредит”.
  У 1998 році, з приходом в парламент на довиборах такої впливової фігури, як Олександр Волков, Ігор Бакай намагається активно “дружити” з всесильним фаворитом Президента. Коли Волков не знайшов спільної мови з НДП, Бакай допоміг вивести зі складу фракції Народно-демократичної партії цілий ряд газотрейдерів (яких депутати прозвали “бакайчиками”) і створити на їхній базі фракцію “Відродження регіонів”. Сергій Рахманін наводить гіпотезу, згідно з якою реальним творцем “Відродження регіонів” був не Волков, а саме Бакай.
  Згодом Ігор Бакай активно діяв у створеній за участю Олександра Волкова партії “Демократичний Союз”. Таким чином Бакай намагався закріпити своє становище у довколапрезидентському оточенні.
  Після виборів 1999 року заговорили про те, що становище Бакая дещо похитнулося. Стало відомо, що він перераховував значні суми спонсорських коштів у виборчий фонд Олександра Мороза – найбільшого опонента Леоніда Кучми. Поінформоване “Зеркало недели” повідомляло, що Ігор Бакай пообіцяв перерахувати 200 млн. дол. у виборчий фонд Леоніда Кучми – і не дотримався обіцянки (хоча реально було потрібно вдесятеро меншу суму). Однак Бакай виявив подиву гідну життєздатність. Уже через місяць після виборів Бакай видавався знову непорушним і непереможним.
  Тому-то для багатьох несподіванкою стала війна Ігора Бакая з віце-прем'єром Юлією Тимошенко. 28 жовтня 1999 року голова “Нафтогазу” на прес-конференції заявив, що Україна погасила всі борги перед Росією за спожитий природній газ. І раптом через два місяці після цієї заяви віце-прем'єр Юлія Тимошенко повертається з переговорів у Москві і заявляє, що борг Україна має, і до того ж – чималий, $2,8 млрд. “Це – не борг України. Це – борг “Нафтогазу”, - заспокоїла пані Тимошенко тих, хто звинуватив її у непатріотизмі.
  Ігор Бакай спробував спростовувати слова Юлії Володимирівни. Було очевидно, що це – нічим не прихована помста розлюченої бізнес-леді, яку Бакай свого часу усунув від газового вентиля. Однак невдовзі заступник Бакая Ігор Діденко був змушений визнати: “За підрахунками наших колег з РАТ “Газпром”, це сукупний борг усіх споживачів, які знаходяться на території України, що купували газ у “Газпрому” або у інших російських структурах за всі роки незалежності”. При цьому виявилося, що значна частина боргових зобов'язань втратили юридичну силу.
  Але протистояння по лінії Бакай-Тимошенко загострювалося. У пресі з'явилися публікації, які компрометували Ігора Михайловича. Скажімо, “американський дослідник світової енергетики” з дуже американським прізвищем Ростислав Чяпка оприлюднив наступну інформацію: “Минулого січня українсько-американська комісія Кучма-Гор провела свою щорічну зустріч у Вашингтоні. Учасників делегацій на ці переговори вибирає Президент Кучма та його радники. Серед призначених був і президент компанії “Нафтогаз України” Ігор Бакай. Однак панові Бакаю Америка відмовила у візі. Після того в британській “Файненшл Таймс” була опублікована стаття про те, що пан Бакай потрапив до списку корумпованих чиновників України, і що цей список було передано Леонідові Кучмі на засіданні двосторонньої міжурядової комісії”. І далі йшло обгрунтування – які саме дії Ігора Бакая вважаються корупцією. Наводився традиційний “джентльменський набір” – рахунки у банках США, що переказувалися по лінії контрольованого Ігорем Михайловичом банку “Фінанси і кредит”, купівля будинків та іншої нерухомості на підставних осіб та вигідний перепродаж. Одним словом, все те, що можна інкримінувати багатьом українським політикам високого рангу. З рештою, кожен бажаючий може ознайомитися з цією публікацією у газеті “Свобода” за 3 квітня 2000 року.
  За подібного роду потоком негативної інформації якось забувалися позитиви. Зокрема, те, що Ігор Бакай всупереч колишньому своєму патронові Анатолієві Голубченку і навіть дещо наперекір волі Президента наважився дати добро на будівництво нафтопроводу “Одеса – Броди”. Або й намагання Бакая залишити українські нафтопереробні підприємства у власності України. Як би там не було, Бакай є переконаним патріотом (“Він сукин син, але СВІЙ сукин син”, - говорив один з політиків правого табору про людей типу Бакая).
  Наприкінці березня 2000 року нерви у Бакая не витримали і він подав на ім'я прем'єр-міністра Віктора Ющенка заяву про відставку. Віктор Ющенко саме перебував у відрядженні і після повернення в Україну задовільнив прохання Бакая.
  Ставити хрест на політичній кар'єрі Ігора Михайловича було рано. Він майже одразу ж після відставки висунув свою кандидатуру на довиборах до Верховної Ради України. Вирішив іти по Житомиру, по 64-му виборчому округу, де у 1998 році до парламенту пройшов нинішній перший віце-прем'єр Юрій Єхануров.
  Аналітики вважали, що боротьба буде надто жорсткою. Тим більше, що на заваді могли стати інтриги оточення Юлії Тимошенко – навряд чи новим господарям енергоринку України хотілося би бачити Бакая у Верховній Раді. Бакай вдавався до відверто популістських заходів. Скажімо, він запросив до Житомира на гастролі відому російську співачку Крістіну Орбакайте. На рекламних щитах привабливо виглядав спосіб написання її прізвища: “ОрБАКАЙте”. По місту поповзли чутки, ніби Крістіна – позашлюбна донька Ігора Михайловича (не зважаючи на те, що у них різниця у віці – 7 років). Сам Бакай під час зустрічей з виборцями скромно повідомляв, що Алла Пугачова та Філіпп Кіркоров під час приїзду до Києва зупиняються саме у нього вдома…
  25 червня 2000 року Ігор Бакай здобув депутатський мандат.
  І тут починається черговий раунд сенсацій довкола імені Бакая. Всупереч очікуванням, він відмовився вступати до фракції “Відродження регіонів”. Чомусь ближчою за духом для Бакая виявилася фракція “Реформи – Конгрес” з її легким натяком опозиційності. Волков, що, на думку багатьох аналітиків, почав втрачати політичну вагу, став непотрібним для Бакая. Бакай, здається, досить впевнено почуває себе у ролі самостійного гравця. Свідченням цьому – і та інформація, яка надходить із владних коридорів: нібито Ігор Бакай запропонував Вікторові Ющенку сформувати депутатське об'єднання “Правиця”, яке би працювало чітко “на прем'єра”. До “Правиці” мали би увійти фракції обидвох Рухів та “Реформи-Конгрес”. Бакай мав би стати центровою фігурою у цьому об'єднанні. Але з однією умовою. Ющенко має розпрощатися з Юлією Тимошенко.
  Проте чи потрібен Бакай націонал-демократам? З одного боку, – це притік фінансів і притік людей. Це зміцнення правого центру. Це можливість створення потужного блоку напередодні парламентських виборів 2002 року. З іншого, у націонал-демократів намітилися перспективи потепління стосунків з Юлією Тимошенко – саме на неї покладали надії чимало політиків з центристського табору і саме її вважали центром притягання. Прихід Бакая може поставити хрест на перспективі зближення з пані Тимошенко.
  Свого часу націонал-демократи, створивши Народно-демократичну партію, кинули гасло “Йдемо у владу!”. Натомість при ближчому контакті влада (номенклатура) вчинила за методом Кози-Дерези, яка увійшла в Зайчикову хатку і вигнала з цієї хатки самого ж Зайчика. Тепер у демократичну хатинку намагється увійти не номенклатура, а олігархічне середовище. І де гарантія, що сценарій не повториться? Адже казка – українська народна, тобто, з мораллю, апробованою віками.
  І де гарантія, що Ігора Бакай не піде знову на зближення з Олександром Волковим? І чи не опиниться в руках Волкова у результаті вдалого маневру Бакая не одна фракція, а одразу кілька? Тобто, чи не стане Бакай своєрідним “троянським конем” у націонал-демократичному середовищі?
  Якщо всі ці побоювання згодом розвіються і не справдяться, Бакай зможе стати одним із найбільших політиків доби. Він достатньо молодий і вміє робити уроки з власних помилок. Він достатньо незалежний і вміє вибирати друзів. До того ж – він достатньо перспективний. А це – головне.

  http://www.elitprofi.com.ua/olig/bakay.shtml (сайт давно вже не існує)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.28 | catko

   ще майже з перших уст. до речі щось дуже сучасність нагадує..(/)

   Юлія Тимошенко: «Я не знаю такого олігарха, який міг би мені дати хабар...»

   15 січня 2000 // Дзеркало тижня

   Алла Еременко

   Ще пару років тому Юлія Тимошенко та Ігор Бакай були між іншим керівниками і співвласниками двох конкуруючих між собою газотрейдерських компаній — відповідно ПФК «ЄЕСУ» і корпорації «Республіка» (а потім — ЗАТ «інтергаз»). У ті часи операторів ринку газу можна було на пальцях перелічити, і поставляли вони споживачам в основному з Росії обсяги газу не так, як нинішнім імпортерам — рахунок доходив до десяти мільярдів кубометрів ледь не на кожний. Утім, і тоді вони всіма доступними способами вели боротьбу не на життя, а на смерть — за платоспроможних споживачів і виробників найбільш рентабельної та експортоспроможній продукції. По черзі кожний з них був аутсайдером. Компанії Бакая — при Павлі Лазаренко, «ЄЕСУ» — після його усунення.

   Згодом обидва газотрейдера заручилися депутатськими мандатами, але ж Ігор Михайлович його відразу ж віддав назад, зволівши депутатському кріслу куди більш м'яке — голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України». Юлія Тимошенко тим часом активно робила політкар`еру. І в принципі досить процвітала на цьому поприщі. Утім, схоже, що Юлія Володимирівна не залишала без своєї пильної уваги очолюваний екс-конкурентом «Нафтогаз України» і таки намагалася, образно говорячи, закласти міну уповільненої дії під викоханий І. Бакаєм « Нафтогаз України» — у вигляді «поборних» статей держбюджету-2000. ( чи приймуть парламентарії цей бюджет, про це ми незабаром довідаємося. Утім, Ю. Тимошенко хоча і сподівається, що бюджет буде прийнятий протягом двох найближчих тижнів, але не в захваті від того варіанта, який одержав бюджетний комітет ВР.)

   Іноді протистояння цих досить неординарних особистостей, доходячи до крапки кипіння, нагадувало ледве не банальніше зведення особистих рахунків. Якщо, звичайно, абстрагуватися від того, що в газовому бізнесі рахунок йде на сотні мільйонів, а то і мільярди доларів... Проте кожний з них донедавна, схоже, все-таки одержував велику частину бажаного. Але тут стався Новий рік і Різдво, і, порядно втомившись за останній рік, Ігор Михайлович відправився в заслуговану відпустку. Так от невдача: поки він грівся на Кайманових островах і, імовірно, куштував солодкі плоди своєї ратної праці, в Україні повним ходом формувався новий склад Кабінету міністрів. Навряд чи б г-н Бакай дозволив собі таку розкіш, знай він наперед про те, що його очікує після повернення в столицю міст російських...

   А очікує його, схоже, найнеприємніша новина: ні, поки не ревізор, а те, що могло Ігорю Михайловичу приснитися тільки в страшному сні, — Юлія Тимошенко в ролі віце-прем'єра з питань паливно-енергетичного комплексу. А це значить, що тепер Юлія Володимирівна уповноважена курирувати енергетикою, справами шахтарськими й атомними, а також ринками нафти, нафтопродуктів і... газу, включаючи НАК.

   Крім того, так вже повелося, що саме «енергетичний» віце-прем'єр (колись це, щоправда, обов'язково був перший віце-прем'єр) як добровільно-примусове навантаження уповноважував очолювати наглядацьку раду НАК « Нафтогаз України». Так що якщо Ю. Тимошенко також одержить це право, то можна тільки уявити собі, як «пощастило» І. Бакаєві... Може, і справді йому при такому розкладі краще було не повертатися в Україну, як йому вже порадили доброзичливці?..

   Утім, це не єдина порада, яку Ігор Михайлович уже встиг одержати, навіть знаходячись досить далеко від Києва. За даними «ЗН», новий прем'єр-міністр Віктор Ющенко в телефонній розмові з Ігорем Бакаєм уже настійно порадив останньому, так сказати, скоріше знайти спільну мову з віце-прем'єром Юлією Тимошенко. Ігор Михайлович нібито відповів на це, що, мол, не стане він цього робити й у крайньому випадку піде з НАКа (ледь не процитувала В. Висоцького — «зі стада»). Прем'єр-міністр проти останньої заяви глави « Нафтогаз України» нібито не заперечив...

   Чи справді Ігор Михайлович віддасть перевагу відставці або, упокоривши гординю, хоча б зробить вигляд, що має намір шукати спільну мову з Юліою Володимирівною, — незабаром стане очевидним. Однак якщо він зважиться залишитися головою правління НАКа і його не попросять з цього місця, йому прийдеться туго. У всякому разі, Ю. Тимошенко в ході своєї першої прес- конференції в ролі віце-прем'єра це чітко дала зрозуміти.

   — Юлія Володимирівна, що буде з керівництвом « Нафтогаз України», зокрема з його головою Ігорем Бакаєм, та і з самим НАКом? Пам'ятається, ви не були в захваті від ідеї створення такої компанії...

   — Гарне питання. Що буде з керівництвом НАКа, мабуть, буде вирішувати Президент України...

   Я не знаю, які будуть прийняті кадрові рішення, але можу твердо сказати, що відсутність достовірної інформації в Україні (у контексті ситуації на ринку газу і взаєморозрахунків НАКа. — Авт.) призвело до певних політичних наслідків: є певне загострення відносин між Україною і Росією, саме тому, що не визначено реальні суми позику, саме тому, що газ сьогодні крадуть, а не купують. І жодній країні в світі не сподобалося б, якби ресурс, яким вона володіє, просто забирали безкоштовно, причому навіть не придаючи цьому значення. Це ненормально. Ми зобов'язані з усіма країнами світу будувати цивілізовані відносини.

   Росія не просто планує, а уже ввела визначені платежі на енергоносії, що йдуть в Україну, зокрема на нафту. І це питання також буде обговорюватися під час майбутнього самміту глав держав СНД у Москві.

   — Так чи інакше, а в минулий понеділок на переговори з «Газпромом» ви їздили із замом Ігоря Бакая Ігорем Диденко. У цьому зв'язку дозвольте поцікавитися: як ви плануєте працювати з НАКом і його головою, якщо взагалі маєте такі наміри? І де взагалі ж зараз І. Бакай?

   — Я б хотіла це знати, четвертий день шукаю його і не можу навіть сліду знайти.

   Але як і раніше відповідальність за постачання газу і розрахунки за нього залишаються на НАК «Нафтогаз України». І як і раніше керівником НАКа залишається Бакай. Наскільки змогла, я йому допомогла: привезла протокол намірів (про закупівлю газу в 2000 році. — Авт.), і тепер його справа підписати відповідні контракти і зробити так, щоб газ в Україну йшов.

   Що ж стосується призначення віце-прем'єром самої Юліи Тимошенко, це досить цікава історія. І дуже хотілося уточнити деякі її деталі саме в Ю.Тимошенко, що я і спробувала зробити.

   — Юлія Володимирівна, для багатьох ваше призначення віце-прем'єром було, мабуть, самим несподіваним з усіх. У цьому зв'язку «ЗН» відомо мінімум три версії. Перша полягає в тому, що на призначенні вас «енергетичним» віце-прем'єром наполягав російський «Газпром». Друга — що, мол, своїм призначенням ви зобов'язані тому, що зуміли вчасно подружитися з родиною прем'єра Віктора Ющенко. За третьою версією на вашому призначенні наполягав Рух. Так чому або кому ви зобов'язані своїм призначенням насправді?

   — Я дуже добре відношуся до прем'єр-міністра, якщо брати чисто людські відносини, поважаю його дружину, у нього просто прекрасні діти. І хочу сказати, що з такою родиною можна дружити, я хотіла б цього. Але думаю, що своїм призначенням усе-таки зобов'язана Президентові.

   Справедливості заради замічу, що не тільки І. Бакай і його команда зараз важко думають, але і більшість учасників ринку газу і всіх енергетичних сегментів. Газотрейдери, наприклад, так прокоментували нове призначення: «Пустили щуку в акваріум»... А заступник генпрокурора О.Колинько, відома своїми «розбираннями» з енерго- і газотрейдерськими компаніями, днями подала прохання про відставку. Говорять, про причини такого рішення вона сказала, що, мол, не може більше виконувати свої профобов`язки, тому що деякі з тих, проти кого вона порушувала кримінальні справи, тепер призначені віце-прем'єрами... Утім, сама Юліа Володимирівна досить жорстко парирувала це «непряме обвинувачення» О.Колинько, заявивши, що, мол, це все із серії зведення рахунків і вчинок О.Колинько є не що інше, як результат «домовлявленості з олігархами», що противляться реформам в енергетичному секторі. Вона також сказала, що всі суди проти колись очолюваної нею корпорації «ЄЕСУ» виграні і що «ЄЕСУ» нічого на сьогодні не повинна державі.

   Більш того, той факт, що колишній генпрокурор України, нардеп Олег Литвак (який у своє прокурорське перебування мав масу претензій до очолюваного тоді Ю.Тимошенко корпорації «ЄЕСУ») увійшов до складу фракції «Батьківщина», заявила Ю.Тимошенко, є свідченням тому, що «ні я, ні структури, що я очолювала раніше, ніяких провин перед законом не мають. Інакше входження Литвака у фракцію «Батьківщина» було б нелогічним. І це є зайвим доказом того, що ми працювали чесно, цивілізовано і робили свою справу, що повинні робити і для себе, і для держави, сполучаючи це в розумних пропорціях».

   Правда, привселюдно віце-прем'єр нічого не сказала про те, чи відома їй доля кримінальної справи, порушеної ще позаторік проти Миколи Сивульского, екс-глави осоромившегося «Українського газоресурсного комплексу», що був навіть арештований і якийсь час утримувався під вартою. Говорять, що саме Ю.Тимошенко тоді «витягла» Н.Сивульского з тієї «халепи». Як депутат ВР, він, звичайно, тепер особистість недоторканна для правоохоронних органів, але це не означає, що порушувати справи і вести слідство по відношенню до його вони не можуть. Так цікаво було б довідатися, чим же закінчилася «справа Сивульского»? Його прикрили або як? Або це теж віднесено тепер до «зведення рахунків»? Цікаво тим більше, що Н.Сивульский, як і колись, працює разом з Ю.Тимошенко, тільки тепер вже в Кабміні — очолює секретаріат (адміністрацію) віце-прем'єра Ю.Тимошенко. Саме він сидів по праву руку своєї патронеси під час її першої віце-прем'єрської прес-конференції...

   Однак повернемося до нашої історії. «Енергетичному» віце-прем'єрові прийдеться працювати не тільки з «газовими баронами» і «нафтовими королями». А ще і з енергетиками. Причому новоствореному Мінтопенерго України передані всі повноваження Міністерства вугільної промисловості, ліквідованого слідом за Держнафтогазпромом і Міненерго. Говорять, що шахтарів таке нововведення не дуже обрадувало. Вони, мовляв, небезпідставно припустили, що тепер їхні справи підуть ще гірше і навіть міністрові своєму гуркнути по столу каскою не прийдеться. Цілком ймовірно, що саме тому головою Мінтопенерго призначений не енергетик, навіть не газовик або тим більше нафтовик, а саме екс-міністр колишнього Мінвуглепрому г-н Тулуб. Так би мовити, реверанс убік шахтарів. Ця ідея народилася в Л.Кучми. Утім, це не найважливіше. У Юліи Тимошенко я запитала:

   — Як ви думаєте будувати відносини з міністром Тулубом?

   — Я хотіла б працювати з Тулубом і не порушувати стрункої вертикалі. Думаю, що ми спрацюємося. Ця людина може дуже ефективно і якісно працювати.

   — Наскільки відомо «ЗН», міністр Тулуб клопотався про призначення своїм першим заступником Гайдука — з «Індустріального союзу Донбасу». (Утім, було й інше клопотання — про призначення на цю посаду Рижова, але цікаве інше.) Якби таке призначення відбулося, означало б це зміцнення в політико-економічному розкладі України і на владному Олімпі так називаного донецького клану? І як ви ставитися до такої перспективи?

   — Дай Боже, щоб в уряд прийшли професіонали з усіх регіонів. І Тулуб, з огляду на, що він з Донецька, не міг твердо знати, наприклад, що в Закарпатті є професіонали в тій сфері, у якій він працює. І це природно, що він бере людей там, де він їх знає. Я в цьому не вбачаю якихось там підвідних рифів і посилення кланів. Хотілося б, щоб взагалі в уряді коли-небудь припинили говорити про клани і почали займатися справою.

   Що ж стосується української заборгованості за російський газ, Ю.Тимошенко назвала, як вона висловилася, уточнену на сьогодні українською стороною суму — 2,233 млрд. доларів, помітивши при цьому, що росіяни вважають українську заборгованість багато більшої. Борг цей, за її словами, рахується за компанією «Нафтогаз України».

   — Основна сума боргу — 741 млн. доларів; 492 млн. доларів — пеня. Пропозиція, з яким я звернулася до «Газпрому», полягає в тому, щоб пеню, що вже нарахована Україні, не сплачувати, а безпосередньо основну суму боргу — реструктуризувати на 10 років. Рішення на цю тему поки не прийнято.

   Але я вважаю, що зараз потрібно закрити першочергове питання — припинити розкрадання газу, тобто укласти контракти і цивілізовано розуміти: що ми беремо, за які гроші і що ми платимо.

   За даними Ю.Тимошенко, на сьогодні Україна несанкційованно відбирає з магістрального газопроводу, що експортує російський газ, щодоби 110—130 млн. кубометрів газу — «десь на 10 млн. доларів в середньому».

   У можливості реструктуризації української заборгованості перед «Газпромом» віце-прем'єр взагалі ж не сумнівається. І майже впевнена, що це рішення буде прийнято на вищому міждержавному рівні в ході майбутнього самміту глав держав-учасників СНД. Утім, про реструктуризацію «газового» боргу України до Ю.Тимошенко говорили і керівники НАКа, тільки вони пропонували росіянам відстрочити його виплату на 20 років.

   А по відношенню до досить твердих вимог «Газпрому» у стилі «гроші на бочку» Ю.Тимошенко заявила, що це нездійсненно. Тому що потоки коштів, що надходили в оплату за енергоносії, у тому числі імпортні, настільки неконтрольовані в Україні, що вже ніхто не може визначити, за що, коли, скільки і кому заплатили. Словом, на ці гроші розраховувати особливо не треба. Акумулювати інші ресурси — так їх немає в нас, вважає віце-прем'єр.

   Саме в той час, коли Юлія Тимошенко розмовляла з журналістами, прем'єр-міністр Віктор Ющенко мав досить тривалу зустріч тет-а-тет з першим віце-президентом групи компаній Itera Валерієм Отчерцовим. Але вже було відоме, що Itera за згодою «Газпрому» запропонувала Україні в особі НАК «Нафтогаз України» закуповувати газ за ціною 40 доларів за 1000 кубометрів — за умовами обов'язкової оплати всього обсягу газу грішми. Коли ні, то Itera залишає в силі попередню пропозицію: 62—65 доларів за 1000 кубометрів, 40% з яких — гроші, 60% — товари і послуги (про що В.Отчерцов докладно розповідав в інтерв'ю «ЗН», опублікованому в передостанньому випуску за 1999 рік). Переговори ще продовжувалися, але Ю.Тимошенко так прокоментувала запропоновану ціну газу і можливості України її «потягнути»:

   — Якщо зібрати гроші, що платять усі споживачі газу й електроенергії, і направити їх на розрахунки за той же газ і електроенергію, тих 40 доларів за 1000 кубометрів газу — це прекрасна ціна, з яким Україна цілком справиться. Тому що той же «Газпром» поставляє газ в інші країни по значно більш високій ціні, чим зараз запропонована Україні. Тому я вважаю, що при упорядкуванні роботи енергосистеми розрахуватися за газ і електроенергію за такими цінами ми зможемо.

   За словами Ю.Тимошенко, українська сторона заборгувала корпорації Itera 173 млн. доларів.

   Про борги НАКа Туркменістану «ЗН» докладно повідомляло наприкінці минулого року. Нагадаємо тільки, зі слів Ю.Тимошенко, що з Туркменістану торік НАК усього одержав газу на 315 млн. доларів. Він повинний був розрахуватися: наданням послуг по будівництву на суму 31,6 млн. доларів, грішми — 126 млн. доларів і матеріально-технічними ресурсами — на суму 157,7 млн. доларів. Що з цього зроблено? Грішми розрахувалися тільки на 8,7 млн. доларів, будівельно - монтажних робіт виконане на 20 млн. доларів, товарів поставили на суму 61 млн. доларів. Борг НАКа складає 225 млн. доларів.

   — Юлія Володимирівна, до початку своєї політичної кар'єри ви очолювали газотрейдерськую компанію «Єдині енергетичні системи України» (ПФК «ЄЕСУ»). Якщо я не помиляюся, дотепер «ЄЕСУ» повинна за російський газ, імпортований в Україну ще в 1996 році, близько 350 млн. доларів однієї з дочірніх компаній «Газпрому» і Міноборони Росії. Уже будучи депутатом, ви стверджували, що корпорації «ЄЕСУ» просто не дають можливості погасити борги за той газ. Скажіть, чи плануєте ви особисто — як віце-прем'єр — сприяти тієї ж «ЭЕСУ» та іншим недержавним газотрейдерським компаніям у вирішенні проблеми заборгованості за російський газ? І якщо так, то яким чином? І чи йшла мова про ці борги під часі ваших переговорів з керівництвом «Газпрому»?

   — З огляду на те, що зустріч була з ВАТ «Газпром», ті питання, які не мали безпосереднього відношення до боргів «Газпрому», не обговорювалися.

   ...Борги комерційних структур в «Газпромі» не реєструють, там враховують тільки те, що повинно бути в їхній бухгалтерії (а «ЭЕСУ» формально повинна «Газкомплектимпексу» і Міноборони РФ. — Авт.).

   Ну а про нововведення, які очікують енерго- і ринок газу, у передчутті яких затаїли подих і енергетики, і газотрейдери, Ю.Тимошенко висловилася так:

   — По-перше, потрібно очистити реальні виробничі структури в сфері енергетики від усіх надбудов, які за ці роки відбулися. Адже виробничої системи вже не видно — вона вся закрита всілякими підприємствами, організаціями, що були створені постановами, указами. Наша задача сьогодні — усунути ті надбудовні структури, що не дають реально ніякого позитива для функціонування енергетичної системи; вивчити, наскільки ефективно працюють приватизовані об'єкти, що на сьогодні ця приватизація безпосередньо дала державі.

   На перший погляд приватизовані обленерго привели до того, що саме з їхньої вини сьогодні відключаються від енергомережі цілі регіони. Це дійсно прямий наслідок, тому що вони не розраховуються з компаніями, які генерують. І якщо приватизація не ефективна для країни, якщо вона проведена не по існуючих законах, у такому випадку ми будемо розглядати питання про повернення таких об'єктів у державну власність.

   Наступне, що щодо власності розробляється, це система керування держвласністю в сфері енергетики. Я, можливо, скажу вам щось таке, чого не прийняте говорити. Але приватизація і приватна власність (і це вже доведено сьогодні) керуються не краще, ніж держвласність, якщо задіяні нормальні технології державного керування. Нас з вами привчили до думки, що приватне підприємство — це все, це чудове керування, це ефект для держави, а державне — це просто корупція і все інше. Отож, світ давно уже все це спростував. Немає різниці в ефективності керування. Різниця лише в тім, кому належить прибуток. І коли говорять про те, що все потрібно приватизувати, здебільшого мають на увазі перерозподіл цього прибутку через ефективність керування.

   Ми за цей час розробили пакет документів, що досить ефективно дає можливість керувати державі енергетичною власністю, використовуючи при цьому підприємницьку ініціативу. Потрібна передача держвласності на реальних тендерних умовах (тому що ми узагалі вже відвикли від того, що тендери бувають реальними...) серйозним приватним структурам у дійсне керування з держвимогами — це і є перебування золотої середини між приватною вигодою і вигодою для держави.

   Ми замінимо той базар, що сьогодні в країні створився в ціноутворенні і який у нас прийнято називати ринком, на тверду систему прейскурантних тарифів. Тому що енергетика, що особливо стосується електроенергії, газу, тепла, має гарну практику використання тарифів. Оскільки тариф — це теж інструмент перерозподілу прибутку між державою і населенням, між промисловими підприємствами і державою. Але цей важіль сьогодні цілком загублений. Маючи практично весь прибуток і генерування в держвласності, віддаючи енергію і газ власного прибутку трейдерам, ми просто зіштовхуємо їх з ліквідних об'єктів, знецінюючи свою власну продукцію, тим самим зводимо до мінімуму прибуток держави. Ми будемо відстоювати тверду систему прейскурантних тарифів, що дасть можливість захистити державний прибуток, припинити абсолютно непотрібний демпінг на енергоринку, коли зіштовхуються дві компанії і ціна доходить до абсурдної — навіть собівартості такої немає. Ми цілком припинимо весь взаємозалік, усіляке ходіння неефективних цінних паперів в енергетичній сфері. Будуть установлені тверді грошові платежі.

   От ті мінімальні цілі і плюс програма боротьби з корупцією в енергетичній сфері (Ю. Тимошенко назвала її «Чиста енергія». — Авт.). З цим проханням ми просто звернемося до правоохоронних органів. На сьогоднішній день підтримка таких дій існує.

   — В основному сформований на сьогодні склад Кабміну — свідчення того, що ті, кого в Україні вважали або називали олігархами, залишилися, як говориться, з носом: очевидно, що їм і їхнім ставленикам не дісталося жодного мало-мальськи впливової посади або скільки-небудь вагомого міністерського портфеля. І проте, навряд чи можна їх взагалі ігнорувати. Адже існуюча система може посприяти тому, що замість одних олігархів з'являться інші...

   — Думаю, що коли Президент приймав таке взагалі ж непросте рішення про моє призначенні на посаду віце-прем'єра, він керувався і тим критерієм, що я не знаю такого олігарха, який би міг мені дати хабар, і не знаю такого олігарха, який би зміг із мною домовитися щось робити на шкоду державі, тому що сьогодні це моя робота і я знаю, як її робити. На мій погляд, вирішальним в моєму призначенні було те, що Президентові відомо, що я знаю цю галузь, знаю її світлу і тіньову сторони, знаю, як вона функціонує — до дріб'язків. І знаю, як з нею впоратися. Наша спільна надія з Президентом, що ми з цим справимося.

   Для початку новоспечений «енергетичний» віце-прем'єр зажадала введення на три місяці надзвичайного стану в енергетичному секторі економіки. Вловивши по реакції залу, що народ відчув себе незатишно при згадуванні «черезвичайки», Ю.Тимошенко пояснила:

   — Надзвичайний стан вводиться не для того, щоб ущемити в чомусь людей або сказати, що ви, ніби, потерпіть — у нас надзвичайний стан, ми поки розберемося, а потім полегшає. Немає. Це просто система мір, що вимагають невідкладного рішення, концентрації тих владних зусиль, які приведуть до того, що не буде відключатися світло і т.д.

   Юлія Володимирівна сподівається, що протягом тижня їй удасться заручитися офіційною згодою Президента з приводу введення «чрезвичайки» (у вигляді указу Президента) і вже через три місяці запропонувати програму, яка зможе врегулювати ситуацію в енергетичній галузі. Попутно віце-прем'єр, образно говорячи, поставила хрест на тій моделі Оптового енергоринку, у суперечці про використання якої в Україні зламано вже стільки копій, назвавши її антіринковою...

   Як відомо, від народних депутатів, призначених на держпости, вимагають здачі депутатських мандатів. Зрозуміло, у Ю.Тимошенко, яка очолює бюджетний комітет ВР, поцікавилися, чи думає вона відмовлятися від свого депутатського мандата. На що вона відповіла:

   — Поки я буду народним депутатом і депутатський мандат здавати не буду. Тому що надто багато зроблено для того, щоб виправдати надії тих людей, які цей мандат мені довірили. Напевно, потрібно ще подивитися, наскільки наш уряд зможе виконати ту програму, яку він сьогодні має, наскільки дадуть цю програму виконати і скільки часу нам на це відвели...

   http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/exclusive/interview/2425/
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.28 | mirgor

    catko знімаю перед вами шляпу (-)

 • 2006.03.01 | AST

  Браво, Бакай! Вріж по "любим друзям"! (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.01 | tomcat

   те що бакай пiд ПОВНИМ контролем ФСБ вас не обходить? (-)

 • 2006.03.01 | mirgor

  "Запалити шапку на злодієві" (л)

  Натомість вже нині пан Томенко потішився з того, що зі своїми викриттями щодо засновників "РосУкрЕнерго" нібито збирається виступити 2 березня Бакай. З виступу Томенка на НТН виглядало так, ніби це його власна спецоперація - стільки тут було неприхованого політологічного (Томенко ж за фахом політолог, не енергетик і не економіст, чи не так?) задоволення...

  Насправді Томенку було з чого тішитися в суто технологічному сенсі, але не так з невідомого тексту виступу Бакая, як з попередньої реакції на цю "сенсацію" від штабу "Нашої України".

  Там вирішили не тягти кота за хвіст, а в кращому сенсі "запалити шапку на злодієві". Мовляв, на вас, шановні виборці, суне хмара чорного піару, спрямована проти... І далі повний перелік: Третьяков, Порошенко, Ющенко...

  Це – щоб Бакай не забув і не переплутав? Чи на випадок, як взагалі не знав?

  Бо звідки ж йому, що покинув Україну наприкінці 2004 року, знати, хто нині є засновником "РосУкрЕнерго" чи будь-якої іншої структури, якою опікуються в Україні?

  Як посадовець часів Кучми, Бакай може свідчити про будь-яких колишніх засновників РУЕ, якщо вже йому було довірено це знати. На відміну, між іншим, навіть від колишнього голови президентської адміністрації Медведчука, що зрікся цього знання в ефірі того ж таки НТН...

  Але знати про зміну осіб серед засновників, що не могла відбутися раніше 2005 року, Бакай аж ніяк не здатен. Хіба що від Червоненка, якщо той поділився з ним під час зустрічі ще за часів свого міністерства, і не просто поділився, а й папери передав?

  Шкода цікавого сюжету, але так само, як і варіант "злиття" через Бакая компромату безпосередньо від росіян, - історія з Червоненком не тягне більше ніж як на просто "базар", навіть не піар...

  Шкода також, що оприлюднення в такий спосіб імен осіб, наближених до президента Ющенка, не дозволяє, скажімо, американцям віднайти, нарешті, продавців акцій РУЕ, яким і заплатити пристойного відкупного.

  В чому ж тоді "прикол"?

  Ну, якщо не враховувати звичайну психологічну передвиборчу "війну штабів", а також відволікання уваги від самого процесу подальшого вкорінення РУЕ через "Укргазенерго" в українську газову систему, залишається пригадати, що Бакай може бути свідком не лише в газовому питанні, а й в справі ..."касетного скандалу".

  Принаймні, незабутній Березовський чи його люди нам про це докладно розповідали: як Бакай фінансував Мельниченка, а згодом ніби Мельниченко...шантажував Бакая...

  І потім, якось без зайвих на то причин щойно сам пригадав історію "касетного скандалу" пан Литвин, в якого, як відомо, є пан Льовочкін, що разом з Бакаєм вів колись "справи" з Мельниченком.

  Ну, а коли нині Росія аж через британську владу розбирається з Березовським за його "діяльність" щодо "силової зміни" тамтешнього режиму, то чому б їй не задіяти й виступ Бакая з тією ж метою, але вже на теренах, як кажуть, останнього можливого притулку "великого комбінатора" – в Україні...

  Як, він сам вже не приїде? Але на цих теренах діє його Фонд громадянських свобод, якому все ще не досить в Україні такої нелюбої росіянам демократії.

  Так, але який зв'язок між теперішніми глобальними енергетичними проблемами України та касетним скандалом 2000 року?

  Ну, хіба між зафіксованими на плівках фрагментами фіналу "імперії Лазаренка" та початком теперішнього етапу бартеру "по п'ятдесят"... Дійсно, в цих справах Бакай може багато про що розповісти, навіть коли в нього немає копій записів від Мельниченка.

  Щоправда, за цією логікою, найменше радіти очікуваному виступові Бакая слід прибічникам Тимошенко. Особливо якщо вони саме Юлю вважають головною опоненткою Кремля, а Бакая – його, Кремля, знаряддям.

  І якщо, звісно, не вважають оголошення "війни" Росії – приводом негайно їй здатися.

  В цьому разі, однак, до справи не тулиться томенкове зловтішання з приводу анонсованого виступу екс-глави ДУСі... А може, це й не зловтішання зовсім. Може, в нього дійсно немає вічних друзів, а виключно вічні інтереси. І він радіє користі, яку нарешті надасть акуратно колись "сплавлений" до Росії Бакай рідній ненці.

  http://pravda.com.ua/news/2006/3/1/39276.htm
 • 2006.03.01 | Боровик

  Ще цікавіше те про кого він буде мовчати (-)

 • 2006.03.02 | mirgor

  В 23:00 в эфире телеканала "Интер" - Бакай (л)

  Cегодня, 2 марта, в 23:00 в эфире телеканала "Интер" в программе "Подробности из первых уст" -- эксклюзивное интервью экс-руководителя Государственного управления делами Игоря Бакая, который объявлен в розыск.

  http://oboz.com.ua/news/2006/3/2/94024.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.02 | mirgor

   Червоненко предупредил Бакая, чтоб тот держал язык за зубами(л)

   У Игоря Бакая после всего, что он пережил, хватит ума не комментировать ситуацию вокруг «Росукрэнерго», – полагает губернатор Запорожской области Евгений Червоненко.   Об этом он сообщил сегодня журналистам.

   «Думаю, что у Бакая, пережившего все, что он пережил..., хватит ума, не имея всех оснований и не будучи уже игроком в газовых вопросах, насколько я понимаю, ничего не комментировать, поскольку это провокация. Это мое впечатление», – сказал Е. Червоненко.

   При этом он отметил, что никогда не идеализировал И. Бакая, «а только хотел встречей тогда сохранить ему жизнь».

   Напомним, вчера вечером на одном из украинских телеканалов Премьер-министр Украины Юрий Ехануров заявил, что, если экс-руководитель Государственного управления делами И. Бакай обнародует серьезную информацию сегодня в эфире телеканала «Интер», ее проверкой займутся соответствующие органы. Эфир, в котором намерен выступить И. Бакай, намечен на сегодня на 23.00.


   Лига

   http://obkom.net.ua/news/2006-03-02/1334.shtml
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.02 | Hanna1

    Re: Червоненко предупредил Бакая, чтоб тот держал язык за зубами(л)

    А вам не здається, що ФСБ і справді провернуло спецоперацію з газом, прочому з виграшем на багатьох напрямках. Ну такий хід конем, внаслідок якого виникла так звана вилка, але не з двома, а може й з трьома зубами. Але що допомогло ФСБ цю операцію закрутити? Та звичайно ж жадібність наближених до тіла з української сторони. Бо були б вони 100 відсотків чесні й непідкупні, то й нічо з тої спецоперації особливо витягнути б не вдалося. Але розрахунок був на те що наші "любі друзі" клюнуть на газову наживку. Ну, й вони не підвели...

    Звичайно, не дуже зрозуміло, чому саме Бакая призначено на роль розвінчувача ідолів. Ніби він не найкраща кандидатура, але, мабуть, якісь є пояснення.

    Тепер, як не крути, а мета - дискредитація Ющенка через його оточення - досягнута. І скільки не кричи: не вірте, вони провокатори, а багато людей будуть як би то м"яко висловитися - "прикро вражені".

    Тому єдине, що нмд, може трохи послабити ефект, це якщо одразу ж після оприлюднення доказів, виключити фігурантів зі списку НСНУ. Я думаю, докази будуть, бо інакше немає сенсу це все заварювати.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.02 | tomcat

     окреслить механiзм операцii ФСБ, i як там фiгурують "друзi" (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.02 | Hanna1

      Re: окреслить механiзм операцii ФСБ, i як там фiгурують "друзi" (-)

      Ну, наприклад, на гребні переполоху стосовно підняття ціни на газ до 230 дол. раптом запропонувати зменшення ціни та плюс посередницьку структуру, участь у якій "любі друзі" отримують, ну, наприклад, щляком переуступли частини, що належала Бакаєві. І тут Бакай складає купчу на свою частину "РосУкренерго" з кимось з "любих друзів". Всі щасливі!
      Але одночасно йде повномасштабний злив цих матеріалів Юлі, яка радісно розпалює вогнище громадського інтересу до проблеми. І тут з-за кущів з"являється рояль чи то Бакай і демонструє купчу.
      І прости-прощай добрі імена деяких політиків. Бо не тре бути дурними й купуватися на найпростішу наживку.

      Це звичайно тільки припущення. Жодних доказів.
 • 2006.03.02 | mirgor

  Інтерв'ю більш схоже на попередження "люб. друзів"

  Ще інтерв'ю не закінчилось, але Бакай меле такий бред, особливо про Луценка (у нас тема паспорта Луценка була за дві хвилини, розкрита, як фальшивка)
  Які все таки гидкі кучмісти, Бакай - заляканий, підлий зрадник України, незнаю чого його так злякалися в НСНУ?

  P.S.В кінці журналіст Інтера сказав, що хай скажуть спасибі чи навпаки Бакаю, ті хто не почув прізвищ?
  Мабуть Бакай прислухався до Червоненка і вирішив лишнього не патякати, про газові домовленості я нічого нового не почув.
  Брр...яка все це гидота.

  А яка була реклама:
  Телепрограмма с участием Бакая выйдет в эфир на канале "Интер"  Подробности  Телепрограмма "Из первых уст" с участием экс-руководителя Государственного управления делами и бывшего главы НАК "Нафтогаз Украины" Игорем Бакаем выйдет в эфир на канале "Интер" в четверг, 2 марта, в 23.00, заявили корреспонденту "Интерфакс-Украина" в администрации телекомпании.

  Во вторник пресс-служба избирательного блока "Наша Украина" сообщила о полученной информации о подготовке выброса новой серии компромата против членов блока Александра Третьякова, Петра Порошенко и Петра Ющенко. "Технологически этот компромат может озвучить в прямом эфире "Интера" господин Бакай", - заявил руководитель аналитического департамента штаба "Нашей Украины" Анатолий Луценко.

  Некоторые СМИ сообщали, со ссылкой на министра топлива и энергетики, члена блока "Наша Украина" Ивана Плачкова, что Бакай в эфире телеканала "Интер" назовет акционеров "РосУкрЭнерго" с украинской стороны. Сам Плачков опроверг эту информацию.

  Министр внутренних дел Украины Юрий Луценко в среду заявил, что правоохранительные органы намерены допросить журналистов телеканала "Интер" на предмет их контактов с находящимся в розыске экс-руководителем Госуправделами Бакаем.

  "Мы допросим журналистов (телеканала "Интер") в случае, если они будут иметь контакты с господином Бакаем", - заявил Луценко.

  Бывший руководитель Госуправления делами Игорь Бакай обвиняется в превышении власти или служебных полномочий (ч.3 ст.365). По данным украинского Интерпола он находится в Москве. Российская сторона, по информации Интерпола, не осуществляет проверки законности выдачи Бакаю паспорта для выезда за границу.
  http://www.podrobnosti.ua/power/rest/2006/03/01/291514.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.03 | tomcat

   чи не видаєте ви бажане за дiйсне? може росiя союзник БЮТ? (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.03 | пан Roller

    Россия теперНаш партнер, а не союзник. Союзники были в Союзе.(-)

  • 2006.03.03 | пан Roller

   А кто больше забздел? НСНУ, или Бакай?

   mirgor пише:
   > Ще інтерв'ю не закінчилось, але Бакай меле такий бред, особливо про Луценка (у нас тема паспорта Луценка була за дві хвилини, розкрита, як фальшивка)
   > Які все таки гидкі кучмісти, Бакай - заляканий, підлий зрадник України, незнаю чого його так злякалися в НСНУ?

   И от имени кого Червоненко ездил и угрожал Бакаю смертью.
   >
   > Brgds
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.03 | tomcat

    да никто. операцию засветили раньше срока, пришлось задкувать(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.03 | пан Roller

     Евроскандал, Бакай переснимался?

     Что значит сдавать назад, Бакай переснимался?

     Мне кажется НСНУ просто забздело, им стало известно, что есть запись Бакая, что там упоминается любый брат Ющенко, и любы друзи, по газу. Они решили надавить на Интер, хотели как лучше. Но поняли, что не на тех напали.

     Поэтому они решили упредить удар, но не сказали нам, что это клевета, а что компромат, то есть не ложь, а вроде как, политика.

     А Бакай, не пальцем деланный, он только намекнул, что они на выборы идут, и он не станет им портить, если они не будут портить ему и России.


     И все.

     А они забздели, и, с переляку слили сами на себя компромат.
     Собственно, это я отметил выше.

     Неизвестность хуже правды.

     Теперь им и отмазываться вроде не от чего и обвинять некого. Сами себя вывели на чистую воду. Тем паче, что Ющенко забздел и свалил вину на премьера, сообщав, что дал тому задание разведать про компашу РосУкро, а тот вроде как не разведал.

     Что же, Ехануров станет на своего шефа сливать? Это не Зинченко. Но, Ехануров тоже на себя не хочет брать эту чистую грязь, и заявил, что инфа Бакая будет рассмотрена в Суде.

     Как говаривал тов. Кучма, президент должен захотеть чего-то не знать.

     То есть, все все знают. Но что? Что они боятся даже в слух произнести?
     То, что произнес еще Турчинов, то о чем он писал записки Ющенко, и что тот запретил ему делать? То, что Турчинов не послушавшись приказа Ющенко, все же разведал и задокументировал? О чем он сообщал публично.

     Кого они за лохов держат, если не себя самих.
     Как Кучма был на кручке с Мельниченко, так теперь Ющенко на крючке с Бакаем.

     Или они решила Салано за лоха подержать. Так тот не дурак, просто взял и отменил свой визит в Украину. Европу на мякине не проведешь.


     Чего спрашивается Червонец, мотался к Бакаю? Чего грозил ему лютой смертью? И от чего имени? Ведь, друзья отвернулись от Бакая. Почему охранник тела президента решается на такой странный шаг, значит, он оценивал эту угрозу.

     Ющенко держат за чистые руки. Так и у Кучмы руки не грязнее, чужими руками работал. Зато своей головой.

     Помошничков хватает, любому бошку отвинтят. Такие гроши на кону.

     Brgds
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.03 | tomcat

      компромат - це ДОКУМЕНТИ, а не балачки бакая чи юлi... (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.04 | пан Roller

       Документы хранятся в Нашей Украине.

       28-02-2006 15:04, Предсказамус
       Бакай собрался клеветать на "любих друзів"

       «Наша Україна» заявляє про підготовку викиду нових серій компромату щодо РосУкрЕнерго
       Аналітичний департамент Центрального штабу одержав інформацію про підготовку викиду нової серії компромату, спрямованого проти членів списку Блоку «Наша Україна» Олександра Третьякова, Петра Порошенка та Петра Ющенка.

       http://www.razom.org.ua/ua/news/9959/

       Заявляет Наша Украина, а не Тимошенко. Следовательно, если это не самонаклеп, то компромат хранится в Нашей Украине.

       То, что Бакай не оправдал надежды Нашей Украины, и не предоставил компромат, может свидетельствовать лишь о том, что он серьезный политик.

       Держать на крючке Юшенко и Украину для Бакая и России много выгоднее, чем простой слив на него компромата.Ведь это ключ к решению долгосрочных задач.

       Но, с учетом резкого падения рейтинга доверия до команды НУ, и президента не исключено, что компромат появится в автоматическом режиме. С прессой треба делиться.

       Brgds
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.04 | tomcat

        вот когда хоть что-то похожее на достоверный документ появится,

        тогда и пойте ваши песни про "любiх друзiв". а пока всё это - полное ДЕРЬМО!, и от вас самих разит этим дерьмом.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.04 | пан Roller

         Майдан не отхожее место для помаранчевых воротничков.

         tomcat пише:
         > тогда и пойте ваши песни про "любiх друзiв". а пока всё это - полное ДЕРЬМО!, и от вас самих разит этим дерьмом.

         Если ты, баран, тупой, так обнюхай своих любых друзей.
         Мне они не друзи.

         И не приставай, как "противный" к людям.
         Майдан не отхожее место для помаранчевых воротничков.

         Brdgs
     • 2006.03.07 | mirgor

      интервью с Игорем Бакаем сокращено ("/")

      Любопытно, что журналист, записавший интервью с Игорем Бакаем в Москве, сообщил, что некоторые интересные фрагменты беседы были сокращены. По его словам, те политики, чьи имена не прозвучали, должны быть благодарны Бакаю. В частности, он, видимо, в последний момент принял решение не предавать гласности самую острую тему интервью – создание компании «РосУкрЭнерго». Хотя именно этот вопрос задолго до эфира был вынесен в анонс телеканала «Интер».

      "Независимая газета", 06.03.2006

      P.S. Якщо інтерв'ю скоротили, то мабуть домовились з Бакаєм, то виникає питання, невже в обмін на мовчання Бакая буде зняття міністра МВС Луценка, щоб ніхто більше не турбував Бакая і компанію?
 • 2006.03.03 | mirgor

  Сайт "Нашої України" "разом" жжет :lol: (л)

  Червоненко:
  "Знаєте, похорон наркомана, і братва попереду несе вінок. Вася, ти не вмер – ти гониш. От це - це інтерв'ю. Ха-ха-ха. Гарний хлопець! Веселий!"

  Інтерв`ю Бакая розсмішило Червоненка


  Інтерв’ю екс-керівника Держуправління справами Ігоря Бакая телеканалу "Інтер" відбулося на прохання лідера СДПУ(о) Віктора Медведчука за допомоги першого віце-прем’єра Росії Олександра Медведєва.

  Таке припущення висловив в ефірі НТН губернатор Запоріжжя Євген Червоненко, коментуючи відповіді Бакая у студії телеканалу.

  "За моїми даними від москвичів, Медведчук попросив Медведєва про це інтерв'ю. Але готували його серйозно", - сказав він.

  На повідомлення Бакая про те, що він отримав російське громадянство і Україна для нього – "пройдений етап", Червоненко обурився:

  "Не пристойно так. Колишній керуючий справами, український олігарх - і "я громадянин...".

  Коли Бакай спростовував звинувачення на свою адресу у зловживанні службовим становищем і привласненні державних коштів, а також розповів, що ніколи не робив бізнес з високо посадовцями, губернатор засміявся:

  "Ну, комсомолець – плакати хочеться – ну, всі ж знають Ігоря. Не переконливо. От і все!"

  Коментуючи інформацію Бакая про те, що він брав участь у газових російсько-українських переговорах і, зокрема, зустрічався з міністром палива та енергетики Іваном Плачковим, Червоненко зазначив, що цей інцидент потребує додаткових роз’яснень.

  "Плачкову доведеться пояснювати дещо. Чого він з ним спілкується? У справах?"

  За словами Червоненка, очікуваної всіма сенсації від інтерв’ю Бакая не відбулось.

  Водночас коли Бакай на питання про можливість притягнення його до кримінальної відповідальності сказав: "Я ж теж не пальцем роблений", Червоненко розповів анекдот:

  "Знаєте, похорон наркомана, і братва попереду несе вінок. Вася, ти не вмер – ти гониш. От це - це інтерв'ю. Ха-ха-ха. Гарний хлопець! Веселий!"

  http://razom.org.ua/ua/news/10031/

  P.S. Сайт "Нашої України" "разом" жжет :lol:
 • 2006.03.03 | mirgor

  Бакай. Гражданин и негодяй (л)

  Гражданин России. Негодяй международного масштаба

  Часть 1

  Вчера телеканал «Интер» поимел, в буквальном и переносном смысле этого слова, огромную аудиторию. Но эта удача – не счастье журналистов, а, наоборот, свидетельство того, как под руководством полуэмигранта Валерия Хорошковского «Интер» возвращается «на круги своя»: пропаганда, идеологические диверсии, «джинса». А все это вместе называется «Интервью с Игорем Бакаем».
  И дело не том, что журналист встретился с бывшим охотником на слонов, львов и носорогов, который сегодня может себе позволить только ловить рыбу и только в Москва-реке. Дело даже не в «охоте», объявленной на Бакая Генеральной прокуратурой Украины (МВД осуществляет только розыскные мероприятия). «Дело», оказывается, сфальсифицировано, а Главное контрольно-ревизионное управление не нашло никаких нарушений закона в деятельности б. главы Государственного управления делами Игоря Бакая!
  Невиноватый он. Невиновный. Безгрешный.
  За ГлавКРУ «УкрИнформБюро» не в ответе. И за Генеральную прокуратуру – тоже. Но вот о грехах Игорю Бакаю мы напомнить вполне в состоянии.


  Судьба играла человеком

  «Если имеешь грешки, ты их искупи»
  Игорь Бакай

  Судьба играла Игорем Бакаем, как хотела, но поворачивалась к подопытному чаще не лицом, а жопой.
  Родился в Ровно? Ну и что.
  Тужишься окончить десять классов? Хрен тебе! Пойдешь учиться в техникум, будешь лесником. Ну, прям, как в том анекдоте, где партизаны с немцами за стратегическую лесникову избушку пять лет ожесточенно сражались. Потом пришел лесник, всех прогнал…
  И сам ушел, служить в Советскую армию. Жопа?

  Нет, судьба! Игорь Бакай не поехал в солнечное Забайкалье и не полетел за государственный счет на Камчатку. Долг Родине он отдал так здорово, что сразу после срочной службы возглавил базу подготовки футболистов СКА «Карпаты» (Прикарпатский военный округ). В двадцать один-то год!

  Понятно: спортивные костюмы, кроссовки, талоны на питание (сам помню, 3руб. 20 коп. в день на каждое рыло). И так пять лет подряд, с 1984г. по 1989г.

  А потом снова жопа! Или судьба, как хотите. И пришлось Игорю Бакаю познакомиться со страшными якутскими морозами. Два года, с 1989г. по 1991г. он трудился на лесозаготовках в Якутии. «Мужиком»? «Чертом»? «Доходягой»-костровым? «Вольняшкой»?

  – Нет! – ответил на эти вопросы Игорь Бакай в интервью «Украине криминальной» (05.09.2001г.):

  – … Когда я вернулся из армии, страна жила БАМом. Мне захотелось увидеть тайгу, съездить в экспедицию. На то время я был уже совершенно самостоятельный человек, у меня была жена. Вот тогда я и решил ехать на Север… Я собрал своих друзей по техникуму, мы создали комплексную бригаду из девяти человек и подались в Якутию. Я был бригадиром – мы заготавливали лес круглый год…

  Ага, в Якутии, лес, круглый год.… И летом тоже? Чтобы до зимы, до трелевки баланс успел подгнить?

  Ну-ну, хорошо сказки рассказывать, если проверить некому…
  А если поверить в «якутскую сказку», то возникает вопрос: зачем с таким длинным рублем Игорь Бакай натягивал кишку на мясорубку в кооперативе «Козацькі страви» (Львов), при котором существовал мясоперерабатывающий цех.

  Сам ли Бакай натягивал кишку или только подсчитывал выручку, сегодня никто, кроме его самого ответить не сможет. Но выручки хватило не только на переезд в Киев, но и на создание фирмы «Велес», которой многочисленные вкладчики «Лесбанка» во многом обязаны потерей своих сбережений.
  С другой стороны, бизнес Бакая мог бы вместе с «Лесбанком» также накрыться медным тазиком, но судьба решила иначе.

  В этот раз она предъявила свою «оппозицию» банкирам (Герц, Сивуля, Матий, Витков и пр.), а Бакай благополучно «отвалил» вместе с деньгами.
  Обратите внимание на фамилию Герц. Звали его Иваном Ивановичем. По образованию был он коллегой Бакая, ибо окончил Закарпатский лесотехникум (г.Хуст) и большую часть своей жизни провел в лесу или рядом с разнообразными пиломатериалами, пока не спился.

  Однако судьба одно время была к Ивану Герцу благосклонна. Например, в 1990г., когда избиратели доверили ему мандат депутата Верховной Рады, или в 1992г., когда президент Леонид Кравчук доверил Герцу должность министра внешнеэкономических связей Украины.


  Путевка в жизнь

  «Я прошел хорошую школу, кадровую школу»
  И.Бакай

  Кто дал львовскому кооператору Игорю Бакаю путевку в большую жизнь?
  Ответ на этот вопрос журналистам «Интера» не интересен. Им задачу не эту ставили. Что ж, придется опять подсказывать.

  Российские и украинские «разгребатели грязи», коллеги Ельцов, Бондаренко, Лурье и др., называли покровителями Бакая Виталия Масола (председатель совета министров УССР в 1987-1990г.г. и премьер-министр Украины в 1994-1995г.г.) и Анатолия Голубченко (министр промышленности Украины в 1992-1996г.г.). А, может быть, это был все же Иван Герц?

  Проверить истинность этих утверждений сегодня невозможно. Ни Масол, давно пребывающий на пенсии, ни Голубченко, записавшийся в ярые социалисты, зуб даю, разговаривать на эту стремную тему не будут. А Иван Герц... Неизвестно жив ли он или уже держит отчет перед небесной прокуратурой?

  Но, так или иначе, кто-то же завел предприимчивого кооператора в 6-й подъезд здания Кабинета Министров Украины и «подставил» в качестве «зиц-председателя». Вот только кому?

  Премьер-министру Леониду Кучме? Премьер-министру Виталию Масолу? Или, бери выше – кто-то завел Бакая на Банковую, в приемную президента Кравчука? А, Леонид Макарович?

  «Гюльчатай, открой личико»!

  Так или иначе, но корпорация «Республика», среди учредителей которой значится компания «Велес», была создана в 1993г. А в 1994г. она уже вовсю участвовала в расчетах за туркменский газ по схеме «нам – голубое топливо, им – резиновые галоши».
  Естественно, что разница в цене газа (коэффициент 1:1) и галош (коэфициент 1:3) поступала не в госбюджет Украины, а в чьи-то карманы. По предварительным подсчетам мимо казны проскочил тогда $191 000 000.

  Дальше – больше. Постановлением Кабинета Министров Украины от 25 марта 1995г. «О погашении долга за газ, поступивший из Туркменистана в 1993г. и расчетах за его поставку в первом полугодии 1994г.» корпорация «Республика» была освобождена от уплаты налогов и таможенных сборов.

  Кто же подписал Игорю Бакаю индульгенцию?

  Кто-кто… не какой-нибудь конь в пальто, а сам и.о. премьера Евгений Марчук! Он поручил Бакаю и возглавляемой им «Республике» осуществить от имени государства Украина расчеты за поставки туркменского газа на сумму $663 900 000.

  Как? За чей счет? За наш с вами счет! За счет государства Украина, которое предоставило «Республике» кредит в 6 000 000 000 000 (ШЕСТЬ ТРИЛЛИОНОВ) крб. под гарантии министерства финансов…

  И все было бы хорошо, но опять случилась «жопа». Кто-то что-то «закрысил» от нового президента Украины Леонида Кучмы, забыв, что Леонид Данилович в гневе пьян, а по пьянке страшен!

  Корпорация «Республика» в одночасье лишилась тогда не только всех льгот, но и контрактов, переданных компании «Проминвестэнерго» (О! Это отдельная песня!). А Игорь Бакай мог тогда в первый (в первый ли?) раз лишиться свободы! И лишился, если бы не пожар, «случившийся» в ночь с 14 на 15 февраля 1995г. в офисе корпорации «Республика». Огонь, увы, уничтожил тогда все бухгалтерские документы компании за 1993-1995г.г.

  И ведь никто не видел, как Игорь Бакай крался по коридору к дверям бухгалтерии с канистрой бензина в руках и зажигалкой в кармане.
  Никто не видел?
  Никто...

  Окончание следует
  http://ukrinform.info/investigate.php?ni=5626&PHPSESSID=0fc086a32a5dbaa34d6b220529de0714
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.03 | пан Roller

   Браво Бакай. Гражданин и негодяй украинского электората (-)

 • 2006.03.03 | AST

  Ігорьок відверто разочарував

  Ігорьок відверто разочарував. Але "любі друзі" своїм превентивним публічним переляком - ще більше.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.03 | пан Roller

   Re: "любі друзі" своїм превентивним публічним переляком - ще біл

   AST пише:
   > Ігорьок відверто разочарував. Але "любі друзі" своїм превентивним публічним переляком - ще більше.

   А чего они такие глупые?
   http://www2.maidan.org.ua/n/free/1141135585

   Brgds
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.03 | tomcat

    публічним попередженням про пiдготовлену ФСБ дезу, ви хотiли ...

    ...хотiли мабуть сказати? тодi згоден
  • 2006.03.04 | Сергій Кабуд

   я маю враження що це спеціфічна бакаївська торгівля з метою не с

   не сісти за грати

   він шантажує але поки що не домовився, тож демонструє як буде нищити ворога в ефірі
 • 2006.03.04 | mirgor

  Луценко жжет! (л)

  ЮРИЙ ЛУЦЕНКО: «МНЕ ПРИЯТНО, ЧТО БАКАЙ ПОСТЕПЕННО ПРИВЫКАЕТ К ОБРАЩЕНИЮ «ГРАЖДАНИН НАЧАЛЬНИК»

  Юлия МОСТОВАЯ Юрий БУТУСОВ

  Накануне выхода разрекламированного интервью Игоря Бакая телеканалу «Интер» «Наша Украина» сделала упреждающее заявление о том, что находящийся в розыске Игорь Бакай будет обвинять в коррупционных действиях членов партии: Петра Порошенко, Петра Ющенко и Александра Третьякова. Потенциальные разоблачения касались их взаимодействий с компаниями РУЭ и «Петрогаз». Ничего этого мы не услышали, и единственным человеком, в адрес которого были направлены все стрелы беглого бизнесмена и чиновника, стал министр внутренних дел Юрий Луценко. Говорил ли Бакай что-либо о деяниях в газовом бизнесе трех «нашеукраинцев», так доподлинно и не известно. Источники «ЗН» в «НУ» утверждают, что говорил. Если это так, то почему эти слова выпали из интервью? На сегодняшний день есть две версии. Первая — Бакаю взамен за молчание пообещали смягчение отношения к нему в Украине. Вторая — прокуратура сработала на упреждение. Ведь, по данным «ЗН», в четверг — в день выхода интервью в ночном эфире «Интера», Генеральной прокуратурой было возбуждено уголовное дело по «Петрогазу». Мнение по этому вопросу Юрия Луценко мы и представляем вашему вниманию. Впрочем, не только по этому вопросу.

  — Я не допускаю существования договоренностей Бакая с украинским руководством о том, что его не будут арестовывать. Это раз. — Говорит Луценко. — Во-вторых, мне действительно за час до выхода интервью в эфир звонил один серьезный человек и передавал слова Бакая о том, что, несмотря ни на что, он никаких претензий ко мне не имеет и зла на меня не держит. Это вполне в стиле бакаевских разводок. И, наконец, третье: действительно, от главы СБУ мне известно, что еще десять дней назад Служба передала в прокуратуру материалы, а ГПУ возбудила уголовное дело по возможным злоупотреблениям, обнаруженным в действиях компании «Петрогаз» и выраженным в крупных суммах. Но среди учредителей этой компании не числятся те лица, на которые кто-то мог бы намекать. Следовательно, СБУ и прокуратура успели изучить и заняться расследованием этого вопроса до того, как этим мог бы воспользоваться Бакай и кукловоды, которые стоят за ним.

  — Юрий Витальевич, Бакай в частности, заявил о том, что ни в чем не виноват и алаверды выдвинул ряд обвинений против вас. Хотелось бы получить по этому поводу ваше мнение. Но по порядку. Насколько обоснованными являются претензии к Бакаю?

  — Мне было очень любопытно послушать исповедь «голубого воришки», и мне приятно, что Бакай постепенно привыкает к обращению «гражданин начальник».

  Бакай Игорь Михайлович разыскивается правоохранительными органами Украины за совершение преступления, звучащего так: «Превышение власти или служебных полномочий, повлекшие тяжкие последствия». Нашими подразделениями по борьбе с экономическими преступлениями и организованной преступностью были собраны материалы, свидетельствующие о широкомасштабных аферах, основными из которых были незаконные операции по отчуждению крупных объектов государственной собственности, находившихся в Государственном управлении делами, которые при администрации президента Кучмы возглавлял г-н Бакай. По материалам департамента БЭП и прокуратуры Киева 7 апреля он был объявлен в государственный розыск. Эти материалы были переданы в Генеральную прокуратуру, которая 5 апреля и возбудила уголовное дело. 27 апреля ГПУ объявила Бакая в международный розыск. А 28 апреля Печерский районный суд вынес решение о его задержании.

  Сегодня я позвонил генеральному прокурору и попросил его рассмотреть возможность снятия решения о задержания г-на Бакая до 1 апреля. Отсутствие угрозы ареста, по словам Бакая, дало бы ему возможность прибыть в Украину и, будучи уверенным в своей невиновности, дать показания. Но наличие решения Печерского суда о его аресте не дает такой возможности. Бакай обязан прибыть в Киев и дать ответы на вопросы Генеральной прокуратуры.

  Что касается обвинений в его адрес, то, например, я могу сказать о санатории «Глициния», который за копейки перешел в собственность Российской Федерации. И произошло это за счет совершенно незаконных действий ДУСи, возглавляемой Бакаем. Ряд других гостиниц также были проданы за копейки коммерческим структурам. Сегодня г-н Бакай утверждает, что они находятся в государственной собственности. Это правда. Но произошло это потому, что мы возбудили уголовные дела, в ходе которых отстояли право собственности Украины в отношении этих объектов. Разве что «Глициния» уплыла, и вернуть ее не удалось.

  И по поводу проверки КРУ я на месте Бакая не был бы так оптимистичен. «Мелочь», конечно, но 17 млн. грн., списанных им на организацию визитов президента, на самом деле были нецелевым образом использованы на перелеты и автомобильный транспорт лично им и его ближайшим окружением.

  Вся сумма убытков, которые нанес г-н Бакай в ходе злоупотреблений своими полномочиями, по оценкам наших специалистов, составляет около миллиарда гривен. Может быть, это не Бог весь какие деньги для Бакая, но для следствия это достаточно серьезное резонансное дело.

  — Но Бакай утверждает, что он нигде не ставил своей подписи. Лично к нему претензии есть или они все же больше адресованы к работе госуправления делами?

  — Генпрокуратура возбудила уголовное дело не по факту, а против г-на Бакая. Поэтому обвиняется лично он. И личными подписями Бакай наследил. С нашей аргументацией и собранными доказательствами он может ознакомиться во время допроса на территории Украины.

  — Игорь Бакай заявил, что его родителям по команде из МВД не позволяют выписать его в паспортном столе. Так ли это? Да и незачем ему выписываться, у нас ведь прописка отменена?

  — МВД действительно считает его гражданином Украины. Поскольку для того, чтобы выйти из гражданства, необходимы конкретные действия лично гражданина Бакая и, разумеетс, прописка здесь ни при чем. Он должен прибыть и лично пройти всю процедуру выхода из гражданства. Бакай очень хочет избавиться от украинского гражданства для того, чтобы мы не могли объявлять его в международный розыск. Позволив тем самым поехать, например, на охоту в Африку, на рыбалку в Атлантику, избавив его тем самым от необходимости бороздить российские просторы. Кроме того, этого хотят и другие люди, симпатизирующие Бакаю. В частности, экс-генпрокурор Пискун. Прямо перед своим уходом в октябре 2005 года он прислал мне письмо, в котором требует «обеспечить получение от российской стороны необходимых документов и оформления Бакаем потери украинского гражданства». Это лишь еще один пример саботажа г-ном Пискуном интересов правоохранительной системы Украины.

  — Но ведь Генпрокуратура Пискуна и возбудила против Бакая персональное уголовное дело?

  — Да, мы только собирали материалы, а уголовное дело возбуждала и предъявляла обвинения г-ну Бакаю ГПУ под руководством Пискуна. Но, очевидно, совместная безнаказанность, как правило, приводит к совместным интересам… В результате под конец службы Пискун от меня требует выведения Бакая из украинского гражданства. Но пока я министр внутренних дел, этого не произойдет. И на этом посту я буду делать все, чтобы г-н Бакай, обвиняющийся в нанесении серьезнейшего ущерба украинскому государству, был доставлен в Украину для дачи показаний.

  — Игорь Бакай утверждает, что в Москве его никто не задерживал. А показания и ответы на многочисленные вопросы Генпрокуратуры он давал добровольно. Какова ваша версия?

  — Лжет. В данном случае его задержание происходило по решению Бюро по координации борьбы с организованной преступностью СНГ. 28 июня московский уголовный розыск задержал его, доставил в УВД Москвы Крылатское, где он провел 10 часов. После того как ему дали разрешение связаться с родными, которые, очевидно, просигнализировали в самые верхи российской политики, он был немедленно выпущен, а от сотрудников Крылатского потребовали уничтожить запись в журнале задержаний. Этого сделать не удалось, и у нас есть официальный ответ эсэнговской милиции, подтверждающий факт задержания. Бакай просто неловко выкручивается, пытаясь скрыть этот факт.

  — На каком основании гражданин Украины Игорь Бакай получил российское гражданство?

  — Задержание, о котором мы говорили, происходило 28 июня. 18 же мая мы получили письмо из федеральной иммиграционной службы России о том, что Бакай не является гражданином России. Следовательно, задержание происходило полностью в соответствии с договоренностями, достигнутыми в рамках министерств внутренних дел СНГ. Тем не менее отпущен Бакай был якобы ввиду имеющегося у него паспорта Российской Федерации. И только 15 сентября из федеральной иммиграционной службы России мы получили бумагу о том, что еще с 14 марта Бакай является гражданином РФ. То есть одна и та же инстанция 18 мая сообщает, что Бакай еще не был гражданином России, а в сентябре пишет о том, что он этим гражданином является с середины марта! Налицо явные махинации с датой предоставления ему паспорта и с причинами, по которым его отпустили из Крылатского.

  И еще один момент. Бакай утверждает, что получил российское гражданство по облегченной процедуре как лицо, рожденное на территории бывшего СССР. Такое положение действительно есть. Однако после основной части есть запятая и очень существенное уточнение: для получения гражданства необходимо прожить на территории России пять лет, но исключением являются «те лица, которые имели гражданство СССР, проживали в государствах, которые входили в состав СССР, но не получили гражданство этих стран, в связи с чем являются лицами без гражданства». Думаю, что г-н Бакай, который поменял как минимум четыре украинских паспорта, не был лицом без гражданства. Я абсолютно уверен в том, что он получал российской гражданство указом президента РФ. Несмотря на наши многочисленные обращения, российская сторона ни разу не предоставила нам документ, на основании которого Бакаем было получено гражданство РФ: нам все время показывали копию его паспорта.

  — Вы, надо полагать, очень подробно изучили биографию и бизнес-деятельность г-на Бакая. Правда ли, что в свое время он уволил Алексея Ивченко с работы, и если да, то за что?

  — Об этом факте мне ничего не известно. Хотя я действительно узнал очень много любопытного из жизни своего земляка. К счастью, ранее мне знать его не доводилось. Кажется, один раз мы с ним пересекались на каком-то совещании времен правительства Пустовойтенко. Сейчас я стараюсь компенсировать пробелы в собственных знаниях. Например, мне стало известно, что г-н Бакай не впервой прячется от ответственности за паспортом чужой страны. До 1991 года он работал на территории Белоруссии, где провел ряд незаконных действий. Будучи заместителем председателя колхоза «Родина», Игорь Бакай отловленных колхозом раков незаконно продавал во львовские рестораны. Правоохранители Белоруссии соответственно возбудили уголовное дело. Но дело было прекращено с формулировкой «в связи с переходом Бакая в гражданство другой страны». То есть уже независимой Украины.

  — А теперь от обвинений в адрес Бакая перейдем к бакаевской контратаке. Вы зачем батюшку в Ривном избили? А кроме того паспорт Израиля у вас действительно имеется? Ведь именно об этом заявил г-н Бакай.

  — Хочу напомнить, что любые уголовные дела советского периода находятся на хранении в информационном центре в Москве. Обратившись именно туда, мы узнали о наличии уголовных дел г-на Януковича. Бред г-на Бакая можно проверить очень легко, обратившись с соответствующим запросом в Московский инфоцентр. От себя добавлю, что в 1981 году я заканчивал девятый класс… А с милицией в первый раз познакомился, находясь на третьем курсе Львовского политехнического института. За весь этот период против меня не то что уголовных дел не было, а даже приводов в милицию. До 9 марта 2001 года — событий, связанных с акцией «Украина без Кучмы» — я вообще ни разу не был задержан милицией.

  А «утка» с израильским паспортом была запущена несколько недель назад и стала первым сигналом массированной атаки, которая сейчас ведется в отношении МВД и министра лично. Я демонстрировал коллегам копию этого «паспорта», в котором на иврите было сделано пять грамматических ошибок. В частности, две из них были сделаны в названии министерства внутренних дел Израиля. Естественно, у меня есть официальные ответы и израильского посольства, и израильского министерства внутренних дел, подтверждающие, что это все бред. И, тем не менее, эта утка многими активно используется в борьбе со мной, от Червония в Ривненской области до Бакая в Москве.

  — Скажите, пожалуйста, а вы действительно допросили журналистов телеканала «Интер»?

  — Да, сегодня я дал поручение своим сотрудникам вызвать тележурналиста и взять у него показания. Но собственно мы и без этого знаем, где проживает г-н Бакай, как знают это и наши российские коллеги.

  — Допустим, вы получили показания от журналиста, а намерены ли вы попросить объясниться г-на Плачкова — министра ТЭК, с которым находящийся в розыске Бакай, по его словам, общался непосредственно. Известно ли вам, с кем в ходе газовых переговоров общался Бакай? Ведь он говорил о своих телефонных разговорах с политиками более высокопоставленными, чем министр топлива и энергетики. И правда ли, что он трижды разговаривал по телефону с президентом Украины. Вы Виктору Андреевичу вопросов по этому поводу не задавали?

  — Я, кстати, получил объяснение г-на Червоненко, который летом прошлого года встречался с Бакаем в Москве. Из всего потока сознания, который Бакай явил украинским телезрителям, я для себя выловил одну-единственную новость: о том, что Плачков якобы встречался с Бакаем. Мы проверим эту информацию и если это подтвердится, то возьмем у министра показания. Что касается президента, то если у вас есть официальная информация, мы готовы ее рассмотреть. А действовать в отношении главы государства, основываясь на слухах, крайне не корректно.

  — Пожалуй, распечатку этих разговоров мне не выдадут… Сменим тему. Москва совершенно не смущаясь покровительствует не только Бакаю, но и целому ряду крупных украинских политиков, представлявших бизнесовое крыло прошлой власти. Игнорируются практически все обращения МВД к московским коллегам, если они касаются подобных персонажей. В данной связи хотелось бы уточнить, а откуда такое внимание к нуждам украинского МВД в расследовании дела банды Нарика, накрытой практически в полном составе московской милицией в Белокаменной? Таким образом Ахметова на крючок брали?

  — Интересный вопрос. Скажу так: до сентября прошлого года у нас были крайне напряжены отношения с российскими коллегами по вопросам экстрадиции. Наша совместная коллегия в Москве прошла в теплой и дружеской обстановке, за исключением периода, когда обсуждался этот вопрос. Страсти серьезно накалились. Но все же после этого разговора дело сдвинулось с мертвой точки, и на территорию Украины было экстрадировано более 150 лиц, хотя среди них нет ни одного человека, чья фамилия известна всей Украине.

  Фактически к услугам лиц, которые представляли не только бизнесактивное, как вы говорите, крыло старой власти, но и криминально активное крыло, — Россия предложила два пути: или принять гражданство России, как это произошло в случае с Бакаем, Белоконем и Боделаном; либо включить их в списки Витренко. В случаях с крупными персоналиями Москва продолжает хранить холодное молчание. Например, г-н Варцаба — бывший начальник Закарпатской милиции, который также объявлен в международный розыск — проживает в квартире одного из высоких должностных лиц московской милиции. При этом делается вид, что его найти никак невозможно. Если говорить откровенно, то я думаю, что в подобных ситуациях срабатывает имперский принцип: лица, которые находились при власти и были вовлечены в систему реализации российских интересов, должны быть уверены в том, что на территории Российской Федерации им будет гарантирована полная защита.

  Вы спрашиваете, откуда рвение по другим бандюкам? Я думаю, что российские коллеги прекрасно понимают, что члены ОПГ, сбежавшие из Украины в Россию, не будут там сидеть и тихо играть в шашки. Скорее всего они займутся профессионально освоенным ремеслом. Поэтому среди 150 граждан были переданы по нашему требованию сюда и 14 деятелей ОПГ «Люкс». Второй раз за период моего нахождения в должности министра мне позвонил российский коллега и выразил благодарность за сотрудничество в поимке этой банды. Политическую же составляющую этого вопроса я все-таки предложил бы оценить аналитикам…

  — Насколько можно судить, у вас сложные отношения с командой Тимошенко. Чего стоит только история с Андреем Шкилем. По неофициальным данным, конфликт с БЮТ связан еще и с деятельностью Турчинова на посту главы СБУ, с расследованием результатов работы подразделений «прослушки» Службы безопасности в феврале—сентябре прошлого года.

  — У меня нет никаких политических конфликтов с командой Тимошенко. Я рассматриваю ее как важный элемент единой оранжевой команды. Но у меня есть конфликты с представителями всех политических команд, которые имели или имеют проблемы с законом.

  В прокуратуре, насколько мне известно, действительно возбуждено уголовное дело по факту прослушивания должностных лиц времен руководства СБУ господином Турчиновым вплоть до межгосударственных переговоров между руководством Украины и России. Это расследование — исключительная компетенция ГПУ. Насколько мне известно, работники Службы безопасности прослушивали и мои разговоры, и писали по ним аналитические записки. Но у меня лично по этому поводу нет никаких сожалений. Все, кому надо, убедились: нет никаких оснований подозревать МВД в работе на дядю, а не на закон. Правда, мое отношение к Турчинову после этого поменялось.

  — Каким образом МВД убеждает олигархов в необходимости жить честно? Чашкой чая?

  — По согласованию с президентом, примерно в мае прошлого года, мною были проведены встречи с Ахметовым, Суркисом, Пинчуком и представителем Коломойского. Им были выставлены три условия. Первое — порвать с криминалом. Второе — прекратить финансовые махинации вокруг бюджетных денег — возмещение НДС и тому подобное. Третье — разделить бизнес и политику. Особенно внешнюю.

  Мы вошли на все предприятия, независимо от того, кто их хозяин — Пинчук, Ахметов или Коломойский. Государству возвращаются стратегические объекты, тысячи гектаров земли, собственность. Для примера: весь подвижной состав на железнодорожном транспорте был разделен между донецким, днепропетровским кланами и родственником министра Кирпы. В результате нашей работы только фирма Ахметова «ЛЕМ-транс» вынуждена была вернуть государству 1800 платформ-окатышевозов. Кланы стали платить. Отсюда рост на 62% доходов госбюджета в прошлом году.

  — А кто представлял интересы Коломойского в разговоре с вами?

  — Михаил Бродский.

  — Вы хотите сказать, что Ахметов и Суркис вернулись в Украину и спокойно работают, потому что строго выполняют эти три пункта? По-моему, всем очевидно, что пункт 3 вашего «кодекса олигарха» они не соблюдают. Относительно пункта 1 — не уверен. Какие последуют санкции?

  — Для меня важно, что есть результат по первому и второму пункту, и он нашел объективное подтверждение и в официальной статистике, и на деле. Благодаря грамотной работе милиции уничтожена бандитская ветвь власти в Донецке, арестованы участники банды Гиви, так называемой ОПГ «Люкс», банда разгромлена, изъяты ее оружейные арсеналы. В Днепропетровске разгромлена банда Нарика, и мы тоже доведем ее до суда, кто бы за бандитов ни хлопотал. То же самое происходит в Крыму, Одессе, Закарпатье.

  — Говорят, что именно с вашей легкой руки банду Гиви стали называть ОПГ «Люкс» — в честь фирмы «Люкс», хозяином которой называют Ахметова.

  — ОПГ «Люкс» официально никак не связана с фирмой «Люкс». Подчеркиваю, это сугубо официальное мнение на данный момент. Если бы не занимал официальную должность, я бы мог сказать больше.

  Чтобы узнать больше, задайте тот же вопрос любому жителю Донбасса. Или дождитесь моей отставки. Хотя, наверное, ждать придется долго.

  — Не мешает ли профилактической работе МВД либерализм президента? Глава государства привселюдно встречается с некоторыми вашими «подопечными» как с лидерами отечественного бизнеса. Быть может, олигархи чувствуют себя уверенно, потому что наладили контакты с новой властью? Как вы прокомментируете заявление Веры Ульянченко, одного из доверенных лиц президента Ющенко и его друга, что если ей надо решать какие-то затратные вопросы, она звонит, среди прочих, Ахметову, и тот ей никогда не отказывает?

  — Женщины могут все. Что касается президента, то Виктор Андреевич ни разу не звонил мне за весь год, чтобы вмешаться в расследование преступлений. Мне кажется, это лучше всего демонстрирует, что он своего отношения к олигархам не изменил.

  — Если бы криминал был полностью отстранен от власти, то он бы не осмелился идти на парламентские выборы. Почему предложенный Ющенко и вами «кодекс олигарха» не привел к наступлению эры милосердия?

  — Первая причина — неэффективность правоохранительной системы, а иногда и саботаж отдельных работников. Яркий пример: в результате зафиксированных МВД 4000 случаев взяточничества за прошлый год попали за решетку 42 человека.

  Причина вторая — двойные стандарты представителей власти по отношению к скомпрометировавшим себя ранее персонам. Очень яркий пример — кадровая политика на «Укрзалізниці». Практически все начальники управлений железной дороги обвиняются в расхищении более миллиарда государственных средств через подставные фонды. Тем не менее двое из них уже назначены на прежние должности. Остальные ранее были задержаны, сейчас — на свободе.

  Бывшие руководители госрезерва Песоцкий и Бойко расхищали государственное имущество по одинаковым схемам. Меня удивляет, что Бойко спокойно идет в депутатское кресло.

  Могу сказать: я информировал руководство страны, что как минимум два губернатора, занимающих свои посты в настоящий момент, открыто лоббируют бизнес-интересы олигархов. Фамилии пока называть не буду.

  Третьей проблемой является принятие закона о депутатской неприкосновенности. Сегодня, по материалам милиции, доказывается причастность милиции к совершению преступлений в отношении 494 депутатов местных советов. В результате прокуратура подала представление на снятие депутатской неприкосновенности на 248 деятелей. А получила разрешение на привлечение всего 33 человек! При этом в 148 случаях нам отказали, а 68 — просто не рассмотрены.

  http://www.zerkalo-nedeli.com/op/show/587/52776/
 • 2006.03.04 | mirgor

  Бакай. Гражданин и негодяй - 2 (л)

  Бакай. Гражданин и негодяй
  Гражданин России. Негодяй международного масштаба

  Часть 2

  – Невиноватый я! – заявил в интервью телеканалу «Интер» Игорь Бакай. – Отзовите из Интерпола запрос на международный розыск, дайте гарантии, и я приеду в Киев! Помогу следствию, про все и всех расскажу…
  Ах, если бы так!
  Но вряд ли Генеральная прокуратура Украины оценит готовность г-на Бакая возложить на алтарь Померанчевой революции свое чистосердечное раскаяние. Разве что, Игорь Михайлович согласится свидетельствовать против Леонида Кучмы или действительно расскажет всю правду о роли «Eural trans gas» и «РосУкрЭнерго» в поставках на Украину российского, узбекского, туркменского и пр. природного газа?
  Какую правду, кому расскажет? И, главное, когда? ДО парламентских выборов или ПОСЛЕ?
  Да это, «люби друзі», не интервью! Это шантаж.


  Богач, бедняк

  «У меня злого умысла не было»
  Игорь Бакай

  Пропустим несколько лет. Не будем вспоминать, зачем был реорганизован Госкомнефтегазпром и учрежден Госкомнефтегаз. Не будем попрекать Валерия Пустовойтенко созданием НАК «Нефтегаз Украины». Вспомним лишь о том, что в апреле 1998г. указом президента Кучмы Игорь Бакай был назначен председателем правления этой госкомпании.
  За какие заслуги? По причине каких таких талантов?

  Накануне своего назначения в НАК Игорь Бакай возглавлял ЗАО «Интергаз», которое унаследовало бизнес корпорации «Республика».
  Бизнес?

  Экс-председатель Госкомнефтегаза Михаила Ковалко так не считал:
  – «Интергаз» - первый в списке газотрейдеров-должников российского «Газпрома», оставивший «Единые Энергетические Системы Украины» позади.
  Смысл назначения Бакая в «Нефтегаз Украины» стал понятен много позже.

  24 мая 2000г. В кабинете президента Украины Николай Янович Азаров и Леонид Данилович Кучма:

  «Азаров: Да, [несколько слов неразборчиво] материалов, сейчас мы в это дело входим в ходе работы. Теперь, Леонид Данилович, с этим [слово неразборчиво]. Я тоже должен вам доложить, там такое решение принято, значит, нахимичил, конечно, Бакай немало, [слово неразборчиво] продолжается. [Несколько слов неразборчиво].
  Кучма: Бензин?
  Азаров: Да. Ну, вот, скажем, заключили: при «Нефтегазе» есть «УкрНИИгаз». Ну, какие-то там его шестнадцать с копейками какие-то, на [слово неразборчиво]. Эти посредники, он продал товариществу «Новые микротехнологии», город Киев, за 52,9 тысячи гривен, потом перепродал фирме «Наутек». Надеюсь, вы знаете, что это за фирма? Сейчас просто я об этом хочу сказать. Потом «Нефтегаз» [несколько слов неразборчиво] перекупает за цену 184 миллиона гривен и перечисляет [слово неразборчиво] платежами на различные фонды. [Несколько слов неразборчиво].
  Кучма: Сто восемьдесят четыре миллиона?
  Азаров: Да.
  Кучма: О-о-о-й!
  Азаров: Это мгновение надо. Надо на протяжении фактического времени [несколько слов неразборчиво], а там от 5 до 40 миллионов платят за эти [слово неразборчиво]. Затем эта фирма...
  Кучма: [перебивает] У своего института там, предположим.
  Азаров: У своего же института...
  Кучма: Что, вы не могли поинтересоваться, что это за структура, разобраться и кто за ней стоит?
  Азаров: Со всем там разобрались, я сейчас скажу. Вот. Значит, это фирма [слово неразборчиво] мгновенно ж перечисляет этому [несколько слов неразборчиво] наличными и так далее. Что нужно для [слово неразборчиво], а это те же самые Бакаи, Диденки. Платили сами себе, по сути.
  Кучма: Ну, елки-палки.... На себя работает.
  Азаров: Это 100% на себя...
  Кучма: Я единственное правильно сделал – это предложил ему уйти нахер.
  Азаров: Кому?
  Кучма: Бакаю.
  Азаров: Это очень правильно. Это очень правильно, Леонид Данилович...»

  7 июля 2000г. В кабинете президента Украины Александр Михайлович Волков, Леонид Данилович Кучма, Игорь Михайлович Бакай:

  «Волков: Леонид Данилович, вы поймите одно. Я и Бакай, мы здесь вдвоем прекрасно понимаем, мы же не дети какие-то. Мы прекрасно понимаем, что для нас одна депутатская неприкосновенность – это вы. Вас не будет – все остальное – это херня. Ну, внесет прокурор...
  Кучма: Ну, абсолютно.
  Волков: Я наберу 310. Он наберет 312. Реально говорю. За нас проголосуют. Мы же прекрасно понимаем, Леонид Данилович.
  Кучма: Вы очень правильно это все понимаете. Вы все правильно это все понимаешь, хе-хе. Уже давно внесли бы по тебе, если бы не я тут сидел. Или сейчас пришел бы следующий, и уже было бы внесено в прокуратуру, в парламент, блядь. Поэтому же надо, блядь, не это самое, не играть в жмурки.
  Бакай: Но по мне уже создана комиссия. Я уже статей двадцать нарушил законов Украины.
  Кучма: Комиссия чья?
  Бакай: Ну, в МВД – городской ОБОП, по распоряжению кабинета министров по трем уголовным делам. Первое – это по «Центр-Западэнерго». Я там прохожу как нарушитель за то, что я продавал газ для «Центр-Западэнерго» за 80 долларов, который я тоже получал за 80 долларов, за которые со мной рассчитывались расчетом с Россией тоже по 80 долларов. То есть я убытка никакого не нанес, и доказать, что я здесь неправ – это совершенно невозможно. Но они... это Юля [Тимошенко] дает запросы, каждый день по 2-3 запроса, во все разные органы... и в прокуратуре создана по мне следственная комиссия.
  Кучма: Это неправда, никакой следственной комиссии нет.
  Бакай: Но они мне говорят, что создана следственная комиссия по «Запад-центрэнерго», там прохожу, пояснительная записка, все расклады. Они слушают секретные материалы, и все сразу дают документы читать. Я просто не могу сейчас дать на руки потому, что они очень секретные и находятся, вот, в разработке. Мне их читали. Я же к каждому делу, которое на меня сейчас, я же готов. К каждому вопросу готов...»

  Ай да, Леонид Данилович! Натравил Азарова на Бакая, поимел все того же Бакая по самые помидоры и напугал так, что Игорь Михайлович снова увидел знакомую жопу. На этот раз – полную.

  Хотя, соврал г-н Кучма. Уголовное дело действительно было возбуждено! Об этом недвусмысленно в мае 2001г. заявил первый заместитель начальника налоговой милиции Украины Александр Спиридонов. Судя по его словам, под руководством Игоря Бакая НАК «Нефтегаз Украины» укрыл от налогообложения в 1998 – 2000г.г. около 1 900 000 000 грн., в том числе, «путем списании значительных сумм на потери топлива».

  А ведь Азаров докладывал:

  «– Значит, по Нефтегазу. Я пригласил Бакая, как мы с Вами договорились, показал ему эти все. Это мои люди делали, которым я доверяю. Переговорил с Александром Михайловичем, выяснил, значит, сколько там всего поступило. И сказал ему дословно следующее: «Значит, Игорек, ты минимум, ну так, миллионов сто положил в карман, минимум. Я понимаю, конечно, что я, разумеется, тебя подставлять не буду. Я тебе даю две недели, ну, максимум, месяц. (Тут, я показал ему все схемы). Уничтожь, так сказать, все эти бумаги, которые свидетельствуют прямо или косвенно о всех твоих этих... Ты делал все тупо и глупо». И я показал, что он делал все тупо и глупо.
  – Хорошо.
  – Ну, сейчас уже дело пошло. ...
  – Значит, Николай Янович, я ему сказал: «Слушай, дорогой, мы все твою жопу прикрывать не будем».
  – У него ж должны быть мозги.
  – Я с тобой согласен. Я с тобой согласен.
  – Значит, можно ж было по уму делать. Нет, он делал так, что любой тупой ревизор липовые схемы просчитывал. Тупой даже.
  – Так слушай, кругом, где он делал, всюду, всюду ж безнаказанность.
  – Полная. Значит, мы договорились с этим Бакаем, надо ему в больницу лечь на некоторое время. Ну, только ж я это условно говорю, там неделю, две, месяц. Ну, можно полтора месяца подождать, это все роли не играет, но он понял, что ему надо сделать. Единственное, что я хочу, чтобы Вы поддержали, если он, мудак, этого не будет делать, тогда я ему так сказать...
  – Ну, я ему завтра (???) скажу.
  – Ну, завтра не надо, пусть он оклемается...» (www.5element.net)

  «Оклематься» Игорь Бакай так и не смог.

  Его ободрали, как липку. Отняли все деньги. Весь бизнес. И бедный, в буквальном смысле слова, Игорь Михайлович ходил по знакомым и занимал «по мелочи».
  – …Бакая в свое время обгадили… – рассказывал позднее в интервью «Украинской правде» Александр Волков (07.11.2003г.). – Когда разобрались, когда Бакай оказался на улице - он остался нищим человеком. Да, представьте себе! Он ходил, одалживал по три-пять тысяч. И у меня конкретно. Абсолютно недавно – ему не за что было жить. В не поверите, но это так...»

  Действительно, так и было. Бакай тогда распродал все, что у него было. Один из бывших помощников Игоря Михайловича даже жаловался, что у него отняли и продали машину:
  – А я должен пешком ходить? Да ну этого Бакая, как Кучма говорил, «нахер»!

  Интересно, кто же посмел сделать «предъяву» самому Бакаю?
  Кто отнял у него «куртки кожаные, три, портсигара золотых (три)» и прочее, «нажитое непосильным трудом»?
  Однозначного ответа на этот вопрос нет. Есть только версии. По одной из них, наказал Бакая за «крысятничество» лично Леонид Данилович. По другой – на Бакая реально «наехали».

  Кто? Натурально, бандиты.


  Бакай и без охраны?

  «Береженого Бог бережет.
  Лучше думать о своей безопасности»
  Игорь Бакай

  Кстати, о «бандитах».
  В своем интервью телеканалу «Интер» Игорь Бакай упомянул о якобы нанятых министром внутренних дел Украины, Юрием Луценко, «бандитах». Эти, безусловно, криминальные, но не названные по фамилиям личности, должны были, видимо, «украсть» г-на Бакая и, наверное, вывезти в Украину для помещения в узилище…
  Хотя, чего Игорю Михайловичу бояться, если, по его собственным словам, он с 1993г. «прибегает к охране», а с «1995-1996г.г. ездит на бронированной машине».
  Вот интересно, Александр Волков, подавший в свое время Игорю Бакаю милостыню в размере то ли трех, то ли пяти тысяч долларов, также имеет постоянную охрану.
  Нет ли здесь какой связи или совпадения?

  Есть!

  В период с 26 по 30 ноября 2001г. швейцарская полиция провела операцию по борьбе с отмыванием денег. Всего было арестовано более двухсот счетов российских и украинских фирм, на которых находилось почти $500 000 000…
  Повод для операции был найден безукоризненный – борьба против компаний, якобы финансирующих вездесущую «Аль-Кайеду».
  На самом же деле, швейцарские следователи шли по следам Павла Лазаренко.
  А пришли они в некий банк, название которого сайт «Украина криминальная» и интернет-издание «Версии», где эта история была впервые опубликована, не сообщили.

  Промолчу и я.
  Зато обо всем остальном расскажу.

  Сайты, известные, благодаря своей специфической репутации, сослались на «Агентство Национальной Безопасности» США, которое вычислило истинных владельцев «нехороших счетов». Например, Павла Рябикина, Константина Жеваго, Александра Волкова, Владимира Сацюка, Алексея Кучеренко и… Бакая Игоря Михайловича. («Интерфакс», 21.12.2001г.).
  Были также блокированы корреспондентские счета украинских банков «Финансы и кредит» и «Укргазбанка»…

  А все почему? Да потому, что, как сообщили источники «УкрИнформБюро» в правоохранительных органах, два персонажа из вышеперечисленных выше соблазнились предложением Павла Лазаренко «толкнуть» несколько миллионов долларов через искомый швейцарский банк.
  И некоторое время спустя туда пришла полиция.
  Вы только представьте себе, какие санкции, и не только финансовые, наложили реальные владельцы швейцарского банка на лиц, виноватых в провале так тщательно разработанной схемы отмывания денег!
  Здесь, поневоле, задумаешься о собственной безопасности!

  ИТОГО:

  Игорю Бакаю есть, от чего бежать в Россию и от кого спасаться.
  Игорю Бакаю есть, чем шантажировать Украину и нынешнюю украинскую власть.
  Игорю Бакаю не светит в Украине более ничего.
  Кроме лампочки в камере СИЗО на Лукьяновке.

  Милости просим до персональной параши, Игорь Михайлович!

  http://ukrinform.info/investigate.php?ni=5635&PHPSESSID=0fc086a32a5dbaa34d6b220529de0714
 • 2006.03.05 | mirgor

  Мал Бакай, а так много нагадил…(л)

  Да уж – наделал делов гражданин Бакай. Т.е. не сам, потому что даже гений Игоря Михайловича такое не осилит. За беглым олигархом чувствуется тяжелая рука всесильного работника органов («комитетчики» бывшими не бывают) Владимира Владимировича Путина. Объективно – только он мог так легко и непринужденно «развести» украинский бомонд, заставив политиков ВСЕХ лагерей совершить огромное количество ошибок. Это и ранний выброс информации о «заговоре» против Ющенко; и компрометация руками «Нашей Украины» Третьякова-Порошенко-Ющенко; и несколько синхронных ударов по министру внутренних дел Юрию Луценко, и еще ряд менее заметных, но ощутимых в недалеком будущем действий.

  Кстати, именно результатом показаний Бакая стало интервью Юрия Луценко еженедельнику «Зеркало недели». Того самого, где министр опроверг (и, как нам кажется, вполне удачно) все обвинения своего «подопечного». Но т.к. поговорить с министром всегда интересно, Юрию Витальевичу был задан еще ряд вопросов. Среди которых явно провокационные. Например, о работе подразделений «прослушки» СБУ. И ответ министра, и моментально последовавшая на это интервью реакция самого г-на Турчинова уже давно известна – Юрию Луценко придется в суде с документами в руках отстаивать свою правоту.

  Но неожиданно помощь пришла оттуда, откуда ее не ждали – слова министра МВД о прослушке телефонов высших чиновников государства в эфире телеканала НТН подтвердил бывший вице-премьер Роман Безсмертный. «Мне приходилось видеть фрагменты стенограмм по прослушиванию министра юстиции Зварыча, других министров, фрагменты стенограмм прослушивания даже посольств. Эти материалы ходили по кабинетам, ходили они очень долго», – сказал Безсмертный. Правда, «после того, как Турчинов перестал быть главой Службы безопасности, было уничтожено очень много компьютерных материалов, но фрагменты их таки остались».

  Таким образом, очередным ответчиком в суде Турчинов должен назвать руководителя избирательной кампании «Нашей Украины».

  А мы ожидаем в ближайшее время реакции еще одного бютовца – Михаила Бродского. В том же интервью министр Луценко именно его назвал связующим звеном между властью (времен правления Юлии Тимошенко) и… Коломойским. «По согласованию с президентом, примерно в мае прошлого года, мною были проведены встречи с Ахметовым, Суркисом, Пинчуком и представителем Коломойского», – сказал Луценко. И на вопрос «кто представлял Коломойского?», ответил коротко: «Михаил Бродский».

  Правда, еще может последовать иск от г-жи Ульянченко. Юрий Луценко имел неосторожность подтвердить, что Вера Ивановна легко и просто обращается за финансовой помощью к Ринату Ахметову. И тот не отказывает. Во всяком случае, ответ «Женщины могут все» на вопрос «Как вы прокомментируете заявление Веры Ульянченко, одного из доверенных лиц президента Ющенко и его друга, что если ей надо решать какие-то затратные вопросы, она звонит, среди прочих, Ахметову, и тот ей никогда не отказывает?» можно расценивать именно как факт коррупции в высших эшелонах власти. Хотя маловероятно, что Вера Ивановна (или другие лица из окружения Виктора Андреевича) захотят привлекать внимание к этому не очень красивому факту…

  Перефразируя народную мудрость «мал клоп – да вонюч», можем с полным основанием констатировать – мал Бакай, а так много нагадил…

  ukrinform.info


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua