МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Весна – Медведько – знімай Шубу. Під таким гаслом сьогодні відб

02/28/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Під таким гаслом сьогодні відбулося пікетування Дніпропетровської обласної прокуратури.Сам дніпропетровський прокурор Шуба у кращих традиціях номенклатури „заліг” на цей день у лікарню.

Всього у пікетуванні взяло участь близько півтори сотні учасників. В їх числі були як невдоволені прокурором Шубою члени молодіжних організації так і представник профспілки геологорозвідувального підприємства „Дніпрогеофізика”. Останнє мало нещастя перешкодити якимось бізнесовим інтересам славнозвісного бізнесмен-прокурора Шуби в ... районі нафтогазових покладів шельфу острова Зміїного у Чорному морі.
Аби припинити небажану розвідувальну активність державного підприємства „Дніпрогеофізики” у них за сприяння шубівської прокуратури забрали приміщення , які вони мали у Дніпропетровську.

До учасників пікетування приєднався також легендарний прокурор Жовтневого району міста Дніпропетровська Юрій Курилов. Він 10 грудня 2004 року за поданням Миколи Катеринчука відкрив першу в Україні кримінальну справу по фактах фальсифікації волевиявлення виборців.

За це його начальник – обласний прокурор Шуба пообіцяв звільнити „правдолюба”, і таки добився цього , вже у грудні 2005 року. Коли його врешті змусили написати заяву про звільнення „за власним бажанням”, він дописав у цій заяві „через неможливість працювати під началом корумпованого прокурора Шуба”. Шуба не зміг заставити Курилова переписати цю заву, і врешті звільнив його по цій заяві.

Під обід до прокуратури під’їхала пожежна машина , приставила до її даху драбину, а підходи до прокуратури огородила тимчасовою огорожею. Все це знімали місцеві телеканали.

Довідка Майдан-Інформу: Прокурор Шуба став героєм одного з найпопулярніших і найтиражованіших епізодів плівок Мельниченка, де Азаров розповідає Кучмі про корупційні „подвиги” Шуби в будучність його прокурором Кримської Автономії.

Відповіді

 • 2006.03.01 | kamarad

  Re: Весна – Медведько – знімай Шубу. Під таким гаслом сьогодні відб

  Я уже не однократно писал,что дело не отлько в Шубе.В том,что коррупция надолго поселилась в прокуратурах Днепоропетровской области и Украины в целом, известно стало не сегодня!Вы думаете о преступных коррупционных деяниях Шубы не было известно в генеральной прокуратуре и,лично, генеральному прокурору Украины? Не верю. Уйдет Шуба,под нажимом общественности,Медведько назначит Пальто или еще какую-нибудь верхнюю одежду. Пикетчики,с чувством выполненного долга прекратят свои акции,а в прокуратуре останется все как было, есть и будет! Приводить аналогию с рыбой и началом ее гниения нет смысла. Общественность просит снять хвост, в данном случае Шубу,а прогнила и голова. С ув.Kamarad.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.01 | Сахаров

   Не треба ліпити горбатого

   Позавчора було оголошено що акція відбудеться за трьома адресами. Дідька лисого. Пікетували тільки прокуратуру і не треба брехати що було 150 людей. Якщо ви оголошуєте адреси, будьте люб'язні бути там присутніми і не морочте людям голову. Знімали дрібні місцеві канали, серйозної преси там не було, бо ніхто не знав. До речі, у кадрі було осіб десять. Або навчіться контактувати з пресою або зливайте воду. Кому такі ваші акції потрібні, хіба що самим організаторам. Ще скажіть що сьогодні прийшли сто осіб. Бачив, проїздив на автобусі - троє. Краще жувати ніж так говорити. Акція провальна.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.01 | kamarad

    Re: Не треба ліпити горбатого

    Как в армии,инициатива наказуема. Проявил инициативу, отвечай по полной программе. Проехал на автобусе мимо,сделал выводы и обгадил всех и вся.После чего и инициатива умирает.А если серьезно,то такие пикеты с наскока не делаются а основательно готовятся,как и не делается участие в них из окна автобуса. С ув.Kamarad.
   • 2006.03.01 | kamarad

    Re: Не треба ліпити горбатого

    Как в армии,инициатива наказуема. Проявил инициативу, отвечай по полной программе. Проехал на автобусе мимо,сделал выводы и обгадил всех и вся.После чего и инициатива умирает.А если серьезно,то такие пикеты быстро не делаются а основательно готовятся,как и не делается участие в них из окна автобуса. С ув.Kamarad.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.01 | Сахаров

     Re: Не треба ліпити горбатого

     kamarad пише:
     > Как в армии,инициатива наказуема. Проявил инициативу, отвечай по полной программе. Проехал на автобусе мимо,сделал выводы и обгадил всех и вся.После чего и инициатива умирает.А если серьезно,то такие пикеты быстро не делаются а основательно готовятся,как и не делается участие в них из окна автобуса. С ув.Kamarad.

     Не вистачало мені ще вилазити з автобуса і приєднуватися до будь якої акції. Щодо гадити - перепрошую, я з вами свині не пас щоб ви зі мною таке собі дозволяли. А ініциатива не помре. У моєму ж дописі йдеться лише про те що необхідно у інформаційних повідомленнях бути точним і нормально співпрацювати з пресою. До речі, ми сьогодні з організатором акції Вадимом Гладчуком добре порозумілися і надалі будемо співпрацювати.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.01 | kamarad

      Re: Не треба ліпити горбатого

      Просмотрите свое сообщение, внимательно, еще раз. Если Вы себе позволяете слово "брехати", то принимайте алаверды "обгадил", а свиньи здесь абсолютно не причем, зачем обижаете животных.Может быть Вы рассердились,что я на "ТЫ"? Объясняю,он(Сахаров),проехал.. ,обгадил...!Если бы писал "вы", то получилось бы множественное число проехали...,обгадили...! И еще, если Вы не собирались участвовать в пикетах, ни в одном из трех мест, то зачем их объезжали. И Ваши слова о том, что пикетировали лишь только прокуратуру являются подтверждением этому. У меня такое впечатление,что, делав подобные экскурсии по Днепрпетровску,Вы специально искали недостатки работы организаторов акций,чтобы потом обвинить их во лжи. И зачем Вам это? Что бы ,потом, приятно пообщаться с теми, кого Вы обозвали брехунами и договориться о сотрудничестве. Тем не менее, как и раньше, с ув.Kamarad.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.02 | Сахаров

       Re: Не треба ліпити горбатого

       Работа у меня такая.
      • 2006.03.02 | Сахаров

       Re: Не треба ліпити горбатого

       Робота у мене така. А що стосується брехні, то дезінформація у пресі гірша ніж пересічна брехня. До публікацій треба ставитися ретельно, не перебільшуючи кількість учасників акцій, як би цього не хотілося,не треба відходити від оприлюднених планів, що дезорієнтує тих, хто про про ці плани прочитав. І необхідно конструктивно співпрацювати з пресою, бо помилки тут призводять до непорозумінь і втрат. А різкий тон мого допису, за який перепрошую, викликаний саме обуренням з причини втрати дорогого часу, тому що оприлюднений графік проведення акції організаторами був порушений. Пишучи про провалену акцію, я мав на увазі, що акція могла мати широкий розголос у пресі, але не отримала достатнього (і конструктивного) розголосу бо організатори поставилися до того по дилетантськи.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua