МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чобіт презентував нову книжку «Фарисеї»(л)

02/28/2006 | mirgor
Член політради партії «Батьківщина» Дмитро ЧОБІТ презентував свою нову книжку «Фарисеї, або неоголошена війна Україні» про причини розколу «помаранчевої» команди і боротьбу за владу в сучасній Україні.Презентація відбулася сьогодні в агентстві УНІАН.«Перша моя книжка вийшла у формі листа до керівництва «Батьківщини», проте, ніхто з них не відреагував на її публікацію. Ідею другої книжки, в назву якої винесене біблійне слово «Фарисеї» - це лицеміри, які говорять одне, а роблять інше, мені теж підказали лідери БЮТ – Юлія ТИМОШЕНКО і Олександр ТУРЧИНОВ, після підписання Україною і Росією газової угоди».

Зазначивши, що Ю.ТИМОШЕНКО та О.ТУРЧІНОВ «в один голос стверджували про зраду національним інтересам», Д.ЧОБІТ повідомив, що наводить у книжці факти про те, що безпосередньо Ю.ТИМОШЕНКО та її оточення усвідомлено розв'язали «заплановану війну проти команди Президента Віктора ЮЩЕНКА».

Представник «Батьківщини» стверджує, що Ю.ТИМОШЕНКО на зустрічі з Президентом Росії Володимиром ПУТІНИМ у вересні 2005 року домовилася про тісну і взаємовигідну співпрацю і закриття кримінальної справи проти неї в Росії. «На цій зустрічі був розроблений і сценарій «газової війни» Росії проти України, яку мав зупинити «білий і пухнастий політик» - Ю.ТИМОШЕНКО», - сказав Д.ЧОБІТ. «Російській стороні після провалу після підтримки Віктора ЯНУКОВИЧА на президентських виборах потрібен був політик, який не симпатизував Росії», - додав він.

Д.ЧОБІТ вважає, що російський сценарій був зірваний міжнародним співтовариством. «Євросоюз мав розглядати питання про «газовий» тероризм Росії, і ПУТІН був змушений дати вказівку підписати угоду з Україною. Тому документ був підписаний уночі (4 січня 2006 року ВАТ «Газпром», НАК «Нафтогаз України» і компанія «РосУкрЕнерго» підписали угоду про постачання газу в Україну – УНІАНУ)», - пояснив письменник.

Письменник уточнив, що при написанні книжки використовувалася інформація з різних джерел. «Я маю право не розголошувати свої джерела інформації. Але якщо доведеться відстоювати свою правоту в суді, я їх назву», - пообіцяв Д.ЧОБІТ.

Довідка УНІАН. Книжка «Фарисеї, або неоголошена війна Україні» видана у видавництві «Броди-Просвіта» у Львівській області тиражем 62 тисячі. Планується, що 1 березня книга з'явиться у продажу за ціною 5 грн.

UNIAN
http://unian.net/ukr/news/news-100099.html

Відповіді

 • 2006.02.28 | Volodymir

  Re: Чобіт презентував нову книжку «Фарисеї»(л)

  Не зрозуміло за що можна на тому рівні викладення відповісти у суді: що обізвали фарисеями, а не постраждавшою від них стороною, чи хтось буде оскаржувати, що то афтор подушечку під ногами у Путіна держав, коли той із Тимошенко тер про розводки, а у подушечці був схований платиновий мікрохфон із алмазними двоголовими орлами на опуклих боках.
  Чтиво поганого смаку. Юмор назви у відношенні до Турчинова, який і сам графоман на релігійні теми ще той - на тому ж рівні. Але якщо то воно українською, не можу не привітати тенденцію використовувати ціну один бакс в тому числі ПДВ (Мексика, понімаєшь) для покращення статистики книговидання в Україні.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.28 | mirgor

   Чобіт написав "Нарцис" про Медведчука в 2001р. (л)

   на "Майдані" повинна бути та книжка, перечитайте і не треба зневажливо писати, про нову книжку, якщо не читали.

   Нарцис. Штрихи до політ. портрета Віктора Медведчука. Д.Чобіт
   http://maidan.org.ua/n/lib/1016555262
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.28 | mirgor

    Знакомі всі обличчя(л)

    VIII. МАЙСТЕР КОЛО СУДОВИХ СПРАВ
    Як юрист я привик відповідати за кожне своє слово, і до всього відношуся зважено.
    Віктор Медведчук*
    Численні факти брутального топтання Конституції України, законів України, регламенту Верховної Ради України, фальсифікацій законодавчих актів та інших порушень норм права і моралі, які було допущено у ході парламентського оксамитового перевороту січня-лютого 2000 року, привернули пильну увагу ЗМІ та громадськості. Автор цих рядків присвятив даній темі цілу брошуру „Оксамитове шахрайство у Верховній Раді України". 4 квітня 2000 року її скорочений виклад опублікувала газета „Сільські вісті". Публікації викликали великий резонанс. Запахло не лише черговим скандалом, а й відповідними висновками - і це напередодні розгляду Конституційним Судом України подання народних депутатів України, які оскаржували залежність рішень, прийнятих від імені Верховної Ради України, в Українському домі 21 січня і 7 лютого 2000 року.
    Чи не найбільше занепокоївся публікаціями В. Медведчук. На засіданні координаційної ради парламентської більшості, яке відбулося 10 квітня 2000 року, Віктор Володимирович порушив питання щодо публікації в „Сільських вістях" статті Д. Чобота „Оксамитове шахрайство найвищого гатунку" і виходу книги з подібною назвою, які, на його думку, ображають честь і гідність Верховної Ради України. В. Медведчук вніс пропозицію:
    „Звернутися до суду з цих питань безпосередньо і до Генерального прокурора, тому що в діях народного депутата Чобота є всі ознаки злочину, передбаченого Кримінальним кодексом України, і я думаю, що це повинно бути предметом розслідування та відповідних рішень Генерального прокурора". Так майстерно „не останній юрист" перекладає вину із хворої голови на здорову і пробує подати злочинцем не парламентського організатора численних фальшивок і фабрикацій, а того, хто про них відверто написав. Пропозицію
    *Фактьі. - 2000. - 28 квітня. - с.4.


    р.Медведчука гаряче підтримали депутати Л. Кравчук, М. Бродський, Ю. Ключковський. Правда, останній поставив запитання: а хто ж буде суб'єктом звернення до суду, хто підпише заяву? На що В. Медведчук кинув репліку:
    - Заяву підписує Плющ Іван Степанович. Останнього на засіданні координаційної ради більшості не було. Сказано - зроблено. Виконуючи задумане В. Медведчуком, новообраний пропрезидентською більшістю в концертному залі колишнього музею Леніна спікер українського парламенту І. Плющ того ж дня (10 квітня 2000 року) підписує позовну заяву в Радянський народний суд м. Києва до народного депутата України Д.В. Чобота і газети „Сільські вісті" про захист честі, гідності та ділової репутації Верховної Ради України". Іван Степанович пише, що відомості, поширені у статті „Оксамитове шахрайство найвищого ґатунку", .автором якої є Д. Чобіт, „не відповідають дійсності та паплюжать честь і гідність та ділову репутацію єдиного органу законодавчої влади в Україні - Верховної Ради України". До таких, на думку позивача, належать такі висловлювання:
    - „Для підтримки курсу новообраного Президента України в парламенті штучно створено депутатську більшість, до якої, як проголосили її керівники, „записалися" 258 осіб."

    http://maidan.org.ua/n/lib/1016556869
   • 2006.02.28 | Volodymir

    Re: Чобіт написав "Нарцис" про Медведчука в 2001р. (л)

    І Чобота, і Турчинова читав (сюр краще, ніж П. Коєльо - то я так Коєльо зневажаю). Зневажливої думка і характеристика чтива (своєчасного і, може, нівіть, від чистого серця - як і вступ до фракції) оцінка якості публіцистіки, а не Чобота. Оцінка морального присмаку від стиля не значить я що щось там зневажаю, або вважаю навіть комерційно невдалим. Новина гарна, тираж вражає, та потребує спосорованого розповсюдження.

    Я себе вважаю людиною порядною і добросовісною. Віктор Медведчук* - цікаво які цитати про Фарисєїв. Невже із протестанської Біблії?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.28 | mirgor

     Re: Чобіт написав "Нарцис" про Медведчука в 2001р. (л)

     Volodymir пише:
     > І Чобота, і Турчинова читав

     Що саме Турчинова, яку книгу? Можу дати посилання на його статті на релегійну тему.


     >(сюр краще, ніж П. Коєльо - то я так Коєльо зневажаю).

     П. Коєльо "Алхімік" - перечитайте, я прочитав за одну ніч і перечитував не раз, в інеті є в вільному доступі. Згадайте, як письменник перебуваючи на Україні до президентських виборів вгадав, що Ющенко, як образ сил добра переможе, за це Кучма перешкодив йому зустрітися з Ющенком.

     >Зневажливої думка і характеристика чтива (своєчасного і, може, нівіть, від чистого серця - як і вступ до фракції) оцінка якості публіцистіки, а не Чобота. Оцінка морального присмаку від стиля не значить я що щось там зневажаю, або вважаю навіть комерційно невдалим. Новина гарна, тираж вражає, та потребує спосорованого розповсюдження.

     А може Ви просто не розумієте, що на Україні, ще залишилися не одні продажні політтехнологи та платні штабісти, може ще залишились в кого болить серце за Україною, на жаль зараз біля ні біля Ющенка, ні біля Тимошенко нема таких, як Хмара, але не думайте, що патріоти України так легко дадуть можливість здати Україну Путіну.
     Жаль зараз нема Гонгадзе, як добре було б почитати його статті про Порошенка, Безсмертного, Турчинова, Бродського...
     Ще було "Громадянське радіо" Олександра Кривенка і так далі можна перераховувати безкінечно кого нема, а хто праве бал?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.28 | Volodymir

      Re: Чобіт написав "Нарцис" про Медведчука в 2001р. (л)

      Я багато чого не розумію, але зазвичай виживаю із чистою совістю за быльших спокус, на відміну від багатьох патріотів.
      Щодо Коєльо - діло смаку, не тільки читав, але і розбирав - немає там чого на цілу ніч. Хто любить форель, хто бичків, а у мене мабуть проблема із спогадами про пиття чаю із брудних шліфованих кришталевих стаканів. Не вірю я у високе і тонке в душі клошара - битиє бо.
      Турчинова купляв за 25 гривень рік назад на відміну від Чобота із вдвічи більшим об'ємом печатних сторинок. Або бренд, або далекоглядні ігри патріотів. Іноді такі дрібнички такі показові.
      Праці Турчинова на релігійну тему почитав би.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.28 | mirgor

       Re: Чобіт написав "Нарцис" про Медведчука в 2001р. (л)

       Volodymir пише:
       > Турчинова купляв за 25 гривень рік назад на відміну від Чобота із вдвічи більшим об'ємом печатних сторинок. Або бренд, або далекоглядні ігри патріотів. Іноді такі дрібнички такі показові.
       > Праці Турчинова на релігійну тему почитав би.

       Цитата «Вечерние вести» 17 ноября 2000 г.:
       Я не первый год работаю в системе госвласти, и для меня слишком очевидна потенция госаппарата к тотальному контролю. И это ощущается во всем, в каждом документе, в каждом постановлении, издаваемом госаппаратом. Я вижу, в какой форме они выдаются, куда они идут, на кого они работают. Это начинается с идентификационного кода, с телеканала УТ-1, и заканчивается внедрением «новых» избирательных технологий. Желание любым путем сохранить власть, нагло навязать свою точку зрения, без колебания, без дискуссии. Силовые структуры переориентированы с защиты интересов и прав граждан на ликвидацию оппонентов режима и т.д. Все это элементы построения страшной «системы».

       И, может быть, мы сегодня еще технически не готовы установить эту систему в полном объеме. Но завтра уже будем готовы.

       Тем временем в подконтрольных средствах массовой информации рекламируют как самое лучшее домашнее животное— гремучую змею, расписывая ее положительные качества: гладкая кожа, не вызывает аллергии на шерсть, особенно полезна, когда с ней играют дети. Когда все это слушаешь, зная, как опасен укус этой змеи, то охватывает ужас и желание кричать: люди, остановитесь!

       http://www.zaistinu.ru/old/ukraine/proffy/turchinov.shtml
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.28 | Volodymir

        Re: Чобіт написав "Нарцис" про Медведчука в 2001р. (л)

        Прочитав, але мені було б цікаво не мнение специалиста по числам зверя, а дійсно теологічні роботи - я думав про такі.
        А такого посилу - пруд.
        ЗІ. Тепер зрозуміло, хто був духовником Вітренки, коли вона так завзято півроку назад всім розповідала закатуючи глазки, що американці "ставят на руку своему микроскопическую Электронную метку.
        А когда у человека есть электронная метка, то следить можно не только за его физическим состоянием, но и за душевным". Пересказывала мнение - а это уже информація, что человек много читает.
        Воистину, нам не дано предугатдать, как слово наше отзовется.
        ЗІІ. Кроме того, Турчинов очень непоследователен, ставя христианской морали в заслугу индивидуализм возрождения. А Иоанн имел ввиду, имхо, некое воплощение легиона церкви скрещенного с големом государсва - дуальной системы продвижения.
   • 2006.03.04 | Майдан-ІНФОРМ

    Книга "Монолітне болото, або ЗАТ БЮТ" є в бібліотеці "Майдану"

    http://maidan.org.ua/n/lib/1141482471
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.05 | mirgor

     Повідомлення не знайдено

     Майдан-ІНФОРМ пише:
     > http://maidan.org.ua/n/lib/1141482471

     Якщо перейти за посиланням на книгу Д. Чобіта, то пише "Повідомлення не знайдено".

     P.S. "Майдан" це помилка чи цензура?
 • 2006.02.28 | Tatarchuk

  «Фарисеї» - це явно хороша новина

  Ні, не подумайте, я з глузду не з-їхав. Типа що все гівно про Юлю правда а про Ющенка ні (або навпаки) :)

  Панство револоюціонери, вітаю Вас щиро із початком новітнього вітку Революції. Бо коли одна гілка революціонерів починає обвинувачувати іншу - прямо та не2смислєнно - у ДЕРЖАВНІЙ ЗРАДІ, то Революція йде вперед. Та ще прибирає за собою обох сперечающихся.

  Найпозитивніше це що? Коли навіть революціонер може бути (і буде) звинувачуваним, то що можна казати про долю голубих, блакітних чи як їх там ще. Бо коли рублять голову Дантнові, то доречність відрубання голови Людовикові є беззаперечною.

  П.С. Усі співпадіння слід вважати ніякою не випадковістю. Під Людовиком 16-м мав на увазі саме Кучму, під революціонерами (фельянами, монтаньярами, жирондістами) маю саме "першу хвилю" Помаранчевих - тих помаранчевих, до яких ні я, ані білшісь читачів Форуму не мають ніяких особливих чуйств. (Сподіваюсь).

  Друга хвиля мабуть теж повінна пройти іспит владою та пойти геть, бо зараз нема роскішного вибору або роскоші обирати.

  Тому - поплескаємо Чобіту, пану, який відкрив Скриньку Пандори власноруч. Дохтур Гильотен української революціїї :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.28 | tomcat

   не так, вiн назвав iмена тих ХТО вiдкрив скриньку пандори (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.28 | Dworkin

    "Дурак! - Сам дурак!" - хто ж таки найбільш винний? (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.28 | Пані

     Згідно правил нашого форуму - обидва йдуть з пляжу

     І це ще буде ДУЖЕ добре, якщо тенденція, яку показують нащші опитування, перейде на всеукраїнський масштаб і ця гризня додасть голоси іншим умовно кажучи "нашим" партіям, які таким чином подолають бар`єр. Але ж в реальності, це будуть просто викинуті на вітер голоси... бо не подолають.

     І цей гав-гав викине голоси у смітник.

     На що в кукловодов і розрахунок.
 • 2006.02.28 | mirgor

  Чобит: В сентябре на даче Тимошенко был осуществлен антигосуд(л)

  Чобит: В сентябре на даче Тимошенко был осуществлен антигосударственный сговор
  Корреспондент.net

  28 Февраля 2006, 18:45

  Член Политсовета партии "Батьківщина" Дмитрий Чобит заявляет, что только реакция посла США в Украине Джона Хербста остановила окружение Юлии Тимошенко от начала подготовки импичмента Президента Украины Виктора Ющенко перед отставкой ее правительства, передает УНИАН.



  Об этом Чобит заявил сегодня на пресс-конференции.

  "На совещании на даче Тимошенко в ночь с 7 на 8 сентября 2005 года был осуществлен антигосударственный сговор. Оттуда звонили послу США Джону Хербсту и спрашивали, как мировое сообщество отреагирует на ситуацию в Украине, когда начнется процедура импичмента, когда люди выйдут на Майдан, когда начнется второй этап Оранжевой революции", - сказал Чобит.

  По его словам, с послом США Хербстом разговаривал министр обороны Украины Анатолий Гриценко.

  "Посол США ответил, что мировое сообщество воспримет это не иначе как мятеж и сговор. Посол позвонил Президенту Украины, но тот не снял трубку. Посол разговаривал с тогдашним вице-премьером Олегом Рыбачуком и от него Президент узнал о ночном совещании, на котором присутствовал и Святослав Пискун - тогдашний генеральный прокурор Украины и много других участников", - добавил он.

  По информации Чобита, на даче в Конча-Заспе на протяжении ночи с 7 на 8 сентября 2005 года побывали Михаил Бродский (в то время советник премьер-министра Тимошенко), Александр Турчинов (в то время глава СБУ), Пискун (в то время -генеральный прокурор), министр обороны Анатолий Гриценко, Николай Томенко (в то время - вице-премьер-министр), журналист издания "Зеркало недели" Юлия Мостовая.

  Чобит утверждает, что механизмом для начала процедуры импичмента должно было стать обнародование банковских документов, которые подтверждают финансирование российским олигархом Борисом Березовским избирательной кампании кандидата в президенты Виктора Ющенко.

  "Выброс этих документов через прессу должен был привести к мощному скандалу. В таком случае, бесспорно возникнет вопрос легитимности Президента, и соответственно, потянет за собой процедуру импичмента. С этой целью на дачу пригласили и Генерального прокурора Украины Пискуна. Святослав Михайлович (Пискун - Корр.net) не только высказал готовность служить закону и Конституции, но и заверил, что обеспечит соответствующее решение Верховного суда Украины", - отмечает Чобит

  .

  Президент Украины Ющенко, выступая 7 октября 2005 года на митинге во Львове, рассказал о том, что после отставки правительства Тимошенко разрабатывался план по подготовке импичмента Президента.

  "Мне казалось, что в последний день понимание было достигнуто. К большому сожалению, ночью под Киевом собираются руководитель Службы безопасности (Александр Турчинов), министр обороны (Анатолий Гриценко), генеральный прокурор (Святослав Пискун), премьер-министр (Юлия Тимошенко), еще пару министров и вице-премьер (Николай Томенко). То понимание, которое было достигнуто, их не устроило. Я думал, все вопросы решаются в кабинете Президента, а не в лесу. Я глубоко ошибся. Есть вторые команды и есть вторые центры", - сказал Президент.

  Ющенко 8 сентября 2005 года отправил в отставку правительство Тимошенко в полном составе, секретаря СНБО Петра Порошенко и председателя СБУ Турчинова.

  Накануне в СМИ сообщалось, что после продолжительных переговоров Ющенко, Тимошенко и Порошенко в присутствии госсекретаря Рыбачука, была достигнута договоренность, что глава государства освободит от своих должностей Порошенко, Александра Третьякова, а также председателя СБУ Турчинова, вице-премьера Томенко и министра экономики Сергея Терёхина, председателя Государственной таможенной службы Владимира Скомаровского. Кроме того, не исключали отставки генпрокурора Украины Пискуна.

  http://www.korrespondent.net/main/146549
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.28 | Volodymir

   Re: Чобит: В сентябре на даче Тимошенко был осуществлен антигосуд(л)

   Добре. Якщо проаналізувати статтю, можна зрозуміти, що на дачі побували силовики крім Луценка, і так званий "повод" був визначений як такий, що може бути підставою для імпічмента.
   Може так що і не був признаний (Піскуном), але Гриценко (зустрічався із ним коли той був ще майором, кваліфікації у людини щоб проаналізувати вирогідність достатньо) дзвонив послу іноземної країни - значить Голова СБУ та Міністр оборони оцінували сценарій як можливий.
   Виникає декілька питань.
   - Де ті документи, і якщо ще не прикладені до діла - то стаття для всіх хто їх бачив;
   - Чому Гриценко ще на посаді - через одіозність самого факту контакту силовика (військового, хоча і другого сорту - інженера);
   - Чи то Чобот свята простота та ріже правду-матку так як він її бачить, чи просто так недолуго захищає Президента - бо за викладених обставин, заколот такий собі із сумнівним підгрунтям. Чи у патриота мораль ситуативна, чи такий відповідальний - наступив на горло собі щоб не аналізувати можливість вакхабітського якогось фінансування із Лондона, але фонтан словесний у письменника незитикаємий.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.28 | mirgor

    А я сам не знаю, що думати

    Volodymir пише:
    > - Чи то Чобот свята простота та ріже правду-матку так як він її бачить, чи просто так недолуго захищає Президента - бо за викладених обставин, заколот такий собі із сумнівним підгрунтям. Чи у патриота мораль ситуативна, чи такий відповідальний - наступив на горло собі щоб не аналізувати можливість вакхабітського якогось фінансування із Лондона, але фонтан словесний у письменника незитикаємий.

    Про Лондон та про Павла Єленіна думаю, що він в змові з Путіним і грає роль поганого ворога Кремля на руку Путіну, хто не зв'яжеться з Березовським, всі дискредитовані - Рибкін, Зюганов і т.д.,недаром Великобританія недавно пригрозила, що лишить Березовського статусу політичного біженця.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.28 | Предсказамус

     Достоверность источника

     mirgor, если Вам старушки у подъезда расскажут логины и пароли администрации сайта "Майдан", Вы им сразу поверите, или все-таки какое-то сомнение закрадется?
     Если таки закрадется, то задумайтесь, откуда Чоботу знать о том, что происходило на даче и о чем говорили с послом (и говорили ли вообще).
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.28 | tomcat

      Чобiт - не старушка в пiд'iздi, а реальний член полiтради (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.28 | Предсказамус

       По ссылке (-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.28 | mirgor

        Склад Політичної ради - 39.Чобіт Дмитро Васильович (л)

        Склад Політичної ради

        1. Антипов Олег Миколайович - голова Житомирської обласної партійної організації

        2. Артюшенко Ігор Іванович - голова Луганської обласної партійної організації

        3. Білорус Олег Григорович - заступник Голови партії, народний депутат України

        4. Бродський Михайло Юрійович

        5. Буджерак Олександр Олександрович - голова Хмельницької обласної партійної організації

        6. Вітенко Олена Андріївна - голова Вінницької обласної партійної організації

        7. Волков Євген Борисович

        8. Гарват Петро Олексійович - голова Рівненської обласної партійної організації

        9. Гасюк Петро Петрович - голова Чернівецької обласної партійної організації

        10. Гацько Валерій Петрович - голова Запорізької обласної партійної організації

        11. Горбатюк Дем’ян Лаврентійович - доктор медичних наук, професор, академік Медичної академії наук

        12. Денькович Іван Васильович - голова Львівської обласної партійної організації

        13. Деревляний Василь Тимофійович - голова Тернопільської обласної партійної організації

        14. Добряк Євген Дмитрович - науковий працівник, лікар-нейрохірург

        15. Дудко Валерій Володимирович - голова Чернігівської обласної партійної організації

        16. Єресько Ігор Геннадійович - голова Черкаської обласної партійної організації

        17. Зубов Валентин Сергійович - народний депутат України

        18. Кальченко Валерій Михайлович - голова Кіровоградської обласної партійної організації

        19. Камчатний Валерій Григорович - голова Харківської обласної партійної організації

        20. Кірімов Іван Захарович - журналіст

        21. Кирильчук Євген Іванович - народний депутат України

        22. Луняко Віталій Миколайович - голова Херсонської обласної партійної організації

        23. Мартин Михайло Михайлович - голова Закарпатської обласної партійної організації

        24. Мостіпан Уляна Миколаївна - голова Київської обласної партійної організації

        25. Петренко Вадим Михайлович - голова Полтавської обласної партійної організації

        26. Потапчук Микола Леонтійович - голова Волинської обласної партійної організації

        27. Пшенишнюк Анатолій Сидорович - перший заступник голови Київської міської партійної організації

        28. Радовець Арнольд Анатолійович - заступник керівника Виконавчого секретаріату Політради партії

        29. Руденко Юрій Потапович - голова Кримської республіканської партійної організації

        30. Сас Сергій Володимирович - народний депутат України

        31. Сівак Анатолій Євменович - голова Севастопольської міської партійної організації

        32. Сідельник Іван Іванович - голова Сумської обласної партійної організації

        33. Таран (Терен) Віктор Васильович - народний депутат України

        34. Тимошенко Юлія Володимирівна - Голова партії

        35. Токар Валентин Андрійович - заступник керівника Виконавчого секретаріату Політради партії

        36. Ужва Віктор Іванович - голова Дніпропетровської обласної партійної організації

        37. Федорчук Ярослав Петрович - заступник Голови партії, керівник Виконавчого секретаріату Політради партії

        38. Цибульчик Анатолій Борисович - голова Одеської обласної партійної організації

        39. Чобіт Дмитро Васильович - письменник

        40. Шкіль Андрій Васильович – народний депутат України

        41. Шлемко Дмитро Васильович - голова Івано-Франківської обласної партійної організації


        http://www.byut.com.ua/ukr/command/leadership_party-7
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.28 | Предсказамус

         И?

         Он же рассказывает не о том, что на Политсовете обсуждалось, а о ночном совещании на даче. Там его точно не было.
         Но самое главное другое: процедура импичмента, о которой якобы договаривались на даче, невозможна. На финальной стадии за импичмент должно проголосовать 3/4 всего состава ВР, то есть 338 депутатов. О том, что должно пройти до этого, и не говорю, хотя там тоже много всякого.
         Сказка про импичмент явно расчитана на людей, далеких от права и политики.
         P.S. Насчет ссылки - я не про политраду. Есть другая ссылка для томкэта, специальная...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.28 | mirgor

          Задавайте це питання керівництву БЮТ та члену їх політради(-)

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.28 | Предсказамус

           Понял. То есть просто очень хочется, чтоб было так (-)

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.02.28 | mirgor

            Колись Чобіт писав про Медведчука, тоді він був правий?

            По друге Ви переходите на просто маніпуляції, не гідно так пане Предсказамусе:
            >Понял. То есть просто очень хочется, чтоб было так - Предсказамус ®

            Я обговорюю повідомлення Iнформацiйного агентства УНIАН та статтю в "Кореспондент", не потрібно переходити на мої особисті думки, чи Ви екстрасенс, наведіть цитату де я говорю, що мені "То есть просто очень хочется, чтоб было так" - Ви навіть живучи в цій державі так зневажаєте цю державу, що завжди відповідаєте по російській...
            Могу Вам ответить і по русски.

            P.S. Письменник уточнив, що при написанні книжки використовувалася інформація з різних джерел. «Я маю право не розголошувати свої джерела інформації. Але якщо доведеться відстоювати свою правоту в суді, я їх назву», - пообіцяв Д.ЧОБІТ.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.02.28 | Предсказамус

             Не в курсе, не читал.

             Но если там написано, о чем Медведчук договаривался с Суркисом один на один, то я не верю. Если там написано, что Медведчук затевал импичмент Кучме, тоже не верю. Потому, что нужно быть Зваричем, чтоб поверить в возможность импичмента по нашей Конституации.
       • 2006.02.28 | tomcat

        до-олго же вам придется ждать...

        это та ссылка куда посылает меня это ... - http://lleo.aha.ru/na/
    • 2006.03.01 | mirgor

     Re: А я сам не знаю, що думати "/"

     www.ПРАВДА.com.ua, 01.03.2006

     Російський бізнесмен Борис Березовський більше не має наміру приїжджати в Україну, навіть якщо він буде виселений з Великобританії, де одержав статус біженця.

     "Про який приїзд сьогодні може йти мова, якщо ваш президент Ющенко боїться навіть мого приїзду в Україну", - сказав Березовський в інтерв'ю газеті "Дело".

     "І це при тому, що він особисто мені не раз обіцяв, що на наступний же день, після того як він стане президентом, я зможу приїхати у вашу країну. Усе це виявилося безвідповідальними заявами, а сьогодні Ющенко боїться навіть власної тіні, не те, що мого приїзду", - додав він.

     За словами Березовського, "оточення Ющенка — це прості шахраї, які облудним шляхом одержали в мене гроші і не виконали обіцянок, заперечуючи тепер навіть факт зустрічі зі мною, а не те, що одержання моїх грошей".

     "Тепер зрозуміло, що ще тоді вони ні в яку революцію не вірили, люди вони в демократії не переконані — вони хотіли просто заробити гроші", - заявив бізнесмен.

     Як пояснив Березовський, у даний час він разом зі своїми адвокатами закінчує підготовку листа на ім'я Жванії та Третьякова, він незабаром буде спрямований в Україну.

     "Якщо протягом 21 дня вони не визнають факт одержання від мене грошей і не відзвітуються за ці суми, то автоматично в Лондоні почнеться судовий процес за обвинуваченням їх обох у неправді і шахрайстві", — попереджає Березовський.

     Березовський спростував також слова міністра закордонних справ Великобританії Джека Стро, який попередив російського бізнесмена, що може бути переглянутий його "статус біженця", у зв'язку тим, що начебто він планує зробити державний переворот у Росії.

     "Зараз готую лист до Стро, де роз'ясняю свою позицію", - сказав Березовський "Делу".

     "Я упевнений у демократичних традиціях Великобританії, які мають найглибші корені, і тому переконано, що усе, що я роблю, і все що звучить у моїх заявах, знаходиться абсолютно в рамках законів і не суперечить демократичній сутності цієї країни", - сказав він.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.01 | ans-mo

      Як гарно співпадають думки Бакая, Берез-го та ЮВТ...(-)

     • 2006.03.01 | Volodymir

      Re: А я сам не знаю, що думати "/"

      Гритися із БАБом - то все рівно що пробувати розводити чеченів (то більш небезпечно, чим грузинів у законі). У кого мозків або жадоби до фіга - тому і радості спілкування.
      Про імпічмент розмовляти то від дурості - не так була підготована операція, щоб хватало свіфтовки на офшор при збереженні мінімальної підтримки Президента (рівень превозмогли тільки парні із СДПУ(), що пов'язували перерахування ыз якогось поводу може ы до купи, але пояснювали філологічно-лінвістичним аналізом анонімії частини Петрол у назві нафтової компанії). Зрозумілішим булаб теза - погрожували президенту дестабілізувати ситуацію та пролити кров.
      Підвод про Березовського взагалі то не поганий - от і Безсмертний розповів, що фігуранти скандалу перерахували найбільше до виборчого фонду. Але впевнений, що з тих сум податки сплачені - так що маємо чистий піар, незрозумілий вже виборцю. А дія рівнап протидії.
      Дуже погано тільки, що у результаті януковичу явно не попадає стільки, скільки йому положено. Он і Кушнарев зберіг свої півтори мільйони, і піар за нього (як керівника штабу) завзято херачать інтузіасти із низів БЮТу.
      До виборів буде кріпчати, що будемо мати скоро інформацію про штучне запліднення лідерки БЮТу від марсианіна-шуфрича, розмягчення мозків у боксерів, жорстокість бурятів. Але і імунітет у народа зростає.
      Так що нічого страшного - дурість лідерів у кінці кінців стає зрозумілою і для товстошкірих.
  • 2006.03.01 | 3dom

   Если это правда, то плохо только то, что это скрыли.

   Может послу для того и позвонили... - в рассчете на то, что он об этом расскажет Ющенко!

   Может быть только это и остановило "любих друзив" от какого-нибудь еще большего предательства.

   Вот такие "может" напрашиваются...
 • 2006.02.28 | tomcat

  всiм вже очевидний зв'язок мiж газовою кризою та вiзитами до Мо.

  ..до Москви Юлi та Клюєва. про вiзити Бойка також були чутки, але пiдтверджень не маю, писати не буду.
 • 2006.02.28 | fusion

  Усунення президента в порядку імпічменту можливе

  лише у разі вчинення президентом державної зради або іншого злочину (стаття 111 Конституції України) і після довгої, марудної процедури, яка до того ж ніде детально не прописана.

  Всі ці платіжки Березовського не тягнуть на серйозну підставу і тому викликає сумнів серйозність планів "путчистів" і, відповідно, писанина Чобота. Не думаю що Юля аж така наївна щоб сподіватися на якийсь серйозний результат з такими смішними звинуваченнями і дзвонити Гербсту.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.28 | Предсказамус

   Они знают импичмент и много других страшных слов

   fusion пише:
   > Всі ці платіжки Березовського не тягнуть на серйозну підставу і тому викликає сумнів серйозність планів "путчистів" і, відповідно, писанина Чобота. Не думаю що Юля аж така наївна щоб сподіватися на якийсь серйозний результат з такими смішними звинуваченнями і дзвонити Гербсту.
   Расчета на то, что эти обвинения всерьез воспримут нормальные люди, нет. Но есть и другие люди. В частности, такой сценарий описывали на УП пара НСНУшных деятелей, еще в сентябре. А если Зварич продолжает оставаться для Ющенко юристом, то он вполне мог авторитетно подтвердить, что такой сценарий реальный. Хватило же у него проффесионализма давеча подать в прокуратуру заявление о привлечении Кушнарева к уголовной ответственности за клевету, хотя КК Украины такой ответственности не предусматривает...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.28 | mirgor

    Дуже просто хай спростовують через суд

    Письменник уточнив, що при написанні книжки використовувалася інформація з різних джерел. «Я маю право не розголошувати свої джерела інформації. Але якщо доведеться відстоювати свою правоту в суді, я їх назву», - пообіцяв Д.ЧОБІТ.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.28 | Предсказамус

     С Медведчуком он судился полтора года, если не больше

     Так что толку от суда будет немного, хотя и выиграть его будет легко. Это четкий выброс под выборы, другой вопрос, что сегодня идея импичмента Ющенко не покажется очень многим настолько уж непривлекательной, как год назад.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.28 | mirgor

      Може Медведчук з ним судився будучи при владі

      та з юридичною освітою, і Медведчук програв всі суди тому, що не зміг довести, що Чобіт написав неправду, а на Медведчука працьовала вся кучмівська машина.

      Зараз багато видань і авторів де суд швидко встановлює брехню, так що чому Ви так говорите?
      Звісно якщо автор писав брехню, а якщо ні, то тоді звісно суд ні до чого.
      Медведчук програв суд тому, що Чобіт написав про нього правду і довів це в суді.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.28 | Предсказамус

       Не упрощайте

       Чобит в 2002-2004 годах проиграл суды Медведчуку.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.01 | tomcat

        да здравствует Кучмо-Медведчуко-Януковичский суд - самый справе.

        ..справедливый суд в мире!!!

        ps. по версии Предсказамуса.
 • 2006.02.28 | mirgor

  Чобіт "Монолітне болото" (л)

  МОНОЛІТНЕ БОЛОТО Чобіт Дмитро Васильович

  Стережіться фальшивих пророків, що приходять до вас у в одежі овечій, а в середині - хижі вовки.

  Євангеліє від Св.Матвія, 7-15


  ... і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого.

  Фрагмент із найголовнішої молитви всіх християн "Отче наш"


  І пізнаєте правду, і правда визволить вас.

  Євангеліє від Св.Івана, 8-32


  ЗМІСТ

  ПЕРЕДМОВА
  ВСТУП
  МОЯ СПІВПРАЦЯ З "БАТЬКІВЩИНОЮ"
  МОЇ ПОЛІТИЧНІ ВИДАННЯ
  СУДОВІ ПРОЦЕСИ
  ДОЛЕНОСНИЙ ВИПАДОК
  МОЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДІСЕЯ — 2002
  СПИСКОТВОРЕННЯ
  МОНОЛІТНЕ БОЛОТО
  НАШОУКРАЇНСЬКИЙ ШТІРЛІЦ
  ТРЕТІЙ НОМЕР
  ПРИМКНУВШИЙ ДО НИХ ТРЕТІЙ
  МОЇ ПОГЛЯДИ НА ВАШІ МЕТОДИ
  ПІСЛЯМОВА
  МОЯ УКРАЇНА

  http://warlock.dnepro.net/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.28 | mirgor

   Чобіт Дмитро Васильович "/"

   Чобіт Дмитро Васильович, член Національної спілки письменників України, член Національної спілки журналістів України, член Спілки краєзнавців України, народний депутат України І, II, III скликань. Народився 19.02.1952р. у м. Броди Львівської області, закінчив історичний факультет Київського університету ім. Т.Шевченка. Працював вчителем, директором краєзнавчого музею, головою кооперативу, головою Бродівської районної ради (1994-1998рр.), головою райдержадміністрації (1995-1996р.). Один з організаторів на Львівщині Товариства української мови і Народного Руху України. Входив до складу керівних органів Руху до його розколу. У день арешту Юлії Тимошенко, 13 лютого 2001 року, на знак протесту проти політичних репресій вступив у ВО "Батьківщина", член фракції "Батьківщина" у Верховній Раді України (2000-2002рр.), член політради ВО "Батьківщина" та делегат її VII з'їзду.

   Автор краєзнавчих і художніх видань: "Броди" (1984), "В парламенті нової України " (1995), "Підгірні" (1998), "Берестецька битва" (1998), "Олеський замок" (2003), "Почаївська Свято-Успенська лавра" (2004), "Свята Софія Київська" (2005), "Михайлівський Золотоверхий монастир" (2005) та гострих публіцистичних книг:"Свистун" (1999), "Ворог свободи слова" (1999), "Оксамитове шахрайство у Верховній Раді України" (2001), "Час підлої влади" (2001), "Парламентська криза в Україні"(2001), "Нарцис. Штрихи до політичного портрета Віктора Медведчука' (2001), "Громовідвід, або "Справа Лазаренка" (2002), більше 10 брошур та сотень публікацій у журналах, газетах та окремих збірниках.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.02 | mirgor

    Чобіт:Я Вас, Юлія Володимирівна, спас від другого арешту(л)

    У березні 2001 року, у день Вашого звільнення із Лук'янівського СІЗО після знаменитого рішення судді М.Замковенка, впродовж півдня сотні пікетувальників тримати в облозі прохідну цієї установи. Майже шість чи сім годин Вас все ще не звільняли. За цей час через прохідну періодично, по одному і по двоє-троє, проходили спортивної зовнішності молодики, одягнені у темні куртки, спортивні шапочки, кросівки. Мене заінтригував той факт, що молодики на територію тюрми постійно йдуть, а назад ніхто не вертається. І я вирішив подивитись, у чому ж річ. Коли черговий молодик проходив через прохідну, попередньо показавши через віконце посвідчення, я пішов за ним. Охорона не встигла замкнути двері, і в коридор увійшло ще кілька депутатів, серед них був і Олександр Турчинов, але лише мені одному вдалося прорватися на тюремне подвір'я. До мене підбіг черговий офіцер і почав вимагати залишити межі установи. Я відповів, що залишу її лише тоді, коли з'явиться начальник тюрми і виконає рішення суду про Ваше звільнення, шановна Юліє Володимирівно. Начальника не виявилось на місці, але підійшов полковник Савченко, до речі, в цивільному - його я добре знав, згодом він став генералом. Цей полковник саме вишиковував у дві довгих шеренги кілька десятків молодиків. Савченко вимагав, аби я покинув подвір'я і не порушував закон. У відповідь я звинуватив його. Зав'язалася словесна перепалка, у ході якої я закликав депутатів іти з прохідної на подвір'я, аби допомогти міліції виконати рішення суду щодо звільнення Юлії Тимошенко. У цьому неймовірному гармидері Олександр Турчинов не допустив депутатів на тюремне подвір'я і просив мене теж його залишити. Однак я його не послухав. І добре зробив, бо через деякий час Вас, шановна Юліє Володимирівно, вивели із воріт приміщення слідчого ізолятора. Пам'ятаю, що Ви були дивно вдягнуті, як спортсменка, - в одних лише темних колготках (чи рейтузах) і светрі та з великою синтетичною сумкою в руках. Вас повели не до прохідної, на якій перебували депутати, а до воріт тюремного подвір'я. За Вами йшов якийсь офіцер, солдати і полковник Савченко; за ними, утворивши півколо, просувались молодики у цивільному - саме ті, які впродовж тривалого часу йшли поодинці і невеликими групами через прохідну; мабуть, це були штатні міліцейські провокатори, що мали зчинити якийсь безлад під час Вашого звільнення. Ви вже підійшли до брами, коли я підбіг до Вас, навіть не встиг привітатися - було не до того, взяв Вашу сумку і рішуче сказав іти на прохідну. Ви вже були за крок від брами і запитали: "А яка різниця?" Я теж не знав, яка різниця, але мені було добре відомо, що на прохідній Вас чекали депутати з букетами квітів і тележурналісти, які за цілий день геть перемерзли, бо приїхали прямо із теплої зали суду і зовсім не були готові до тривалого стояння на морозі, але вони стояли і чекали Вас. Тоді я подумав, що влада хоче не допустити телезйомки моменту Вашого звільнення, а відповідно і показу цього відеосюжету по телебаченню. І коли Ви запитали: "Яка різниця?",- Савченко у цей момент повторював у рацію,- "Внимание, открываем ворота". За брамою стояв сильний галас сотень людей, було шумно, і я закричав: "На прохідну!" Й рішуче спрямував Вас туди. Ви послухались, як дитина; ми з Вами пройшли крізь стрій молодиків, і Ви опинилися на прохідній, де Вас вже зустрічали з квітами депутати. Пригадую, що серед них знаходилися Олександр Турчинов, Валентин Зубов і фотограф Олександр Прокопенко. Згодом О.Прокопенко розповів, що в той час, коли я прорвався на тюремне подвір'я, до брами прибув великий підрозділ беркутівців у шоломах, які відтіснили звідти людей. Після цього вони підігнали вантажну і легкові машини та створили широкий кордон між брамою і людьми, що стояли перед прохідною. Олександр жахнувся, коли побачив, як Ви, шановна Юліє Володимирівно, підійшли до брами, за якою стояли міцні наряди "Беркута". Серед них були і два працівники Генеральної прокуратури України, які мали пред'явити Вам нові звинувачення та новий ордер на арешт. Фактично повторний арешт, шановна Юліє Володимирівно, було зірвано саме завдяки моїм діям. Я цей факт ніколи особливо не афішував, але про нього багато хто знає; тепер, при моєму демарші із списку БЮТ і ВО "Батьківщина", я вирішив про нього розповісти докладніше, аби Ви, шановна Юліє Володимирівно, бува, про нього не забули зовсім.

    http://warlock.dnepro.net/DolenosnyVipadok.htm
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.02 | mirgor

     Чобіт про акцію "Україна без Кучми"(л)

     Спускаючись сходами з третього поверху Верховної Ради, де проходили засідання фракції "Батьківщина", я зустрівся з депутатами-соціалістами Станіславом Ніколаєнком, Іваном Бокієм і помічником О.Мороза Юрієм Луценком. Вони попросили мене піти разом з ними і ще кількома соціалістами на чолі колони людей, яка прямуватиме з Марийського парку до майдану Незалежності, де планувався перший мітинг, під час якого там мали ставити намети. Наявність депутатів повинна була убезпечити людей від можливого нападу міліції. Звісно, що я не міг відмовити і разом із соціалістами пішов на майдан. Саме в цей день і відбувся перший масовий мітинг, тоді ж були встановлені намети. З цього і почалася акція "Україна без Кучми". На цьому мітингу після Левка Лук'яненка (на цей час він не був депутатом) виступив і я. Згодом мені було смішно читати у виданнях, близьких до "Батьківщини", похвальбу, що члени її фракції з першого дня акції "Україна без Кучми" були разом з народом.

     http://warlock.dnepro.net/Spivpracya.htm
 • 2006.03.01 | mirgor

  Заявление Чобота ответ окружения президента на Бакая?(л)

  Почему сейчас?

  Политтехнологи знают, что такую убийственную информацию надо вбрасывать в последнюю неделю перед выборами, чтобы, во-первых, «фигурант» не успел отмыться, и, во-вторых, тема была еще актуальной и в день выборов. Почему же Чобот поторопился выбрасывать практически неубиенную карту?

  Может быть, мы еще не всё осознали (с каждой мыслью, как известно, надо переспать), но первая реакция (если следовать другой народной мудрости) – самая правильная. А первая реакция – заявление Чобота связано с ожидаемым вбросом негатива от… Бакая. Мы не будем описывать схемы взаимодействия бывшего руководителя ДУСи и, что важнее в данном случае, НАК «Нафтогаз» с Юлией Тимошенко. Главное – окружение президента понимает, что информацию Бакая надо чем-то «перебить».

  Т.е. очевидно, что последнее слово в этой истории еще не сказано. А главный вывод этой «утечки» не в подробностях взаимоотношений президента и бывшего премьера, не двуличность Юлии Владимировны, не еще десяток различных «не» – мы об этом как-то и сами догадывались. Главное – в Украине ничего не решается без «одобрямса» Соединенный Штатов и Джона Хербста.

  Очень жаль, что «демократическая» Украина стала более «банановой», нежели при Леониде Кучме. Прости их, Данилыч, ибо не ведают они, что творят…

  «Где под каждым под кустом
  Был готов и стол, и дом…»
  И.Крылов. Стрекоза и муравей

  Ну вот и всё. Добавлены последние штрихи – и отдельные эпизоды последних месяцев политической жизни Украины сложились в более-менее понятный узорчик. Картинка приобрела практически законченный вид. Будут, конечно, еще «поправки» и «коррективы», но основное понятно – белая и пушистая Юлия Владимировна Тимошенко, регулярно оплакивающая свою нелегкую долю и надругательства недругов над честным именем ее, не так уж и безгрешна. В отношении президента во всяком случае. Ибо готовила «государственный переворот», за что и была отправлена в отставку в сентябре минувшего года.


  «…Как слово наше отзовется»

  Главная беда Юлии Владимировны не в том, что она любит власть даже больше, нежели деньги (если, конечно, власть эта не служит способом для зарабатывания денежных знаков), а в том, что она «идет по трупам», «кидая» вчерашних соратников и забывая об обязательствах. При этом «кинутые» ею смотрят большими непонимающими глазами и… молчат. А что сказать – меня «кинули»? Нет. Это – стыдно. Наоборот, надо доказывать, что ты не «лох», тебя не могли «кинуть».

  Но дважды Юлия Владимировна все же обожглась. Первый раз – когда доверила Михаилу Бродскому и Александру Турчинову самостоятельно формировать предвыборные списки. Уж не знаем, чем насолил Михаилу Юрьевичу Александр Волков, но все мы помним комментарии главного «хера-бублика» страны. А второй раз ошиблась Тимошенко, когда не смогла разглядеть под личиной верного БЮТовца Дмитрия Чобота, вступившего в партию «Батькивщина» в день ареста Юлии Владимировны, «подлого» двурушника.

  Напомним, месяц назад Чобот (автор скандальной книги «Нарцисс» о Викторе Медведчуке) презентовал книгу «Монолитное болото или ЗАО «Бродский, Юлия, Турчинов» . Автор рассказал (с книгой Д.Чобота можно ознакомиться здесь) в том числе и об особенностях формирования списка БЮТ: «Список персонально делали три человека: Бродский, Тимошенко, Турчинов. Точнее, его формировали и продавали Бродский и Турчинов, Юлию Владимировну с ним только знакомили. Посмотрите, в первой сотне 49 лиц беспартийных. Из тех, которые остались, только 18 лиц были членами «Батьківщини» до «оранжевых» событий. Другие вступили позже. Яркий пример – братья Буряки вступили в фракцию БЮТ 16 декабря прошлого года, а уже 17-го значились в избирательном списке. Не было ни политсовета, ни съезда, значит, что все делалось ночью. Вот так и формировался список Тимошенко».

  После презентации г-н Чобот получил свою долю критики со стороны функционеров БЮТ, но вскоре информацию о книге вытеснили новые, более интересные и свежие события.

  А сегодня Дмитрий Чобот вновь напомнил о себе. На пресс-конференции он обвинил Юлию Тимошенко и ее окружение в… антигосударственном сговоре. Однако все говорилось так витиевато, что многие журналисты поняли (и передали своим читателям) мысль не о «сговоре» а о «государственном перевороте». Позволим себе процитировать ведущие информагентства Украины, благо текст у всех практически не отличается:


  Что происходило «под кустом» в ночь на 8 сентября

  «Член Политсовета партии «Батьківщина» Дмитрий Чобит заявляет, что только реакция посла США в Украине Джона Хербста остановила окружение Юлии Тимошенко от начала подготовки импичмента Президента Украины Виктора Ющенко перед отставкой ее правительства. Об этом Чобит заявил сегодня на пресс-конференции.

  «На совещании на даче Тимошенко в ночь с 7 на 8 сентября 2005 года был осуществлен антигосударственный сговор. Оттуда звонили послу США Джону Хербсту и спрашивали, как мировое сообщество отреагирует на ситуацию в Украине, когда начнется процедура импичмента, когда люди выйдут на Майдан, когда начнется второй этап Оранжевой революции». По его словам, с послом США Хербстом разговаривал министр обороны Украины Анатолий Гриценко.

  «Посол США ответил, что мировое сообщество воспримет это не иначе как мятеж и сговор. Посол позвонил Президенту Украины, но тот не снял трубку. Посол разговаривал с тогдашним вице-премьером Олегом Рыбачуком и от него Президент узнал о ночном совещании, на котором присутствовал и Святослав Пискун – тогдашний генеральный прокурор Украины и много других участников». По информации Чобита, на даче в Конча-Заспе на протяжении ночи с 7 на 8 сентября 2005 года побывали Михаил Бродский (советник премьер-министра Тимошенко), Александр Турчинов (председатель СБУ), Пискун (генеральный прокурор), министр обороны Анатолий Гриценко, Николай Томенко (вице-премьер-министр), зам.главного редактора еженедельника «Зеркало недели» Юлия Мостовая.

  Чобит утверждает, что механизмом для начала процедуры импичмента должно было стать обнародование банковских документов, которые подтверждают финансирование российским олигархом Борисом Березовским избирательной кампании кандидата в президенты Виктора Ющенко. «Выброс этих документов через прессу должен был привести к мощному скандалу. В таком случае, бесспорно возникнет вопрос легитимности Президента, и соответственно, потянет за собой процедуру импичмента. С этой целью на дачу пригласили и Генерального прокурора Украины Пискуна. Святослав Михайлович (Пискун – ред.) не только высказал готовность служить закону и Конституции, но и заверил, что обеспечит соответствующее решение Верховного суда Украины».

  Ну что ж, будем разбираться.


  Славик Морозов

  Интересно, как президент уже на следующее утро о заговоре узнал? Если верить Чоботу – Рыбачук сообщил. Которого, в свою очередь, Хербст в известность поставил. Но, как у всякого большого дела (практически, как у ленинского бревна), желающих стать автором «разоблачения» более чем достаточно. Первым о своем «доносе» не постеснялся прилюдно сообщить генеральный (на то время) прокурор Святослав Пискун. Да-да, именно тот, который пообещал заговорщикам «служить закону и Конституции, и заверил, что обеспечит соответствующее решение Верховного суда».

  А вот как рассказал о событиях той ночи сам Пискун: «Мне действительно позвонил Александр Турчинов, сказал, что надо встретиться, что есть очень важный вопрос, который касается дальнейших действий правительства… Я поднялся, оделся, говорю «Я еду на встречу». Я не знал вообще что происходит… Я туда приехал… Сообщили о том, что есть такая мысль, что правительство может пойти в отставку… Я сказал, что я в этом ничего не понимаю, так как для меня вопрос правительства – это вопрос как гражданина. А как прокурор я присматриваю за деятельностью правительства... Я сообщил всем, кто там были: что касается меня, я не вижу здесь вопросов, до свидания, я поехал домой… А утром я рассказал президенту, что была такая встреча... Я думаю, что я очень правильно сделал, что я туда поехал. Если бы я туда не поехал, вероятно, что-то бы произошло в стране».

  Теперь-то мы знаем, что произошло бы тогда в стране. Но президент, видимо, не очень поверил генпрокурору, и все-таки уволил его. Почему, как, зачем – это не есть предметом сегодняшнего нашего рассмотрения. Главное – уволил… А вот на выезд Святослава Михайловича на «лечение» за рубеж можно посмотреть теперь несколько с другой стороны. И всё более-менее становится на свои места...


  Где на Тимошенко клеймо ставить?

  После отставки Юлия Владимировна регулярно «протягивала президенту руку». Вернее, ОЗВУЧИВАЛА это свое действие. Да еще как – некоторые литераторы от зависти слюной изошли: «Вот моя рука, ради Украины, ради того, чтобы дать это будущее, которое мы обещали…Но моя рука повисла в воздухе, ее полили серной кислотой, горячей смолой, поставили на нее клеймо, после этого... обваляли в перьях и укусили» (сентябрь, 2005). «Я уверена в том, что мы должны с президентом Ющенко возобновить наше единство» (ноябрь, 2005 ). И много-много аналогичных высказываний. Наверное, когда «УкрИнформБюро» иронизировало по поводу «высокой моральности» президента, мы все-таки были в чем-то не правы – Виктору Ющенко было внутренне сложно «опустить» своего бывшего премьера. Чем г-жа Тимошенко и пользовалась. Хотя, кто знает, не ждал ли Виктор Андреевич подходящего момента, чтобы одним ударом расправиться с неуправляемой Юлией…

  Теперь уже не кажутся совпадением выступление госсекретаря Зинченко против «коррупционных сил в окружении президента», озвучивание Леонидом Кравчуком вкинутых кем-то ( ? ) в интернет («УкрИнформБюро» неоднократно рассказывал о схемах вброса подобных документов во всемирную сеть) «платежек Березовского» (а затем и показания самого Бориса Абрамовича).


  Министр обороны «на доверии»

  В этой истории особо интересна фигура высокого чиновника, который присутствовал на «ужине», не донес, но пост свой не потерял. Особенно удивительно это на фоне Святослава Пискуна, бросившегося из леса сразу в ноги к царю-батюшке, но кресла своего сохранить не сумевшего. Мы имеем в виду министра обороны Анатолия Гриценко.

  Некоторые считают, что Гриценко не пострадал из-за близости к Олегу Рыбачуку, а также в память своих былых заслуг перед «оранжевым» движением. Ерунда – при ТАКОЙ игре о старых заслугах не вспоминают. Напротив, если проверенные бойцы уходят в оппозицию – их уничтожают первыми. Видимо, в судьбе Гриценко сыграло роль нечто другое. Но что?

  Во-первых, напомним, что Гриценко был переназначен на пост министра обороны последним. После длительных консультаций и «маринования». Во-вторых, именно на нем (лично) «завязаны» многие контакты в НАТО. В-третьих, именно Гриценко настоял на том, чтобы в известность о действиях премьера был поставлен посол США, и лично звонил ему. Что, в конце концов, фактически и спасло «друга Виктора».

  Далеко не последним аргументом стала и близость Анатолия Гриценко к газете «Зеркало недели» – малопопулярной в народе, но имеющей определенный вес и репутацию в полит-тусовке. Да и куда уж ближе – присутствующая на тех же ночных бдениях г-жа Мостовая – законная супруга министра обороны. Кроме того, Юлия Мостовая последние годы поддерживала довольно ровные и теплые отношения с Юлией Тимошенко, что не могло не отразиться на политике издания. Таким образом, «перевербовка» всего одного человека позволяла решить несколько проблем. С чем окружение президента благополучно и справилось.

  Обратим внимание – с конца сентября-начала октября тон статей аналитического еженедельника резко меняется: из «протимошенковского» издание становится «проющенковским». И если сначала эти изменения воспринимались в основном позитивно (мол, объективность – прежде всего. Похвалили Юлю, теперь Витина очередь), то со временем стало очевидно, что «Зеркало» поддерживает практически все шаги президента.


  Меморандум не с… – Меморандум против…

  Сколько раз Юлия Тимошенко обвиняла президента в подписании Меморандума с Виктором Януковичем. Скромно умалчивая о «движущей силе» этого договора. Напомним, что талант Юлии Владимировны как «переговорщика» оценен по достоинству всеми – и друзьями, и врагами. К середине сентября Тимошенко сумела организовать в Раде большинство, которое теоретически могло бы проголосовать за импичмент. Правда, юридически такое голосование мало что давало – процедура в достаточной степени для практической реализации законодательно не выписана. Но, учитывая ряд факторов, в том числе Майдан-2 (в то, что ЭТО Тимошенко под силу – верят все), расчет строился на том, что Ющенко может не выдержать и отказаться от должности. Либо, в целях «примирения», возвратить опального экс-премьера на свое место.

  Подписанием Меморандума Ющенко практически сорвался с «крючка», обеспечив себе хоть и ситуативное, но большинство при голосовании. И вопрос стоял не в личности Еханурова как премьера, а в голосовании вообще, по любому вопросу. Главное – выбить из рук Тимошенко козырь «большинства». Именно поэтому из фракции БЮТ планомерно изгонялись все, кто посмел голосовать не по «партийной совести».


  Переворот или заговор?

  «УкрИнформБюро» не согласно с идеологами скандала – импичмент НЕ ЯВЛЯЕТСЯ государственным переворотом. Тем более, если повод – финансирование предвыборной кампании извне – действительно имел место. Поэтому все вопросы, которые могут возникнуть как к президенту, так и к министру внутренних дел Луценко (единственному из силовиков, не примкнувшему к заговорщикам) о том, почему не было ОФИЦИАЛЬНОЙ реакции – беспочвенны. Повторимся – внешне все выглядело законно и конституционно.

  С другой стороны, мы еще помним импичмент, объявленный Государственной Думой России Борису Ельцину – это не один день и не один месяц. Поэтому более чем странно выглядит ночное обращение к послу Соединенных Штатов. Если же учесть готовность Тимошенко (и об этом она и сама не раз говорила) устроить Майдан-2, то, учитывая слабохарактерность (будем называть вещи своими именами) Виктора Ющенко, действия заговорщиков вполне могут потянуть на «государственный заговор с целью смены власти».

  http://www.ukrinform.info/investigate.php?ni=5593
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.01 | ans-mo

   Це підтвержує, що Бакай має відношення до БЮТ?(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.01 | Предсказамус

   Очень технологично и в ту же точку

   Как книга Чобота, так и грядущее выступление Бакая не приносят выгоды ни одной из сторон "оранжевого противостояния", зато очень четко разводит их по разные стороны баррикады. Поэтому, прежде чем приписывать одной из сторон (или обеим) инициацию этих процессов, имеет смысл подумать о других участниках пьесы.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.01 | mirgor

    Так це війна, для того, щоб не було коаліції

    Я не кажу, що Чобіт(його просто використовують зараз), чи Бакай брешуть, але час виходу їх на сцену дуже символічний.
    В мене зараз нема сумнівів, що це вистава московських кукловодів, це відповідь агентів впливу Москви на підписану угоду про коаліцію Юлею Володимирівною, треба будь-якою ціною похоронити домовленості.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.01 | Предсказамус

     В том числе. Но не только

     Это еще и снижение доверия к "оранжевым" лидерам гонок. К сожалению ни Тимошенко, ни Ющенко этот процесс прекратить не хотят. Т.е., похоже, сторонники войны уже победили.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.01 | mirgor

      Цілком згоден і саме головне, що зараз

      в партії війни не Юля, а президент Ющенко - безаргументовані заяви проти угоди Тимошенко в "Арсеналі" серед олігархів, дали сигнал для самознищення.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.01 | Мартинюк

       Ну да - косо подивився, не похвалив новий костюм

       На такому рівні ці гіпотези наївні. Політики, якщо це їм потрібно домовляться навіть в умовах збройного протистояння.

       Просто домовленість декому з них не потрібна, декому потрібна повна капітуляція ...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.01 | mirgor

        На час заяви президента, не було такого протистояння,

        як зараз, невже Вас не турбує самознищення помаранчевої команди, невже дійсно підписана угода Юлею не компромісна, вона згодилась на головне, що прем'єра видвига, той хто набере більше голосів, але її пункт про заборону домовленостей з ПРусаками чомусь не сподобався Безсмертному, а потім і президенту
        Чи навести вам факти про давні стосунки Ющенка з Ахметовим?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.01 | mirgor

         Будь-ласка, Ющенко - Ахметов

         В июне 2003 года Виктор Ющенко в интервью "Украинской правде" рассказал о своем опыте общения с Ринатом Ахметовым. Было это на дне рождения Ефима Звягильского, и вместе с ними за столом сидел русский певец Александр Малинин.

         "Мы обсуждали разные темы, посвященные юбилею, или творческие темы. Мое впечатление, что он (Ахметов) максимально дистанцировался от политики. Он чрезвычайно неохотно шел на политические вопросы", - сказал тогда Ющенко.

         http://pravda.com.ua/ru/news/2005/8/9/27893.htm

         P.S.Cтаття називалась:
         Виктор Ющенко: Наступит время, когда Юлия Владимировна должна определиться…
         Леонид Амчук, УП, 02.06.2003

         Чи нічого Вам не нагадує ця давня стаття?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.03.01 | mirgor

          Американські піарники Рината Ахметова

          Цікава підтримка американців, ще з початку 2005 року Ахметова, це не наводе на думку, що співпраця з ПРрусаками запланована давно:
          http://www2.maidan.org.ua/n/free/1141058221
        • 2006.03.01 | Мартинюк

         Ви мене за дурника вважаєте ?

         Чи себе таким хочете виставити?

         Як може бути компромісним ультиматум - відрубати трубу, посадити у тюрму всіх хто мав необержність у Юлін газ заліти , себто вести переговори з Росією?

         Це основний пункт війни, а не лінгвістичні відмінності "з ким угоду" про які ви любите розводитися.

         Дивіться не випадайте з ролі "нейтрала"...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.03.01 | mirgor

          За трубу тут (л)

          http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1141203269&first=&last=

          Почекаємо, що буде далі...

          P.S.
          >Дивіться не випадайте з ролі "нейтрала"...

          Я вже заморився відповідати, що я не за білих і не за красних, я веду війну за коаліцію помаранчевих і ті хто проти мої вороги, мені не важливо, хто це буде і по друге, якщо Ви вважаєте себе демократом, то поважайте просто право на вільну думку, а не звинувачувати...
          Це я звинуваючу штаб НСНУ про дивні заяви про виступ Бакая, журналісти, як раз звідти і дізналися і почали просто аналізувати, чи може я зустрічався з Бакаєм, чи ваш "Червонець".
 • 2006.03.01 | Предсказамус

  Первый промежуточный результат (негативный)

  Посол США в Украине Джон ХЕРБСТ заявляет, что не имел возможности обсуждать импичмент Президента Украины Виктора Ющенко с окружением экс-премьер-министра Юлии Тимошенко в ночь с 7 на 8 сентября 2005 года.

  Об этом Дж. Хербст сказал сегодня на пресс-конференции в УНИАН, комментируя заявление члена политсовета партии «Батькивщина» Дмитрия Чобита о том, что лишь реакция посла США в Украине остановила окружение Ю. Тимошенко от начала подготовки импичмента Президента Украины В. Ющенко перед отставкой ее правительства.

  «А где представитель «Батькивщины» сделал это заявление – находясь на Юге или Востоке Украины? Ну, если он представлял свою книгу, то, по всей вероятности, речь идет о художественном произведении», - сказал Дж. Хербст.

  В ответ на просьбу опровергнуть или подтвердить факт ночного разговора с министром обороны Украины Анатолием Гриценко посол США подчеркнул: «Я не имел ни возможности, ни желания обсуждать с кем-либо импичмент Президента».
  http://obkom.net.ua/news/2006-03-01/1400.shtml
  ---
  Отакие вот дела...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.01 | Stefan Seitz

   та нормальній результат....

   Юрій Рогоза, Дмитро Чобіт... Люди пишуть прекрасну фантастику...
   Надіюсь, що вони тільки не вірять в те, що вони самі написали :)
  • 2006.03.01 | Volodymir

   Re: Первый промежуточный результат (негативный)

   Так Гербст не розмовляв про імпічмент ні з ким, чи Гриценко не про імпічмент заряджав, а про другий Майдан?
   Було б цікаво послухати депломатичну відповідь.
   Бо навіть Чобота трохи переврали у різних місцях.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.01 | Slavix

    Чобіт також писав

    у своїй книжці "Монолітне болото або ЗАТ БЮТ" (лінк на книжку вище), що вийшов з БЮТ (отже і з політради). З цієї книжки зрозуміло, що він ображений далеким місцем в списку БЮТ, незважаючи на попередні заслуги перед партією(книжку прочитав повністю тижні 3 тому), тому розпікає (описує попередні "заслуги") колишніх матьорих кучмістів в списку БЮТ, пояснює, чому на публіку виставляється лише перша десятка та розповідає, як формувався список БЮТ.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.01 | tomcat

     унiверсальна вiдповiдь. всi хто покинув БЮТ - просто ображенi...

     ...кар'єристи. те що вiн з 90 рокiв боровся з режимом ризикуючи свободою та здоров'ям - до уваги не береться? Степан Хмара - теж ображений кар'єрист? на противагу ним - Губський, Фельдман, Томенко та Бродський - трудяги яких кар'єра взагалi не цiкавить.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.01 | Slavix

      Власне ні

      Ви просто прочитайте книжку і зрозумієте мою позицію. Я поважаю автора, але висновки напрошуються самі.

      В друкованому варіанті книжка складається з 86 сторінок.
      Перші 33 сторінки можна охарактеризувати так: я ж для партії, а Ви ось як...
      стор. 34-42 - як складалися списки (знову ж таки не без деферамбів собі).
      Стор. 43-59 - варто почитати (про одіозні особистості в списку БЮТ), за це автору уклін низенький до землі.
      60-86 - размишлізми за жисть (щодо розколу помаранчових, про деяких особливо крупних фігур в БЮТ (Томенко, Бродський іт. п.), компліменти соціалістам, Ющенку та Порошенку, помірна критика єврейства та інший дріб"язок).
      Я! Я! Я! - приблизно такий основний месидж книжки.

      Щодо Хмари і Чобота.
      Хмара, за книжкою Чобота, вийшов з фракції після прийняття до неї одного негідника. Чобіт цього не зробив. Чобіт напередодні з"їзду бачив, хто оббивав пороги в Юлькіній приймальні, але нічого не зробив. Коли ж відбувся з"їзд, проголосували списки з Чоботом в напівпрохідній частині - у Чобота прокинувся патріотизм і він вирішив написати листа, який поступово виріс в книгу.

      Я Чобота поважаю як людину і як автора, але він не святий і його порядність не догма, тому сприймаю його (як і всіх інших критично).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.02 | tomcat

       пiсля затвердження списка йому (i не тiльки) стало зрозумiло...

       ...хто в БЮТ йде на головнi вирiшальнi посади (бродський, губський...) а хто - лише прикриття та весiльнi генерали для збереження електорату. Хмара та Чобiт бути таким маскувальним засобом не захотiли.
    • 2006.03.01 | mirgor

     Брехати негарно! Виключено з БЮТ на початку лютого (л)

     Slavix пише:
     > у своїй книжці "Монолітне болото або ЗАТ БЮТ" (лінк на книжку вище), що вийшов з БЮТ (отже і з політради). З цієї книжки зрозуміло, що він ображений далеким місцем в списку БЮТ, незважаючи на попередні заслуги перед партією(книжку прочитав повністю тижні 3 тому), тому розпікає (описує попередні "заслуги") колишніх матьорих кучмістів в списку БЮТ, пояснює, чому на публіку виставляється лише перша десятка та розповідає, як формувався список БЮТ.

     Ось відповідь:

     01 березня 2006

     Прес-служба БЮТ спростовує інформацію Дмитра Чобота про те, що він є членом політради партії «Батьківщина». На початку лютого - за розповсюдження заздалегідь брехливої та замовної інформації про БЮТ, - Чобота було виключено з лав партії «Батьківщина».

     http://byut.com.ua/ukr/news-1045

     P.S.Тому всі пояснення не був, не знав - не правда, був в Політраді БЮТ до початку лютого, а це значить знав і чув, і бачив...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.01 | Slavix

      Хто бреше, я чи Чобіт

      mirgor пише:
      > Slavix пише:
      > > у своїй книжці "Монолітне болото або ЗАТ БЮТ" (лінк на книжку вище), що вийшов з БЮТ (отже і з політради).

      > Ось відповідь:
      >
      > 01 березня 2006
      >
      > Прес-служба БЮТ спростовує інформацію Дмитра Чобота про те, що він є членом політради партії «Батьківщина». На початку лютого - за розповсюдження заздалегідь брехливої та замовної інформації про БЮТ, - Чобота було виключено з лав партії «Батьківщина».
      >
      > P.S.Тому всі пояснення не був, не знав - не правда, був в Політраді БЮТ до початку лютого, а це значить знав і чув, і бачив...

      Цитата зі згаданої книжки Чобота:

      "Шановні Юліє Володимирівно й Олександре Валентиновичу! Відразу ж після завершення міжпартійного з'їзду 17 грудня 2005 року, у телефонній розмові із членом президії політради ВО "Батьківщина", народним депутатом України Сергієм Сасом я заявив, що відмовляюся балотуватися на наступних парламентських виборах за списком БЮТ і просив передати моє рішення Вам. Упевнений, що С.Сас прохання виконав. Цілком зрозуміло, що мій вихід зі списку БЮТ передовсім був виявом протесту."

      http://warlock.dnepro.net/Vstup.htm

      І ще купа аналогічних заяв по тексту книжки далі і історія, як керівництво БЮТ відморожувалося від розгляду його заяв про вихід
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.01 | mirgor

       просто заплутались...

       Slavix пише:
       > > Прес-служба БЮТ спростовує інформацію Дмитра Чобота про те, що він є членом політради партії «Батьківщина». На початку лютого - за розповсюдження заздалегідь брехливої та замовної інформації про БЮТ, - Чобота було виключено з лав партії «Батьківщина».
       > >
       > > P.S.Тому всі пояснення не був, не знав - не правда, був в Політраді БЮТ до початку лютого, а це значить знав і чув, і бачив...
       >
       > Цитата зі згаданої книжки Чобота:
       >
       > "Шановні Юліє Володимирівно й Олександре Валентиновичу! Відразу ж після завершення міжпартійного з'їзду 17 грудня 2005 року, у телефонній розмові із членом президії політради ВО "Батьківщина", народним депутатом України Сергієм Сасом я заявив, що відмовляюся балотуватися на наступних парламентських виборах за списком БЮТ і просив передати моє рішення Вам. Упевнений, що С.Сас прохання виконав. Цілком зрозуміло, що мій вихід зі списку БЮТ передовсім був виявом протесту."
       > І ще купа аналогічних заяв по тексту книжки далі і історія, як керівництво БЮТ відморожувалося від розгляду його заяв про вихід

       Нема ніякого протиріччя, просто в книзі йдеться про "відмовляюся балотуватися на наступних парламентських виборах за списком БЮТ" та "мій вихід зі списку БЮТ передовсім був виявом протесту" тобто шлося про те, що Чобіт відмовлявся бути включеним в предвиборчий список БЮТ, а в політраді партії залишався до початку лютого 2006 року, просто заплутались...
       Я вибачаюсь за слово брехати...
   • 2006.03.01 | Stefan Seitz

    не "депломатичну" а "дипломатичну" (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.01 | tomcat

   какой же дипломат в этом признается!? служба такая..(-)

  • 2006.03.01 | mirgor

   Re: Первый промежуточный результат (негативный)

   С чем американцам повезло, так это с послами. Т.е. если президент – человек, прямо скажем, «недалекий» (IQ – 92 пункта, что ниже среднего уровня даже для Штатов), то послы не могут себе позволить роскоши названия стран и их месторасположение путать (чем г-н Буш-младший регулярно публику веселит). А еще у послов сверхдержавы реакция отменная. Что еще раз доказал посол США в Украине Джон Хербст.

   На вчерашнее заявление Дмитрия Чобота о том, что лишь вмешательство американского наместника спасло президента Ющенко от импичмента, г-н Хербст отреагировал моментально. Он заявил, что «не имел ни возможности, ни желания обсуждать с кем-либо импичмент Президента» в ночь с 7 на 8 сентября 2005 года.

   Напомним, Чобот утверждал, что с послом США разговаривал министр обороны Гриценко, после чего г-н Хербст предупредил Олега Рыбачука, а тот, в свою очередь, президента. «УкрИнформБюро», однако, высказало предположение, что Виктор Ющенко получил информацию из других рук – от экс-генпрокурора Святослава Пискуна, также присутствовавшего на тайной встрече заговорщиков.

   Таким образом, г-н Хербст формально подтвердил, что «передаточным звеном» был именно Пискун, срочно покинувший Украину на прошлой неделе.

   Опровержений от других действующих лиц истории пока не прозвучало.


   _____________________

   Ось такі справи... Тут треба, ще згадати, про розшифровки розмов Піскуна з Хербстом та Пінчуком влітку 2005 року, та швидка втеча зараз за кордон...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.01 | Volodymir

    Re: Первый промежуточный результат (негативный)

    А мені от теж перший образ який прийщов у голову - пропозиції Гербста після першого звільнення вивезти прокурора, про що Гербст чесно підтвержував у відомій бесіді. На тлі першої нескладної сигнальної системи Піскуна із кретинским синдромом "желание попробовать": знаючі події перед третьїм туром та роль Гербста, контакт Піскуна дуже передбачуваний, і навіть Емірати як криша подальш від непередбачуваних європейців то підтверждають.
   • 2006.03.02 | Englishman

    Re: Первый промежуточный результат (негативный)


    >
    > Таким образом, г-н Хербст формально подтвердил, что «передаточным звеном» был именно Пискун, срочно покинувший Украину на прошлой неделе.
    >
    да ничего он не подтвердил. Странные какие-то выводы.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.02 | mirgor

     Вспомнить все (07.06.2005) (л)

     Пискун - американский посол ("прослушка")07.06.2005

     В один из зимних вечеров 2005 года Святославу Пискуну, в очередной раз «решившему» себе должность генерального прокурора Украины, позвонил мужчина. Судя по всему, собеседники хорошо знали друг друга. Не представляясь, звонивший фамильярно уточнил– «Пискун?». После чего поздравил с назначением. Не дожидаясь дальнейших вопросов, генеральный прокурор страны с сорока семимиллионным населением подобострастно принялся благодарить своего визави – посла США в Украине Джона Эдварда Хербста.

     Из приведенной ниже распечатки телефонного разговора можно сделать вывод о том, что американский посол на протяжении нескольких лет плотно «опекает» генпрокурора Украины. Взяв украинца Пискуна под защиту звездно-полосатого флага и по-отечески трогательно заботясь о его душевном спокойствии. Похоже, посол США Джон Эдвард Хербст – единственный в Украине человек, способный уберечь генпрокурора от несправедливости. И имеющий в штатном расписании американского посольства «специальных» сотрудников, всегда готовых оперативно прибыть на помощь к «непростым» украинским гражданам. Которых затем можно использовать в своих интересах.

     В свою очередь, благодарный Святослав Пискун готов решать любые задачи, в том числе, которые перед ним ставят и Соединенные Штаты. Еще одно подтверждение тому – предлагаемый вашему вниманию разговор.

     ***

     Скачать аудифайл piskun2.mp3 (870 КБ)

     ***

     Абонент 1 и Абонент 2 – собеседники, по голосу напоминающие генерального прокурора Святослава Пискуна и посла США в Украине Джона Эдварда Хербста

     Абонент 1 - Алло.

     Абонент 2 - Добрый день.

     Абонент 1 - Пискун?

     Абонент 2 - Да, это я.

     Абонент 1 - Здравствуйте. Поздравляю вас с вашим назначением.

     Абонент 2 - Спасибо большое. Быстрее сказать, что с возвращением.

     Абонент 1 - Да, безусловно.

     Абонент 2 - Я хочу, господин Хербст, поблагодарить вас за участие, потому что когда меня освободили от этой должности, ко мне приехали ваши сотрудники.

     Абонент 1 - Да.

     Абонент 2 - И они меня очень... Я был в таком шоковом состоянии, я, честно говоря, человек верующий, я не привык к несправедливости. Я, почему-то думал, что Бог защищает всех людей от несправедливости, а тут такая вопиющая несправедливость. Я был в трансе от этого, это как раз был второй день или первый, ну, что-то такое.

     Абонент 1 - Да.

     Абонент 2 - И приехали ваши сотрудники женщина и мужчина, они приехали в гости.

     Абонент 1 - Я знаю, я их послал.

     Абонент 2 - Спасибо. И вы знаете, они меня очень серьезно поддержали, они мне рассказали: "Если вы будете чувствовать, что вашей жизни и здоровью угрожает опасность, мы готовы рассматривать вопрос о политическом убежище".

     Абонент 1 - Да.

     Абонент 2 - Я вам очень благодарен. Во всяком случае для меня это было очень важно, потому что я искал защиту. Спасибо огромное.

     Абонент 1 - Пожалуйста. Я вам звоню так же за вопросом о справедливости.

     Абонент 2 - Да.

     Абонент 1 - У меня был хороший разговор вчера вечером и сегодня с господином Кравчуком у вас.

     Абонент 2 - Так.

     Абонент 1 - Я не знаю, доложил ли он о нашем разговоре.

     Абонент 2 - Господин Коренькова (?).

     Абонент 1 - Да.

     Абонент 2 - Конечно.

     Абонент 1 - Так я ему сказал: "Я не знаю, кто прав в этом деле, но есть ли у вас законный способ решить это?" Это через судебный процесс. Но мне кажется, что они ... этого священника к себе, чтобы ... его. И сейчас он пришел к прокурору области, 12-ть часов сидел у него ....

     Абонент 2 - Я вчера снял этого прокурора области с работы.

     Абонент 1 - Да?

     Абонент 2 - Там другой уже будет прокурор, который очень порядочный человек и он не будет допускать возбуждения уголовных дел против священников.

     Абонент 1 - Спасибо.

     Абонент 2 - Мы не расследуем уголовные дела против людей, которые служат Богу.

     Абонент 1 - Да, это хороший подход.

     Абонент 2 . Спасибо.

     Абонент 1 - Спасибо вам.

     Абонент 2 - Дело будет сегодня закрыто и все будет нормально!

     Абонент 1 - Благодарю.

     Абонент 2 - Не за что. Я рад снова с вами сотрудничать.

     Абонент 1 - На днях я встречусь с вами.

     Абонент 2 - Я с удовольствием с вами опять встречусь и поговорю.

     Абонент 1 - Хорошо. Благодарю.

     Абонент 2 - Огромное спасибо. Вы знаете, я даже тогда, когда ваши сотрудники у меня были, я вам скажу, я очень сильный человек, но я плакал от обиды. Понимаете?

     Абонент 1 - Понимаю.

     Абонент 2 - И мне было перед ними не удобно, там была женщина. Вы извинитесь и скажите, что Святослав Михайлович извиняется за свою слабость тогда. Но видите, справедливость, Бог есть на свете.

     Абонент 1 - Да, правда. Хорошо, спасибо вам. До свидания.

     Абонент 2 - До свидания.

     К сведению: Джон Эдвард Хербст является карьерным дипломатом в ранге советника.

     Ранее работал в Государственном департаменте в качестве главного заместителя Посла США по особым поручениям по странам СНГ, директором отдела по делам независимых стран и содружества и региональным директором Бюро Госдепартамента по Ближнему Востоку. Г-н Хербст также работал за рубежом — в Посольстве США в Тель-Авиве в качестве советника по политическим вопросам и посольствах США в Москве и Саудовской Аравии. На дипломатической службе с 1979 года.

     Г-н Хербст родился 12 августа, 1952 года в Роквилль Центре (штат Нью-Йорк). Ныне проживает в Аннандэйле (штат Вирджиния). Он окончил Джорджтаунский Университет в 1974 году и имеет степень бакалавра по специальности дипломатия.

     Посол свободно говорит по-русски, общается по-арабски и изучает украинский язык. Хербст окончил школу дипломатии и юриспруденции Университета Тафтс (Медфорд, штат Массачусетс), где получил степень магистра по юриспруденции и дипломатии. Он также владеет дипломом Центра Болонии в Италии.

     Хербст женат на русской - Надежде Кристофф. Имеет пятерых детей. Хербста относят к дипломатической элите Соединенных Штатов: в Государственном департаменте он имеет официальный ранг министра-консула.

     Так кто же на самом деле генеральный прокурор Украины Святослав Пискун? Слуга украинского Закона? Или завербованный американскими спецслужбами агент влияния?

     Интересно, входит ли в официальные полномочия американского посла решение вопросов закрытия уголовных дел в Украине? И не называются ли такие действия коррупцией в высших эшелонах власти?

     Анализируя содержание уже опубликованных разговоров, становится страшно, когда понимаешь, на что может быть способен этот человек на посту генерального прокурора Украины.
     http://www.compromat.ru/main/ukraina/piskun2.htm

     P.S. Я розумію, що компромат.ру не дуже надійне джерело, але якщо хочете можете почитати те саме на "Обкомі", я привожу це в зв'зку з тим, що поява нової книги Чобіта і втеча Піскуна в Дубаї співпали, мабуть в книзі Чобіта наведено додаткова інформація, котра небезпечна для Піскуна. Це тільки припущення.

     http://obkom.net.ua/articles/2005-06/07.1120.shtml
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.02 | Englishman

      туалетні джерела я не читаю (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.02 | mirgor

       "Обком" Ви також таким вважаєте?(л)

       Но когда мы с пристрастием задали вопрос сотрудникам СБУ, то в ответ понесся откровенный чес… Оказалось, что «обкомовцев» ищут собаки во главе с самим Турчиновым из-за публикации расшифровки телефонного разговора некоего гражданина Пискуна с неким гражданином Хербстом, честно с гиперссылкой перепечатанной нами с российского сайта Компромат.ру. Но это уже было придумано впопыхах, а потому предложение придти в «контору» и честно дать признательные показания мы проигнорировали.

       Вместе с тем у нас остаются вопросы. Если Алексей Алексеевич Комиссаров действительно подписывал официальный запрос в отношении «Обкома», где фигурирует совершенно «левое» уголовное дело, и до сих пор находится на своей должности, то почему пастор Турчинов доныне возглавляет СБУ, а не читает Нагорную проповедь где-нибудь в степях Донбасса? И если этот безумный интерес СБУ вызван всего лишь «размещением файлов на сайте», то чем кучмизм был хуже ющенкизма? Только тем, что журналистов не обзывали «дермоплюями» и «мордами»?

       Впрочем, эти вопросы направлены в пустоту. Ведь прокуратура уже при «демократе» Ющенко признала, что несанкционированный налет в феврале 2002 года на редакцию официально зарегистрированного СМИ «Обком», его разгром и кража всего, что можно было унести, является АБСОЛЮТНО ЗАКОННЫМ ДЕЯНИЕМ. И самое удивительное – мы этому совсем не удивились.

       "ОБКОМ"
       http://obkom.net.ua/articles/2005-08/03.1723.shtml
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.02 | Englishman

        Обком вже давно займається відвертим мочиловом

        Своєї ненависті до БЮТ вони не приховують.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.02 | mirgor

         Я за Піскуна та за посла, а Ви за БЮТ-поговорили(-)

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.02 | Михайло Свистович

         Re: Обком вже давно займається відвертим мочиловом

         Englishman пише:
         > Своєї ненависті до БЮТ вони не приховують.

         І кажете, що Ви не фан? Їх ненависті до Ющенка чи Мороза чомусь Ви не помітили ;)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.03.02 | Englishman

          ні, не фан. одне іншого не заперечує (-)

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.03.04 | Михайло Свистович

           не фан згадав би всіх, а не лише БЮТ (-)

         • 2006.03.02 | Stefan Seitz

          А я фан Юлії. Вона подоюається мені як політик. Чи є Томенко

          Чи є Томенко зрадником батьківщини, як пише Чобіт у своєму творі?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.03.02 | mirgor

           Re: А я фан Юлії. Вона подоюається мені як політик. Чи є Томенко

           Stefan Seitz пише:
           > Чи є Томенко зрадником батьківщини, як пише Чобіт у своєму творі?

           Наведіть цитату будь-ласка, а то будете не тільки фаном, а ще й брехуном.

           P.S.Ось цитата наприклад із книги "Монолітне болото":
           >СПИСКОТВОРЕННЯ,
           >або ЗАТ "Блок Юлії Тимошенко"
           Те, що кілька людей... повинні визначати, хто має право бути у спільному виборчому списку, а хто не має, - це своєрідна цензура, політична корупція.
           Микола Томенко.

           >Після завершення закритої частини міжпартійного з'їзду БЮТ Ви, шановний Олександре Валентиновичу, заявили пресі: "З'їзд пройшов організовано, швидко і без конфліктів завдяки тому, що йому передувала ретельна чорнова робота по формуванню списків" . Виникає резонне запитання: а хто ж так вдало провів цю "ретельну, чорнову роботу"?
           http://warlock.dnepro.net/Spiskotvorennya.htm
           Де Ви побачили критику Томенка?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.03.02 | Stefan Seitz

            навчіться з людьською мовою розмовляти спочатку

            > Наведіть цитату будь-ласка, а то будете не тільки фаном, а ще й брехуном.

            зара, все кинув і побіг вам цитувати, івжпу. :(
          • 2006.03.02 | tomcat

           як політик вона молодець! як i Ленiн, Троцький, Гiтлер. всi є ..

           ..талановитими полiтиками. якщо не думати про майбутнє украiни. ось майже всi форумчани з-за кордону - за Юлю, бо особисто вони нiчим не ризикують.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.03.02 | Stefan Seitz

            Шо, за Кучмою скучили?

            Єдині хто "ризикує" - ті хто сидять в Я- і Ні- штабах. Ви випадково не звідти, Коте?

            Шо, за Кучмою скучили?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.03.02 | tomcat

             та нi. я просто хочу щоб ВАЮ нiхто не заважав (-)

             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.03.02 | Stefan Seitz

              поважаю бажання! :) (-)

             • 2006.03.04 | Михайло Свистович

              Ви розумієте утопічність свого побажання?

              І розумієте, що НУ більшості не матиме навіть разом з СПУ? І що доведеться обирати між БЮТ та ПРУ, коли прийде час блокування. І що не обрати нікого з двох означає віддати формування уряду коаліцію, де більшість становитиме ПРУ? То кого Ви обираєте як партнера - БЮТ чи ПРУ?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.03.04 | tomcat

               цiкаве питання. ПРУ цiкавить грошi, а БЮТ - влада...

               ..причому лiдери ПРУ - вiдповiдальнi перед "співтовариство" яке iх висунуло. бют навпаки - повний волюнтаризм лiдерськоi групи оскiльки дрiбний виборець пiсля акту голосування буде для них вже нiким, а найближче оточення юлi - губський, турчинов, бродський не викликають в мене анiтрохи довiри як бiзнес-партнери.
 • 2006.03.02 | UNIK

  Re: Чобіт презентував нову книжку «Фарисеї»(л)

  ХТОСЬ КНИЖКУ ВЖЕ ВІДСКАНИВ?!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.02 | Stefan Seitz

   по тб тільки (-)

  • 2006.03.02 | mirgor

   Посилання на книги Д. Чобіта (оновлено ) (л)

   Д.Чобіт "Монолітне болото"

   http://warlock.dnepro.net/
   http://www2.maidan.org.ua/n/free/1141158451
   Додаю посилання завдяки дописувачу форума Людина:
   завантажити: http://zat-byut.info/downloads/Boloto.rar
   _____________________________________________

   Нова книжка Д.Чобота «Фарисеї, або неоголошена війна Україні»
   видана у видавництві «Броди-Просвіта» у Львівській області тиражем 62 тисячі. Планується, що 1 березня книга з'явиться у продажу за ціною 5 грн. (В інтернеті розміщені цитування з книги на Уніан, "Кореспондент", "Обком" )
   Додаю посилання завдяки дописувачу форума Людина:

   читати книгу: http://www.zat-byut.info/book2/b0.html
   завантажити: http://zat-byut.info/downloads/farisei.rar
   _____________________________________________________________________

   Нарцис. Штрихи до політ. портрета Віктора Медведчука. Д.Чобіт

   http://maidan.org.ua/n/lib/1016555262
 • 2006.03.02 | mirgor

  Турчинов опроверг информацию, опубликованную в книге Чобита(л)

  Руководитель центрального штаба Блока Юлии Тимошенко Александр Турчинов опроверг информацию о встрече руководства блока на даче Тимошенко накануне отставки ее правительства, опубликованную в книге Дмитрия Чобита "Фарисеи или Необъявленная война Украине".

  "Эта сказка, она ходила, наверное, уже не один месяц, и пан Чобит ее просто уже описал на заказ, чтобы с ней могли познакомиться как можно больше читателей", - засмеявшись, заявил он.

  По словам Турчинова, встреча лидеров блока действительно имела место, но на даче у самого Турчинова, а не у Тимошенко и обсуждался на ней не вопрос об импичменте президента, как утверждает Чобит, а ультиматум президента относительно работы правительства, пропорций формирования будущего блока на выборах и ряда других вопросов.

  "Собрались на даче у меня где-то 7 человек из ее команды, которые обсуждали вместе с ней вопрос как быть в этих условиях", - сказал он.

  Как сообщалось ранее, во вторник, 28 февраля, в Киеве прошла презентация книги члена политсовета БЮТ Чобита "Фарисеи или Необъявленная война Украине", в которой, по словам автора, освещаются обстоятельства отставки правительства Тимошенко, в частности, некоторые факты о ночном совещании руководства блока на дачи у Тимошенко накануне этой отставки, неизвестные ранее обстоятельства газового кризиса и отношения Тимошенко с московскими политическими силами, а также обстоятельства скандалов вокруг обвинений, выдвинутых замглавы партии "Батькивщина" Михаилом Бродским, лидером Партии патриотических сил Александром Зинченко и замруководителя БЮТ Николаем Томенко и другие негативные аспекты деятельности БЮТ.

  http://www.podrobnosti.ua/power/elections/2006/03/01/291446.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.02 | tomcat

   Питання! чи може През вiдправити кабмiн у вiдставку якщо почата.

   ..процедура iмпiчменту? як-що не може, i на час розслiдування його повноваження обмежуються - тодi юля могла б у цьому зацiкавлена.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.02 | Предсказамус

    В порядке исключения - другая ссылка (л)

    http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=254%EA%2F96%2D%E2%F0&p=1110196554868793
    Это Конституция Украины. Там все написано.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.02 | tomcat

     Вперед по ссылке №1! я вас ни о чем не спрашивал.

     на ваш любимый сайт - http://lleo.aha.ru/na/
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.02 | Предсказамус

      Специально для томкатов объясняю - это форум (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.02 | tomcat

       Специально для Предсказамусов объясняю - это форум для ВСЕХ ..

       ..а не только для тех кто с вами поет в унисон.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.02 | mirgor

        Томенко:питання імпічменту Президенту «відвертою нісенітницею»(л

        02 березня 2006
        Якщо вірити листівкам проти БЮТ, які розповсюджуються в Західній Україні, БЮТ мав би «дружити» з послом Росії чи Ізраїлю, а не з послом США. Так заступник Керівника Блоку Юлії Тимошенко Микола Томенко прокоментував на зустрічі з виборцями в Тернопільській області питання поширення Д.Чоботом нової книги, спрямованої проти БЮТ. У ній колишній член політради партії «Батьківщина» розповідає про планування керівництвом БЮТ імпічменту Президента, про що нібито повідомили посла США в Україні Джона Хербста.

        Микола Томенко звернув увагу на той факт, що в Західній Україні зараз поширюються «брудні» листівки, у яких виборцям розповідають або про «коаліцію жидів і москалів», яку Юлія Тимошенко начебто веде в парламент, або про те, що БЮТ – це проект Кремля. За цією логікою, про імпічмент Президента нам потрібно було говорити з послами Росії чи Ізраїлю, а не з послом США, зазначив Микола Томенко. Він звернув також увагу на той факт, що замовники кампанії з дискредитації БЮТ, які проплатили наклад книг, подбали і про централізовану її розсилку до кожної сільської ради по всій Україні.

        «Я розумію, що людині, яка не потрапила до «прохідної» частини виборчого списку, важко пережити політичну образу. Але це не звільняє його від відповідальності за відверту брехню. Адже зрозуміло, що обговорення питання імпічменту Президента В.Ющенка за участю будь-кого із представників БЮТ з послом США є відвертою нісенітницею», сказав заступник керівника БЮТ. «Ця історія є витвором бурхливої фантазії автора, який вже досить довго працює в жанрі «політичного детективу» з елементами фантастики. Тому, зрештою, добре, що він не потрапляє до наступного складу парламенту – адже це дасть йому змогу зосередитися на реалізації своїх письменницьких здібностей», додав Микола Томенко.

        http://byut.com.ua/ukr/news-1061
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.03 | Englishman

         складається враження,

         що ця кампанія ведеться такими ж брудними методами, що і попередня. Задіяні ті ж самі "крєатиффщики"?
        • 2006.03.03 | tomcat

         для чого ви це навели? питання залишилось, чи може през вiдпра..

         ..вiдправити кабмiн у вiдставку? якщо ТАК, тодi заколот юлi мав сенс - вiдвернути неминучу вiдставку.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.03.04 | Людина

          Re: для чого ви це навели? питання залишилось, чи може през вiдпра..

          Кому цікаво, в інеті знайшов сайт с обома книжками Чобота. Болото та Фарисеї.
          http://zat-byut.info/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua