МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

За аферу "Еліта-Центру" має відповідати мер Києва Омельченко

02/28/2006 | Степан Хмара
Вже декілька тижнів мусолиться в пресі тема про квартирне шахрайство "Еліта - Центру", але жодного розумного аналізу ще до нині не прозвучало, проте це ж очевидно, як білий день.

Безперечно, що кожна нормальна людина розуміє, що не могли ці аферисти діяти без протекції високопоставлених чиновників Київської мерії. І це по-перше. Тому, зрозуміло, що має нести персональну відповідальність, принаймні морально-політичну, в першу чергу Київський міський голова - пан Омельченко. Бо якщо він не знає чим займаються його чиновники, які безпосередньо видавали дозволи, ліцензії, займалися тим, що брали хабарі і повинні відповідати юридично, то він повинен нести політичну і моральну відповідальність. І взагалі це є блюзнірством, що нині Омельченко намагається в черговий раз отримати довіру киян і стати знову головою міста. І за всіма соцопитуваннями ( не беруся стверджувати, що правдивими) кияни йому таки, поки-що, надають перевагу.

Але крім цього, я хотів би показати ще і інший зв'язок, я би сказав, мафіозний, а саме, що людей спонукало, кидало в руки таким аферистам - це пошуки менш-більш доступної ціни на житло. Тому, що київська будівельна мафія, це вже не тільки київська, а всеукраїнська. Свої метастази вона розповсюдила і в багато міст України. Бо так званий холдинг "Київміськбуд" встановлює монопольно високі, економічно нічим не обґрунтовані ціни на житло, в кілька раз завищуючи реальну ціну. І ось ця будівельна мафія, цей монстр на чолі із Поляченком, штовхав людей в пошуках інших так би мовити суб'єктів, які здійснюють будівництво житла, з надією отримати житло за більш реально доступними цінами, і таким чином попадали їм в руки.

Тут теж вина Київської мерії : між ними корупційний зв'язок Омельченко - Поляченко, вони один другого підтримують, один другого покривають. Омельченко сприяє Київміськбуду у виділенні ділянок, хаотичній забудові міста Києва і безперечно, продажу житла за бандитськими, здирницькими цінами в м. Києві.

І, на жаль, з прикрістю потрібно зазначити, що пан Поляченко під тридцять другим номером є у списку до Верховної Ради від "Нашої України". На жаль.
Тут вже "Наша Україна" мала б вживати якісь заходи.

Степан Хмара,
Український Народний Блок Костенка і Плюща

Відповіді

  • 2006.03.01 | Александр

    Re: За аферу "Еліта-Центру" має відповідати мер Києва Омельченко

    Вот вам еще одна горячая тема по теневым схемам с жильем в Киеве только по дому по ул. Герцена 17-25: Непробиваемая линия "Киевгорстрой"-горадминистрация-районные администрации- т.н."ТСББ"/"OCMД" с поставленными "смотрящими" председателями правлений (как правило, бодренькими дядями-отставниками)- БОЛЬШИЕ И ОЧЕНЬ БОЛЬШИЕ ДЕНЬГИ!!! только на незаконной продаже вопреки всем строительным нормам и правилам(реклама везде в Киеве!)в новых домах чердаков (С УСТРОЙСТВОМ ОФИСОВ, ТИПОГРАФИЙ, "ГОСТИНИЦ" (бардаков), и др. НАД КВАРТИРАМИ!!!). Явные манипуляции с тарифами и арендой общего имущества жильцов (единое и неделимое: колясочные,чердаки,техэтажи и т.д.). Это легко проверить но власть, милиция, прокуратура и налоговая не хотят несмотря на огромное количество письменных запросов от жильцов и демонстративно перводят стрелки на суды. Шевченковская районная администрация демонстративно не реагирует даже на судебные (!) запросы . Суды, в свою очередь, демонстративно отфутболивают все попытки доказать, что жильцов банальным образом обокрали при поддержке городских властей. Дом стоит 5 лет, а по нему нельзя найти (даже по судебным запросам!) актов государственной приемки, техпаспорта здания и т.д. Т.е. дома фактически нет - какой простор для зарабатывания денег!!!Фактически это тщательно подготовленный коммерческий проект городской власти с круговой порукой ("главные городские строители",Главкиевархитектура, райадминистрации,БТИ,прокуратура, милиция) на всех уровнях. Только на доме по ул. Герцена 17-25 сделаны миллионы за 4 года!!! ЖИЛЬЕ ПОДЕШЕВЕЕТ НЕ СКОРО. ВСЕ СХВАЧЕНО!
    "Мета створення — забезпечення та захист прав членів ОСББ" - это наглая и беззастенчивая ложь. Основная цель - деньги для "пацанов" от городской власти. Если и эту общегородскую аферу широко обнародовать(к сожалению, все очень тормозится на всех звеньях) - случай с "Элита-Центром" отдыхает. Обворованные городской властью! Объединяйтесь!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua