МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Партія Регіонів хоче узаконити фальсифікацію голосуваннь

03/14/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Партія Регіонів хоче законодавчо узаконити фальсифікацію в день виборів.
З цією метою Партія Регіонів хоче змінити виборчий закон і дозволити змінювати неповним складом виборчої комісії списки виборців безпосередньо у день виборів.

Як це не дивно Партія регіонів в якості аргументу наводить невідповідність списків виборців у регіонах де вона фактично одноосібно контролює місцеву владу і має всі можливості аби виправити ці списки ще до дня голосування.
За даними „Майдану” ці вимоги мають „підсилити” звезені до Києва і найняті з числа студентів та безробітних „маніфестанти”.

З другого боку Партія Регіонів , як решта її ідейних та ситуативних союзників у Верховній Раді обходять мовчанкою проблему дообрання суддів Верховного Суду і прийняття присяги у вже обраних. Ті самі партії уникають обговорення питання про включення у порядок денний законопроекту про відміну недоторканості депутатів місцевих рад. Це законопроект внесений „Нашою Україною”. Для внесення його у порядок денний необхідно аби за це підписалися 150 народних депутатів.

Відповіді

  • 2006.03.14 | Майдан

    Вітренківці вже біля Бесарабки.

    До речі в них за 20 грн можна викупити українські прапори на складаних вудлищах. Вартість прапора і вудлища оремо набагато більші. Радимо скористатися нагодою.
  • 2006.03.14 | Майдан

    "Миротворець" Литвин пропихає фальстифікацію голосуваннь

    Знову і знову ставить на голосування законопроект про дозвіл дописувати виборців у списки в день голосування.
    І остаточно опускає рейтинг власного виборчого блоку..
    Те саме істерично роблять і члени його фракції ....
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.14 | ОРИШКА

      Люди, информируйте, плз,

      как там дальше развиваются события!!

      ЛИТВИНА - НА МЫЛО!!!

      Не дайте совершится преступлению!
  • 2006.03.14 | Предсказамус

    С четвертой попытки 251 "за" (л)

    http://www.rada.gov.ua:8080/pls/radac_gs09/show_porden_gol?id_fakt=19707&id_porden=8539
    Как видим, голосов добавила СПУ
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.14 | ОРИШКА

      Re: С четвертой попытки 251 "за" (л)

      Што, радимыя, ПРЕВЕД? Допрыгались?

      Президент может вето?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.14 | Предсказамус

        Может. Не факт, что захочет (как с неприкосновенностью) (-)

  • 2006.03.14 | Ілля

    Re: Партія Регіонів хоче узаконити фальсифікацію голосуваннь

    На скільки я знаю з новин, вони перекрили зараз вулицю Грушевського.
    То може і нам зібратися і вийти туди ж? Чи вже немає людей готових це робити ?
  • 2006.03.14 | шкіпер

    Что именно приняли?

    Проект закона:

    на заміну реєстр. № 9185 від 02.03.2006 р.)
    Проект закону
    вноситься народними депутатами України

    Комаром М.С.

    Турмановим В.І.

    Чорноволом Т.В.



    З А К О Н У К Р А Ї Н И
    Про внесення змін до деяких законодавчих актів України
    (щодо оскарження неточностей у списках виборців)

    Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
    I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
    1. У Кодексі адміністративного судочинства України (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., № 35-37, ст. 446, № 52, ст. 566) частини третю і четверту статті 173 викласти в такій редакції:
    “3. Позовна заява про уточнення списку виборців подається до адміністративного суду без сплати судового збору. Позовну заяву може бути подано не пізніш як за три години до закінчення часу голосування.
    4. Суд вирішує адміністративні справи щодо уточнення списку виборців у дводенний строк після надходження позовної заяви, але не пізніше ніж за два дні до дня голосування, а якщо позовна заява надійшла за два дні до дня голосування, напередодні та в день голосування, - невідкладно, але не пізніш як за одну годину до закінчення часу голосування”.
    2. У Законі України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., № 30-31, ст. 382, 2006 р., № 5-6, ст. 75):
    1) у статті 32 частини п’яту – восьму викласти в такій редакції:
    “5. Скарга, зазначена у частині четвертій цієї статті, може бути подана до відповідної дільничної або територіальної виборчої комісії не пізніше як за півгодини до закінчення часу голосування. У разі подання такої скарги до дня голосування, скарга розглядається комісією у дводенний строк з дня її надходження, але не пізніше дня, що передує дню виборів. За підсумками розгляду скарги дільнична або територіальна виборча комісія зобов’язана прийняти рішення про внесення зміни до списку виборців або мотивоване рішення про відмову у задоволенні скарги. Копія рішення видається суб’єкту звернення зі скаргою не пізніше наступного дня після його прийняття, а напередодні дня виборів – невідкладно.
    6. У разі подання скарги до дільничної або територіальної виборчої комісії у день голосування така скарга невідкладно розглядається головою або заступником голови відповідної виборчої комісії спільно з двома членами цієї комісії. Голова, заступник голови та члени виборчої комісії, що розглядають скаргу, не можуть бути представниками однієї місцевої організації партії (блоку). За підсумками розгляду скарги зазначені особи зобов’язані прийняти рішення про внесення зміни до списку виборців або мотивоване рішення про відмову у задоволенні скарги. У разі виникнення розбіжностей щодо розгляду скарги рішення приймається більшістю голосів. Копія рішення видається суб’єкту звернення зі скаргою невідкладно.
    7. Позовна заява про уточнення списку виборців може бути подана до суду за місцезнаходженням відповідної виборчої комісії не пізніш як за три години до закінчення часу голосування. Така позовна заява розглядається судом у строки, встановлені Кодексом адміністративного судочинства України. Рішення суду видається суб’єкту звернення з позовом у день його прийняття. Рішення суду подається до дільничної виборчої комісії не пізніш як за півгодини до закінчення часу голосування, а прийняте пізніш як за два дні до дня виборів – також і до територіальної виборчої комісії.
    8. Рішення щодо включення або невключення особи до списку виборців на відповідній дільниці приймається на підставі встановлення проживання (адреси житла) цієї особи. У разі необхідності виборча комісія при розгляді скарги може звернутися до посадової особи, яка подала список виборців на виборчій дільниці, із запитом про місце проживання та адресу житла особи. Письмова відповідь на запит має бути надана наступного дня після його отримання, але не пізніш як за день до дня виборів”;
    2) у статті 32-1:
    у частині першій друге речення доповнити словами “але не пізніше як за день до дня виборів”;
    у частині другій слова “не пізніш як за три дні до дня виборів” замінити словами “не пізніш як за день до дня виборів”;
    у частині третій слова “за два дні до дня виборів” замінити словами “за день до дня виборів”;
    у частині четвертій слова “відповідно до частини шостої статті 32 цього Закону” замінити словами “відповідно до частини п’ятої статті 32 цього Закону”;
    у частині п’ятій слова “не пізніш як за два дні до дня виборів” замінити словами “не пізніше як за день до дня виборів”;
    3) у статті 32-3:
    частину другу доповнити пунктом 5 такого змісту:
    “5) рішення про внесення змін до списку виборців, прийнятого відповідно до частини шостої статті 32 цього Закону”;
    частину третю після цифри “3” доповнити цифрою “5”;
    частину четверту доповнити словами “або після прийняття рішення, зазначеного у пункті 5 частини другої цієї статті”
    частину сьому викласти в такій редакції:
    “7. Список виборців після внесення змін, на підставах, зазначених у частині другої цієї статті підписується головою та секретарем комісії і скріпляється печаткою дільничної виборчої комісії”;
    частину дев’яту викласти в такій редакції:
    “9. Внесення змін до списку виборців на звичайній виборчій дільниці крім випадків, передбачених цією статтею, забороняється”.
    3. У Законі України “Про вибори народних депутатів України” (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., № 38-39, ст. 449, № 52, ст. 566, із змінами, внесеними Законом України від 9 лютого 2006 року № 3437-IV):
    1) у статті 43:
    частини п’яту – сьому викласти в такій редакції:
    “5. Скарга, зазначена у частині четвертій цієї статті, може бути подана до відповідної дільничної або окружної виборчої комісії не пізніше як за півгодини до закінчення часу голосування. У разі подання такої скарги до дня голосування, скарга розглядається комісією у дводенний строк з дня її надходження, але не пізніше дня, що передує дню виборів. За підсумками розгляду скарги дільнична або окружна виборча комісія зобов’язана прийняти рішення про внесення зміни до списку виборців або мотивоване рішення про відмову у задоволенні скарги. Копія рішення видається суб’єкту звернення зі скаргою не пізніше наступного дня після його прийняття, а напередодні дня виборів – невідкладно.
    6. У разі подання скарги до дільничної або окружної виборчої комісії у день голосування така скарга невідкладно розглядається головою або заступником голови відповідної виборчої комісії спільно з двома членами цієї комісії. Голова, заступник голови та члени виборчої комісії, що розглядають скаргу, не можуть бути представниками однієї партії (блоку) – суб’єкта виборчого процесу. За підсумками розгляду скарги зазначені особи зобов’язані прийняти рішення про внесення зміни до списку виборців або мотивоване рішення про відмову у задоволенні скарги. У разі виникнення розбіжностей щодо розгляду скарги рішення приймається більшістю голосів. Копія рішення видається суб’єкту звернення зі скаргою невідкладно.
    7. Позовна заява про уточнення списку виборців може бути подана до суду за місцезнаходженням відповідної виборчої комісії не пізніш як за три години до закінчення часу голосування. Така позовна заява розглядається судом у строки, встановлені Кодексом адміністративного судочинства України. Рішення суду видається суб’єкту звернення з позовом у день його прийняття. Рішення суду подається до дільничної виборчої комісії не пізніш як за півгодини до закінчення часу голосування, а прийняте пізніш як за два дні до дня виборів – також і до окружної виборчої комісії”;
    у частині восьмій перше речення викласти в такій редакції:
    “Рішення щодо включення або невключення особи до списку виборців на відповідній дільниці приймається на підставі встановлення місця проживання цієї особи з урахуванням вимоги частини третьої статті 41 цього Закону”;
    у частині десятій слова “у порядку, встановленому частиною шостою цієї статті” замінити словами “у порядку, встановленому частиною п’ятою цієї статті”;
    2) у статті 44:
    у частині першій слова “не пізніш як за три дні до дня виборів” замінити словами “не пізніш як за день до дня виборів”
    у частині другій слова “не пізніше як за три дні до дня виборів” замінити словами “не пізніше як за день до дня виборів”;
    у першому реченні частини третьої слова “за два дні до дня виборів” замінити словами “за день до дня виборів”;
    у частині п’ятій слова “частини шостої статті 43 цього Закону” замінити словами “частини п’ятої статті 43 цього Закону”;
    у частині шостій слова “не пізніш як за два дні до дня виборів” замінити словами “не пізніш як за день до дня виборів”;
    3) у статті 45:
    частину другу доповнити пунктом 5 такого змісту:
    “5) рішення про внесення змін до списку виборців, прийнятого відповідно до частини шостої статті 43 цього Закону”;
    частину третю після цифри “4” доповнити цифрою “5”;
    частину четверту доповнити словами “або після прийняття рішення, зазначеного у пункті 5 частини другої цієї статті”
    частину сьому викласти в такій редакції:
    “7. Список виборців після внесення змін, на підставах, зазначених у частині другої цієї статті підписується головою та секретарем комісії і скріпляється печаткою дільничної виборчої комісії”;
    частину дев’яту викласти в такій редакції:
    “9. Внесення змін до списку виборців на звичайній виборчій дільниці крім випадків, передбачених цією статтею, забороняється”.
    4) пункт 2 розділу XIV “Прикінцеві положення” виключити.
    II. Цей Закон набирає чинності з дня його офіційного опублікування.


    Голова Верховної Ради
    України В. ЛИТВИН
  • 2006.03.14 | Ілля

    Re: Партія Регіонів хоче узаконити фальсифікацію голосуваннь

    Як мені вже набридли ці концерти ....
    Ну не хочуть люди жити в Україні. Хотять вони до Рассіі або незалежності, так нехай проведуть референдум в своїх областях і від'єднуюсться/об'єднуються/при'єднуються до Рассіі (якщо вони їй треба).
    Навіщо їх до цього примушувати? Он подивіться на бувшу Чехословатчину. Розійшлися собі тихенько і все. І ніхно нікого не до чого не примушує. Чому б і нам такого не зробити?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.14 | Мартинюк

      А при чому тут законопроект дурнуватого Тарасика до сепаратизму?

      Звичайна нахабна спроба створити умови для фальсифікації.І вважання всіх решти громадян України ( і Донеччини включно)( за останніх дурнів.

      Участь у цьому Литвина і Мороза дуже ганебна.
      Проте все таки треба перконатися що за законопроект вони пропхали.Бо ставивися щеякийсь інший. Як на слух він нібито не був таким шахрайським.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".